Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.10.2006   #1
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default Tiskovka BLDC 1. divize Round 2

Tak dneska jsme si dali Rally, závody byli zajímavé, jen m? mrzí masová neú?ast. Dnes jei bohužel jen 4 jezdci...
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2006   #2
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

Takze - prichod par minut pred startom na server.
Potom hladanie setupu - nasiel som nieco, ze RALLY
Nasiel som - zajadil som asi 1 kolo.

Qual - beznadejne posledný - asi 2s za ostatnými
Sprint - beznadejne posledný - ani neviem kolko desiatok sekund za prvou trojkou
Prestavka - vyzobranie setu od Resta
Long - start z prveho miesta, potom ma predbehli Rest a Diablo, par krat som si vymenil poziciu s Diablom a v stvrtine pretekov som sa mu zacal vzdialovat a stahovat Resta - ten mal asi nejake problemy, lebo som ho v pohode dobehol a aj predbehol. Potom som si v pohode jazdil na prvom mieste. Do boxov som isiel v 18 kole a akosi som si neuvedomil ze mam set od Resta, tak som akosi nedodrzal max. v boxoch a prisiel trest. Ked som si ho odpikal, tak som sa vratil medzi dvojicu Rest a Diablo na tretie miesto. Potom spravil Rest v zakrute pred rovinkou chybu, co som vyuzil a dostal som sa na druhe miesto, na ktorom som aj napokon skoncil.
Aj ked sme boli iba styria, ale aj tak som si skvele zajazdil - hlavne long sa mi pacil - asi viete preco :-)

+ navrhujem aby sa davali divoke karty - inac to nema vyznam
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2006   #3
revEn
Member

 
Join Date: 9.3.2005
Posts: 211
Default

no .. ja se samozrejem musim omluvit, co jsem udelal jenom osobne u thorra... shorel motherboard a cpu .. takze bohuzel... priste pojedu pokud se nestane zase nejaka katastrofa
revEn is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.