Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Problémy s Live For Speed

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.7.2007   #1
Blesk
Member

 
Blesk's Avatar
 
Join Date: 8.9.2006
Location: Brno
Posts: 146
Angry S2:po?et odem?ení za tento týden vy?erpán

Stalo se vám to n?kdy????


je to normální?
__________________
licence:15.6.07|lfs nick:Blesk
......pls mrkn?te se....
http://www.homervsbender.com/?ida=808

Last edited by Blesk; 3.7.2007 at 20:48.
Blesk is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2007   #2
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

Quote:
Originally Posted by Blesk View Post
je to normální?
Podle me to normalni neni nevim co si stim delal ja za dobu co mam licenci (asi neco prez pul roku) tak sem odemikal 2-3x fakt nechapu jak to muzes vycerpat
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2007   #3
Blesk
Member

 
Blesk's Avatar
 
Join Date: 8.9.2006
Location: Brno
Posts: 146
Default

ud?lal jsem to taky 2-3x možná 4x divný
__________________
licence:15.6.07|lfs nick:Blesk
......pls mrkn?te se....
http://www.homervsbender.com/?ida=808
Blesk is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2007   #4
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

Quote:
Originally Posted by Blesk View Post
ud?lal jsem to taky 2-3x možná 4x divný
akorad ze ty si to udelal za tejden jenze ja za pul roku
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2007   #5
Blesk
Member

 
Blesk's Avatar
 
Join Date: 8.9.2006
Location: Brno
Posts: 146
Default

Quote:
Originally Posted by Vazli View Post
akorad ze ty si to udelal za tejden jenze ja za pul roku
rofl
__________________
licence:15.6.07|lfs nick:Blesk
......pls mrkn?te se....
http://www.homervsbender.com/?ida=808
Blesk is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2007   #6
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Zdarec...

BLESK: Máš 3 unlocky. Každým prvním dnem v m?síci ti p?ibyde unlock nový, pokud práv? nemáš alespo? dva.

EDIT >> myslím že je tu i možnost dostat unlock speciální p?ímo od devs. Sta?í jen napsat mail popsat d?vody, jak si p?išel o své unlocky a je tu šance že to vyjde.. Jinak musíš ?ekat do prvního dne následujícího m?síce...

viz >> http://www.lfs.net/?page=faq&id=33


Vazli: mám licenci 3 roky a odemykal sjem minimáln? 10x (pokaždé když p?einstalíš systém, zm?níš HW, instaluješ na jinym kompu atd... atd..) pot?ebuješ unlocknout Nem?žeš ostatní soudit podle sebe každej ?lov?k je jinej a každej ?lov?k zachází s PC jinak. N?kdo holt formátuje 3x do týdne a n?kdo 3x do roka
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2007   #7
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

uz nekolik mesicu je to zmeneno ze ti novy unlock pribude kazdy patek.
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2007   #8
Blesk
Member

 
Blesk's Avatar
 
Join Date: 8.9.2006
Location: Brno
Posts: 146
Default

díky za rady
__________________
licence:15.6.07|lfs nick:Blesk
......pls mrkn?te se....
http://www.homervsbender.com/?ida=808
Blesk is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2007   #9
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by RavenakCZE View Post
pokaždé když p?einstalíš systém, zm?níš HW, instaluješ na jinym kompu atd... atd.. pot?ebuješ unlocknout
No já nevím, ale vzhledem k tomu, že LFS se neinstaluje, sta?í jej mít na jiném disku než systém a po reinstalaci je LFS stále odem?ené. Stejn? tak zm?na HW se nijak neprejeví Reinstaloval jsem naposledy minulé pond?lí namísto ligového závodu Tak vím, o ?em mluvím
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2007   #10
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
No já nevím, ale vzhledem k tomu, že LFS se neinstaluje, sta?í jej mít na jiném disku než systém a po reinstalaci je LFS stále odem?ené. Stejn? tak zm?na HW se nijak neprejeví Reinstaloval jsem naposledy minulé pond?lí namísto ligového závodu Tak vím, o ?em mluvím
Dob?e, "neistaluje" se "vkládá" se na disk... v mém pohledu je to to samé.. nebudeme sloví?ka?it... Ne každý má doma speciální disk na LFS... Ne každý nosí ssebou disk s LFS, aby ho mohl na jiném kompu bez svého kompu "vkládat" na jiný komp. ¨
Takže já bych mohl ?íct, že sta?í znát sv?j nick a pass a nemusíš používat speciální (pro sloví?ká?e "Jiný") disk...

Zm?na HW se projevit nemusí, ale m?že.. Sám jsem p?ed 4mi roky s tímto zápasil 3 x do m?síce, když jsem m?nil desku....
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2007   #11
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by RavenakCZE View Post
Dob?e, "neistaluje" se "vkládá" se na disk... v mém pohledu je to to samé.. nebudeme sloví?ka?it... Ne každý má doma speciální disk na LFS... Ne každý nosí ssebou disk s LFS, aby ho mohl na jiném kompu bez svého kompu "vkládat" na jiný komp. ¨
Takže já bych mohl ?íct, že sta?í znát sv?j nick a pass a nemusíš používat speciální (pro sloví?ká?e "Jiný") disk...

Zm?na HW se projevit nemusí, ale m?že.. Sám jsem p?ed 4mi roky s tímto zápasil 3 x do m?síce, když jsem m?nil desku....
Hm, tak ono to není o sloví?ka?ení, ono je to o tom, že když se program instaluje, tak pod tím pojmem prost? rozumím, že se zapíše do registru a bez toho pak prost? nejede, tj spuštíš ho jen na t?chle win a když ho p?eneseš na flashce n?kam jinam, nejede. Kdežto LFS se jen rozbalí a nezajímá m?, co d?lám s komplem. A kdo mluví o zvláštním disku na LFS? Zastávám názor, že je nanejvýš inteligentní, rozd?lit si disk na víc oddíl? (hm, více disk?, tady asi vznikla mírná dezinformace), p?inejmenším win+programy a pak data. Protože není nic lepšího, než když n?jaká kamarádka se smutnýma okama píše, že by byla ráda, kdyby jí ?lov?k zpravil po?íta?. A on je ten po?íta? zralej na format a data jsou samoz?ejm? pohromad? s programy (win). A už v?bec nikde omg ne?íkám, že na zvláštním disku nosím LFS na jiné komply Nebo to tam snad ?teš?
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2007   #12
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Vidíš a je to o sloví?ka?ení.. sám si to popsal... v podstat? je to "dání" programu do PC....

.... abych ti vystv?tlil o? tu jde....p?išel týpek a má problém s unlockama. Sám vím, že jsem m?l ten samý problém, tak jsem mu poradil jak na to.. Ty p?ijdeš napíšeš, že sta?í mít LFS na jinym disku a pak se t? odemykání po reinstalaci netýká.. Máš pravdu. To jeho problém ale nevy?eší... možná do budoucna.
Ale jak ?íkám, ne každý má dva disky, nebo jeden rozd?lenej na víc partišn?. Já je od jistý doby mám už taky...

Ne ne?tu u tvý reakce že bys n?kam nosil disk... jen jsem psal že n?kdy pot?ebuješ LFS "nainstalovat" na jinej komp než na sv?j...(byl jsem t?eba 300 Km od domova a cht?l jsem kámošovi ukázat o ?em je S2 full... m?l sem se oto?it a mazat dom? pro disk?... asi ne, že ano...)

Samoz?ejm? vím jak funguje LFS znám ho dýl než ty...

Aporpos : (pojem slova instalace se m?že používat i u v?šení záclon, tak pro? ne p?i rozbalení LFS, nebo spousty dalších v?cí)

2: ve slov? spravovat se píše na za?átku s... zprávy jsou jiná v?c (když ty m? chytáš za slova já t? budu chytat za písmena

.....omg lol afaik imho wtf rofl bfu gr8 rtfm .....
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2007   #13
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by RavenakCZE View Post
Vidíš a je to o sloví?ka?ení.. sám si to popsal... v podstat? je to "dání" programu do PC....

.... abych ti vystv?tlil o? tu jde....p?išel týpek a má problém s unlockama. Sám vím, že jsem m?l ten samý problém, tak jsem mu poradil jak na to.. Ty p?ijdeš napíšeš, že sta?í mít LFS na jinym disku a pak se t? odemykání po reinstalaci netýká.. Máš pravdu. To jeho problém ale nevy?eší... možná do budoucna.
Ale jak ?íkám, ne každý má dva disky, nebo jeden rozd?lenej na víc partišn?. Já je od jistý doby mám už taky...

Ne ne?tu u tvý reakce že bys n?kam nosil disk... jen jsem psal že n?kdy pot?ebuješ LFS "nainstalovat" na jinej komp než na sv?j...(byl jsem t?eba 300 Km od domova a cht?l jsem kámošovi ukázat o ?em je S2 full... m?l sem se oto?it a mazat dom? pro disk?... asi ne, že ano...)

Samoz?ejm? vím jak funguje LFS znám ho dýl než ty...

Aporpos : (pojem slova instalace se m?že používat i u v?šení záclon, tak pro? ne p?i rozbalení LFS, nebo spousty dalších v?cí)

2: ve slov? spravovat se píše na za?átku s... zprávy jsou jiná v?c (když ty m? chytáš za slova já t? budu chytat za písmena

.....omg lol afaik imho wtf rofl bfu gr8 rtfm .....
Vzhledem k tomu, že problém už byl vy?ešen, tak jsem zmínil možnost do budoucna mu zabránit vzniknout

O instalaci na jiném komplu v?bec ?e? nebyla, respektive nemá žádný vztah k tomu, co jsem ?íkal o zvláštním disku Já mluvil o reinstalu, aktualizace HW a ne o p?enosu na jiný kompl.

O tom. že víš, jak LFS funguje nepochybuju, znáš ho opravdu dýl než já.

S instalací máš samoz?ejm? pravdu, práv? jsem na stole nainstaloval fotku tak, abych na ni p?kn? vid?l. Ale v po?íta?ovém sv?t? má instalovat sv?j výnzam stejn? jako instalace záclony má sv?j Ale tohle by vážn? bylo sloví?ka?ení

A abych t? chytal za ty slova, nepíše se afaik aporpos (p?eklep?), ale apropos. A komp není spisovn? To s/z mi ujelo :tapped:

Hele, kašli na to, doufám, že to bereš s nadhledem tak, jak já
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2007   #14
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

beru to asi tak jako každej jinej uživatel diskuzního fora. V hospod? u piva by sme se nepoprali neboj..

apropos š?ourat se v tom už nebudem, jsem rád, že si vystv?tlil jak si to vlastn? myslel. Na porvní pohled to vypadalo jinak..
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.