Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.7.2005   #1
Norbi(SK)
Newbie
 
Join Date: 18.7.2005
Posts: 7
Default

mal by som otazku?
neda sa zalozit demo liga?
podla mna to je dobry napad,protoze vela hracu nema licence na full a preto by to bolo zabavne,v madarsku sa to jazdi a je to celkom slusna liga
tak keby sa to dalo bol by som velmi rad,a urcite nie len ja
dakujem
Norbi(SK) is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2005   #2
Michelin
Member

 
Michelin's Avatar
 
Join Date: 15.8.2004
Location: Prague
Posts: 367
Default

No dyz si ji zalozis tak ji budes mit
Ale vazne... myslim ze neco takovyho tady nikdo organizovat nebude-uz se to jednou resilo a nebyl nikdo kdo by to organizoval-s ligou je fakt velmi prace-alespon podle toho co jsem slysel
Ja nikdy nic takovyho neorganizoval... takze kdyz si sezenes lidi a zorganizujes si to budes mit ligu ^^
Michelin is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2005   #3
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Mam pocit, ze na www.playzone.cz se zavody jezdi v Demu (aktualne posledni verze 0.5P nebo jak to je). Asi zrovna dnes by se mel jet zavod, tak se muzes prihlasit a zajezdit si.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2005   #4
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

ono p?ece jenom, ruku na srdce, kdo by cht?l vážn? jezdit ligu na jedné trati, že, s p?edem daným GTi vozem?

doporu?uju koupit licenci a jezdit on-line a? už jednotlivé závody nebo i ligu na trati kterou si sám vybereš a s autem , které budeš rád ?ídit. Jezdil jsem demo, te? jezdím plnou verzi (zatím alfa) a je to nebety?ný rozdíl.
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2005   #5
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

je to jak se napsali panove...
na www.playzone.cz se jezdi jednou za 14 dni organizovanej zavod, neni to zadna liga, protoze, ligu na jedny trati nema moc smysl poradat...

jinak bejt tebou, pokud te demo bavi, jdu do plny (at uz jen S1 nebo S2)... za tech par penez budes mit o zabavu na par let postarano
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2005   #6
Norbi(SK)
Newbie
 
Join Date: 18.7.2005
Posts: 7
Default

ja vas chapu,ale predsa je to zabava,ked si rozmyslime tak mozme jazdit na 4 trate,BL GP,BL GP REV,BL RALLY X,BL RALLY X REV,aspon v madarsku sa to tak robi,a prave tam je najviac zavodnikov.
Ohladom licence,ja by som ju aj kupil,ale jazdim na keyboarde,a to sa mi zatial neoplati,mozno ked budem mat volant
ALe inac diky vsem za info
Norbi(SK) is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2005   #7
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Norbi(SK)
ja vas chapu,ale predsa je to zabava,ked si rozmyslime tak mozme jazdit na 4 trate,BL GP,BL GP REV,BL RALLY X,BL RALLY X REV,aspon v madarsku sa to tak robi,a prave tam je najviac zavodnikov.
Ohladom licence,ja by som ju aj kupil,ale jazdim na keyboarde,a to sa mi zatial neoplati,mozno ked budem mat volant
ALe inac diky vsem za info
zabava to urcite je, ale kdo okusil plnou, tak 4 trate vs 46 trati je sakra malo...
az mi daj na playzone souhlas tak bude liga v demu, ale zatim si prali jen organizovane jezdeni...
jinak nejvic zavodniku je v nemecku, madarsko je co do poctu zavodniku az na 17. miste...
a smysl toho, ze se to nevyplati pokud jezdis na klavesnici nejak nechapu...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2005   #8
Norbi(SK)
Newbie
 
Join Date: 18.7.2005
Posts: 7
Default

no s keyboardom je najtazsie jazdit,to vie asi kazdy,je pravda ze sa s nim da jazdit velmi dobre,ja sa aj snazim,druha vec je ze zatial pocitac mam v dost slabej konfiguracii,co znamena ze pri starte ked je aspon 5-6 aut tak mi to ide pod 10FPS,a vtedy som rad ked prezijem prve kolo.Budem to tuningovat a kupim si volant,a vtedy si kupim aj licence,ale zatial teraz nemam na to moznost a ani sa mi to velmi neoplati zatial.
Norbi(SK) is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.