Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.1.2007   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Tiskovka CarDo Racing Octavia Cup - round 5 div 1

Kvali: 1 spole?n? s Eraserem, super.
Superpole: 3 místo, dost mi s tím zahýbal vítr. Ale ok.

Race 1:
Start ok, jel jsem 3. Eraser ud?lal n?kdy ze za?átku chybu a propadl se, takže jsem jel druhý až do cíle. Na Harada jsem nem?l, odstup byl po?ád +- vte?ina, dv?.

Race 2:
Nejd?ív ten problém se zvukem... D?s. V?bec jsem nic neslyšel a ud?lal v prvním kole docela poprask, protože v nájezdu do zatá?ky pod mostem mi to vypadlo, Windmouse byl poblíž, v zrcátku jsem ho nevid?l a hlavn? neslyšel, takže jsem ho bouchnul. Bez zvuku to nešlo, po dlouhé rovince, kde jsem ud?lal totáln? mimo další pohromu, jsem to vzdal. Ale našt?stí to byl obecný problém, takže se restartovalo. Podruhé tedy start z 5. pozice, ale katastrofa. První kolo jsem udržel, ale furt m? n?kdo dost nep?íjemn? o?ukával. Nájezd do ruhého kola. Vp?edu n?kdo šílen? brzdil a abych nevzal Erasera, musel jsem ho objet zprava, jenže jeho to vyneslo až ke m? a já musel na trávu, abych ho nesmet. No a dál už to byla tragédie. Propad na 10 místo. Abych nenaboural do lidí p?ed sebou, kte?í byli pomalejší, musel jsem i na rovinkách šlapat na brzdy, ?ehož využívali další a další za mnou... A já se bál kontaktu, tak jsem nikoho neblokoval a nechal se dál fackovat pomalejšími jezdci. Když k tomu p?i?teme tu chybu v nájezdu na klopenou... No a pak m? p?edjel Kid, hned potom Itar. Nanešt?stí jsme byli 3 auta u sebe, Kid brzdil d?ív než jsem o?ekával a bum. Nejh?? na tom byl Itar, který doplatil na m?j š?ouchanec do Kida. To byla poslední kapka a vzdal jsem to, takhle to nejde. Moc se omlouvám Itarovi a Kidovi za tu kolizi, jsem pako.
Ach jo, m? to štve. Co se dá d?lat, nezkušenost se projevila. M?l jsem se vykašlat na strategii a jet, dopadlo by to mnohem líp.

EDIT:
Na záv?r samoz?ejm? velká gratulace Windmousovi k vít?zství v Cardo Cupu a pak t?m dalším dv?ma za ním, které pak up?esním, až budou výsledky.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 22.1.2007 at 22:38.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2007   #2
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

Kvali: 3. miesto, podarili sa mi len 2 ostre kola...

Superpole: Fukal blby vietor, par chyb, ale stacilo to na 1. miesto

Race1: Start - Ciel 1.

Race2: Po opakovanom starte som sa coraz viac prepadal polom po vlastnych chybach a nepozornosti pri predbiehani zvonka, ked sa mi v zatacke stale niekto dostal do vnutornej stopy a na vyjazde som bol pomalsi...potom uz len dohananie strat, a nakoniec po Kidovej chybe po sikane za 2. splitom v poslenom kole som dosiel 7.

P.S.: Gratulujem Windmousovi za vitazstvo a dakujem Chaosovi za organizovanie ligy
__________________
Harad is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2007   #3
magorik
Member

 
magorik's Avatar
 
Join Date: 13.7.2005
Location: Kosice, Slovakia
Posts: 112
Default :-)

nah bolo to zakoncenie na urovni :-)

qvali prekvapujuca

prvy pretek mizerny: zacali sa namna zozadu tlaci neskor som pochopil preco dlhe prevody prsote mi to neslo az neskor ked zacalo ubudat z nadrze

nejaky sdi to za mostom strihal pri vracani na trat, skusil som ho obist zprava chaos ho zobral zlava podozrivou rychlostou :-) potom ma zobrali este dvaja ( prve podozrenie na debilne prevody :-)

no a potom posledna zakruta pred cielovou rovinkou sa predomnou ktosi roztocil , a reku ze ho obidem zprava a zase to dpadlo blbo , elegntne som skrtol travu a neustal som to kym som sa dosmykal na trave a dostal na trat tak boli vsetci v trape , a potom 8 kol trapenie , az uz vyzeralo ze konecne kohosi dobehnem tak ma to koplo padol komplet net

druhy pretek som pochipil ze prevody lahsie a celkom to vyzeralo ze to aj nejak ide :-), akurat krpas ci kto spominal ze mu vypadol zvuk a na ovale urobilo velke prd aj mne a nebol zvuk , skusil som trafit shift w ale bohuzial po ceste ku W som trafil S a zrazu som bol v pite tak som sa na to vybodol , body nebody skoda reci :-)))
__________________
Intel Quad 6600 420x8 3370 Mhz, 7600 GT 615/800, 2GB Ram, Logitech G25, G5 mousa, Asus Xonar
magorik is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2007   #4
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

na uvod sa chcem ospravedlnit Chaosovi za koliziu za 1. sikanou... fakt som netusil ze je vedla a zaroven podakovat za super organizaciu poharu !

qual : 1. miesto s Ghostom
superpole : 2. miesto po par chybach sposobenych vetrom
race 1 : 3. miesto, po chybe som sa dobijal polom v pred, vymenili sme si par stuchancov s Felixom a Saragom, ale v ramci cisteho zavodenia...
race 2 : 1. miesto, po stihacej jazde na Adama...

summary : super pohar, ale stve ma to zakoncenie, konkretne ta kolizia s Chaosom, kedze bola jedina za cely pohar a uplne zbytocna

edit > a jasna vec, gratulujem Windmousovi k vitazstvu a ostatnim za super zavodenie !
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 22.1.2007 at 22:53. Reason: edit
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2007   #5
Sarag 91
Member

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Dob?ichovice
Posts: 181
Default

Tak taky neco pridam

KVALI-- docela sem koukal 7.misto

SUPERPOLE--cloumal se mnou vitr a mel sem o 0.5sec pomalejsi prvni split ... rikal sem si katastrofa ... ale cloumalo to se vsema takze 6.misto

1.RACE--uz si to moc nepamatuju... pamatuju si akorat ze sem se probojoval na 4.misto a pam me eraser(ghost??) a felix predjeli pak felix chyboval a eraser(ghost??) nejak nestastne zavrel chaose a ja ho predjel--4.misto

2.RACE--DES,BIDA,UTRPENI,KATASTROFA,TRAGEDIE,atd.....
zkratka jedu na 2.miste za chaosem a zhruba 3sec naskok na tretiho jezdce a v tom ten vypadek zvuku .... sem zkousel nahodit(shift+w) a nic ... rikal sem si ze to odjedu i bez zvuku, ale neee byl restart protoze to vypadlo vsem a ted to slo uz od 10 k 5 .... jedu si v poklidu na 3.miste kdyz me dojede felix a tri zatacky prek cilovou rovinkou me trosku tukne a dostavam se mimo stopu a toho vyuziva i martin, ktereho na cilovce draftuju, ale on do T1 zabrzdil (na muj vkus) prilis brzy a ja ho stouchnul (moc se omlouvam), ale doplatil sem na to spis ja nez on protoze sem se od nej odrazil do travy a otocil do protismeru--propad na 16.misto ..... po trech kolech sem se probojoval az na 13.pozici ale pneu uz varim a tak chybuju--- v zatacce na oval chybuju vyjizdim ven a jsem prilis dlouhy na vyjezdu --- bariera (je velmi oskliva--- kopla ma a prekonal sem Valentu ) no a to uz bylo moc a odstoupil jsem

Kdyz si odmyslim druhej zavod tak se mi tenhle vecer vydaril ... slava vitezum a cest porazenym tesim se na vas v pristi lize
__________________
http://www.nrg-racing.net
Sarag 91 is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2007   #6
AdamCZ
Member

 
Join Date: 4.3.2005
Posts: 105
Default

HL: 13.
Q: 9 misto. Az v poslednim kole jsem se protlacil do SuperPole
SP: 8.

Race 1: Pohoda az na jednu chybu pri drobnym kontaktu s Tomasem Stiborkem, ktera me neco stala, ale i dalsi chybovali, tak nakonec 6. misto a tzn. moji premieru z pole position v Divizi1 tohodle super sampiontu v nasledujicim zavode.

Race 2: Start z pole. Mel jsem za sebou Chaose a ten hned po startu tvrde, ale zaroven velmi ciste utocil. Byl jsem trochu spunt a Chaos musel hlidat za sebou jedouciho Erasera. Tim jsem ziskal trochu naskok, ale za par kol uz vidim Erasera pres cely moje zrcatko. Jel v klidu a mazacky cekal na moji chybu. Dockal se. Tu jsem bohuzel udelal v rychly zatacce za rovinkou po 1. splitu. Vyjel jsem na travu a zaradil se na 2. pozici pred Chaose. Ten na me zacal tlacit a obcas jsme nektery zatacky jeli vedle sebe. Super zavody. Chaos jel velmi ciste a snazil se me predjet bez kontaktu az mi ho bylo lito, kdyz vyjel v najezdu na oval mimo trat a uplne to rozflakal. Nevidel preze me jak byl na me nalepenej a asi ho mozna taky trochu vynesl 'DirtyWind'.
Pak jsem dokrouzil na 2. miste

Bylo mi potesenim absolvovat tento sampionat. Diky
________
Muscular Dystrophy Advice

Last edited by AdamCZ; 15.2.2011 at 03:05.
AdamCZ is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2007   #7
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 12.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

Všem vám d?kuji za perfektní závod?ní, které jste mi umožnili nejenom dnes, ale které p?edvádíte už dva roky co tu jsem!
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2007   #8
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Predsevzeti dostat se do prvni divize se mi povedlo v pohode, takze jsem mohl jit na vec.

Kvali: poslednim kolem jsem si vyjel superpole.. 10.

Superpole:WMS musel nekde udelat chybu (nevsiml jsem si) takze 9.

Race1: start a prvni kolo az do posledni zatacky ok, tam do me tuknul Luki a poslal me do hodin-propad na posledni misto. Potom paradni stihacka, kterou jsem skoncil na 14. miste...spokojenost.

Race2: na startu jsem nic neztratil, ale prede mnou se to hodne mlelo. Po jedne takove mlynici se vracel SIR z travy primo prede me. Nestihl jsem uhnout a roztocil jsem ho do hodin.. fakt sorry .V dalsim kole se prede me snazili dostat Ghost a Itar. Ghost me postrcil zezadu a to me vytocilo primo do Itara, ktery jel vedle me. On sel do hodin, me se to povedlo ustat. Pak ostatni nejak poodpadali, mezi tretim a ctvrtym kolem jsem se dostal ze 13. na 7. misto. V 6. kole jsem predjel Loukotu a zkusil jsem to i na Jimika, ale probrzdil jsem, takze Loukota se dostal zpatky prede me. V sikane za ovalem me pak dost tvrde predjel WMS, jako kdybych nebyl na vnitrku. Diky tomu me dojel Harad, kteryho jsem drzel za sebou do posledniho kola. V nem jsem vyjel mimo trat, takze v cili 8.
Celkove dneska skvely zavody, asi nejlepsi, co jsem kdy v lize jel. Jenom se mi potvrdilo, ze FXO je na ligovy zavody asi nejlepsi, co se tyka vyrovnanosti zavodu. Budu klidne hlasovat pro dalsi oktavky...nekdy...treba zase za rok...

Zaverem: Nebyt problemu s netem ze zacatku, tak to byla super liga, takhle jsem si prvni dva zavody protrpel.
Nakonec bych chtel podekovat v prve rade hlavne Chaosovi za organizaci ligy, potom vitezi (uzij si tu cupovou octavku ) a nejenom vsem od prvni do druhe divize, kde jsem jezdil, za pekny a vyrovnany zavody. Tesim se v dalsi lize, at je to kdykoli a s cimkoli.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 24.1.2007 at 15:17.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2007   #9
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

P?edem díky všem co se zú?astnili, protože jen díky Vám byla liga jaká byla! Díky všem za p?kné pozávod?ní, až na dnešní závody jsem se náramn? bavil... Díky také rozhod? pat?í všem admin?m divizí, pak Pablovi a Kadovi za ligové stránky a nakonec i všem ostatním co se na b?hu ligy n?jak podíleli. Díky pánové!

Gratulace vít?zovi! Ale také všem, kte?í se i p?es neúsp?chy dokázali u?astnit ligy a závod? až do konce!

Organizoval jsem ligu i p?es drobné nep?íjemnosti rád a doufám, že další liga na sebe nenechá dlouho ?ekat, protože se pojede AŽ pod záštitou neziskovky. Takže prosím všechny, kdo mají n?jaký nápad ?i možnosti, p?iložte prosím ruku k dílu!

Já nevím jak na tom te? budu s ?asem, jelikož me práv? ?eká zkouškové období (je t?sn? p?ed jeho polovinou a m? ješt? ?ekají 3 zk, ty t?žší), po n?m psaní bakalá?ské práce a p?íprava na státnice, nemluv? o rozjížd?jícím se podnikání (www.301.cz - stranky ve výstavb? , LFSaci budou vzdy vitani ) a chození do práce jako takové.

k závodu:
Q: první kolo jsem jel na hotlap setu, poved se ?as, kterej by na SP sta?il, pak jsem si dal závodní set a ?as ješt? o pár setinek zlepšil...

SP: netrefil jsem sjezd z ovalu, takže 5.

R1: za?átek závodu fajn, dostal jsem se na 3. místo, na první 2 pány jsem nem?l, ale pronásledovatel?m jsem pomalinku ujížd?l... pak asi v p?lce závodu m? zradilo zaseknutí pedál? a židle, takže jsem p?i každém bržd?ní odjížd?l dozadu, což znamenalo že jsem nemoh brzdit naplno, málem z toho byl výlet mimo tra?, náskok ten tam a dost m? to rozhodilo... pak na m? tla?ili pánové Zborovjan a Sýkora. už nevim jak m? Zborovjan p?edjel, ale nehodlal jsem se vzdát, na Zborovjana jsem tla?il a na výjezdu z prvních zatá?ek jsem byl rychlejší, lehce jsem ješt? nadraftoval a vybo?il vlevo k p?edjetí, ale pro m? z nepochopitelných d?vod? se Zborovjan jal p?ejížd?t ke kraji jako bych tam nebyl a vytla?il m? až mimo tra?. Sýkora tak m?l pozici zdarma a já nervy na pochodu...

R2. Start z 2. místa, pak parádní pozávod?ní s Adamem, ale na vjezdu na ovál jsem p?es jeho auto nevid?l na tra?, jel jsem jinou stopu než on a když mi jeho auto p?estalo clonit, tak jsem už jen vid?l jak se ?ítim do zdi... efektni salto , zni?ená náprava a konec závodu pak jsem se už jen doplacal do cíle na posledním míst?... takže z nad?je na umíst?ní na bedn? zbyl akorat smutek ze 4. místa...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 23.1.2007 at 00:49.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2007   #10
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

statistiky div1

kvalifikacia
superpole
race 1
race 2
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2007   #11
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Gratuluju ješt? Windmousovi, Eraserovi a Haradovi. Obzvláš? m? t?ší Eraserovo druhé místo, aspo? n?jakej d?vod k optimismu.

Kdybych m?l z mého hlediska shrnout celou ligu, napadá m? jedno slovo - sm?la. Na za?átku to vypadalo výborn?, ale po selhání techniky odešla motivace (FXO navíc nepat?í zrovna mezi mé oblíbence). Po výpadku na Astonu se mi sice povedl náhodn? parádní hotlap na City, ale to bylo asi tak všechno. Motivaci jsem našel znovu až p?ed posledním závodem (cht?l jsem pomoci Eraserovi v boji o 3. místo) a bylo to znát. Sice jsem druhý závod na Kyotu vzdal, ale to už o nic nešlo. A než se trápit prokousáváním po?adím ze 14 místa dop?edu s ne zrovna oblíbeným autem...
Ty 3 nuly zp?sobené p?ipojením v úvodu m? mrzí. Když vezmu 408 bod? co jsem vyjel, p?i?tu 204 bod? (3 ?tvrtá místa - h?? bych na 101% nedojel) a i pitomých 58 bod? za 14. místo, tak je to 670 bod?. Což by bylo celkov? druhé místo. Samoz?ejm? je to ?istej dohad, ale v??im, že bych byl na bedn?.
Na záv?r musím moc pod?kovat organizátor?m a všem zú?astn?ným, bylo to super. T?šim se na další ligu a doufam, že se na m? p?íšt? usm?je víc št?stí.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2007   #12
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

To Ghost: Nemuzu to ted rychle najit, ale jestli se nepletu, tak myslim byla vyhlasena i cena pro nejlepsiho novacka. Nevim, jaka jsou hodnotici kriteria, ale myslim, ze by pravem mohla patrit tato cena Tobe. Klobouk dolu.

----edit----
Aha, ted koukam do vysledkove tabulky a je vas tam vice. Tak kdyztak sorry
----edit----
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová

Last edited by Kurt_Kombajn; 23.1.2007 at 13:20.
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2007   #13
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Gratuluju ješt? Windmousovi, Eraserovi a Haradovi. Obzvláš? m? t?ší Eraserovo druhé místo, aspo? n?jakej d?vod k optimismu.
dik... ale este nic nie je iste
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2007   #14
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

tak neco ve zkratce napisu

kvalifikace velice podarena, takze posledni 20. misto a aspon jsem mel cas pri superpole na caj

1. zavod docela ok, trosku jsem si i zazavodil, zvlast posledni pulkolo s loukotou -> 12. misto
2.zavod se nepovedl vubec. v prvnim kole jsem se ne zcela vlastni chybou nekolikrat otocil a pak uz jsem jen stahoval a stahoval -> 14. misto ujde

zaverem dik vsem co se postarali o fungovani ligy, hlavne asi Chaosovi jeden velkej dik
EDIT: ale tak jo, gratulace vsem co jeli a nejak dojeli
SIR is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2007   #15
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Kvalifikace: No, fakt nic moc. P?edposlední místo
1. Závod: Tak n?jak jsem šel dop?edu, ale potom chybi?ka za Salim a výlet mimo tra?. Potom další prokousáva?ka, v posledním kole ale další chyba. Nakonec 17. místo

2. Závod: Dlouhá prokousáva?ka, kterou narušil jenom kontakt s Kidem a Ghostem, nakonec 12. místo, spokojenost

Nakonec bych cht?l pod?kovat všem organizátor?m za perfektní organizaci ligy a za moc p?kné stránky ligy a samoz?ejm? taky všem jezdc?m, bez kterých by to nikdy nebylo ono
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2007   #16
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Tak ja taky neco sesmolim
nejdrive velke podekovani Chaosovi a vsem kteri tomu objetovali spoustu svyho vonyho casu, cehoz si nesmirne cenim

Qual:
tak nejak podle predpokladu 18 misto proste zacit pripravu na zavod v nedeli vecer neni dobry.

Race1:
Ze zacatku se to vyvyjelo celkem slibne ale pak sem upalil gumy a byl strasne rad ze sem vubec dojel na 15 miste, coz pro me byl vlasne velkej uspech, protoze asi od 5 kola me prestal jit zvuk, jelikoz ze zvukovky se zacoudilo

Race2:
Premejslel jsem jestli bez zvuku mam vubec nastoupit, ale nakonec jsem to zkusil a celkem prekvapen jsem udolal 13 pozici coz v dany chvilce a ocich nalepenych na shift light bylo celkem fine. Odehralo se par peknejch souboju vetsinou s team kolegy a i par stouchancu za ktery se omlouvam.

No a zaverem grat vsem co dorazili celou tuhle ligu zdarne do cile a uz ted se tesim na dalsi a v koutku duse doufam ze to bude se zabavnejsim autem nez bylo FXO

PS: Onderejko thx za stat
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2007   #17
vcz.Jimik
Member

 
vcz.Jimik's Avatar
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Most
Posts: 237
Default

P?ed pond?lím jsem najezdil na Kyotu maximáln? 10 kol, ale o to víc jsem si v závodech zazávodil. Užil jsem si n?kolik krásných souboj?, v?etn? pro m? ur?it? nejhez?ího, v druhém závod? s Felixem. N?kolik zatá?ek bok po boku - nádhera. T?ším se na další ligu a doufám, že se kone?n? dostane na RWD

A samoz?ejm? musim pod?kovat za super organizaci a ceklové chování lidí b?hem závod?
vcz.Jimik is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2007   #18
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by vcz.Jimik View Post
T?ším se na další ligu a doufám, že se kone?n? dostane na RWD
+1, a jet? nejlepší by byly GTR, ty jsem ješt? v lize neochutnal
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2007   #19
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
+1, a jet? nejlepší by byly GTR, ty jsem ješt? v lize neochutnal
ne, ne, ne, f?????j
Ja bych byl pro XFG/XRG pro n? minule hlasovalo dost lidí a m?žeš si vybrat RWD i FWD
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2007   #20
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

Suhlasim s ThorRom, ale ani LRF by nebolo zle...
__________________
Harad is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.