Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KxR Racing Days 2011/2012

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.1.2012   #1
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default RACE 2 - Tiskovka

..
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #2
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quali- necekane 1.cas radost jak prase a chut bojovat o 1.flek


R1: start z 1. a hned jak trouba trefim gumy, zaveseni v hajzlu garaz, stihacka, 26 misto

R2: start dobry z 26 hned na 19 a tesil sem se na souboje, najednou predemnou kalamita, chtel sem uhnout, gumy salto a zas zaveseni v hajzlu, konec

holt smula ale co se da delat, priste to snad vyjde
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #3
Hafik1
Newbie

 
Hafik1's Avatar
 
Join Date: 3.8.2010
Location: ?eská Lípa
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Quali- necekane 1.cas radost jak prase a chut bojovat o 1.flek


R1: start z 1. a hned jak trouba trefim gumy, zaveseni v hajzlu garaz, stihacka, 26 misto

R2: start dobry z 26 hned na 19 a tesil sem se na souboje, najednou predemnou kalamita, chtel sem uhnout, gumy salto a zas zaveseni v hajzlu, konec

holt smula ale co se da delat, priste to snad vyjde
To jsem zv?dav kolik t?ch p?íšt? bude
__________________


PC: CPU DualCore Intel Core 2 E8400 3 GHz,4096 MB DDR2 Ram,Graf. karta nVidia GeForce 9600 GT (512 MB),monitor BenQ V2400 Eco 24" Full HD,systém Win Vista Home Premium,Logitech G27 Racing Wheel

Hafik1 is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #4
HBVLibr
Newbie

 
HBVLibr's Avatar
 
Join Date: 15.2.2011
Location: Frýdek-Místek,Czech
Posts: 42
Default

Quali - Zklamáni,2 x krát jsem dojel pomalejšího jezdce a nedokázal si na?asovat odstup.13 místo
1.Race S Gepertem jsme si zajeli na st?ída?ku v t1 do Pneu,oba poškození záv?su a do cíle tuším že 15.
2.race.Ješt? p?ed startem m? za?alo nep?íjemn? bru?et v b?iše .První kolo jsem dojel ke hromadné kolizi a už nebylo kam uhnout.Skon?ilo nás tam po kup? hodn?.Po dojetí prvního kola už b?icho dalo jasn? najevo,že bude velký problém.Po kroucení na židli a najeti do trávy bylla jediná cesta pry? ze závodu :-).

Co m? dost dneska zklamalo,tak lidi co neumí poslouchat hlavního Admina,a taky ti,co jeli naprosto bez ohledu a zdravého uvažování.Když je nás na trati tolik,musí se jet trošku opatrn?ji.Závod se nevyhráva v první zatá?ce!Ale to je možná jen m?j názor.
HBVLibr is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #5
KLIMA Zdenek
Newbie

 
Join Date: 13.2.2010
Location: Smržov
Posts: 59
Default

Q: Vyšla podle p?edstav, n?jaké 26. místo. ?as na trénink tentokrát moc nebyl, ale hodinku p?ed závodem jsem n?jaké to kolo odjel.

1. Race: P?ed šikanou jsem musel hamstnout na brzdu a dostal jsem jí zezado od K?emílka. Nic se ned?lo, odlet?l jsem ven, ale žádný poškození, K?éma na m? po?kal a pustil p?ed sebe, tak jsem na to šlápnul. Ješt? n?jaký strkanice byli, ale nic vážnýho. Nakonec asi 21. místo, což byl docela úsp?ch.

2. Race: Za?alo to dob?e, p?ed šikanou jsem m?l op?t na zádech nalepenýho K?emílka, který si dal rad?ji pozor. Pak jsem se n?jak dostával docela dop?edu, v jednu chvíli jsem byl dokonce na 17. míst?, ale v záp?tí jsem ud?lal chybi?ku a byl 19. Asi ve 12. kole koukám, je tam n?jaký LAG, kouknu na modem a ejhle, ono to op?t vypadlo. To je zklamání. Škoda, mohlo to být dobré umíst?ní, ikdyž na úkor v?tší úmrtnosti.

U dalšího závodu navid?nou.
KLIMA Zdenek is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #6
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Quote:
Originally Posted by HBVLibr View Post
Co m? dost dneska zklamalo,tak lidi co neumí poslouchat hlavního Admina,a taky ti,co jeli naprosto bez ohledu a zdravého uvažování.Když je nás na trati tolik,musí se jet trošku opatrn?ji.Závod se nevyhráva v první zatá?ce!Ale to je možná jen m?j názor.
+1 na todle jsem doplatil v obouch zavode.A asi nejen ja...Hned pri 1 zavode za t1 ve vracaka na kopci byli snad tak 4 aut po trati a nebilo kam uhnout natoz pomale projet.Tak automaticky sundavam nohu z plynu a tukam na brzdu aby ti za mnou brali ohled co se deje na trati.Samozdrejme ze sem na to doplatil a ti zamnou asi nevi co je to zluta vlajka(respektive chumel aut rozhazenej po trati).

Na dnesni zavod jsem se tesil ale hluboce zklamanej.Ale beru to v poho

Jinak jsem velice zvedam na metr komisaru za nektere dnesni creshe a prohresky.Docela me zajima jak to bude adekvatni k memu prohresku na minulem zavode

Last edited by Lubik; 8.1.2012 at 22:54.
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #7
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default Replay 2.race

Replay 2.race
masterful is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #8
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: nic moc,nedokázal jsem zajet po?ádný kolo, a když byl dobrý mezi?as tak jsem dojel pomalejší a konec.
R1: hned m? n?kdo oto?il a stíha?ka,dojezd 13.
R2: sorry všem kte?í doplatili na ten karambol,vylít jsem ze zatá?ky a zrovna jsem se podíval doprava jestli tam n?kdo není,vrátím se pohledem a proti m? auto,?elní náraz,pak p?išla rána z boku,PP kolo rozhozený,dalo se s tím jet,no op?t zezadu,dojezd 17.
Souhlsím,že se závod nevyhrává v prvním kole a spousta lidí doplácí na svou ohleduplnost,a jinak nefungovali žluté vlajky a to je dost velký problém.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #9
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Post Race

Quali - p?i jedinym povedenym kole jsem m?l na cílové rovince kolizi s rozbitou károu -> 18. místo myslim.
R1 - za?alo to pohodov?, držel jsem se okolo 15, a pak jsem to p?ed druhym splitem 2krát málem hodil na boudu a bylo z toho 18 v cíli :-)
R2 - hodn? povedenej závod, stabilní ?asy kol, pár lidí jsem p?edjel, byl jsem 11 a pak 3 lidi p?ede mnou postupn? chybovali takže krásný 8. místo

Díky za závody hoši ;-).. t?šim se na p?íšt?
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #10
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Já musím souhlasit s neukázn?ností, která zp?sobila v obou závodech celkem velký crashe (i když to bylo podpo?ený i obtížností Fernbay).
Od n?kterých opravdu záležitost jako divoká jízda po D1.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #11
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Q: cekal jsem, ze se dostanu do druhe desitky. Nakonec to nevyslo, takze start z 23. pozice

R1: Zacatek z meho pohledu relativne klidny, vyhnul jsem se vetsim kolizim. Bohuzel ve druhem kole v prvni vracecce mne nekdo postrcil na vnitrek a ja zustal zaveseny s pneu pod autem. Nemohl jsem se hnout, takze zbyval spectate.

R2: Start z predposledniho mista. Prvni kolo jsem prezil, bohuzel ve druhem kole kolize s V. Salomonem a dojzdeni startovniho pole. Neknoce, diky odpadani jezdcu jsem dojel na 18. miste.

Za tu kolizi se V. Salomonovi omlouvam. Vyjizdel tam z kacirku vuz, vedel jsem ze jsi nekde vedle mne. Takze jsem zkusil vyjizdejici vuz podjet, jenze mne to rozhodilo a vyneslo az do tebe.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #12
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Já musím souhlasit s neukázn?ností, která zp?sobila v obou závodech celkem velký crashe (i když to bylo podpo?ený i obtížností Fernbay).
Od n?kterých opravdu záležitost jako divoká jízda po D1.
souhlasim, taky jsem m?l n?kolikrát na mále a vyhnul se na poslední chvíli..
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2012   #13
Jack_T
Newbie

 
Jack_T's Avatar
 
Join Date: 5.12.2006
Location: Kolinsko
Posts: 36
Default

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
+1 na todle jsem doplatil v obouch zavode.A asi nejen ja...Hned pri 1 zavode za t1 ve vracaka na kopci byli snad tak 4 aut po trati a nebilo kam uhnout natoz pomale projet.Tak automaticky sundavam nohu z plynu a tukam na brzdu aby ti za mnou brali ohled co se deje na trati.Samozdrejme ze sem na to doplatil a ti zamnou asi nevi co je to zluta vlajka(respektive chumel aut rozhazenej po trati).

Na dnesni zavod jsem se tesil ale hluboce zklamanej.Ale beru to v poho

Jinak jsem velice zvedam na metr komisaru za nektere dnesni creshe a prohresky.Docela me zajima jak to bude adekvatni k memu prohresku na minulem zavode
První ?uk do tebe sem byl já (snad ty jména jsou matoucí) , ale koukni na záznam z mého pohledu, to že tam n?co je jsem nem?l šanci p?es tebe vid?t.
Jack_T is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2012   #14
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

dneska to spí? vypadalo jako sranda závod, ne? ligový závod, minimum čistých soubojů, zato o ťukance a velké nehody nebyla nouze...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2012   #15
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Ag Petr Cz: Omlouvam se za ten navrat z travy, kvuli kterymu jsi prisel o pozici. Souboje byly obcas trochu tvrdsi, podle me ale od obou z nas

Kloucek: V prve rade dekuju tobe a Lalovi za set a klobouk dolu za dnesni (a vcerejsi) vykon, by me zajimalo, jakej matros do vas Kid cpal, aby vas udrzel pri zivote . Na ten karambol za sikanou nemuzu byt moc hrdej, mohl jsem tomu zabranit, za coz se omlouvam.

Jinak zavod byl pro me mnohem prijemnejsi nez ten predchozi, i kdyz jsem mel obcas blato na hristi a triko propoceny skrz naskrz. Dekuju klukum z KxR za vybornou organizaci.
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2012   #16
martin.jrk
Newbie

 
Join Date: 2.1.2009
Location: Zlín
Posts: 30
Default

Qvali: Tak lepší pr?m?r, mohlo to dopadnou h??. 10 místo.

Sprint: No, ti co se se mnou potkali na trati asi nebyli zrovna š?astní.

ostravaCZE - první kolo zatá?ka v kopci, v?bec jsem t? nevid?l .

Hned další zatá?ka :-D:
Ag tomas - no to jsem t? oto?il já, ze záznamu jsem se díval, že jsem byl upln? ve slepém úhlu, takže jsi o m? asi nev?d?l, a já ne?ekal, že tak zpomalíš a p?jdeš na vnit?ek. Takže propad n?jak kolem 20 místa.

Quote:
HonzaNB
Bohuzel ve druhem kole v prvni vracecce mne nekdo postrcil na vnitrek a ja zustal zaveseny s pneu pod autem.
Taky já :-D. Byl jsem rozhozený z auta na rovince, netrefil jsem brzdný bod a postr?il jsem t?, moje chyba.

KLIMA Zdenek - znovu na konci rovinky, nevím co jsem tam cht?l d?lat (to je výborný smajl ). Pak jsem t? pustil zp?t.

No a v poslední kole st?et se salomonem, kdy se vracel na tra? a st?echa :-D. Nakonec ,a nevím pro? ,p?edposlední.

long:
Opatrná jízda z konce, dobré souboje s Jirkou a OstravaCZE(znovu :-D) nakonec 13 místo. Jen zase probržd?ní za šikanou a kontakt s LukiCZ, našt?stí to p?ežil.

?ekám tak dva tresty .
martin.jrk is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2012   #17
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Za tu kolizi se V. Salomonovi omlouvam. Vyjizdel tam z kacirku vuz, vedel jsem ze jsi nekde vedle mne. Takze jsem zkusil vyjizdejici vuz podjet, jenze mne to rozhodilo a vyneslo az do tebe.
Já se zase omlouvám tob? za ten návrat. Pokra?oval jsem vedle tebe po tráv?. Mrknul jsem doleva a vid?l tebe vlevo, za mnou prázdno, tak jsem se vrátil. Jenže tys ud?lal to stejný.

Q: Nevyšla dle p?edstav a zajel jsem o vte?inu horší ?as, než v trénincích.

S: Celkem jsem se propracovával dop?edu, jenže dv? chyby v T1 znamenaly propad o 5 míst na 23. pozici.

L: V prvním kole jsem málem šel p?es budku v té rychlé pravé z kopce. Násilné uzemn?ní auta a kontakt s bariérou znamenaly poškození zav?šení. Za?alo pronásledování. Ve druhém kole jsem dojel skupinku a došlo k již zmín?nému kontaktu s Honzou. Za?alo další pronásledování a v 7. kole jsem v za mostem v pravé zatá?ce šel p?es budku a závod tak pro m? skon?il.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2012   #18
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Ag Petr Cz: Omlouvam se za ten navrat z travy, kvuli kterymu jsi prisel o pozici. Souboje byly obcas trochu tvrdsi, podle me ale od obou z nas
Q : Povedlo se mi n?jak dostat do dobré mezery a zajet poprvé ?as pod 2:39. Neuv??itelné 4. místo (v tréninku jsem vás snad všechny vid?l jezdit ?asy pod 2.39)
R1 : Start 4, konec 4 místo. Co více si p?át. Souboje s Logicalem (taky jsem m?l tep jak p?i maratonu) , asi to i z mé strany nebylo vždy košér (bránil jsem možná až moc - taky se omlouvám) Tak po shlédnutí R1 se omlouvám ješt? víc, v posledním kole, fuj fuj.
R2 : Start 5, konec 4 místo, taky super. Po n?jakém karambolu jsem se dostal na 3 místo a jezdil tak do 16 kola, pak se projevila moje mladická jezdecká nerozvážnost, moc jsem sledoval Lalu za sebou, ten mi nakonec v poslední zatá?ce vzal na brzdy. (p?iznám se, prost? jsem se z Laly po... ) Mohl jsem jít na vnit?ek a bránit, ale n?jak jsem necht?l kolo p?ed cílem vše pokazit, navíc ješt? kolegovi z Plzn?. by? za cenu, že ztratím bednu. Spíše jsem ?ekal, že ho možná ješt? podjedu, ale Lala jel výýýýborn?.

Dnešek se mi poprvé povedl i závod, dosud, když se zada?ila kvali, tak to v závod? ješt? nikdy nevyšlo. Potvrzuje se, že pokud se startuje ze p?edních míst, tak se jezdec vyhne karambol?m a dá se n?co zajet.
A gratulace Logicalovi - to byly neskute?né ?asy.
Ješt? klobouk dol? p?ed P. Doležalem, po 24 hodinovce a po rotaci za šikanou, s takovým vrakem dojet, fakt smekám.

Last edited by Petersbond; 9.1.2012 at 13:17.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2012   #19
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Kloucek: V prve rade dekuju tobe a Lalovi za set a klobouk dolu za dnesni (a vcerejsi) vykon, by me zajimalo, jakej matros do vas Kid cpal, aby vas udrzel pri zivote .
Cht?l jsem dát každýmu trochu dopingu, ale omylem jsem to nast?ílel všechno do Klou?ka, proto ostatní odpadli o n?co d?ív.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2012   #20
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Quote:
Originally Posted by Jack_T View Post
První ?uk do tebe sem byl já (snad ty jména jsou matoucí) , ale koukni na záznam z mého pohledu, to že tam n?co je jsem nem?l šanci p?es tebe vid?t.

neboj na replay jsem koukal uz vcera.kdyz si v apexu tak je tam nadherne videt jak je Rodo otocen o 180 predkem proti tobe.takze me netvrd ze jsi prezeme nevidel.Najvic co me zarazi tak ze z tve strany nebyla zadna snaha zabranit kolizi.evidente je videt ze drzis plnej kotel a doufaz ze to proste prohrnes....kdyby jsi aspon pustil plyn tak by naraz nebyl tak silnej a mozna bych to ustál.ale takhle jsi me proste uplne odstrelil..
Lubik is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.