Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Problémy s Live For Speed

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.9.2007   #61
Baluu
Newbie

 
Join Date: 8.9.2007
Posts: 5
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
neco mas urcite spatne, znamy ma podobnou sestavu co ty, stejnou grafarnu a ve hre vse skoro na max, bez AA, 6x AF a jede mu to i ve vice lidech kolem 60 fps

Je pravda, ze ked som este skusal demo (cca jeden a pol roka dozadu)
tak mi to v pohode slapalo na 1600X1200 na full detailoch, ale od vtedy su min. 3 updaty hry a toto mi zacalo robit citelne pri poslednom natiahnuti verzie. No je fakt, ze este skusam rozne nastavenia a ked nic sbohem mee penizky
Baluu is offline   Reply With Quote
Old 8.9.2007   #62
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Quote:
Originally Posted by Baluu View Post
Je pravda, ze ked som este skusal demo (cca jeden a pol roka dozadu)
tak mi to v pohode slapalo na 1600X1200 na full detailoch, ale od vtedy su min. 3 updaty hry a toto mi zacalo robit citelne pri poslednom natiahnuti verzie. No je fakt, ze este skusam rozne nastavenia a ked nic sbohem mee penizky
Myslim, ze s rozlisenim 1600x1200 tahle karta uz bude mit problem. Je to prece jen babicka...
Ale potvrzuji to, co napsal Miondir. V rozliseni 1024x768 to uchodila bez potizi na plne detaily a nejake to vyhlazovani (presne uz si nepamatuji) i v 32bit rezimu.
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 8.9.2007   #63
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Quote:
Originally Posted by Baluu View Post
Je pravda, ze ked som este skusal demo (cca jeden a pol roka dozadu)
tak mi to v pohode slapalo na 1600X1200 na full detailoch, ale od vtedy su min. 3 updaty hry a toto mi zacalo robit citelne pri poslednom natiahnuti verzie.
..Jj je to tak.. uz nevim od kere verze ale myslim ze este na verzi V to bylo mnohem rychlejsi.. Njn novy zvuky a ruzny zmeny v grafice atd.. a fps hnedka mensi. Taky sem od te doby musel neco upgrejdnou .. a ted pri plnym start. poli GTRek ze zadu rostu sem na 25-30.coz de! jinak kolem 70-120.
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 8.9.2007   #64
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

sestava v podpisu

min 30 FPS v 25 lidech vic sem zatim nezkousel asi nevim.

AA 2 AF 2 rozliseni 1152* ???

po rozjeti pole 60 - 70 FPS stejna grafika np
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 8.9.2007   #65
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

na AthloneXP @ 2,2Ghz, grafike zhruba na urovni Radeon 9600Pro som mal pri 1024x768 vyse 100fps... pri fullgride nad 30, vacsinou 35 a viac... takze by som znizil rozlisko a pripadne reinstaloval LFS do ineho adresara...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2007   #66
Baluu
Newbie

 
Join Date: 8.9.2007
Posts: 5
Default

Bol som troska mimo a skusal sa sa hrat s nastavenim karty aj hry a vypinat vsetko co bezi v tichom rezime. Zmeny tam su obsas velmi pozitivne a sprava sa to inak, ale pri rozliseni 800X600, najnizsich detailoch v startovom poli cca 18 jazdcov pred startom cca 24fps, hned po starte 6 az 8fps a ked nahodou sa v prvej zakrute vydaju niektory mimo trat tak klesa na 3fps. Ako sa pole natiahne hned stupa a ked idem sam ide aj cez 70fps. Uplnou nahodou som musel pred dvoma mesiacmi menit HD takze je vsetko nanovo nainstalovane, urcite je inaksi adresar no som na tom istom. Musim priznat ze moje zelezo ma uz 3 az 3 1/2 roka, takze je mozna porucha o ktorej ani netusim MB GK ??? Dakujem ale vsetkym za rady ste supeer!
Baluu is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2007   #67
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Baluu View Post
Bol som troska mimo a skusal sa sa hrat s nastavenim karty aj hry a vypinat vsetko co bezi v tichom rezime. Zmeny tam su obsas velmi pozitivne a sprava sa to inak, ale pri rozliseni 800X600, najnizsich detailoch v startovom poli cca 18 jazdcov pred startom cca 24fps, hned po starte 6 az 8fps a ked nahodou sa v prvej zakrute vydaju niektory mimo trat tak klesa na 3fps. Ako sa pole natiahne hned stupa a ked idem sam ide aj cez 70fps. Uplnou nahodou som musel pred dvoma mesiacmi menit HD takze je vsetko nanovo nainstalovane, urcite je inaksi adresar no som na tom istom. Musim priznat ze moje zelezo ma uz 3 az 3 1/2 roka, takze je mozna porucha o ktorej ani netusim MB GK ??? Dakujem ale vsetkym za rady ste supeer!
moje zelezo ma pres pet let menil sem jen grafiku. neco tam je spatne. protoze to musi fungovat proste
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2007   #68
TomsonTom
Newbie

 
TomsonTom's Avatar
 
Join Date: 11.2.2007
Posts: 10
Default

Já mám mnohem horší po?íta?...

MS Windows XP SP2
CPU: AMD Athlon, 1800 MHz
RAM: 512 MB
Grafika: ATi Radeon 9550, 128 MB

...hraju to na tuším nejlepší nastavení a hra se mi seká na až tak 10 - 12 vozidlech t?sn? vedle m?. Takže procesorem to nebude ur?it?.

Jinak, zkusil bych vypnout zrcátka (a to úpln?), hrál jsem totiž jednou jednu hru a jak jsem si zapl zrcátka, tak to bylo tém?? nehratelné.

Povypínej všechny procesy, které nejsou životn? d?ležité pro b?h Windows?. Vypni i firewall a antivir, vypni prost? vše, krom? Exploreru a dalších systémových proces?.

Na tohle doporu?uji tento program (p?ímý odkaz na stažení), restartuje po?íta? a vypne všechny procesy, které nejsou životn? d?ležité pro správný b?h Windows?. No a jinak už mohu doporu?it snad jen p?epnutí skinu "woken" na základní.
TomsonTom is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2007   #69
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

jo, to je rozhodne dobrej napad, vypnout zrcatka a firewall..
jet is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2007   #70
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by TomsonTom View Post
...vypni prost? vše, krom? Exploreru...
Kdysi, když se mi sekal Colin McRae Rally, tak jsem práv? shozením Exploreru dosahoval nejlepšího zlepšení. A myslím, že ani LFS Explorer nepot?ebuje
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2007   #71
TomsonTom
Newbie

 
TomsonTom's Avatar
 
Join Date: 11.2.2007
Posts: 10
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
jo, to je rozhodne dobrej napad, vypnout zrcatka a firewall..
Jde spíš o to zjistit, ?ím to je. Jestliže vypne zrcátka a bude po problému, pak je jasné, kde je chyba.


No a pro? nevypnout firewall? Hraním LFS snad do po?íta?enedostane virus nebo Trojan a pokud vypne všechny ostatní procesy, je minimální šance, že by m?l v PC virus.

Jo, s tím Explorerem je to pravda... Zas tak nutnej není.
TomsonTom is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2007   #72
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

kdyz vypnes firewall tak sice lfs ti trojan nehrozi ale je jednoduche s ek tobe dostat a snadno cokoliv chytnes.

jinak vypni zrcatka a garantuju ti ze te lidi na lfs nebudou mit radi az je budes vystrkavat z trati atd.

proste to chce lepsi procesor nebo snizit detaily
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2007   #73
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
kdyz vypnes firewall tak sice lfs ti trojan nehrozi ale je jednoduche s ek tobe dostat a snadno cokoliv chytnes.

jinak vypni zrcatka a garantuju ti ze te lidi na lfs nebudou mit radi az je budes vystrkavat z trati atd.

proste to chce lepsi procesor nebo snizit detaily
?eší nap?. PitSpotter.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2007   #74
kmarty
Member

 
kmarty's Avatar
 
Join Date: 15.12.2006
Posts: 136
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
?eší nap?. PitSpotter.
Uff. Hele, je klidne mozny ze jsem neco propasl, ale ... on uz je PitSpotter i pro posledni verzi LFS?
kmarty is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2007   #75
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by kmarty View Post
Uff. Hele, je klidne mozny ze jsem neco propasl, ale ... on uz je PitSpotter i pro posledni verzi LFS?
yeah
http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=27913
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2007   #76
kmarty
Member

 
kmarty's Avatar
 
Join Date: 15.12.2006
Posts: 136
Default

Ohoooo, diky moc. Ani nevis jakou si mi udelal radost :-)
kmarty is offline   Reply With Quote
Old 29.12.2007   #77
Jigr
Newbie

 
Jigr's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Location: Olomouc
Posts: 38
Default

Tak to je p?kný.
Nainstalil jsem kone?n? patch Y a to p?ímo z p?edchozí verze,tzn. p?ipojil jsem se na online hra s licencovanou S2 X,napsalo to je nová verze,dal jsem stáhnout,stáhnulo,cht?lo restart a po restartu jsem demo jezdec!
Bomba.První licenci jsem zadal po koupi voucheru,druhou,když mi zhavaroval hard disk,te? to odem?u po t?etí a jsem v pr...... .
Stalo se vám taky nebo mám sm?lu jen já?
Jigr is offline   Reply With Quote
Old 29.12.2007   #78
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Jigr View Post
Stalo se vám taky nebo mám sm?lu jen já?
Stalo, u novych patchu to tak nekdy je. Ale o unlocky se neboj, kazdy patek ti automaticky pribyva jeden do max. poctu 2.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 29.12.2007   #79
Jigr
Newbie

 
Jigr's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Location: Olomouc
Posts: 38
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Stalo, u novych patchu to tak nekdy je. Ale o unlocky se neboj, kazdy patek ti automaticky pribyva jeden do max. poctu 2.

Uff,tož to se mi ulevilo:-) ,diky za info a za ochotu.
Vím,že vy zkušen?jší už z nás novejch musíte bejt n?kdy vedle ,jak se furt n?kdo ptá dokola na pro vás naprosto samoz?ejmý v?ci.Jenže je to prost? tak,nekdo nemá tu možnost nebo ?as prolízat fora a hledat starý záznamy a dotaz je rychlejší.A v?zte,že vím,o ?em mluvím.Pohybuju se v online sv?t? asi 6 let,jen u jinýho simu( leteckýho) a i tam jsou porád evergreeny dotazy na základní v?ci. Vždy se ale najde n?kdo ochotnej a poví,co ví.
Takže ješt? jednou dik.
Jigr is offline   Reply With Quote
Old 29.12.2007   #80
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Post

Quote:
Originally Posted by Jigr View Post
Uff,tož to se mi ulevilo:-) ,diky za info a za ochotu.
Vím,že vy zkušen?jší už z nás novejch musíte bejt n?kdy vedle ,jak se furt n?kdo ptá dokola na pro vás naprosto samoz?ejmý v?ci.Jenže je to prost? tak,nekdo nemá tu možnost nebo ?as prolízat fora a hledat starý záznamy a dotaz je rychlejší.A v?zte,že vím,o ?em mluvím.Pohybuju se v online sv?t? asi 6 let,jen u jinýho simu( leteckýho) a i tam jsou porád evergreeny dotazy na základní v?ci. Vždy se ale najde n?kdo ochotnej a poví,co ví.
Takže ješt? jednou dik.
tak pozdravuj na péráku
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.