Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.3.2011   #21
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Závod fajný, jenom já sem blbec , strest z druhého místa sem nevydržel takže 4-5 kolo alou z trat? a aby m? to nebylo líto tak sem ješt? v pitu p?ekro?il rychlost, takže sem byl ztrestán , jinak dík za závod, gratuluju vít?z?m a dík hafikovi, že m? asi v pulce zavodu snad pustil ? vypadalo to tak a ke konci m? stejn? p?edjel
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 13.3.2011   #22
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: Do kvalifikace jsem se rozhodl vyjet s nevyzkoušeným kvalifika?ním setem, sta?ilo to na 4. pozici. Ale v??ím, že kdybych s ním m?l n?co najeto, mohlo to být pole position.

Race: Na startu jsem se propadl o místo vzad, které jsem získal zpátky po chyb? Jardy v Eau Rouge. Jezdil jsem tam, kde jsem ?ekal, že budu. P?ede mnou byl Flame, který byl rychlejší v úseku po Eau Rouge, ale já byl rychlejší v technické ?ásti do kopce. Flameho jsem p?edjel kolem 3. kola a pomalu jsem se mu za?al vzdalovat. Awi, který byl p?ede mnou, ud?lal chybu v Eau Rouge a já se rázem ocitl na 2. míst? za FRx33, který m?l velký náskok o který p?išel chybou v Eau Rouge. V té chvíli mezi námi byly 2-3 vte?iny rozdílu a po jeho zastávce v boxech, kde byl dlouho, jsem v?d?l, že si to o výhru rozdám já a Flame. Tuto bitvu vyhrál Flame ve 13. kole, kdy jsem m?l velké problémy s pneumatikami, které nem?ly grip a já skon?il mimo tra?. Do cíle jsem dojel se ztrátou okolo 10 vte?in na Flama, ale spokojený jsem nebyl.

Last edited by Zdenek CZE; 13.3.2011 at 16:14.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 13.3.2011   #23
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: S ?asem jsem spokojen nebyl. P?ecijenom 2:19,84 (tuším) nebyl žádný extra fas?ák. Cht?l jsem zajet pod 2:19,5, na což jsem m?l, ale stejn? to bylo na konci jedno. Pole bylo doma a to se cení .

Race: Jak již bylo ?e?eno, chyba v Eau Rouge m? stála p?ední umíst?ní a možná i celý závod. První p?lku závodu jsem jezdil p?íšern?. V?bec mi to nešlo jako v tréninku a za?al jsem objevovat chyby setupu. Rozjel jsem se trochu až ke konci závodu, ale to už bylo celkem pozd?. Po Zde?kov? chyb? zajížd?l na poviný pit na mojí úrovni. Pomýšlel jsem na to, že bych se p?ed n?j mohl dostat, ale další chyba v Eau Rouge m? stála dobré 4s, kterých jsem dost litoval. Nakonec 3. místo v cíli a krapet zklamání.

Aspo? že APR závod ovládlo, to m? pochopiteln? t?ší nejvíc

Statistiky
Q
Race


Last edited by Fast Jarda; 13.3.2011 at 16:45.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2011   #24
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Q: Výborné... tra?/auto sem jel v?bec poprvé po p?ipojení na server v 7 a kvalda 4. misto a první FXR , pot?šilo...
R: Ze za?átku super dostal sem se na 2. místo a až do poloviny sem se držel a ?ekl bych, že bylo možné abych se tam udržel až do konce, jenže já sem asi rozený neum?l, jinak to nevidím, p?i nájezdu do pitu p?es kilo, takže trest stop a go a bylo zase všechno v trenkach, z 8 mista nakonec 7 mé, ale asi sem zakletý zase o jedno místo (bez bod? )
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2011   #25
HBVLibr
Newbie

 
HBVLibr's Avatar
 
Join Date: 15.2.2011
Location: Frýdek-Místek,Czech
Posts: 42
Default

Dnešní závod byl hodn? o stresu,jak se ukázalo.Nervozita na startu stála Zdenka APR n?kolik míst.Další p?išli o své pozice kv?li rychlostem v PITu.?eho jsem se nejvíce bál,byla hned první pasáž.Všichni ale jeli p?ímo profesionáln? a obešlo se to bez kolize.V??ím,že všichni jezdci podali solidní výkon.Sv?j výkon mezi n? nepo?ítám,protože to bylo fiasko už od kvalifikace,kdy mi nešlo v?bec nic,a v závod? to pokra?ovalo... .Gratuluji vít?z?m.Na statistikách pracuji a budou co nevid?t na stránkách.
Po?ádí v cíli KY2 / Kyoto National
1.Místo - HBV RX33
2.Místo - HBV BAD
3.Místo - KxR Hafík
HBVLibr is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2011   #26
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: V kvalifikaci jsem byl na 2. míst? než se p?ede m? dostal Bad a když jsem m?l rozjetý kolo na ?as, který by m? sta?il na 2. pozici, tak jeden z jedc? napsal do chatu a já ud?lal chybu, takže do závodu jsem startoval jako 3.

Race: Na startu závodu jsem špatn? za?adil a ulil start. Po odpykání trestu jsem se snažil jezdit co nejrychlejší kola a na povinný pit stop zajel v posledním kole, ale sta?ilo to pouze na 6. místo.

Doufám, že v dalším závod? na Astonu GP se mi bude da?it lépe a závod dokon?ím na stupních vít?z?.

Last edited by Zdenek CZE; 26.3.2011 at 22:52.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #27
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Poslal by mi n?kdo replaye z posledního závodu a kvaldy? Hodim to na spdo databázi.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2011   #28
treborX
Newbie

 
treborX's Avatar
 
Join Date: 4.12.2007
Location: Znojmo
Posts: 23
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Poslal by mi n?kdo replaye z posledního závodu a kvaldy? Hodim to na spdo databázi.



http://www.uloz.to/8441712/gtr-cup-ky2-mpr

http://www.uloz.to/8441770/qual-ky2-gtr-cup-mpr

Last edited by treborX; 27.3.2011 at 18:07.
treborX is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2011   #29
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

Omlouvám se ze závodu, i když nerad

Jde mi strašn? pomalu net, a strašn? mi to laguje, chvilama i padá
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2011   #30
HBVLibr
Newbie

 
HBVLibr's Avatar
 
Join Date: 15.2.2011
Location: Frýdek-Místek,Czech
Posts: 42
Default As5 gp

Tak je za námi další závod na nejdelší trati z CUPu.Po výkonech HBV France rx33 a APR Flama zvažuju,že dostanou oba dva povinný restriktor ,to aby nám tak moc neujížd?li.Jezdci APR op?t p?edvedli,že pat?í mezi zkušené matadory závod? a nepustí p?ed sebe jen tak lehce n?koho.Po náro?ném závodu bylo po?adí na prvních místech :1 -APR Flame
2 -HBV Francerx33
3 -APR J.Dohnalík
Vít?z?m gratuluji .
Statistiky závod? jsou umíst?ny na naších stránkách : http://www.hbvracingteam.xf.cz/2011-...ults_race.html
HBVLibr is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2011   #31
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: ?as zas tak strašný nebyl, ale pod 2:40 jsem dát cht?l, nevadí, 3. flek.

Race: op?t fatální chyba v 1. kole a už se to vezlo. Nejezdil jsem to co jsem cht?l a d?lal blbý chyby. Nakonec bych m?l být rád za 3. místo v cíli, což není nejhorší, ale za sv?j výkon bych si nejrad?ji nafackoval. Snad to p?íšt? bude lepší.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2011   #32
Bad(cz)
Newbie

 
Bad(cz)'s Avatar
 
Join Date: 12.11.2007
Posts: 16
Default

Q: Tak to jsem byl spokojen, zajel jsem sv?j rekord což bylo 2:39.99

Race: Tak závod se mi moc nepoda?il i když jsem vedl dv? kola. Pak vlastní chybou ve ?tvrtém kole ud?lal hodiny. D?lal jsem co jsem mohl ale víc jak na 6-té místo jsem dnes nem?l.
Bad(cz) is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2011   #33
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: V kvalifikaci jsem obsadil až 7. místo, které bylo pro m? zklamáním.

Race: Po startu závodu jsem za?al hodn? agresivn?, cht?l jsem získat co nejvíce pozic, dokud byly malé rozestupy. To se mi da?ilo, n?kte?í jeli do box? hned v úvodu a n?které jsem p?edjel. Nejvíce se mi líbil souboj s Librem a poté nahán?ní Hafíka, kterého jsem p?edjel díky zastávce v boxech. V závod? jsem m?l n?kolik krizovek, které m? možná stály umíst?ní na stupních vít?z?. Po mém výkonu v kvalifikaci jsem byl se 4. místem spokojený.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2011   #34
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Já navzdory tomu, že sem na tenhle závod trénoval nejvíc, tak sem skon?il na svoji nejhorší pozici , jednak nikdo ned?lal chyby tak jak tomu bylo minule a taky 80 procent mojeho treninku bylo na Q setup a na R jen vým?na pneumatik, ?asy cirka o 2,5 s horší se mi zdály adekvátní vzhledem k délce trat? tak jsem to ne?ešil... no.. chyba .

Ale tak dobrý, Q 6. jen pul chlupu za prvním FXR a R 8. neboli poslední z dojetých . Tak snad p?íšt?...
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2011   #35
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

A já navzdory tomu, že jsem na tenhle závod v?bec netrénoval, tak jsem velmi spokojen Pole position v kvalifikaci a první místo v závod? - super! Jen jsem se bál Francerxa33, jestli ho po pit-stopu p?edjedu, nakonec se to povedlo.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 23.4.2011   #36
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Omlouvám se Librovi, co ?íct k té situaci na trati fakt nevím, jel sem na vnit?ku a v p?lce auta sem snad byl taky, jedoduše sem ne?ekal že to tak st?ihneš a tím pádem i Hafikovi, se kterým ste se st?etli...
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 23.4.2011   #37
HBVLibr
Newbie

 
HBVLibr's Avatar
 
Join Date: 15.2.2011
Location: Frýdek-Místek,Czech
Posts: 42
Default

Quote:
Originally Posted by Awaj12 View Post
Omlouvám se Librovi, co ?íct k té situaci na trati fakt nevím, jel sem na vnit?ku a v p?lce auta sem snad byl taky, jedoduše sem ne?ekal že to tak st?ihneš a tím pádem i Hafikovi, se kterým ste se st?etli...
Neomlouvej se,byla to vina nás obou.Já mylslel že tam je více místa a ty jsi byl zrovna v tom blbém úhlu,kdy už sem myslel,že jsi dávno za mnou.Koukal jsem na to.M? spíše mrzí,že sme do toho p?itáhli Hafíka .Sorry Hafíku.
Škoda toho závodu,v Q. 3 a m?l sem super nalad?no na závod...I to k závod?m pat?í.
HBVLibr is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2011   #38
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tak kone?n? jsem si spravil chu?. P?íprav? jsem se v?noval celkem dost a i setup za n?co stál.

Q: Kone?n? se mi povedlo na tomhle kombu zajet pod 1:31, takže naprostá spokojenost, pole.

Race: Po startu jsem š?ouchnul FranceRXa33.cz, poslušn? jsem ?ekal, takže snad dobrý . Dostal jsem se za n?koho od HBV, rad?ji jsem tuším ve 4. kole dal pit. Po návratu na tra? jsem se dostal za Awaje, který m? trochu brzdil, ale nakonec zajel do pitu. Pr?b?žn? jsem se dostal p?ed všechny soupe?e, který museli dát povinej pit a ke konci jsem jen kontroloval odstup na Zde?ka, 1. .
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2011   #39
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Na tento závod jsem m?l natrénovaných asi 10 kol.

Q: V p?lce kvalifikace jsem zajel sv?j nejrychlejší ?as, kterým bylo nové PB, ale už jsem ho ve zbývajícím ?ase nevylepšil a sta?ilo to na 4. pozici.

Race: Start do závodu se mi moc nepovedl a ztratil jsem jednu pozici, po T1 jsem jel s Librem a Awim bok po boku do následujících zatá?ek, takticky jsem zpomalil a vyplatilo se, protože oba jezdci spolu kolidovali. V další zatá?ce došlo ke kolizi vedoucích jezdc? a já se rázem ocitl na 1. míst?. Na tom jsem kroužil do za?átku 6. kola, kde se projevily p?eh?áté pneumatiky na brzdách do T1 a propadl se na 3. místo. Po Badov? zastávce v boxech jsem jezdil cca 2 vte?iny za ním a plánoval útok, protože jsem byl rychlejší. Bad ud?lal menší chybi?ku, kterou jsem využil a krásným p?edjetím se dostal na 2. pozici na které jsem dojel do cíle.

T?ší m? pohled do statistik, kde ?as mého nejlepšího kola je stejný jako ?as nejlepšího možného kola.

Libr: K tomu st?etu s Hafíkem dojít nemuselo, kdyby jsi po kolizi s Awim stál na brzd? (základní pravidlo po nehod?, když v?z nemáš pod kontrolou).
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2011   #40
HBVLibr
Newbie

 
HBVLibr's Avatar
 
Join Date: 15.2.2011
Location: Frýdek-Místek,Czech
Posts: 42
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Na tento závod jsem m?l natrénovaných asi 10 kol.

Q: V p?lce kvalifikace jsem zajel sv?j nejrychlejší ?as, kterým bylo nové PB, ale už jsem ho ve zbývajícím ?ase nevylepšil a sta?ilo to na 4. pozici.

Race: Start do závodu se mi moc nepovedl a ztratil jsem jednu pozici, po T1 jsem jel s Librem a Awim bok po boku do následujících zatá?ek, takticky jsem zpomalil a vyplatilo se, protože oba jezdci spolu kolidovali. V další zatá?ce došlo ke kolizi vedoucích jezdc? a já se rázem ocitl na 1. míst?. Na tom jsem kroužil do za?átku 6. kola, kde se projevily p?eh?áté pneumatiky na brzdách do T1 a propadl se na 3. místo. Po Badov? zastávce v boxech jsem jezdil cca 2 vte?iny za ním a plánoval útok, protože jsem byl rychlejší. Bad ud?lal menší chybi?ku, kterou jsem využil a krásným p?edjetím se dostal na 2. pozici na které jsem dojel do cíle.

T?ší m? pohled do statistik, kde ?as mého nejlepšího kola je stejný jako ?as nejlepšího možného kola.

Libr: K tomu st?etu s Hafíkem dojít nemuselo, kdyby jsi po kolizi s Awim stál na brzd? (základní pravidlo po nehod?, když v?z nemáš pod kontrolou).
Celou dobu sem m?l za to že na brzd? stojím,mám týden nový volant,kde je i spojkový pedál.U starého volantu mi takhle vycházel akorát brzdový .Už se mi to stálo n?kolikrát,že sem stál na spojce místo na brzd?. .A zrovna v tomhle okamžiku,kdy sem instinktivn? sešláp pedál tam kde sem byl zvyklý .
HBVLibr is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.