Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.5.2007   #21
AdamCZ
Member

 
Join Date: 4.3.2005
Posts: 105
Default Fe gold

Kvalda: Druhej. To slo. Na Duuka jsem proste nemel.

Zavod: Startoval jsem vlevo a snazil se branit pozici pred Masterfulem. Ten si z toho ale hlavu nedelal a proste me predjel venkem.
Absolutne ciste.

Zaradil jsem se za nej a rikam si ze pojedem a uvidime. Ale asi jsem si toho rikal moc, nebot v sestym kole na 2. splitu vyjedu do travy.
Zbytecne.

Trefil jsem i svodidla tak jsem si hned odbyl zastavku.
Byla dlouha.

Pak si jedu sam a zacal jsem dojizdet 00Ju. Kdyz jsem ho docvak tak vubec nebylo jednoduchy ho predjet. Nekolik kol jsem se snazil, az jsem vyuzil jeho drobny chybky v zatacce za mostem. Tam se mi podarilo predjet i Masterfula ktery se prede mne vratil z boxu. Asi mel studeny gumy a spatne dobrzdil. Ostatni zacali jezdit do boxu a ja mel volnou trat a dostal se az na 2. misto. Pak ale zrada!!

V poslednim kole zavodu jsem dostal defekt za prvni sikanou. Asi jsem probrzdoval vic nez bylo zdravo. Do cile jsem se dobelhal ctvrtej.

Mohlo to dopadnout jeste hur nebyt bleskove reakce tymu SDI na muj problem. Podrobnosti nebudu zverejnovat. Diky Duuku.
________
EXTREME Q VAPORIZER

Last edited by AdamCZ; 15.2.2011 at 03:07.
AdamCZ is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2007   #22
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default FE Gold

qual: po volnem treninku, kdy jsem si zajel PB, jsem si na kvalifikaci veril. primo PB to nebyl, ale dost jsem se mu problizil, takze s 8. pozici na startu jsem byl nadmiru spokojen.

race: pro me vicemene skoncil hned po startu v sikane. Nevim kde se vzal v zavode vhenge, jelikoz na startovni listine ho nevidim, ale zkratka po kolizi jsem skoncil za sikanou v trave s rozplaclym cumakem (coz jak se ukazalo nastesti jizdnim vlastnostem nevadilo). Musel jsem tedy vyckat prejezdu vsech jezdcu a vydat se na trat na poslednim miste s nekolikavterinovou ztratou. Rekl jsem si tedy hop nebo trop a svoji lisku jsem nesetril ani trochu. Po stihaci jizde z 15. mista jsem se jiz v druhem kole dotahl na Zeframa a po jeho chybe, kdy nedobrzdil do zatacky ho predjel. Po dalsich dvou kolech jsem uz byl za zady Shivovi a pri najezdu do 5. kola se pokusil na cilove rovince i o predjeti. Tam si vsak Shiva ubranil svou pozici a tak mi nezbivalo, nez na nej cele 5. kolo dorazet. Cely souboj vyustil Shivovou planovanou zastavkou v boxech.
Ve 12. kole jsem se dotahl na trojici Jupiter, 00ja, Luki. Ve 13. kole dostal v tretim sektoru 00ja hodiny a s Jupiterem jsme meli plne ruce prace se 00jovi vyhnout. 10. misto a hned v zataccce za startem pak 9. misto Jupitera. V 17. kole jsme dojel Faraona a s nim jsem svadel dalsi 4. kola neuprosne souboje z nich jeden mohl dopadnout i velice spatne pote, co jsem se snazil v rychlem druhem sektoru vecpat na vntirni stopu zatacky, ale Faraon to tam nekompromisne zavrel. na konci 21. kola zamiril do boxu, takze cestabyla opet volna. Po Miriho zastavce v boxem jsem byl na 7. miste. Ve 24. kole jsem v leve zatacce hned po druhem mezicasu zavadil pravym zadnim o travu a strihnul jsem tam exklusivni bokypyco, pri kterych jsem se uz videl ve svodidlech, nastesti se mi je povedlo ustat a jelo se dal. O dve kola pozdeji jsem provedl ze 6. mista zastavku v boxech a vratil se na 10. misto pred Faraona. Predemnou byl 00ja ktery mi v nasledujich 5 kolech poodjel o 4 vteriny. To se mi nelibylo a chtel jsem jeste nejakou pozici urvat. 20 minut pred koncem zavodu jsem nasadil tempo a behem 4 kol jsem 00juv naskok srazil. Ve 39 kole mi 00ja pomerne lacino predal 8. misto. Po Masterfulove chybe a jeho vynucenem zajeti do boxu jsem se dostal na 7. misto a mohl jsem byt nadmiru spokojen s vysledkem zavodu, ktery pro mne nezacal nejlepe. Jenze 3 minuty pred koncem jsem v druhem sektrou vyjel na travu a pri navratu na trat jsem narazil na svodidla a utrhl predni leve zaveseni. Do boxu se mi uz nechtelo proto jsem si rekl ze to dojedu takto. Pred dojetim do cile jsem jeste udelal vlivem poruch nekolik chyb a vyletu mimo trat, ale nakonec to bylo 9. misto.
Tesim se na dalsi zavod.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2007   #23
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

cao kluci musim se omluvit za vcerejsi mensi zmatek se serverama.nejak se nepodarilo je nastavit :-)

snad to neovlivnilo zavody.

chci podekovat agentovi 00ja za adminovani nez prisel ten snek wood:-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2007   #24
William Wakeford
Newbie

 
William Wakeford's Avatar
 
Join Date: 31.10.2005
Posts: 82
Default

vcerejsi zavod pro me totalni fiasko nedarilo se mi najit koncentraci na zavod, a potom co jsem si 20x skoncil mimo trat jsem zajel do boxu a ukoncil zavod, a myslim ze tim koncim i celou ligu, nejak na to nemam spravne rozpolozeni ...
William Wakeford is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2007   #25
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Pár slov k FB Gold:
Hotlap: tak ten se mi n?jak neda?il, po?ád jsem nemohl zrychlit. D?ležité je se dostat do první divize, tam se pak jede vše od znova.
Kvalifikace: Jak jsem psal, za?íná se zde odznova. Plná koncetrace a najednou jsem zjistil že to jde a povedl se mi zajet t?etí nejrychlejší ?as. Asi 3 min. p?ed koncem kvalifikace jsem zajel do box? na dotankování a opravení auta a najel do posleního zah?ívacího kola a po té do posledního ostrého s tím, že se pokusím o zlepšení a ............ bum svodidla.
Race: P?esn? jak psal AdamCZ "Startoval jsem vlevo a snazil se branit pozici pred Masterfulem. Ten si z toho ale hlavu nedelal a proste me predjel venkem.Absolutne ciste", tak to byla myšlenka a vyšla mi. ?íkal jsem si že si AdamCZ bude hlídat vnit?ek a vlasn? tím bude muset d?íve brzdit a bude tím i pomalejší, tak jsem to zkusil i za cenu smyku na studených pneumatikách. Potom následovalo 30min. perného soust?ed?ní než sem se dostal na polovinu závodu a zajel do box?. Tentokrát jsem si pohlídal i správné zajetí do box?, myslím tím až po 30min. protože v prvním závodním ve?eru jsem zajel d?íve a v druhé polovin? závodu mi došlo palivo a já musel v posledním kole pro BA105 . Tuším že v 50min. jsem ud?lal chybu a ta m? stála boj o bednu. 8 místo ale dobré.
Díky za závod.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2007   #26
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Ahoj,

i kdyz jsem poctive trenoval a nekolikrat se mi povedlo dostat i pod 1.15..., po vymene hardwaru za novy a z puvodnich 20 FPS na 100 FPS jsem se s touto zmenou nejak nedokazal vyrovnat.
V kvali jsem dal vlastne jen jedno slusne kolo, ve kterem jsem se ale s nekym "potkal". Start az ze ctvrte rady mi moc sebevedomi nepridal a podle toho se odvijel cely zavod. Zadne velke chyby, ale nedokazal jsem udrzet kontakt s jezdci vpredu. V 22. kole predemnou jedouci Dr. Cool rozhazel pneumatiky v prvni sikane a ja se jim uz nedokazal vyhnout. K memu prekvapeni to melo za nasledek, ze auto prestalo brzdit vinou pochroumaneho "nosu" ktery zvedal celou predni cast auta. Nezbyvalo tedy, nez se doplouzit do boxu, kde mechanici museli menit celou predni cast. I kdyz se moc snazili, byla z toho velka ztrata a konec nadejim na umisteni v top 5. Aby byla zkaza dokonana, tak mi ctvrt hodiny pred koncem vypovedela sluzbu "elektronika".
Tentokrat tedy smuly kopec, doufam ze priste budu konkurenceschopnejsi.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2007   #27
vhenge
Newbie

 
Join Date: 22.5.2007
Posts: 4
Default

Treglisovy se omlouvám byla to moje chyba, ikdyž trošku místa mohls nechat ale to už je jedno
Mimochodem na startovni list? nevim pro? nejsu p?ihlášku jsem posílal a došla mn? kladná odpov?d ale v roz?azení do divizí se vidím jsu tam jako vasek007 a v zavod? bývám pod jmenem vhenge
vhenge is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2007   #28
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Quote:
Originally Posted by vhenge View Post
Treglisovy se omlouvám byla to moje chyba, ikdyž trošku místa mohls nechat ale to už je jedno
Mimochodem na startovni list? nevim pro? nejsu p?ihlášku jsem posílal a došla mn? kladná odpov?d ale v roz?azení do divizí se vidím jsu tam jako vasek007 a v zavod? bývám pod jmenem vhenge
V pohode, s tim ze nejsi na startovni listine jsem to nemyslel nijak spatne. A co se tyce incidentu, tak v ty sikane opravdu misto pro dva udelat nejde , ale beru to, jednak jsem tam zpomalil vic nez bylo v ten okamzik treba a jednak jsou to zavody a nehody se stavaj, i v realu.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2007   #29
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by vhenge View Post
Treglisovy se omlouvám byla to moje chyba, ikdyž trošku místa mohls nechat ale to už je jedno
Mimochodem na startovni list? nevim pro? nejsu p?ihlášku jsem posílal a došla mn? kladná odpov?d ale v roz?azení do divizí se vidím jsu tam jako vasek007 a v zavod? bývám pod jmenem vhenge
no na startovce je asi chyba:-) ale v rozrazeni jsi jako vasek007 no a tudis ti chodi maily.jinak incident sem videl a bude se resit.treglis misto nechavat nemusel

edit:ve startovce si jako TRIpod to bylo na prihlasce
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 22.5.2007 at 18:35.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.6.2007   #30
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

so City
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.6.2007   #31
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Venku pocasi na nic, blondyna se ucila tak sem sed k hl a dal pod 1:15 coz me poslalo do 1.divize lol radost a zaroven premyslen jestli tam mam co delat.vytipoval sem si par lidi s kterejma by se dalo zavodit a sel do toho.

kvali podle meho ocekavani predposledni.

race: start si rikam v klidu atak sem tak jel.postupem casu sem se pres problemy souperu dostal do predu asi 4 jezdce sem se stestim rpedjel v nejake velke bouracce ktere sem zazrkem unikl. ale pak to prislo : zacal sem tahat a ohral moc zadky a jedny hodiny za druhejma a dokonce sem pri jednich trefil lukiho a malem mu pokazil prvni misto.timto se jeste jednou omlouvam ruce vanocky gumy plotynky elektricky a uz to bylo..

no zajel sem tedy do boxu a vydal se stihat novase dr.coola a treglise s vhendem.treglise sem nemel sanci dojet nedelal chyby ale drcoola s novasem sem stahoval a to me rozarilo.novas mel taky problemy s trakci a prepustil mi pozici s dr.coolem sme chvilku bojovali. 10.misto ani zklamani ani uspech mohlo to bejt lepsi pri jedny nehode sem i letel pres "strechu".

no udelam vse abych na kyoto bul opet v div 1
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #32
AdamCZ
Member

 
Join Date: 4.3.2005
Posts: 105
Default SO Town

Kvalda: Na posledni chvili pole. Takze radost.

Race: Jel jsem s hodne tezkym vozem, takze me postupne predjeli jak Luki tak i Masterful. Hlavu jsem si z toho moc nedelal, nebot jsem veril ve svoji strategii. Do boxu jsem sel nekde kolem 10. kola, ale moc dobre jsem to nenacasoval, neb jsem se vratil za bojujici skupinku. Myslim ze tam byla nejaka kolize a ja mohl jet dal. Pak se primo prede me vratil z boxu Masterful a docela pekne jsme zazavodili. Az na to, ze kdyz jsem ho predjizdel venkem v posl. zatacce, tak doslo ke kontaktu. Ja jsem se z toho vyhrabal driv a tak jsem mu ujel. Jeste jsem nevidel replay, ale myslim si, ze jsem nevinnej. Bylo to tesny, tak snad zavodni incident.
Pak jsem zacal dotahovat Lukiho ktery jel na 1. miste. Posledni kola zavodu to bylo moc pekny pozavodenicko Byl jsem trochu rychlejsi, ale Luki bezchybne branil pozici a ubranil ji az do konce. Proste nebylo kudy
Takze 2. misto spokojenost. Fajn zavod.
________
MARIJUANA DISPENSARY

Last edited by AdamCZ; 15.2.2011 at 03:07.
AdamCZ is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #33
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Qual: Zajel jsem cas srovnatelny s PB, coz sice znamenalo 10. startovni misto, ale z moji strany spokojenost.

Race: Uplne me prekvapilo jak prvni kolo zajeli vsichni poslusne, nikdo se nikam nehrnul (teda az na attiho v ostre zatacce ve druhem sektoru, zajimava tymova strategie ). Behem 5 kol jsem se po chybach souperu, ale hlavne po perfektnich sobojich dostal na 5. misto. Ale tam jsem zustal jen par vterin. Pri vyjezdu ze sikany ve druhem sektoru jsem sel moc z ostra na plyn a vuz si to nasmeorval smykem proti mantaku. Stacli me predjet 3 vozy a kdyz uz jsem myslel ze je dostatecna skvira mezi zavodniky abych se do ni nacpal a rozjel se, nahle se objevil Jupiter, kteremu jsem dost nestastne zavrel zatacku. Bum bac kolize ja v protismeru. Moc se za toto Jupiterovi omlouvam. Ted uz mi bylo vic nez jasny ze posledni misto je miopet souzeno. Nicmene behem nekolika kol jsem se dotahl za ctyrclenou skupinku s vyhlidkou na pekny pozavodeni i se skupinkou pred nimi. Ale to by nesmel byt na chvostu teto ctyrclenne skupiny vhenge, ktery nejprve poslal nevybiravym zpusobem Novase do svodidel a pote nepredvidatelne a nepochopitelne zpomalil v miste, kde bych to vubec necekal. Vzhledem k tomu, ze jsem za nim byl cca 3 metry a chystal jsem se zasadit na cilove rovince finalni uder, si zaver muzete udelat sami. Skoncil jsem ve smyku, vuz opreny predkem o vysoky obrubnik. Timto pro mne zavod na SO vicemene skocil a vidina alespon uspokojiveho umisteni tatam. Po odpadnuti nekterych jezdcu jsem nakonec skoncil 9. s propastnou ztratou a o kolo zpet oproti prvnim dvoum jezdcum.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #34
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default SO Town

Pred dnesnim zavodem jsem mel obrovsky respekt predevsim z okruhu na kterem se jelo. Staci vetsi chyba a je to spatne. Nicmene jsem se hodne tesil, byl jsem naladeny na spravnou vlnu.

Co se tyce kvalifikace byl jsem vice nez jen prekvapek, kdyz jsem se drzel na prvni pozici a obcas me predstih LukiCZ nebo AdamCZ, ktery mi nakonec pole vyfouknul ve finale 2. misto na startu.

Hned po startu jsem vedel, ze bude dulezite se dostat na prvni pozici a snazit se ji udrzet. Nicmene plan byl smely, ale v realu uz to tak jednoduche nebylo. V prvni ostre levotocive zatacce jsem mel snahu podjet Adama, ten mi vsak cestu zkusene zavrel a tak jsem nemel prilezitost se vedle nej dostat a toho vyuzil jezdec za mnou. Muj vuz byl celkem tezky a ja jel na zacatku asi moc pomalu. Zacalo me predjizdet porad vic a vic jezdcu az jsem se razem ocitnul na patem miste. V dalsi fazi zavodu jsem se mohl soustredit na jizdu - nikdo za mnou, nikdo predemnou. Cas ubyval a ostatni mirili do boxu. Ja se diky toho dostal na prvni misto a par kol jsem si na nem taky odkrouzil, ale vzhledem k tomu, ze me pneumatiky zacinali pomalu horet zamiril jsem do pitu. Po vyjezdu ctvrta pozice a ztrata na treti pozici byla kolem 8s. Naopak Fox za mnou byl pouhych 3.5s coz me trosku vydesilo. Ke konci zavodu jeste byla malinkata nadeje, ze bych se mohl dotahnout na masterfula, ale uz na to nezbyl cas a ja si tak dojel pro 4. misto. Pred zavodem bylo mim cilem se dostat na stupen vitezu, ale i tak jsem velice spokojeny jak zavod skoncil.


__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2007   #35
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Nem?l jsem moc ?asu n?co napsat, ale jinak jsem rád za super závod ve m?st?, který se mi povedl. T?ším se na další závod.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 17.6.2007   #36
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default Statistiky FOX 17.06.07

Zde jsou statistiky Z FOX cupu ze dne 17.06.07.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006

Last edited by SimiCZ; 18.6.2007 at 00:30.
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #37
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

A pár slov k závodu.

Quali : Podle o?ekávání nic moc takže 17 místo. (last minut R2 pneu)

Race: Po startu jsem to zvládl docela bravurn? (nikoho sem nesejmul) takže za T1 jsem jel cca 14 ,ale na sjezdu ze stadionu mn? za?al p?edjížd?t Sonyk21 a já blbec se nechal vytáhnout na vn?jší stopu(že sem ti jí radši nedal ) a bylo vymalováno poslední flek poškozený v?z a stíhací jízda. V cca polovin? závodu jsem se propracoval nejen svojim p?i?in?ním zp?t na n?jaké 15 místo a po té následovalo depo zastávka byla nekone?n? dlouhá asi 16 sec. Ke konci závodu jsem svád?l ukrutný boj s EDIm (sorry za to bržd?ní ,ale opravdu sem t? necht?l pustit) Bohužel nakonec mn? dostal v posledním kole a m?j výsledek ? skoro jako na startu 13 místo takže docela spokojen.

T?ším se nashledanou p?i dalším závod? FOX cupu.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006

Last edited by SimiCZ; 18.6.2007 at 00:52.
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #38
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Moje cesta Astonem.

V ned?li sem vstal v 10:00, kouknu ven vidim je hezky.Blondyna uz vzhuru a tak ji povidam pojedem nekam na moto.Obliknemse vytlacim a nastartuju motorku a nad nami cerny mraky.Rikam jedu prste tak sme jeli do Hoštic u Volyn?(pro neznale - slunce seno ...)80km zkurvenejma cestama sama dira samej prejezd samej kopec a klesani asi az poslednich 25km jsou parada zatacky a pekna cesta.dame obed pohar a salat a jedem z 5.domu prijizdim v pul treti.Sprcha prevlikani do civilu skacu do auta jedu do pujcovny vratit DVD a po ceste kupuju pizzu a cinu.Prijidim domu je cca pul ctvrty.Uleham do postele a cumim na tv jim pizzu.Najednou bac se probudim je 18:40 a ja jedu FOX CUP.Sedam na kolo a jedu domu. mam to cca 2,5 km do kopce tak makam co to de jazky na veste ale pred sedmou zapinam pc.parada.kouknu na start f1 a du na foxky.

Kvalifikace: no chytil sem porad nekoho na trati a kdyz uz to vypdalo ze budu mit volno predemnou nekdo chyboval vsikane z kopce ja se lek zaslap brzdu udelal hodiny a z pisku se nevyhrabal konec a 16.místo zklamaní mel sem na top 10.

Závod: Start pohoda zadnej tukanec velkej a postup o par pricek do predu.Pak souboj se Simim.Kdo z koho vedle sebe na stadionu ale misto sem t nechal a pak jenom do sluchatek slysim a je to v prdeli.:-) skoda

jedu dal a propracovavam se na 6. flek.koukam agent 00ja zamnou rikam supa si zazavodime.jenze jak sem nemel natrenovano na ong. v 7 kole sem prehral vsecky gumy a nemohl sem tolik tahat ale lepsilo se to.jenze pak dr.cool udelal za sikanou chybu a pri navratu na trat mi vlit do stopy a ja musel tvrde brzdit a sel sem ven na velkej oblouk cehoz vyuzil 00ja a jupiter.Btw s jupiterem sem predtim apradne bojoval tvrde a paradne fakt super takhle tvrde ale ciste sem uz dlouho nebojoval.takze propad asina 8 flek.14. kolo leva za cilem defekt LP. celi kolo po prazdny pneu dosti ztrata takze zmena strategie a po boxech propad na 10.flek. pak souboje s masterfulem a mottem. nakonec 8.misto cili jaks taks spokojenost.

Mastefulovi jeste jendou sorry on vi o co de .Fakt gumy na prdlacku vcera:-)

Jinak jezdec Brakes naponeut za Modrou vlajku taky vi o co de.

Pak mame protest takze se bude resit.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #39
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:

Mastefulovi jeste jendou sorry on vi o co de .Fakt gumy na prdlacku vcera:-)

Jinak jezdec Brakes naponeut za Modrou vlajku taky vi o co de.
JAsn? beru m?l jsem bejt rychlejší a protáhnout se tam
masterful is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #40
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

kdo dá odkaz na replay, díky
masterful is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.