Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.5.2009   #1
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default FOFRaces

Už som dlho ni? nezorganizoval tak som dostal ?alší nápad. Inšpiroval som sa Chaosovými Retro Races.

For Fun Races, alebo tiež FOFRaces. Ide o spríjemnenie si šiestich sobotných ve?erov (za?íname 20:00), kde si budú môc? s rados?ou zajazdi? aj jazdci, ktorí povedzme nepatria medzi tých najrýchlejších.
To bude zabezpe?ené výberom vozidiel - XFR a UFR s 30% reštriktorom. Tým pádom sa nepôjde tak rýchlo aby sme si ublížili, ale dos? rýchlo na to, aby sme sa zabavili.

Termíny sú nasledovné:
23. 5. 2009 - BL GP REV - slabý vietor - 2 x 20 kôl
30. 5. 2009 - FE Green - bezvetrie - 2 x 22 kôl
06. 6. 2009 - KY GP Long - silný vietor - 2 x 10 kôl
13. 6. 2009 - WE International - slabý vietor - 2 x 14 kôl
20. 6. 2009 - AS North - silný vietor - 2 x 12 kôl
27. 6. 2009 - AS Historic - slabý vietor - 2 x 9 kôl

Ve?er sa bude sklada? z 15 minútovej kvalifikácie, a dvoch krátkych pretekov. Prvý pretek sa pôjde pod?a výsledkov kvalifikácie, druhý pod?a výsledkov prvého preteku s tým, že pole bude oto?ené.

Po?as každého preteku platia rovnaké pravidlá ako pri Retro Races.

Prihlasovanie je pre každý pretek zvláš?.

Prihlášky prosím sem.

Nezabudnite, ide len o to zabavi? sa, takže žiadný vážny šampionát .

ZOZNAM JAZDCOV PRE PRETEK KY GP LONG (06. 6. 2009): //pokia? sa neprihlási min. 10 jazdcov, závod sa nebude kona?.
XFR Jakub_mt
XFR Fast Jarda
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those

Last edited by Jakub_mt; 31.5.2009 at 11:19.
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2009   #2
Kalio
Newbie

 
Join Date: 15.3.2009
Location: CZE, Morava
Posts: 23
Default Opa?né pole

Pro? zas proboha opa?né pole ?! Dopadne to tak jak retro (totalní chaos a polovina lidí nedojede). Tak jak se kdo umístí, tak takhle má i startovat te?ka! Pak vznikají akorát zmatky... a nezapome?, že né všichni dokážou jezdit ohledupln?.
Kalio is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2009   #3
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Kalio View Post
Pro? zas proboha opa?né pole ?! Dopadne to tak jak retro (totalní chaos a polovina lidí nedojede). Tak jak se kdo umístí, tak takhle má i startovat te?ka! Pak vznikají akorát zmatky... a nezapome?, že né všichni dokážou jezdit ohledupln?.
ve WTCC jsme na druhy zavod menili poradi porad, nekdy rucne, nekdy insim, v jinych cupech se taky meni poradi a vsude bez problemu, tak nevim, co plasis... kdyz bude na serveru klid a kazdej bude delat to, co mu Kuba rekne, bude to dobry...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2009   #4
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Kalio View Post
Pro? zas proboha opa?né pole ?! Dopadne to tak jak retro (totalní chaos a polovina lidí nedojede). Tak jak se kdo umístí, tak takhle má i startovat te?ka! Pak vznikají akorát zmatky... a nezapome?, že né všichni dokážou jezdit ohledupln?.
Nevim co se ti natom nelíbí, já t?eba tento systém mám rád. Když n?kdo dojede 1. závod jako 1. a v druhym startuje poslední, tak jedin? m?že svojí dominanci potvrdit, že se prokouše dop?edu. Ono není um?ní jenom jezdit rychle, ale i p?edjížd?t apod.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2009   #5
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Quote:
Originally Posted by Kalio View Post
Pro? zas proboha opa?né pole ?! Dopadne to tak jak retro (totalní chaos a polovina lidí nedojede). Tak jak se kdo umístí, tak takhle má i startovat te?ka! Pak vznikají akorát zmatky... a nezapome?, že né všichni dokážou jezdit ohledupln?.
Dá sa predsa nastavi? to aby sa pole po reštarte automaticky oto?ilo, takže neviem aké zmätky by mali nasta?.
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2009   #6
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Kalio View Post
Tak jak se kdo umístí, tak takhle má i startovat te?ka!
takze nudne hotlapovani? nebo to by taky tech X kol zavodu mohl kazdy zajet offline a pak zaslat zaznam jinak je to jak rika Fast Jarda

Quote:
Originally Posted by Kalio View Post
a nezapome?, že né všichni dokážou jezdit ohledupln?.
takoví nemaj v závodech co d?lat... to at si jdou bourat do AIcek offline...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 17.5.2009 at 22:38.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2009   #7
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

Quote:
Originally Posted by Kalio View Post
Pro? zas proboha opa?né pole ?! Dopadne to tak jak retro (totalní chaos a polovina lidí nedojede). Tak jak se kdo umístí, tak takhle má i startovat te?ka! Pak vznikají akorát zmatky... a nezapome?, že né všichni dokážou jezdit ohledupln?.
na LFSA som organizoval XRT vs FZ5 (s restriktorom) a bola kvalifikacia a nasledne obratene pole... vsetko islo bez problemov a nahanacky z prvych 5 kol sa preniesli na viac kol
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2009   #8
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Dúfam, že to ve?er stíhnem, keby NÁHODOU nie, tak server Antik S2 Racing #4, heslo fofr.

EDIT: zdá sa, že stíham
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2009   #9
Dano V
Member

 
Dano V's Avatar
 
Join Date: 2.9.2008
Posts: 171
Default

celkom to ušlo ,až na to moje spojenie-ping 97ms ) :
a uvarenú spojku
Dano V is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2009   #10
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Super závody, jenom škoda tý ú?asti...

Q: Zajel jsem si PB a 2. místo, takže maximální spokojenost

Race 1: M?l jsem katastrofální start k?li p?evodovce, kterak jsem jí naladil, propad na 5. místo, ale prokousal jsem se z5 na 2. flek a na n?m jsem i dojel, takže úplná paráda

Race 2: Start z konce, a propad do hlubin, než jsem se odlepil, tak všichni byly fu?. Ale zase jako p?es kopírák, dostal jsem se na 4. místo a v jedný zatá?ce jsem rozto?il Substanceho (sorry) po?kal jsem na n?j a jel jsem dál, po op?tovném p?edjetí Substanceho jsem se dostal za pojzdný retardér ABARTha (nic ve zlym) docela m? brzdil, ale p?i bržd?ní do posledního retardéru na plné riziko jsem se p?ed n?j dostal. O kolo dál Jakub vyjel z trati a znamenaloto 2. místo, m?l jsem nadohled Gothu, ale byl moc daleko, takže jsem na 2. míst? i dojel a op?t maximální spokojenost.

Super svezení s "plechovými motokárami" T?šim se na další závod
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2009   #11
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

No dnes to išlo hladko v zmysle organizácie, v?aka za svoje skúsenosti z Mixed Cupu.
Závody boli taktiež pekné, som rád, že sa išlo, len škoda, že bolo tak málo ?udí. Bolo to pomerne vyrovnané (až na jedného ufóna, pozdravujem Gothu) takže keby nás bolo viac, bolo by to ešte krajšie.
V kvalifikácii aj prvom preteku som mal úplne blbý set, ktorý bol výsledkom môjho netréningu. V prvom preteku som si celkom pekne pozávodil so Substance, inak nikde nikoho (rozumej všetci vpredu ). V druhom preteku som mal možnos? skúsi? skvelý Jardov set, ktorý sa síce rozbiehal na štarte rýchlos?ou starej Karosy , ale potom to už išlo skvele. Vždy som si myslel, že nech je hociaký reštriktor, treba využi? všetky prevody, tento set ma ale vyviedol z omylu, lebo šestku som tam hodil iba aby som vyskúšal, ?o to spraví. Takže zoza?iatku druhého preteku som sa držal za jedným ufónom (pozdravujem Gothu), ale po takmerprevrátení a následnej kontre do šotoliny som sa dostal myslím na predposledné miesto. Tam som sa postupne dotiahol na Abartha (tiež mám rád talianské autá), ktorého by som aj predbehol (ospravedl?te moje sebavedomie ), ale 19 kolo znamenalo ?alšie takmerprevrátenie a kontru do piesku. Takže som dobehol predposledný.
Celkový dojem fajn, ale verím, že keby nás bolo viac, bolo by to priam super.
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2009   #12
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Na úvod len že naposledy som spal v?era (piatok doobeda), potom no?ná a hne? za tým denná, 18 hodín naraz v robote, a tak sa mám aspo? na ?o vyhovori?. :-)

V prvom preteku som si fajn zazávodil s Jakubom, ako tiež spomína, potom sa mi stratil a ke?že mi bolo samému smutno, spravil som "schválne" chybu a nechal sa opä? dobehnú?. :-) Ale inak slabota, asi predposledný.

Na druhý pretek mi dal setup spomínaný "ufón" (aj Jarda, ale vybral som si setup ví?aza prvého preteku), tak som nevedel ako sa auto bude chova? - a bol to ten prípad, kedy má ?lovek pocit že je rýchlejší, ale nie je. :-) Tak som to "schválne" ani nie v polovici oto?il na strechu a pozoroval ako jazdia ?udia ktorí sú trošku pri zmysloch, napríklad ma zaujalo naozaj úplne rozdielne sprevodovanie Jardu a Jakuba. A tiež že všetci to?ili motor vyššie ako ja, musím ho tiež viac potrápi?. A ešte si všetci robili osobné rekordy na trati. Na ?ukanec od Jardu som si spomenul až v replayi, to ni?.

Dobrú noc. :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2009   #13
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Tak já si p?idám taky svoje slovo.

Q: Hned v 1. kole kvalifikace jsem p?eh?ál spojku, která se už nedostala zpátky do skv?lé kondice a tak jsem se nedostal na lepší, než 4. místo s ?asem 1:24.5x (ale m?l jsem i na víc, p?i tréninku jsem jezdil pod 1:24).

Do závod? jsem nenastoupil, ale p?íšt? až se p?ihlásím, tak ur?it? odjedu i závody.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2009   #14
ABARThRaCeR
Newbie

 
Join Date: 2.1.2009
Posts: 14
Default

tak ked ste ma tu spomenuly tak mi neda nepridat sa do debaty

Q: tu som odjazdil ako som vedel, siel som ju s nadrzou na 25% co som si vsimol az tri minutky pred koncom, skoda, mozno by som z toho vitiahol aj viac..

1. Závod: V nom by som sa chcel ospravedlnit za poslednu zakrutu prveho kola ked som bol uplne natlaceny pri vnutornom obrubniku aa nemal som dostatocny rejd na vytocenie, myslim ze vtedy som tam tukol do Jakuba..tak sa za to ospravedlnujem, srry .. ..ostatnu cast prveho zavodu som si v uuplnej pohodicke odjazdil na tretom mieste ked ze som vedel ze Gothu ani Jardu uz nedobehnem a zaroven som videl ze Jakubovy a Substancovy to neficalo tak dobre ako malo.. ..tak prvy zavod myslim ze pohoda

2. Závod: To uz bolo o inom . Prezul som na R3 ked ze som pocul cez prestavku ze tie su lepsie a mohol som si tak prudsie vychadzat zo zaakrut. Ak si dobre pametaam tak najskor to tam bolo celkom vyrovnanee, respektive s Jakubom sme si cely cas slapaly na päty. Akuraat ze pre Jardu som bol pojazdny retarder. K tomu by som sa vyjadril asi tak ze ked si raz rychlejsi tak by si ma mal vediet predbehnut aj keby som ta naozaj blokoval. To co som robil vcera ja bolo sice tak trochu aj naschval, ale taky uz mam zvyk zo zaavodou z Dema. Ved viete, na XFGcku a Blackwoode to je v Deme dost vyrovnane a tam ide o kazdu stotinku k dobru. Cize to co som robil ja bolo to ze som zo zvyku viac nadbiehaval a zrezaval tym stopu predbiehajuceho. A ako Jarda spominal tak musel riskovat aby ma predbehol. A ja si mylsim ze na tom naozaj nieje nic zleho ked som ho kusok potrapil aj ja a pri tom som jazdil o sekundu a pol horsie casi . Apon bola nejaka akcia, no nie?

End: Ja uz iba podakujem za peknee sobotanjsie preteky Pekne som si zajazdil, zrelaxoval, bolo to fakt For Fun Tesim sa na dalsii zaavod.
ABARThRaCeR is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2009   #15
Dano V
Member

 
Dano V's Avatar
 
Join Date: 2.9.2008
Posts: 171
Default

pri takom záujme bude treba dovoli? aj 2ks AI na hlavu
Dano V is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2009   #16
ABARThRaCeR
Newbie

 
Join Date: 2.1.2009
Posts: 14
Default

Ahojte pisem len preto ze by som sa chcel ospravedlnit z vynechania najblizsieho zavodu 30. maaja .. ..tv ten den nebudem doma a tak ani nebudem moct prist jazdit, je to len z rodinnych dovodou tak ze buduci zavod uz s vami idem normalne .....to? vše.
ABARThRaCeR is offline   Reply With Quote
Old 29.5.2009   #17
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

No ve? si nebol ani prihlásený.
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2009   #18
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

No dnes to bol teda FOFR! :-) :-(
(server este s RB4, spolu prisli myslim styria ludia, dvaja to vzdali)

Dakujem aspon Danovi V za spolocnost. :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2009   #19
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Chlapci ospravedl?ujem sa za dnešnú neú?as?, ale dnes som bol takmer celý de? pre? obzera? autá a to, že mám závod mi úplne vypadlo.
Ale aby som pravdu povedal, pokia? sa na ?alší závod neprihlási aspo? 10 ?udí, nemá to zmysel.
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2009   #20
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Nabudúce nemôžem ja, budem práve v Himalájach... aj ke? iba kysuckých. :-)

http://www.sktknm.sk/?q=node/17

Za dva dni 4 kilometre prevýšenia, uff.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.