Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Hesla na ?eské Live For Speed servery (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=38)

GothaR 28.10.2009 13:49

Quote:

Originally Posted by Pe_t_eR (Post 111821)
V?era mi p?išla licence.. T?šil jsem se jak si zajezdim, porovnám s Vámi síli a zjistim, jak na tom v?bec jsem. Jenže ouha.. Z n?jakého m? neznámého d?vodu nem?žu najít žádnej ?eskej server. Hledám ve ve?ejných i soukromých, ale servery o actual linux a jiné prost? nenacházim. Kde by mohla být chyba? Jezdíte ješt? v?bec??? :confused:

Taketo nieco som uz davno vzdal :) Bud jazdim na zahranicnych a tam nahodou na niekoho z CZ-SK komunity narazim, alebo (v poslednej dobe najcastejsie) sa dohodneme a zalozime si vlastny server, kde trenujeme na wtcc alebo XFR cup :)
Ak by ste mali zaujem, tak mi napiste na icq 344 666 632 a mozeme to zladit.

Tairo 28.10.2009 14:25

Quote:

Originally Posted by Pe_t_eR (Post 111821)
V?era mi p?išla licence.. T?šil jsem se jak si zajezdim, porovnám s Vámi síli a zjistim, jak na tom v?bec jsem. Jenže ouha.. Z n?jakého m? neznámého d?vodu nem?žu najít žádnej ?eskej server. Hledám ve ve?ejných i soukromých, ale servery o actual linux a jiné prost? nenacházim. Kde by mohla být chyba? Jezdíte ješt? v?bec??? :confused:

vecer zacaly hardware upravy actualich serveru. Samozrejme prednost mely komercni servery, na kterych behaji weby a aplikace nasich zakazniku, takze lfs a dalsi sponzorovane veci se delaji az v druhe vlne. Do dnesniho vecera by melo byt vse komplet hotovo a virtualni asfalt bude opet k dispozici :)

Zdenek CZE 28.10.2009 17:35

Quote:

Originally Posted by Pe_t_eR (Post 111821)
V?era mi p?išla licence.. T?šil jsem se jak si zajezdim, porovnám s Vámi síli a zjistim, jak na tom v?bec jsem. Jenže ouha.. Z n?jakého m? neznámého d?vodu nem?žu najít žádnej ?eskej server. Hledám ve ve?ejných i soukromých, ale servery o actual linux a jiné prost? nenacházim. Kde by mohla být chyba? Jezdíte ješt? v?bec??? :confused:

Jezdíme, ale na zahrani?ních serverech:). Co jsem tak zpozoroval, tak na ?eských serverech skoro nikdo v?bec nejezdí, když nepo?ítám demo servery.

MCJ 30.10.2009 14:30

Kde m?žu za?ít jezdit s váma? Zatím trochu umím jen Blackwood s XFG a pot?eboval bych se od n?koho pár v?cí p?iu?it. :)

Zdenek CZE 30.10.2009 15:15

Quote:

Originally Posted by MCJ (Post 111918)
Kde m?žu za?ít jezdit s váma? Zatím trochu umím jen Blackwood s XFG a pot?eboval bych se od n?koho pár v?cí p?iu?it. :)

Sta?í si pouze zvolit server v online režimu a p?ipojit se;).

Agarash 31.10.2009 11:48

Quote:

Originally Posted by MCJ (Post 111918)
Kde m?žu za?ít jezdit s váma? Zatím trochu umím jen Blackwood s XFG a pot?eboval bych se od n?koho pár v?cí p?iu?it. :)

zacni tady pak se presun sem
a pokud bys chtel neco hodne konkretniho, tak prijd sem

MCJ 2.11.2009 15:35

D?kuji za info. To už jsem ?etl. Spíše mi šlo o to, abych mohl potrénovat s n?kým za kým bych zvládal jezdit a kde nebudou mago?i co jezdí v protism?ru a tak :)
Zatím se mi zdá nejlepší Redline racing, ale tam se mi dneska povedlo n?koho sest?elit a na dnešek jsem dostal ban :-/. Tak te? jezdím na !LFS Race a taky je tam slušné poježd?ní.
Na fs serveru jsou p?íliš ?asto mago?i.

sonyk 3.11.2009 14:54

dneska mezi sestou budem trenovat na Escargot Racing (takovej ten krizek, nevim jak se vklada)1

XFR a trat Aston gran prix

budem tam pocitam mezi 18 - 20 mozna i driv

heslo bude EGT

tak muzes zajit

Fast Jarda 3.11.2009 15:07

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 112099)
(takovej ten krizek, nevim jak se vklada)

L.Alt+3+5
P.Alt+X

[/OT]

Pe_t_eR 8.11.2009 18:52

Diky..
 
Díky a omlouvám, se že jsem se neozval d?ív.. Snad se s Váma n?kde potkám.. :)

froxic 6.2.2010 13:57

cau lidi jaka je situace s CZ servery v roce 2010? Jezsi se jeste vubec, koupil jsem si licenci a jsem z toho nejaky paf ze z tisice serveru se jezdi jenom ani ne na stovce a kdyz uz je na servery dosti lidi tak ve vetsinou uplne plny. Chtel bych zajezdit, ale neni s kym a nevim kde :D

Gepas 6.2.2010 14:18

Quote:

Originally Posted by froxic (Post 117001)
cau lidi jaka je situace s CZ servery v roce 2010? Jezsi se jeste vubec, koupil jsem si licenci a jsem z toho nejaky paf ze z tisice serveru se jezdi jenom ani ne na stovce a kdyz uz je na servery dosti lidi tak ve vetsinou uplne plny. Chtel bych zajezdit, ale neni s kym a nevim kde :D

na cz serverech se moc nejezdí, jen ob?as na n?jakym privátu anebo na demu... a když napišeš n?komu, kdo je na tom private serveru, tak ur?it? zašl? heslo ;)

GothaR 6.2.2010 14:28

To je pravda, na domacich serveroch sa vela nejazdi a ked sa aj o niecom dopocujem, tak je to vacsinou len trenovanie na nejaky nastavajuci cup :)
Ak chces zavody, tak urcite skus FOX junkies, ale zvykne to byt preplnene. Ja som si paradoxne uzil najlepsie verejne zavody s FBM na BL1 aj po tom, ako som si kupil licenciu :) A samozrejme uplne najlepsie je to v ligach, tam mas istotu, ze pride dostatok ludi, vladne disciplina a stretnes tam lepsich hracov, ktorych na publicu asi tak lahko nezastihnes :)

windmouse 6.2.2010 14:29

Quote:

Originally Posted by froxic (Post 117001)
cau lidi jaka je situace s CZ servery v roce 2010? Jezsi se jeste vubec, koupil jsem si licenci a jsem z toho nejaky paf ze z tisice serveru se jezdi jenom ani ne na stovce a kdyz uz je na servery dosti lidi tak ve vetsinou uplne plny. Chtel bych zajezdit, ale neni s kym a nevim kde :D

jinak na cechy a slovaky obcas narazis treba na serveru IHR, to je ten, ktery je porad plny :)

chce to jen trochu trpelivosti pri klikani a urcite se dostanes i do zavodu

froxic 6.2.2010 19:02

Hmm, no porad mi chybi nejaky takovy ten rozcestnik kde by se lidi mohli domluvit kdyz uz jsou servery prazdne (mysleno ty ceske). Kdyby se domluvil nejaky cas a podobne, tak neni prece problem tady na foru najit takovy pocet lidi ze by to zaplnilo cely server. Jak to vypada na tom ceskem IRC, domlouvaji se na nem zavody? Mimochodem, byl a jsem porad docela rozcarovany ohledne tech serveru, kdyz si vyfiltruju jenom servery kde jsou lidi tak jich je opravdu jenom par - navic vetsina je ve stylu policajti-zlodeji (?? to snad nemysli ti lidi vazne ??). Dale daji se urcite servery pridat k oblibenym at se pozdeji k nim pripojim behem par kliknuti? existuje neco ve stylu? lfs://ip_serveru:port@heslo na pripojeni ke konkretnimu serveru... nejaky server manager ve stylu all-seeing-eye nebo HLSW?

Dano V 6.2.2010 19:07

Quote:

Originally Posted by froxic (Post 117022)
... a jsem porad docela rozcarovany ohledne tech serveru...

To roz?arovanie som zažil aj ja, no ?o, ?udia radšej kecajú o LFS ako by v ?om jazdili ) :

windmouse 6.2.2010 19:57

Quote:

Originally Posted by froxic (Post 117022)
Hmm, no porad mi chybi nejaky takovy ten rozcestnik kde by se lidi mohli domluvit kdyz uz jsou servery prazdne (mysleno ty ceske). Kdyby se domluvil nejaky cas a podobne, tak neni prece problem tady na foru najit takovy pocet lidi ze by to zaplnilo cely server. Jak to vypada na tom ceskem IRC, domlouvaji se na nem zavody? Mimochodem, byl a jsem porad docela rozcarovany ohledne tech serveru, kdyz si vyfiltruju jenom servery kde jsou lidi tak jich je opravdu jenom par - navic vetsina je ve stylu policajti-zlodeji (?? to snad nemysli ti lidi vazne ??). Dale daji se urcite servery pridat k oblibenym at se pozdeji k nim pripojim behem par kliknuti? existuje neco ve stylu? lfs://ip_serveru:port@heslo na pripojeni ke konkretnimu serveru... nejaky server manager ve stylu all-seeing-eye nebo HLSW?

odpoved na tu posledni otazku je jo, zkus se zalogovat na www.lfsworld.net pod svymi LFS online udaji a otevrit ikonku Online hosts

pro pripojeni na server, ktery si vyberes, pak staci jeden klik

Puma 6.2.2010 20:08

Quote:

Originally Posted by froxic (Post 117022)
Hmm, no porad mi chybi nejaky takovy ten rozcestnik kde by se lidi mohli domluvit kdyz uz jsou servery prazdne (mysleno ty ceske). Kdyby se domluvil nejaky cas a podobne, tak neni prece problem tady na foru najit takovy pocet lidi ze by to zaplnilo cely server. Jak to vypada na tom ceskem IRC, domlouvaji se na nem zavody? Mimochodem, byl a jsem porad docela rozcarovany ohledne tech serveru, kdyz si vyfiltruju jenom servery kde jsou lidi tak jich je opravdu jenom par - navic vetsina je ve stylu policajti-zlodeji (?? to snad nemysli ti lidi vazne ??). Dale daji se urcite servery pridat k oblibenym at se pozdeji k nim pripojim behem par kliknuti? existuje neco ve stylu? lfs://ip_serveru:port@heslo na pripojeni ke konkretnimu serveru... nejaky server manager ve stylu all-seeing-eye nebo HLSW?

Když chceš ?eské fér závody tak ALTP ur?it? doporu?uju....... Potom cupy r?zné. inak ech? je dost i na 2 servery ale v?tšinou se jim nechce nebo nemaj?as (nic proti nim)

froxic 6.2.2010 20:10

dik moc, jsem to uplne prehledl v tech vsech ikonkach :) Tak se doufam nekdy potkame a zajezdime!

sonyk 6.2.2010 21:50

a taky zalezi v jakou dobu jezdis.


All times are GMT +2. The time now is 07:03.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.