Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 31.5.2008   #1
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default Lfs Endurance Race-presunuty Na 21.6.

Organizujem 6hodinový závod, po?as ktorého by sa jazdci striedali podobne ako je tomu pri závode le mans
závod by sa mal kona? 21.6.08 o 16-30
Westhill international @ XRR, FXR, FZR
informácie nájdete na webe: www.lfsendurancerace.wbs.cz
ak by ste mali nejaké pripomienky alebo otázky, môžete sa pýta? bu? na chate na stránke alebo v tomto threade

Závod je len pre majite?ov licencie S2

Last edited by bavorak; 14.6.2008 at 14:48.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2008   #2
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

to tu fakt nikto nema o to zaujem?

ak by ste mali zaujem tak napiste s akym autom a aku trat...

Last edited by bavorak; 31.5.2008 at 23:34.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2008   #3
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

M? je to v celku jedno, beru všechno. A t?eba možná by se to vy?ešilo, kdyby jsi vymyslel podle sebe tra? a v?z (combo). P?ípadn? t?ídu voz? (TBO, GTR apod.).
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2008   #4
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by MikeCZ View Post
M? je to v celku jedno, beru všechno. A t?eba možná by se to vy?ešilo, kdyby jsi vymyslel podle sebe tra? a v?z (combo). P?ípadn? t?ídu voz? (TBO, GTR apod.).
tak chcel som co najvacsiu spokojnost a zaujem tak aby si mohli ucastnici vybrat co chcu ale fakt je ze asi bude jednoduchsie to zvolit a nepytat sa...komu sa nebude pacit tak smola
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 1.6.2008   #5
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

vytrvalostní závod v ?eské republice se snad s vyjímkou Týmové Bitvy (nevim, jaká byla ú?ast) nepoda?ilo po?ádn? zorganizovat. Ale necháme se p?ekvapit a možná bychom i s Jardou zvažovali ú?ast (podle komba).
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 1.6.2008   #6
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

ja bych si endu dal jen prekecat taxikare aby jely semnou
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 1.6.2008   #7
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

uvidime ako dopadne hlasovanie o aute ... s tratou to zatial vyzera na westhill co je celkom siroka trat by som povedal takze to tam hadam bude zaujimave...
kto mate zaujem nezabudnite poslat e-mail aspon ako team na lfsendurance@azet.sk lebo ked takto poviete vo fore tak to este neberiem ako zavaznu prihlasku
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 1.6.2008   #8
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ak ste niekto hlasovali za auto "iné" tak prosím uvedte aj ake chcete lebo inak mi to moc nepomoze pri vybere a nakoniec tu moznost "iné" vypustim a nebudem ju zaratavat do konecneho hlasovania...
sry za doublepost
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2008   #9
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

presne jak bylo receno lidi v cr a sk nemaj zajem o endu. viz egt endurance pred nedavno. no snad se to jendou zmeni
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2008   #10
gajdyn@tor
Newbie

 
Join Date: 3.3.2007
Location: PD
Posts: 57
Default

sonyk Myslim ze zaujem mohol byt vacsi minimalne o 2 tymy v pripade tvojho zavodu, akurat sa to vtedy pokazilo s kalendarom. Endu by som si dal u mna by teda zaujem bol
__________________
S2 Licenced since 19.3.2008

Real Racing Team
gajdyn@tor is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2008   #11
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

no 2 tymy to ale nevytrhnou abyto byly opravdu zavody chce to aspon 20 tymu a ne 10
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2008   #12
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Což o to, já bych i zájem m?l, klidn? bychom nasadili 2 nebo (s trochou št?stí) 3 vozy. My máme endu rádi, problém je v tom, že znalost ?eštiny mých koleg? kon?í p?e?tením mého jména a pár slovy, která jsem v sobotu utrousil na adresu svého p?ipojení.
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2008   #13
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

hodim rec se snekama a pokud to bude dobre auta tak by sme mozna taky jeli
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2008   #14
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Kdo.vi View Post
Což o to, já bych i zájem m?l, klidn? bychom nasadili 2 nebo (s trochou št?stí) 3 vozy. My máme endu rádi, problém je v tom, že znalost ?eštiny mých koleg? kon?í p?e?tením mého jména a pár slovy, která jsem v sobotu utrousil na adresu svého p?ipojení.
P?esn? o tom mluvím. Když endu, tak mezinárodní.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2008   #15
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
presne jak bylo receno lidi v cr a sk nemaj zajem o endu. viz egt endurance pred nedavno. no snad se to jendou zmeni
No ona to je a není pravda. T?eba já o delší závody zájem mám a když jsem n?co d?lal, bylo to vždy okolo 2h, ale v mém p?ípad? v tom je tolik "ALE", že jsem pro v?tšinu závod? "nepoužitelný":
- mám rád spíš nest?ídací, nemusím d?lat kompromisy se setem, nemusím ?ešit když pak n?kdo nem?že nebo nem?žu já atd
- ne p?edokolky, ne celý t?ídy, kde je mix pohán?ných náprav
- ne víkend, leda by byla záruka, že bude lejt
- musí se mi líbit combo, tzn. ne pomalý auto na rychlou tra?
Zkrátka zavd??it se je fakt t?žký
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2008   #16
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
No ona to je a není pravda. T?eba já o delší závody zájem mám a když jsem n?co d?lal, bylo to vždy okolo 2h, ale v mém p?ípad? v tom je tolik "ALE", že jsem pro v?tšinu závod? "nepoužitelný":
- mám rád spíš nest?ídací, nemusím d?lat kompromisy se setem, nemusím ?ešit když pak n?kdo nem?že nebo nem?žu já atd
- ne p?edokolky, ne celý t?ídy, kde je mix pohán?ných náprav
- ne víkend, leda by byla záruka, že bude lejt
- musí se mi líbit combo, tzn. ne pomalý auto na rychlou tra?
Zkrátka zavd??it se je fakt t?žký
ako vidim s tebou fakt tazko....ja teraz som sa rozhodol ze kedze z hlasovania vyplyva ze kazdy chce nieco ine ako je vyber a predpokladam ze nikto nechce formule tak to dame na triedu GTR to znamena ze voz si mozete vybrat z troch moznosti podla gusta: FZR, FXR, XRR - su to priblizne porovnatelne vozy a ak sa niekomu zda niektory lepsi tak nech si vezme ten najlepsi...
s tratou je to podla hlasovani dost jasne: Westhill international
dufam ze to nikoho neodradi od zapojenia sa do turnaja

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
P?esn? o tom mluvím. Když endu, tak mezinárodní.
to znamena ze treba prelozit stranku do anglictiny? ale no tak ja som si to predstavoval ako cesko-slovensky nech si tam vsetci rozumieme a nech niekto nie je diskriminovany

Last edited by bavorak; 2.6.2008 at 18:25.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2008   #17
gajdyn@tor
Newbie

 
Join Date: 3.3.2007
Location: PD
Posts: 57
Default

bavorak Kombo je v pohode, ale auta skoro vobec nie su vyrovnane. Nepoviem zavod na par kol, no po 6h to bude skor pustanie na modru vlajku podla mna.
__________________
S2 Licenced since 19.3.2008

Real Racing Team
gajdyn@tor is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2008   #18
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by gajdyn@tor View Post
bavorak Kombo je v pohode, ale auta skoro vobec nie su vyrovnane. Nepoviem zavod na par kol, no po 6h to bude skor pustanie na modru vlajku podla mna.
tak aspon budu mat vsetci na vyber sak vravim nech si kazdy vyberie ake chce....ano FZR je najrychlejsie no niekto mozno vie byt vramci svojich moznosti najrychlejsi na FXR a na FZR mu to moc nejde...bude to lepsie FXR je stvorkolka takze je to stabilne cize lahsie na ovladanie tie dalsie dve su zadokolky zas o nieco rychlejsie ale vsetky maju 490 koni i ked podvozky tiez hraju dost velku rolu ale myslim ze nejake hrozne rozdiely tam nebudu a bude to o taktike teamov co zoberu...na kazdom le mans su na konci rozdiely niekolko kol takze tu sa neda predpokladat nic ine....
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2008   #19
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Quote:
každý jazdec môže by? na trati maximálne 1 hodinu potom musí zájs? do boxov a vymeni? sa s iným hrá?om zo svojho teamu (poia? je toto pravidlo porušené, daný team dostane penalizáciu 2-5 kôl
Hodn?, hodn?, špatné pravidlo - spíš bych to omezil na max. 4 hodiny na jezdce. Taky se mi u šesti hodinového závodu nelíbí nemožnost pokra?ovat po p?evrácení. Tam by to zase cht?lo vy?ešit n?jakou penalizací (nap?. 5 kol) a celkov? d?lat takhle dlouhý závod bez trackeru je hodn? velká odvaha.
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2008   #20
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Kdo.vi View Post
Hodn?, hodn?, špatné pravidlo - spíš bych to omezil na max. 4 hodiny na jezdce. Taky se mi u šesti hodinového závodu nelíbí nemožnost pokra?ovat po p?evrácení. Tam by to zase cht?lo vy?ešit n?jakou penalizací (nap?. 5 kol) a celkov? d?lat takhle dlouhý závod bez trackeru je hodn? velká odvaha.
chcel som aby sa hraci striedali castejsie a styri hodiny je fakt vela...rozmyslam to posunut na hodinu a pol (inak dufam ze to chapes tak ze jazdec jeden jazdi hodinu potom ho vystrieda jazdec 2 a ked jazdi jazdec 2 hodinu tak zase ho vystrieda jazdec 1) - ani na le mans nemoze ist jeden jazdec viac ako tri hodiny v kuse
a to s tym pokracovanim po prevrateni na strechu neni zly napad...aby nas nedojazdilo nejako malo...ale ja sa v takychto veciach ako tracker nevyznam takze to by ste mi museli poradit

btw: som rad ze niekto cita pravidla
btw2: AUTO A TRAT: DEFINITIVNE ROZHODNUTIE: http://lfsendurancerace.wbs.cz/Auta_a_trat.html
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.