Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24.7.2011   #421
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Ješt? mi napadla jedna taková v?c. Co by se d?lo, kdyby na serveru bylo více než 32 jezdc? (vím, zatím se to nestalo). Já bych navrhoval pak pro ty, co se nevešli do kvalifikace ji pak prodloužit o 5 minut, kdy by na tra? mohli jen oni a zajeli by si sv?j ?as. Protože mi to p?ijde nefér nejet závody jen kv?li tomu, že už jsem se nevešel do kvalifikace.
Jak to tak znám, nestane se to. A i kdyby n?jakou ?irou náhodou došli fakt všichni, tak by se kvali odjela na 2 ?ásti s tím, že by se kvalifikovalo 32 nejrychlejších.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #422
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post

Zajímavý. Ve všem mam na to auto úpln? opa?nej názor jak ty, ale každej to vidí jinak. Jak ty píšeš že se to nedá takhle rychle konstatn? udržet, to je op?t na stylu jak jezdíš. Muj odhad je, že s race setem a palivem by to bylo n?co lehce nad 1:31, možná n?jaké to rychlé kolo i pod. Kdybys v?d?l jak s tim jet, tak by ty tvoje gumy tolika netrp?ly. Jsem se koukal na n?jaké záznamy ze závod? a ty nejezdíš, ty hrneš. Proto ty tvoje p?ední dostávaj tolika zabrat... Šlo by to rozhodn? rychleji a ne tak náro?n?. Ale necht?l jsem ti nic vy?ítat, naopak si fakt docela rád pro?tu tvoje poznatky z tréningu atd. Jen nejsou úpln? ve všem sm?rodatný. Ale to chce ?as, se ješt? zlepšíš.
Co se týká mého jízdního stylu, souhlasím, dost to hrnu ale zlepšuju se - hrnul jsem to d?íve mnohem více ale už se klepu p?es prsty ... co se týká toho race setu, tak v podstat? v Q módu to pod 1:32 dám ... v závod? ne, protože bych p?eh?ál gumy ... v kratším musím brzdit d?íve, nesmím nechat smýkat kola, takže ?asy budou 1:33 v delším závod? aby to vydrželo, tak budu muset držet 1:34 a nesmím se v žádném p?ípad? nikam hrnout ... každopádn? nemám toho tolika odjeto jako ty no a m?j vkus na auta co se mi líbí je obecn? divnej normáln?
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #423
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default P?ihláška

LFSW nick: D4NO
Ingame: d4no
mail: DanielLukastik@seznam.cz

Pozd? ale p?ece, je to sranda cup, tak ze sebe nechám ud?lat šaška :P
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #424
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Pro m? neska o ni?em, trenink žádný, start z p?edních pozic na nic, neustále se snažit ostatní blokovat není zrovna nejv?tší zábava s pocitem, že stejn? to neudržím ale jakštakš kousek šel, potom se p?ihnal hanzDD, nevím kam se cpal no ten kousek co sme spolu jeli do m? furt štouchal, nakonec sem vysko?il p?ed vracakem, tlumi?e v prdeli a nazdár - odpojen.
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #425
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

Q: no na to že sem odjel na tomto combu odjel jen par kol, a SO p?imo "nemám rád", tak docela dobry

S: sorry t?m u konce, jak sem se tam oto?il Sem ?ekal že p?edemnou pojedou troši?ku rychlejš

L: radši z konce ale dopadlo to jak sem ?ekal, v T3 sem to ob?as op?el o svodila, a v pulce se to už jaksi nedalo no taky v 6-7 kole mi zas za?alo blbnout ?azeni, trošku sem ztratil, ale 242 sem zase dojel
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #426
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: p?kné 4. místo

Sprint: P?ed startem jsem ješt? upravil nastavení brzd, zdálo se mi, že to nepracuje jak má, v závod? to pracovalo ješt? h?? .... n?kde asi 10. místo

Long: Brzdy jsem znovu p?enastavil a vypadalo to dob?e. Bohužel zeza?átku byl hustý provoz a tak jsem možná 3x n?koho ?ukl zezadu a Honzu jsem jednou nep?kn? zav?el- pardon. Nevypadalo to špatn?, ale v jedom ze souboj? plech na plech utrp?lo auto ujmu. Na PP se mi za?al h?át vn?jšek a to byl konec. Jet se s tím dalo, ale v jedné ze zatá?ek asi Hanz myslel, že pojedu rovn?, oto?il m? a následoval konec.

Last edited by Fast Jarda; 24.7.2011 at 22:14.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #427
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Q: n?kde na chvostu
S: Jel jsem si svuj zavod, nikoho jsem nehonil, nikdo na mne netlacil ...
L: Asi zatim nejhezci zavod. Po startu, behem par kol ocekavany propad dozadu (rozdivocela smecka za zadkem mne dost znervoznuje ) a pak, vetsinu zavodu, jsem se krasne honil s Redline Rocket.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #428
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Hlavný bod programu bol dlhý pretek, už po tréningoch a šprinte bolo jasné, že musím zmeni? štýl. Takže po pár zákrutách pod?a o?akávania približne posledný, ale snažil som sa ís? tak aby pneu ?o najmenej pískali, darilo sa mi tak drža? ich v dobrom stave, ?asy okolo 1:35, ale bol vnútorne som bol pokojný a presved?ený že postupne pôjdem hore. V podstate najvä?šie vzrušenie bolo, ke? som si v 16. kole uvedomil, že som Firewall/antivírus neprepol do herného režimu a prípadná aktualizácia mi môže zhodi? LFS na lištu... :-)

Dobré to bolo, škoda že pár ?udí ktorých som mal ako "target" nedokon?ilo, a Honzu NB ktorého som myslel že na konci dám lebo si súbojmi odpáli pneu som nakoniec nedal. :-)

Update: Jo keby da?o tak replaye sú a mohol by som spravi? aj stats, ale myslím že sa spravia aj samé. ;-) Budúci týžde? som so svojim GT5 Petronas Tom's Lexusom SC430 na Fuji Speedway, ale o dva týždne by som sa opä? rád pridal.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 24.7.2011 at 21:57.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #429
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
, a Honzu NB ktorého som myslel že na konci dám lebo si súbojmi odpáli pneu som nakoniec nedal. :-)
Che, pneu jsem mel stale jen krasne zelene
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #430
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

vcera na svatbe do rana, dneska trenink asi 15 min pred zavodem, rychle poladeni setu
q: asi 10, spokojenost
r1: pekny zavodeni skupinka od 5. do 10., chvilema se to otloukalo, ale fajn zabava, nakonec asi 8., spokojenost
r2: start pres 2-3 fxo, srovnani do zatacky za podjezdem v nekolika radach vedle sebe, jeb zezadu, hodiny, posledni, stihacka, par peknych souboju, pak jsem se nechal vynest trochu na zed z kopce a mirne upravil odklony, zacly se mi hrat vnejsky pravych kol, tak jsem resil jestli pit, v zapeti v posledni zatacce stouch od petra, hodiny, gumy ko, definitivni rozhodnuti pro pit, takze posledni, zarazeni o kolo zpet nekam za 3., tam jsem se chvili dival na souboje prede mnou a nakonec se taky po chybce mufista dostal pred nej a poodjel mu, kolo uz se stahnout nedalo, takze krouzeni sam do konce, tak snad priste
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #431
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: provoz, splity tak na 30,5-6, ale vždcky jsem n?koho potkal. Nezajel jsem v?bec po?ádný 3. sektor. Se št?stím pole, za takovýhle výkon daleko od hranice možností to ?asto nebývá.

S: Start - cíl. Celkem pohoda, set šlapal. Byl tak dost endu nalad?nej, takže ze za?átku jsem držel p?ed Klouczechem malý rozestup, který se pak ke konci natahoval. Dobrý hlavn? z hlediska setupu, to m? pot?šilo.

R: Hned v prvnim kole m? "malý Schumacher" HanzDD p?imá?knul na ze?, když jsem ho p?edjížd?l. A najednou volant nak?ivo, letmá kontrola podvozku a geometrie vpravo úpln? v prdeli. To m? fakt nasralo... Pak jsem ho n?jak p?edjel, lítal tam jak hadr na holi, absolutn? jsem nev?d?l jestli to co d?lá znamená že m? pouští nebo jestli tam tak lítá... Takže p?edjížd?cí manévr se nakonec bez kontaktu neobešel, ani to nešlo. Jenže o zatá?ku dál mi to vrátil až tak, že st?emhlavým útokem p?es 2 auta to tam pustil, p?i?emž to nebylo možný dobrzdit a zastavil se až o Klouczech?v bok... Nechápal jsem. Pak odd?lal gumy a kone?n? jsem se p?ed n?j dostal. Jenže jakmile se p?ede mnou trochu otv?ela tra?, bylo mi jasný že to neni dobrý. Odklony vpravo zredukovaný o moc, takže jsem se do levých zatá?ek hodn? klouzal a p?eh?íval vn?jšky gum. Ve výsledku se to projevilo tim, že jsem ztrácel pr?m?rn? asi tak 0,5-0,7s na kolo. Takže jsem nakonec jezdil bídných 32, i když jsem i s timhle ohoblovaným bokem dal nejrychlejší kolo. Aspo? n?co, jenže jsem se pak zasekl ze Žabim a horko t?žko to šlo dop?edu. Op?t d?lal chyby, nev?d?l jsem jestli m? pouští nebo jestli to je stopa, takže když p?i?tu to poškození, trvalo to docela dlouho se p?ed n?j dostat. Pak už jsem se tak n?jak dokodrcal do cíle na 3. míst?, což je v pohod? vzhledem ke všemu. Ostatní prase?iny vypisovat nebudu, protože jich bylo dost a všechny si je nevybavuju. Ale fakt m? dokáže dostat to, když n?koho p?edjedu a on se mi to hned z fleku pokusí vrátit, p?i?emž zabrzdí asi tak o 50m dál než obvykle a narve to do m? zboku nebo zezadu. Dneska se mi to stalo celkem dostkrát. Ale tak ne?ikam že bych nem?l podobný momenty, obzvláš? tady místa moc neni a když normáln? brzdim dýl než v?tšina lidí, tak sem tam taky do n?koho narvu.

Berte tenhle post s rezervou, celej den m? bolí hlava jak st?ep a od toho se vyvíjí podrážd?nost atd. Pozn.: dneska jste m? všichni do jednoho nasrali, jdu spát. :-D
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #432
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: 8. místo,docela úsp?ch na to že m?sto rád nemám.
S: dost souboj? plech na plech,na konci s týmovým kolegou,dojezd 7.
L: dost jsem se obával jestli gumy vydrží,nebylo odzkoušeno,no souboje mi trochu poladily odklony a gumy krásn? držely.Souboje byli opravdu plech na plech,není tu moc prostoru,v poslední zatá?ce se m? pokusil Hanz p?edjet vnit?kem,jeli jsme vedle sebe a Hanz cht?l vyjet co nejvíce vn?jškem,ale tím m? tla?il do svodidel,až jsem do nich narazil a nárazem Honzu oto?il,tak promi?.
V posledním kole jsem dojel Masterfula,vid?l jsem jak mu to nechce zatá?et doleva,nejspíš PP v háji,v poslední zatá?ce se mi poda?ilo jej podjet,dojezd na 9. míst?.
M?sto máme za sebou,nemám jej rád a t?ším se na další otev?ené trat?.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #433
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
po chybce mufista dostal pred nej a poodjel mu, kolo uz se stahnout nedalo, takze krouzeni sam do konce, tak snad priste
to nebyla chyba, ale pousteni ). Nekdo se k nam blizil, tak jsem te pustil abych se nerozptyloval koukanim do zrcate, ale ukazalo se, ze to je Ghost a a tech 6s naskoku stahnul behem 3 kol
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #434
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

prisel jsem na server v 19:57, dal jedno nebo dne kola jako trenink (nemel jsem odjety ani kolo) a sup kvali. 17. misto bylo celkem prijemny, pac jsem cekal posledni
S: na startu dve pozice a pak par souboju s Redlinem (asi King). Byl mnohem rychlejsi, ale delal obcas chyby. Nakonec jsem si rikal, ze vsechny pustim a pojedu z konce. Budu delat brzdu tentokrat ja
R: Sisolak mi nedal pres pul zavodu pokoj! Branit jsem se musel celkem statecne. Pak Prijel Jacky a dal jeho i me. Ale nedal jsem mu zadarmo. Parkrat jsem si prohodili pozice, ale vse velmi ciste. Pak uz tam Klouczech, tak to bylo rychly a nakonec se priritil jeste duch, tak taomu jsem taky dlouho nevzdoroval.
Cekal jsem ze budu muset odolavat hoooodne utokum a nakonec jich teda moc nebylo. Nekdo docela spuntoval za mnou . Kazdopadne 4te misto pekne. Sice vuuuubec neodpovida mym dovednostem, ale po sdtrategicke strance vyborne zmaknute
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #435
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Pozrel som si TV Directorom oba preteky, veru ve?a sa toho dialo, asi nikto neprišiel do cie?a bez škrabanca, nejaké trúbenia... Južné Mesto ruluje! :-) Na konci sa režisér už venoval iba mpwr.JackCY vs. Klouczech.Inferno - súboj ako živý!
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #436
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
prisel jsem na server v 19:57, dal jedno nebo dne kola jako trenink (nemel jsem odjety ani kolo) a sup kvali. 17. misto bylo celkem prijemny, pac jsem cekal posledni
S: na startu dve pozice a pak par souboju s Redlinem (asi King). Byl mnohem rychlejsi, ale delal obcas chyby. Nakonec jsem si rikal, ze vsechny pustim a pojedu z konce. Budu delat brzdu tentokrat ja
R: Sisolak mi nedal pres pul zavodu pokoj! Branit jsem se musel celkem statecne. Pak Prijel Jacky a dal jeho i me. Ale nedal jsem mu zadarmo. Parkrat jsem si prohodili pozice, ale vse velmi ciste. Pak uz tam Klouczech, tak to bylo rychly a nakonec se priritil jeste duch, tak taomu jsem taky dlouho nevzdoroval.
Cekal jsem ze budu muset odolavat hoooodne utokum a nakonec jich teda moc nebylo. Nekdo docela spuntoval za mnou . Kazdopadne 4te misto pekne. Sice vuuuubec neodpovida mym dovednostem, ale po sdtrategicke strance vyborne zmaknute
No p?kn? jsi m? tam vycukal
Snad 4-5 kol, už jsem ?ekal kdy p?iletí ghost a oba nás smete.
Jjo pozice jsme si p?ehazovali, když t? dam tak nemam výjezd ze zatá?ky a v další máš zase lepší stranu tak se to zase prohazuje zpátky, na rovince m? to XRT v?bec nejede a drafty m? nefungovali dneska v?bec.

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Pozrel som si TV Directorom oba preteky, veru ve?a sa toho dialo, asi nikto neprišiel do cie?a bez škrabanca, nejaké trúbenia... Južné Mesto ruluje! :-) Na konci sa režisér už venoval iba mpwr.JackCY vs. Klouczech.Inferno - súboj ako živý!
Klouczech tla?il a tla?il, jsem podv?dom? tla?il na pilu až jsem pár krát op?el auto a odrovnal si mali?ko odklony, jenže i to málo sta?ilo a ke konci se m? p?eh?ejvali gumy na vn?jší víc jak na vnit?ku a bez gripu, poslední kola utrpení no. Ale snažil jsem se co se dalo Klouczecha nepustit

Q: dal jsem skok do pitu ale po restartu jsem stál na trati takže sm?la a po chvilce jsem to raši okamžit? odpálil abych nebyl zase v prost?ed pole jak minule, 12% paliva kroužil jsem celou dobu kvaldy, ?as heh, Q je stejn? k prdu tady

S: Cože on už je konec závodu?

L: za?átek snad 2 FXO na startu, pak se to hodn? štosovalo do kolony, n?jaký ?ukance p?edemnou snažil jsem se najít si flek a tla?it se opatrn? zkrz ten dav. Ani nevim jak se mi to povedlo, asi n?kde ?ást odpadla a k p?lce závodu jsem m?l ?isto a stíhal ty 3 šílence vep?edu, pak dojel první 2 a snažil se je p?edjet to trvalo p?kn? dlouho. Pozd?ji m? dohnal Klouczech, asi nem?l takový boj s Mufistem a snažil se m? p?edjet až do konce závodu.

Ob?as n?kdo jel jak šnek tak dostal trubku aby v?d?l že má p?idat nebo uhnout.

Setup: zmodifikovaný KY set, op?t
Ghost?v m? nesed?l.
To vidim že na tom setu odjedu snad všechno.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 25.7.2011 at 12:14.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #437
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Replaye oboch pretekov:
http://dl.dropbox.com/u/26457935/LFS...up2011-SO5.zip
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #438
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

South City jsem nem?l nikdy rád a i když se mi v?era da?ilo, tak se to nezm?ní.

Q: Od kvalifikace jsem ?ekal n?jaké místo vp?edu, protože FXO tahle tra? sed?la. Se svým ?asem jsem se dostal na 3. místo, které jsem ne?ekal a to se mi ješt? nepovedlo zajet nejrychlejší kolo v záv?ru.

Sprint: Po startu jsem se o?ekávan? propadl za Klouczecha, ale pak tam byly jen FXO, takže jsem z?stal na 4. pozici. Jel jsem na setu pro dlouhý závod, tak jsem na studených pneumatikách jel hodn? v klidu a za mnou se utvo?il p?kný vlá?ek. Ve 2. kole m? p?edjel Fast Jarda, ale v 5. kole jsem mu to vrátil. P?lku závodu jsem musel jet hodn? defenzivn? a dívat se do zrcátek, takže poté na tom pneumatiky nebyly nejlépe, v cíli 4. místo.

Long:Od tohoto závodu jsem ne?ekal n?jaké lepší místo, protože se tady špatn? p?edjíždí. Po startu se p?ede m? dostal Ghost i Klouczech, ale to se dalo ?ekat. Cílem 1. kola jsem projížd?l na 17. míst?. Ve 3. kole jsem m?l p?kný souboj s Logicalem do T1, který tam ješt? jel do defenzivní stopy, ale já se tam ?ist? dostal pod n?j a p?edjel ho. Jel jsem op?t hodn? defenzivn?, což poznal Miondir a další jezdci, kte?í jeli p?ímo za mnou. Po jednom se souboj? jsem jezdil na 14. míst? op?t za Logicalem, ale to se neukázalo jako výhoda, když jsem v 8. kole využil jeho souboje s Hanzem a šel na 12 .místo. Dalším v po?adí byl Ag Tomas. S ním to byl p?kný souboj a dokonce na 2x, protože p?i souboji s týmovým kolegou Jardou jsem byl nucený zpomalit abych se vyhnul kolizi po jeho zav?ení. Tak jsem si dal ješt? jednou souboj s Tomem a zaúto?il na stejném míst? jako v 1. našem souboji. A bylo vid?t, že Tom sleduje zrcátka. Ve 23. kole jsem se dostal p?ed Kinga po chyb? na 6. místo a dostal ješt? chu? na Zabiiho. Když jsem si za?al plánovat, kde zaúto?ím, tak ud?lal chybu a já na 5. míst? dojel do cíle, z 5. místa jsem m?l radost.

D?kuji Substancemu za replaye. Uvidím, zda pojedu p?íští dva závody, ale pokusím se.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #439
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Osobn? jsem pro tento závodní podnik zvolil zcela jinou strategii než minule, kdy jsem nedojel …

Qualifikace: na tu jsem použil hot-lap set, ale nepoda?ilo se mi krom? jediného slušného kola odjet žádné po?ádn?. Bu? byl na trati velký provoz, nebo už jsem m?l zbyte?n? p?ehráté gumy -Na startu tedy 7. místo, což na ten bídný ?as rozhodn? šlo.

Race1: na ten jsem použil závodní set a cílem bylo hlavn? dojet v po?ádku, takže jsem zvolil strategii kol s ?asy 1:33 s tím, že se nesmím poušt?t do souboj? - musím brzdit v?as, nehrnout to v zatá?kách, prost? maximáln? ?istou stopu a využívat celou ší?i trat?, a? se d?je co se d?je - žádné smykování a? je tam co je tam. To se mi povedlo s tím, že jsem si jedinkrát dovolil být trochu agresivn?jší v jednom souboji (op?t se ?lenem APR teamu, který má na m? opravdu kliku - ale vážn? to není úmyslné). Jinak jsem držel tempo a zelené gumy po celou dobu závodu – v cíly slušné 5té místo.

Race2: Na druhý závod jsem se pou?il z doporu?ení Ghosta, což ho v závod? stálo nemalé nervy . Jel jsem strategii za každou cenu se nehrnout, nesmýkat, neprobž?ovat a prost? jet maximáln? ?istou stopu a hladkou jízdu s využitím celé ší?ky trat?. Takže žádné lítání jak hadr na holi, ani poušt?ní, jel jsem stopu tak abych brzdil, v?as nep?etá?el kola a ani jednou jsem díky tomu nep?eh?ál gumy .

Na této trati se extrémn? špatn? p?edjíždí, a protože jsem se snažil kv?li pneumatikám držet ?asy 1:34, což se ukázalo jako pomalejší, ale jinak fungující strategie, byl start z konce pole riskantní. Ale povedl se, ihned se za m? za?adila ob? lépe startující XFR Ghost s Klouckem, ale v žádném p?ípad? jsem je nehodlal jen tak pustit p?edem?. Hlavn? jsem se však soust?edil na hladkou jízdu a stav pneumatik i za cenu kontakt? a pomalejších ?as?. Dovolil jsem si v úvodu jednou využít maximálních možností FXO, kdy se ob?ma XFR poda?ilo m? p?edjet p?i vjezdu na cílovku, ale protože FXO lépe brzdí, dovolil jsem si zabrzdit na polovi?ní vzdálenosti v další ostré zatá?ce a ob? XFR p?edjet zp?t – kontakt s Klouckem nebyl úmyslný, ale byla to jediná možnost, jak se tam vejít, protože na levé stran? byl Ghost a na pravé Kloucek a další auto a navíc v zatá?ce p?ed námi bylo pomalé auto nalevo, takže prost? jediná možnost jak nezp?sobit žádnou velkou kolizi, ?i srocení dav?, bylo to poslat do té jediné škvíry p?esn? na auto, rozhodn? jsem ale o nikoho nebrzdil. Každopádn? sorry, pokud se vám to zdálo ostré, ale m?l jsem to promyšlené celou tu pasáž -prost? jsem si dovolil využít brzdných možností FXO naplno, protože jinak jsem celý závod brzdil všude o 50-100m d?íve kv?li udržení stavu pneumatik, což m?lo za následek ob?asné š?ouchance do m? od obou XFR za mnou … snažil jsem se prost? jet hladce ?asy 1:34, což jsem nakonec zjistil, že bylo až zbyte?n? pomalu.

V druhé polovin? závodu jsem ale díky skv?le udržovaným pneu za?al rychle dohán?t skupinku p?edemnou. Bohužel m?j skv?le rozjetý závod zhatil asi v 19 kole z tempa vyhozený TomasAG, kterého jsem v pohod? p?edjel, jenže p?i vjezdu na cílovce mi zarazil levou stranu svého ?umáku do pravé zadní ?ásti mého vozu, což m?lo za následek, že jsem se nemohl hnout doleva od n?j a on tak m?l pocit, že ho vytla?uji do svodidel napravo, p?itom to vytla?ování bylo p?esn? naopak. Pro m? to ovšem znamenalo, že m? pooto?il o skoro 90°doprava do svodidel a ztrátu zhruba 10s, ?ímž mi odjel on a hlavn? odjela skupinka p?edemnou. Do konce závodu jsem byl ale rychlejší než oni a stáhl jsem to na rozdíl asi 5 tisícin v cíly, škoda, že mi ta skupinka ujela, protože jsem to m?l skv?le rozjeté na umíst?ní minimáln? na 8 místo.

Díky Ghostovi a dalším za rady ohledn? hrnutí auta a jízdního stylu – snažil jsem se jet s maximálním ohledem na gumy a ?istou stopu a myslím, že by daly dalších 20 kol - se starým hrnucím jízdním stylem bych je od?lal za 8 kol . Te? už to jen zrychlit, protože jsem jel zbyte?n? pomalu s ?asy kolem 1:34. Omlouvám se n?kterým, za kontakty, ale necht?l jsem se za nimi nebo s nimi zdržovat a pálit tak gumy, tak jsem prost? držel svou stopu a tempo i za cenu kontaktu plech na plech, rozhodn? jsem ale nikoho nevytla?oval jen jsem jel na kontakt plech?, ale vytla?ování by stavu mých pneu rozhodn? neprosp?lo. Ale slibuji, že se to do p?íšt? nau?ím líp, p?eci jen mám toho najeto v LFS mnohem mén? než v?tšina z vás a na v?tšin? tratí jedu úpln? poprvé

Každopádn? víc takových m?stských tratí! Mezi svodidly je to jiná káva než na otev?ených tratích – mnohem lepší a hlavn? kontaktní závod?ní a žádné nudné souboje na dálku .
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 25.7.2011 at 11:27.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #440
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Updatovány layouty pro další závody (Kyoto se bude ?ešit po následujícím závod? na Astonu).
Attached Files
File Type: zip layout-update.zip‎ (3.1 KB, 13 views)
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.