Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.4.2009   #101
Dano V
Member

 
Dano V's Avatar
 
Join Date: 2.9.2008
Posts: 171
Default

Quote:
Originally Posted by Keen View Post

Trat se mi libila, ovsem takto dlouha varianta by chtela plnej server
súhlasím, ale to by som asi zas nedokon?il
z MRT za?ínam ma? strach - 1 suboj a problem na svete
Dano V is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2009   #102
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Nem?l jsem v?bec nic najeto, trénink byl až b?hem Q, prost? nebyl ?as, škola ne?eká....

Q: Seznamoval jsem se s tratí i se setupem, kolo co kolo bylo PB a za?alo m? to i bavit

Race: Tak start byl opravdu nahoru - dolu. Po startu jsem se posunul myslim o 4 místa až p?ed InSeRTy a dorážel jsem na Fr34ka, když jsem se cht?l p?ed n?j protáhnout, tak se z ni?eho nic ve stop? objevila stojící MRT a já jí narval. Takže jsem všechny pustil p?ed sebe a jako minulý závod tu byla stíhací jízda. Asi po ?ty?ech kolech jsem dojel BL4M4ZE, který m? docela brzdil, párkrát jsem se p?ed n?j dostal ale to bych v zápalu boje si nesm?l škrtnout o bariéru a upravit si geometrii Tak jsem nabral trochu ztráty. Ne?ekan? rychle jsem se dostal zpátky do tempa a dojížd?l jsem ho, Poté se p?ed náma z ni?eho nic zjevil BIGMAN a sjeli jsme se do t?í?lenné skupinky. v Technické ?ásti jsem se p?ed n? dostával a na rovinkách mi to vraceli i s úroky, no ale dopadlo to špatn? pro m?... p?i výjezdu k 2. mezi?asu do m? BIGMAN trošku str?il BL4M4Z mi moc nepomoch () a byl konec...

N?kdo si mohl p?ed závodem myslet, že jet s MRT je sebevražda, te? m?žu ?íct, že se zmýlil. S MRT to byla opravdu zábava, ale schopnost plechá?? brzdit MRT se tu umoc?uje nadruhou....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2009   #103
Dano V
Member

 
Dano V's Avatar
 
Join Date: 2.9.2008
Posts: 171
Default

Ve?ká v?aka všetkým. Pre m?a pekný pretek, jeden z mála (2), ?o som došiel Na poradí nezáleží hlavne, že bola zábava
Dano V is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2009   #104
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Pro me dalsi fajn zavod. Opet dobre vyrovnane XRT a LX4.

Q: 2. misto jsem si vyjel az v poslednim merenem kole.

R: Dostal jsem se pred Jardu a nekolik kol jsem se drzel pred nim, chvilema jsem se dokonce vzdaloval, ale zacala se mi prehrivat prava strana a Jarda me dohnal, po par soubojich sel prede me. Porad jsem se drzel az do te doby co jsem to vzal o stenu a upravil odklony... To melo za nasledek vetsi mnozstvi driftu a v poslednich kolech uz jsem prehrival vnejsky na prave strane. S tim uz se moc nedalo jet, takze Jardu uz nemohlo nic ohrozit.

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
S MRT to byla
Kouzlo nechteneho... Myslim ze jsi to presne vystihl
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2009   #105
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

U nas tiez moc casu na trening nebolo ale co ma potesilo bol set. Sice narychlo pripraveny, ale pri rozumnej jazde celkom usiel (boli uz aj horsie )
Takze ako obycajne v kvalde PBcko a slusne miesto v predu (tusim 4.)
Podla ocakavania som na starte predbehol Klouczecha a trocha som si aj brusil zuby na Jardu - ale len dve zakruty . Po case ma dobehol o nieco rychlejsi Klouczech, prave vtedy boli moje pneumatiky v kritickej faze a ja som ich musel chladit jemnejsou jazdou. Suboj mohol byt aj dlhsi ale spravil som skolacku chybu v najazde pod most po cielovej rovinke a zadarmo odovzdal miesto. Neskorsie ma dobehol Keen, to uz sa dalo jazdit aj ostrejsie a tak som si miesto postrazil istejsie, aj ked som zo zaciatku musel volit zopar defenzivnych trajektorii. Onedlho Keena dobehli tusim dve LX4ky a ja som si od jeho spolocnosti v spatnych zrkadlach oddychol. Ziadne dalsie chyby som nevyprodukoval - okrem par jemnych obtreti o zvodidla a tak sa skoncil aj tento dalsi pretek pre mna uspesne. Opat najlepsia RB4ka
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 28.4.2009   #106
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Jedine co jsem chtel, bylo predjet Megina, a to se nepovedlo snad priste
Keen is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2009   #107
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Historie se opakuje

Q: Trénoval jsem až tam, výsledkem toho bylo 11. místo.

Race: Celkem v poklidu do cca 18. kola, kdy jsem skon?il, trochu jsem si zabojoval s Branislavem a ješt? n?kym od InSeRT?, potom jedna jediná chyba a konec...

Byl to moc hezký cup a dík za n?j, t?šim se na další ro?ník
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2009   #108
Dano V
Member

 
Dano V's Avatar
 
Join Date: 2.9.2008
Posts: 171
Default

jak na za?iatku tak na konci - nedošiel ) :
sorry za lagy!
bol to super cup, Jakub dík ( :
Dano V is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2009   #109
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

bylo to fajn. Diky Jakube.
Jinak bych se chtel zeptat BIGMANA co to bylo za manevr? Mel jsi nejaky duvod me katapultovat do bariery?
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2009   #110
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Konecne sa mi podarilo na tento pretek poctivo trenovat. Neviem ci to bolo tratou, alebo mnou, ale nezaznamenal som velky rozdiel vo vykone oproti minulemu preteku v meste. Mozno trocha viacej istoty v jazde na istotu (krasna veta )

V kvalifikacii sa mi opat podarilo zajst PBcko v co som uz vobec neveril... a este ake (teeda na mna a RB4ku)

V preteku som sa podla predpokladov dostal na 1. miesto hned po starte a snazil sa trocha ujst. Za mnou sa daco udialo tusim hned v 2. kole a par kol som mal pokoj. Lenze sa potom neuveritelne rychlo ku mne dostal Klouczech a neskor aj Reyco. Obaja ma tak ako dobehli aj predbehli na druhej rovinke za T1. Hold chybala mi top speed. Neskor som spravil chybu a stratil naskok na Kurta. S nim sme superili takmer polku preteku a zo dva razy sme boli bok po boku ale vzdy som tazil z lepsiej stopy a ustal to. Neskor som sa trocha odputal a ked Kurt zacal bojovat s Keenom tak som ziskaval naskok. Ku koncu som si uz len drzal poziciu.

Tento pretek som hlavne isiel na istotu, co sa aj podarilo a po odpojeni Reyca mi patrilo druhe miesto. Az spravne pocitam aj celkovo.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2009   #111
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Z 5. mista na startu jsem se diky rychlemu odpichu ctyrkolky dostal na 3.
V druhem kole jsem vse zmaril, pod mostem jsem nedobrzdil a otocil Kurta (omluva), nastesti nas dalsi jezdci poslusne objizdeli. Vim, jasna moje chyba , jako slabou utechu jsem Kurta postrcil za cumak do smeru aby mohl hned pokracovat a nemusel couvat, ztrata nebyla zase az tak velka, no byl jsem 8.
Postupne jsem se dostal na 6. pozici za tesne jedouci trojici (Megin, Kurt a Polma). S Polmou to byly krasne souboje a jsem rad, ze jsem na nej tentokrat mel (ale jen diky jeho velkemu restriktoru ) Pak jsem souperil s Kurtem, taky to bylo moc pekny, branil se dokonale, sel jsem pred nej jen diky jeho jedne zasadni chybe.
To uz jsem byl 4. a po padu rEyca jsem cil videl jako 3. Krasnej pocit na zaver Mixed Cupu
Keen is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2009   #112
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Jendan: ten protest si si rozmyslel?
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2009   #113
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Jakub_mt View Post
Jendan: ten protest si si rozmyslel?
rekl jsem si ze ti nechci pridelavat trable. Ale rad bych slysel od BIGMANA par slov. Opravdu mi neni jasny proc to udelal.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2009   #114
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
rekl jsem si ze ti nechci pridelavat trable. Ale rad bych slysel od BIGMANA par slov. Opravdu mi neni jasny proc to udelal.
OK, ja len aby som vedel, ?i môžem dokon?i? výsledky.
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2009   #115
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
bylo to fajn. Diky Jakube.
Jinak bych se chtel zeptat BIGMANA co to bylo za manevr? Mel jsi nejaky duvod me katapultovat do bariery?
Ja si to presne nepametam, viem ze sa sem tam okolo mna daka MRT mihla, anazil som sa im vyhybat, zial niekedy sa nepodarilo.Ale bolo to urcite neumyselne.
MRT je fajn, ale do tohto cupu sa vobec nehodila.Ak MRT, tak v samostatnom cupe.
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.