Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.7.2007   #21
Chvaty
Member

 
Chvaty's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: Kada?(CZ)
Posts: 215
Default jj

Rád se zu?astním, snad by mohla i reportáž do Nolimitu ;-)
__________________
http://www.chvaty-design.ic.cz
Chvaty is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2007   #22
Sider
Member

 
Sider's Avatar
 
Join Date: 23.6.2007
Posts: 157
Default Sider

Moc rad bych jel. Bude to muj prvni oficialni zavod. Moc se tesim.
sider.charles@seznam.cz
Sider is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2007   #23
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Mno este sem si to poradne neprecet ale jak de o Rallycross tak je to jasny..Jen doufam ze este neni plno..hned me tam pis
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2007   #24
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
tož jižní chlupatí spacáci (CHS) napiste si me tam taky sice sem rikal ze na volant o prazdninach nesahnu ale uz vcera sem drtil uf1000,bf1, xrr, fz5.takze proc ne rally cross

edit: btw kterej den to bude?

edit2: dit sem curin je to streda

edit3 : LFS nick : sonyk21
In game nick : EGT Roman Kresta
email: sonyk@centrum.cz
cislo 30

...ty wole Kresta by te mušel zabit,kdyby te videl....ale jinak ho neumi pa? jezdi rally
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2007   #25
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Pojedu taky.
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2007   #26
Dallda
Newbie

 
Join Date: 10.1.2007
Posts: 21
Default

Taky bych jel.

LFS Nick: Dallda(CZ)
email: dallda(zav)seznam.cz
Dallda is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2007   #27
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Exclamation Propozice

Vážení zájemci o Rallycros propozice jsou hotové a zve?ejn?né v prvním threadu tohoto vlákna.

No prost? zde: http://forum.czechlfs.net/showpost.p...81&postcount=1
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2007   #28
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

Quote:
Originally Posted by Chvaty View Post
Rád se zu?astním, snad by mohla i reportáž do Nolimitu ;-)

To je lákavé tak snad to nebude moc velkej propadak.
Je to nas prvni poradanej pohar.No uvidime.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2007   #29
devdem_kk
Newbie

 
devdem_kk's Avatar
 
Join Date: 10.6.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 49
Default

Já se hlásím rovn?ž, pokud ješt? není plno. Jinak jako náhradník
devdem_kk is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2007   #30
Blesk
Member

 
Blesk's Avatar
 
Join Date: 8.9.2006
Location: Brno
Posts: 146
Default

nick:Repsol×Blesk
e-mail:Blesk.LFS@seznam.cz
__________________
licence:15.6.07|lfs nick:Blesk
......pls mrkn?te se....
http://www.homervsbender.com/?ida=808
Blesk is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2007   #31
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Zdar CHSáci. Pravidla jsem ?etl a nemám co bych k nim dodal, myslím, že jsou jasná a p?ehledná a je v nich ledacos vyjasn?no. Jen mám ješt? dv? v?cné p?ipomínky:

Vlajky: je to asi první závod s vlajkama v takovéto úprav? použití, který jedu. Z tohoto d?vodu a p?edpokládám, že nebudu sám bych se p?iklán?l dát k hlášce o vlajse nakonec jednoslovný jednoduchý význam, ady ?lov?k v zápalu boje nemusel pátrat v pam?ti (p?ípadn? na té papírové), co znamená ta ?i ona vlajka. Vypadalo by to asi následovn? a myslím, že to nebude nikomu p?ekážet ani ho n?jak brzdit, ba naopak, usnadní to ?tení v rychlosti jízdy:
/////?ERNOBÍLÁ VLAJKA///// - napomenutí
/////?ERNÁ VLAJKA///// - diskvalifikace
/////?ERVENÁ VLAJKA///// - závod zastaven


ad 7/3: p?i 5ti autech a dvou komisa?ích se myslím dá uhlídat, kdo se p?i lag startu dostal do spectate vlastní vinou a kdo vinou n?koho jiného. Navíc 5aut = max ztráta 4 pozice, což se dá smazat už v pvní zatá?ce. Tak se prtám, pro? kv?li vin? jednotlivce a to jak píšete i v 7/3 "vlastní vin?" se staví rošt znovu a zdržuje se závodní ve?er. Navíc to bude n?které sm??ovat k tomu, že první start "beztrestn? risknou". Samozd?ejm? je to na Vás, vy jste po?adaté a ud?lejte si to po svém, ale m?j názor je a navrhoval bych:
spectate p?i lagu - konec startovního pole
spectate p?i ostrém - povolil bych maximáln? p?ipojení se do závodu a start z box?
Jsme snad rozumní lidé a víme, že n?ž blikne zelená, musíme stát a pokud p?ece vystartujeme, musíme zastavit, aby nás to nekoplo.


ad 4: moc jsem nepochopil, prosím ujasnit - závod. Když se tedy pojede závod ve kterém já nepojedu, m?žu upravovat?


Kurnik to jsem se rozepsal.

Záv?rem: Jak jsem již psal - samozd?ejm? je to na Vás, vy jste po?adaté a ud?lejte si to po svém, výše uvedené je jen m?j názor a je na Vás, zda k n?mu p?ihlédnete nebo ne. Já budu Vaše pravidla respektovat a ?idit se jimi, a? budou jakákoliv.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2007   #32
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Exclamation P?ihlášky

Nedavejte prihlasky sem na vlakno ,ale v prvnim threadu tohoto vlakna jsou propozice a navod k prihlasce.

Zde : http://forum.czechlfs.net/showpost.p...81&postcount=1
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2007   #33
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

Quote:
Vlajky: je to asi první závod s vlajkama v takovéto úprav? použití, který jedu. Z tohoto d?vodu a p?edpokládám, že nebudu sám bych se p?iklán?l dát k hlášce o vlajse nakonec jednoslovný jednoduchý význam, ady ?lov?k v zápalu boje nemusel pátrat v pam?ti (p?ípadn? na té papírové), co znamená ta ?i ona vlajka. Vypadalo by to asi následovn? a myslím, že to nebude nikomu p?ekážet ani ho n?jak brzdit, ba naopak, usnadní to ?tení v rychlosti jízdy:
/////?ERNOBÍLÁ VLAJKA///// - napomenutí
/////?ERNÁ VLAJKA///// - diskvalifikace
/////?ERVENÁ VLAJKA///// - závod zastaven
K této poznámce mohu jen ?íci že o tom pop?emejšlíme a možná to i provedem.Uvidíme jak rozhodne komise

Quote:
ad 7/3: p?i 5ti autech a dvou komisa?ích se myslím dá uhlídat, kdo se p?i lag startu dostal do spectate vlastní vinou a kdo vinou n?koho jiného. Navíc 5aut = max ztráta 4 pozice, což se dá smazat už v pvní zatá?ce. Tak se prtám, pro? kv?li vin? jednotlivce a to jak píšete i v 7/3 "vlastní vin?" se staví rošt znovu a zdržuje se závodní ve?er. Navíc to bude n?které sm??ovat k tomu, že první start "beztrestn? risknou". Samozd?ejm? je to na Vás, vy jste po?adaté a ud?lejte si to po svém, ale m?j názor je a navrhoval bych:
spectate p?i lagu - konec startovního pole
spectate p?i ostrém - povolil bych maximáln? p?ipojení se do závodu a start z box?
Jsme snad rozumní lidé a víme, že n?ž blikne zelená, musíme stát a pokud p?ece vystartujeme, musíme zastavit, aby nás to nekoplo.
K této poznámce mám vyjád?ení také:
K lag startu byly dva návrhy ,jeden velmi podobný tomu tvému a druhý ten co je v propozicích.
Já byl pro ten první (jako tv?j), ale vjetšina mne p?ehlasovala.
D?vod? :Jsme jen lidi a kekdo by se roz?iloval že prisel o svou pozici kvuli (mali?katé) chyb? .Takže jsem nakonec ustoupil a platí ,alespo? prozatím to co je v propozicích.

Quote:
ad 4: moc jsem nepochopil, prosím ujasnit - závod. Když se tedy pojede závod ve kterém já nepojedu, m?žu upravovat?
Ano m?žeš ,ale pozor. Pokud se (i omylem) po výstupu z garáže, namísto spectate p?ipojíš do závodu BUDEŠ BEZ MILOSTI KICKNUT Z CELÉHO VE?ERA BEZ NÁROKU NA BODY ,bude to klasifikováno jako neoprávn?né p?ipojení do závodu.Jist? chápeš že se to nedá tolerovat. (pokažené statistiky atd.)
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2007   #34
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

btw do spectate pri lag startu te hodi max kdyz te nekdo sestreli mimo trat.co ti brani v tom na startu se rozjet a uhnout.stejne pak bude restart
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2007   #35
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by SimiCZ View Post
K lag startu byly dva návrhy ,jeden velmi podobný tomu tvému a druhý ten co je v propozicích.
Já byl pro ten první (jako tv?j), ale vjetšina mne p?ehlasovala.
D?vod? :Jsme jen lidi a kekdo by se roz?iloval že prisel o svou pozici kvuli (mali?katé) chyb? .Takže jsem nakonec ustoupil a platí ,alespo? prozatím to co je v propozicích.
Jak jsem psal - budu respektovat Vaše pravidla. Jen jsem bral v úvahu fakt, že se pojede (teda alespo? rozjíž?ky) "jen" v 5ti a pak ta ztráta je úpln? oni?em.
Quote:
Originally Posted by SimiCZ View Post
Ano m?žeš ,ale pozor. Pokud se (i omylem) po výstupu z garáže, namísto spectate p?ipojíš do závodu BUDEŠ BEZ MILOSTI KICKNUT Z CELÉHO VE?ERA BEZ NÁROKU NA BODY ,bude to klasifikováno jako neoprávn?né p?ipojení do závodu.Jist? chápeš že se to nedá tolerovat. (pokažené statistiky atd.)
Nep?edpokládám, že bych to využil a s tímto rizikem jse po?ítal. Spíš mi šlo o to si to ujasnit a zabránit p?ípadným protest?m PO.....
Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
btw do spectate pri lag startu te hodi max kdyz te nekdo sestreli mimo trat.co ti brani v tom na startu se rozjet a uhnout.stejne pak bude restart
Když se rozjedu hned a na ?ervenou tak m? to nevyhodí? Tím si nejsem jistý. Myslím že ano, stejn? jako u ostrého startu, vždy? LFS nepozná že je lag start, ne?
A když m? n?kdo nabere, tak to není moje chyba a pak chápu, že budu chtít být "nepoškozen" a startovat tam, kte mám. Ale když se kopnu sám, m?žu to vy?ítat jen a je sob?!

Last edited by ToFire; 11.7.2007 at 11:00.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2007   #36
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Proste pri startu se nemuze stat ze jezdec co to uleje te veme sebou pac nez k tobe dojede je ve spec.takze takhle
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2007   #37
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Proste pri startu se nemuze stat ze jezdec co to uleje te veme sebou pac nez k tobe dojede je ve spec.takze takhle
No tak to asi mluvíme o tom samém, jen se nechápeme. Tak jsem to myslel. Pak je ve spec jen on a m?že si za to sám! Pro? potom p?ed?lávat rošt? A? se p?ipojí na konec, nebo odstartuje z box? a má tak trest za ukvapenej start.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2007   #38
mr.Cizula
Newbie

 
Join Date: 11.7.2007
Location: ceske budejovice
Posts: 7
Default helou

Du do toho s váma
mr.Cizula is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2007   #39
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 29.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default

po dlouhe odmlce sem se podival na web lfs a hendka me chitnul rallyecross. takze semnou pocitejte snad nato nezapomenu volanet sem nedrzel v ruce uz pekne dlouho ale snad se do toho dostanu...

EDIT:

LFSNick: Slid3rgas
In game nick : MCz Slid3rgas
E-mail: Slidergas@centrum.cz
?íslo: 28
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2007   #40
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

KOLIKRÁT TO BUDU JEŠT? OPAKOVAT !!!!!

Quote:
Originally Posted by SimiCZ View Post
Nedavejte prihlasky sem na vlakno ,ale v prvnim threadu tohoto vlakna jsou propozice a navod k prihlasce.

Zde : http://forum.czechlfs.net/showpost.p...81&postcount=1
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.