Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.7.2005   #1
Berca
Member
 
Join Date: 11.7.2005
Location: Praha
Posts: 104
Default

V LFS jsem novacek. Nikdy predtim jsem LFS nejezdil a koupil jsem si az S2. Doposavad jsem online jezdil GPL (od roku 1999) a N2003 a jeho mody, jako GTP. V obojim jezdili po svete lide, kterym bylo v prumeru kolem 30 let a vetsinou panovala velice prijemna atmosfera, dalo by se rici gentlemanska. Nebylo treba mi striktni narizeni v pravidlech, ze kdyz vas nekdo svou chybou vyrazi z trati, tak ze na nej mate pockat, delo se to vetsinou automaticky samo. Stejne tak clovek mohl za temi nejzkusenejsimi ufouny jako treba Greger Huttu, Andreas Wilke kdykoliv dojit pro radu nebo dokonce i pro setup, ktery bez problemu nabizeli na webu. Bylo jim totiz jasne ze setup jen jen mensi cast uspechu, ze je to hlavne v jezdci, ale taky jim bylo jasne, ze ne kazdy ma cas sedet u volantu 5 hodin denne a ladit nastaveni, protoze spousta lidi ma uz rodinu, ma praci apod.
Stejne tak byvalo zvykem pred zavodem poprat hodne stesti, po zavode vitezum pogratulovat a pri kolizich pokud mozno sproste nenadavat.
Proto jsem byl velice nemile prekvapen, kdyz jsem zjistil, ze spousta lidi tady (samozrejme ne vsichni) se chova uplne jinak. Mel jsem za to, ze v hardcore simulatorech obecne plati gentlemanske chovani k sobe navzajem a hlavne ze jde lidem o to, si dobre zazavodit a ne o to, nasbirat za kazdou cenu co nejvic bodu.
Nevim, jestli je to vekem, precejenom jsem si vsiml, ze je tu docela dost nizky vekovy prumer, nebo necim jinym.
__________________
Blimey! Games artist
Berca is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2005   #2
HAMY
Newbie
 
Join Date: 11.7.2005
Posts: 39
Default

Zlata slova priteli :up:
__________________
* * * * To Finish First You Must First Finish * * * *
HAMY is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2005   #3
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Nic si z toho nedelej, vsude najdes jenom lidi... Ja tady nejsem o moc dyl nez Ty, ale nabyl jsem dojmu, ze velka vetsina jezdcu tady je slusnych, kteri normalne priznaji chybu. Podle mne vsichni nespokojenci se uz dalsich zavodu proste nezucastni.

P.S. Jo, a imo mas pravdu, je to asi tim vekem :P
Kada is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2005   #4
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Nenechte se odradit, tenhle zavod byl specificky tim, ze ho jela strasna spousta novacku kteri nikdy predtim nejeli takze byli urcite vycukany a nervozni, nevedeli co bude atd..
Srovnavat to s GPL imho zas tak uplne nejde, protoze dneska je vhodny inet doma mnohem dostupnejsi, ma to kazdy "dite", kdyz zacalo GPL tak to fakt bylo spis jen pro ty starsi a ty se vyjezdili. Ja verim ze ty co to myslej vazne se brzo naucej co a jak a ty ostatni odpadnou, td je to jeste takova euforie z nove vydany hry, dejte tomu trosku casu
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 13.7.2005   #5
Berca
Member
 
Join Date: 11.7.2005
Location: Praha
Posts: 104
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Nenechte se odradit...
Odradit se teda urcite nenecham, na to je ten sim moc dobrej.
__________________
Blimey! Games artist
Berca is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2005   #6
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

To je jen prvni dojem, vetsina lidi z komunity je fajn a ti nejlesi vzdycky poradi a pomuzou kdyz si clovek s necim nevi rady. At jde treba o stopu nebo o setup.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2005   #7
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

jo je tim co jsem kdysi predpovidal, a to velkym boomem LFS. S S2 se jezdi o mnoho vice, coz je samozrejme dobre, ale taky s tim prislo najednou spoustu lidi co hraje NFS a pod, proste "lamy". Kdyz bylo S1 s sem tam prisel nekdo novej (obrazne relativne receno k soucasnosti) tak se lepe ujal, videl zkusene jezdce okolo atd.. Ted ne, protoze kdyz se nekam prihlasim tak jsou tam vetsinou fakt hovada. Viz co jsme treba dneska jezdili s Jetem, to bylo na delo.. asi z 5 zavodu jsem se nikdy nedostal za T2 a to jsem jel HODNE opatrne, ze opatrneji uz to tezko slo. netreba tu rikat konkretni pripady, princip je jasny.

Imo, lidi co to bavi se vyjezdi atd, a ty co ne tak zachvili odpadnou. A ty co prasi dal a nadavaj a tak tak si jich nevsimat.. Snad jich bude min a min

A hlavne: = :ghug:
Commander is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2005   #8
Berca
Member
 
Join Date: 11.7.2005
Location: Praha
Posts: 104
Default

Quote:
Originally Posted by Commander
jo je tim co jsem kdysi predpovidal, a to velkym boomem LFS. S S2 se jezdi o mnoho vice, coz je samozrejme dobre, ale taky s tim prislo najednou spoustu lidi co hraje NFS a pod, proste "lamy". Kdyz bylo S1 s sem tam prisel nekdo novej (obrazne relativne receno k soucasnosti) tak se lepe ujal, videl zkusene jezdce okolo atd.. Ted ne, protoze kdyz se nekam prihlasim tak jsou tam vetsinou fakt hovada. Viz co jsme treba dneska jezdili s Jetem, to bylo na delo.. asi z 5 zavodu jsem se nikdy nedostal za T2 a to jsem jel HODNE opatrne, ze opatrneji uz to tezko slo. netreba tu rikat konkretni pripady, princip je jasny.

Imo, lidi co to bavi se vyjezdi atd, a ty co ne tak zachvili odpadnou. A ty co prasi dal a nadavaj a tak tak si jich nevsimat.. Snad jich bude min a min

A hlavne: = :ghug:
No asi to tak je

Ale pozoruju, ze toho taku moc nenaspis. Ja mam ted 3 rano a jdu teprve domu z prace. Od rana od 9 .. B)
__________________
Blimey! Games artist
Berca is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2005   #9
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

uh slusny, bojim se ptat co delas..

ja jedu na 12/12 rezim (12hodin spanek/comp)
Commander is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2005   #10
Berca
Member
 
Join Date: 11.7.2005
Location: Praha
Posts: 104
Default

Quote:
Originally Posted by Commander
uh slusny, bojim se ptat co delas..

ja jedu na 12/12 rezim (12hodin spanek/comp)
Podle toho banneru, co jsem si dal dolu, by to mohlo byt jasny
__________________
Blimey! Games artist
Berca is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2005   #11
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Je to na enginu Painkillera nebo na vlastnim enginu?
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2005   #12
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

Moc si to neber, bude to asi taky tim prvnim závodem. Omlouvám se jestli jsem málo zdravil, p?ál št?stí a gratuloval. Hot keys jsem si mapoval až deset minut p?ed kvalifikací :shh: a p?i jízd? a mezi závodama jsem místo "OK" ob?as stisknul "moje chyba" .

S GPL jde t?žko S2 srovnávat, jestli je S2 harcore simulátor tak GPL bylo ješt? hardcorov?jší - tam u?ídit auto od za?átku do konce bez nehody bylo samo o sob? výhra. V S2 jsou n?který auta na ?ízení daleko tolerantn?jší (t?eba FXR .

Další v?c - ježd?ní v klubku jezdc? je o v?ci cviku (pokud nejsi magor a nebouráš úmysln?, ale ono se to t?žko pozná, jestli t? n?kdo sest?elil nerad nebo schváln?), ale S2 vyšla p?ed pár týdny a dost lidí prost? ješt? neodjelo dost závod? aby se stím srovnalo. Já sám vidím velkej rozdíl mezi tím jak sem jezdil p?ed týdnem a dneska (nejv?tší rozdíl je v T1 a p?i modré vlajce).

A úpln? nakonec - v?era jsem byl na K1 (nebo tak n?jak), Aston National, bylo tam 17 lidí a závodilo se celkem v pohod?. V T1 sice býval šrumec, ale p?i chyb? se lidi omluvili a v zásad? i nehoda v T1 je pou?ná a pom?že nap?íšt?. Naproti tomu, když jsem si off-line zkoušel Aston na compu, AIdioti m? neskute?n? zmastili nejenom v T1, ale i na jiných místech na trati. Osobn? si myslím, že on-line není situace tak blbá jako off-line.

P.S.: P?ipomínám, že pro testování na další závod je k dispozici Actual Linux Summer server, v?era ve?er (v noci ?) jsme tam s Tairem kroužili ve dvou asi dv? hodiny.

Zdravim, p?eju hodn? úsp?ch? a blahop?eju.

Petr CGY
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2005   #13
Berca
Member
 
Join Date: 11.7.2005
Location: Praha
Posts: 104
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash
Je to na enginu Painkillera nebo na vlastnim enginu?
To je nas engine
__________________
Blimey! Games artist
Berca is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2005   #14
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Quote:
Originally Posted by Berca
Quote:
Originally Posted by Agarash
Je to na enginu Painkillera nebo na vlastnim enginu?
To je nas engine
wow tak to preju hodne stesti ... mozna znas forum maxarea.com :?:
Felix is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2005   #15
Berca
Member
 
Join Date: 11.7.2005
Location: Praha
Posts: 104
Default

Quote:
Originally Posted by Felix
Quote:
Originally Posted by Berca
Quote:
Originally Posted by Agarash
Je to na enginu Painkillera nebo na vlastnim enginu?
To je nas engine
wow tak to preju hodne stesti ... mozna znas forum maxarea.com :?:
Dik. Stesti teda budeme sakra potrebovat. Maxareu znam, ale nechodim tam, alebrz Max- hracka pro deti - nemam zrovna v oblibe..
Ja jsem spis na LIghtwave, ve kterym delame, nebo na Mayu
__________________
Blimey! Games artist
Berca is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2005   #16
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Berca
Quote:
Originally Posted by Felix
Quote:
Originally Posted by Berca
Quote:
Originally Posted by Agarash
Je to na enginu Painkillera nebo na vlastnim enginu?
To je nas engine
wow tak to preju hodne stesti ... mozna znas forum maxarea.com :?:
Dik. Stesti teda budeme sakra potrebovat. Maxareu znam, ale nechodim tam, alebrz Max- hracka pro deti - nemam zrovna v oblibe..
Ja jsem spis na LIghtwave, ve kterym delame, nebo na Mayu
jeje, ja myslel, ze lightwave snad nikdo nepouziva, kazdej furt samy 3d max, maya a podobne
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2005   #17
Berca
Member
 
Join Date: 11.7.2005
Location: Praha
Posts: 104
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
jeje, ja myslel, ze lightwave snad nikdo nepouziva, kazdej furt samy 3d max, maya a podobne
No Max se v hernim vyvojarstvi sice dost pouziva ( i kdyz mi orpavdu neni jasny proc), ale velky, spickovy studia jako treba Square Soft apod, jedou na Maye, LW ci Softimage. Nejde ani tolik o moznosti samotnyho modelovani, jako spis o celou spravu projektu. To ma treba Maya vychytany k dokonalosti
__________________
Blimey! Games artist
Berca is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2005   #18
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

no me se prave na LW libilo to, ze uz i na amize mel moznost distribuovanych vypoctu, pomerne chytrou editaci animaci s nastavenim sceny atd. 3DMax proti nemu v te dobe vypadal jako vektorove kreslitko s pridanym renderingem
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2005   #19
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

tomu rikam offtopic kay:
Commander is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2005   #20
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

jo lfs je bomba lidi bomba
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.