Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.7.2011   #481
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Awaj12 View Post
Ale tak to je tak všude... Ud?lá to jeden druhý nechce ztratit ud?lá to taky a tak dál, já si opravdu n?kdy ?íkám jestli já nejsem úplný ocas, když si dávám pozor a ra?i ty st?elce pustím
ja si nepamatam zavod v ktorom by som po starte ziskal pozicie...vzdy stratim a potom ziskavam ale nikdy nie v prvom kole...ja sa vzdy nejako bojim ist prilis na plechy a vyuzivat kazdy centimeter volneho miesta ktory vidim lebo mi to nepride bezpecne tak si radsej necham rezervu...a niekedy z toho aj vytazim ked sa niekto iny vyseka kvoli svojej agresivite a ja idem dalej...ale udrzat alebo vylepsit si poziciu po T1 je pre mna nonsens

inak Hanziku...ja neviem ze sa stale tvaris taky nevinny a najviac bezpecne jazdiaci fair play zavodnik...keby ti tu povedali dvaja ludia ze si prasa na trati tak to este moze byt len ich subjektivny nazor ale ked sa cele forum zhodne ze to co predvadzas nie je ani ohladuplne ani bezpecne ani vramci pravidiel tak by som radsej nad sebou porozmyslal ako bezhlavo obhajoval neobhajitelne
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2011   #482
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

To nevíte, že se závody vyhrávají v 1. kole v T1? Máte se co u?it.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2011   #483
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Je mi to jasný . Já taky NIKDY nepouštím nikoho jen tak pokud m?žu i kdyby to byl ?lov?k s nejv?tším po?tem wr ale n?kdy mi stávaj chlupy na zadku když vidím jak to tam n?kdo posílá a te? nemluvím o tomhle cupu, paradoxn? to ale nej?ast?ji bývají ti jezdci s nejlepším ?asem na kolo, takový pocit sem aspo? získal z formulí fox
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2011   #484
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Zdarec Chlapci a Chlapi.Dá se n?kde trenit.Pop?ípadn? mohll bych poprosit n?koho kdo by m?l chvilku ?asu a mohl nahrát lay na ALTP.P?edem d?kuji
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2011   #485
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
Zdarec Chlapci a Chlapi.Dá se n?kde trenit.Pop?ípadn? mohll bych poprosit n?koho kdo by m?l chvilku ?asu a mohl nahrát lay na ALTP.P?edem d?kuji
Hotovo, m?žete trénovat.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2011   #486
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Hotovo, m?žete trénovat.
uz len heslo by to chcelo vediet...mrt5, sranda ani nejake dalsie klasicke co mi napadli mi nejdu
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2011   #487
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Asi je tam po?ád opentrack.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2011   #488
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Asi je tam po?ád opentrack.
P?esn? tak.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2011   #489
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

diky za heslo...teraz uz mi len treba vediet pre porovnanie casy lebo vobec nemam predstavu... ja som dal 1:25:48 na nejakom setupe AS7...ale je dost problem udrzat zadne v rozumnych teplotach
edit: tak vidim ze ten cas som si radsej mal nechat pre seba lebo je to dost zle ako vidim

Last edited by bavorak; 27.7.2011 at 17:47.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2011   #490
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
To nevíte, že se závody vyhrávají v 1. kole v T1? Máte se co u?it.
Ehm ten kdo se nevyseká v prvním kole má zpoloviny vyhráno.

Miondir, koukal jsem na to, uz pod mostem jsem myslel ze te snad naberu jak jsi tam sundal nohu z plynu. Tam nikdo neubira v prvnim kole. Pak nas do T1 probrzdil uzasne Jarda na FXO, nacpal se vpravo vedle tebe, ja uz pak jenom cekal jestli se rozjedete nebo ne, malej tuk, ty tuk o FXO a otocilo te to
Me pak taky nabrali po rovince ve vracaku, Logical narazil do Jardy a ten me poslal do driftu. Jestli se dobre pamatuju. Proste obecny chaos prvnich kol.
Jsem rad ze jsem nestartoval za Hanzem LoL. Chudak Ghost s Klouczechem, uz vim proc me nemohli tak jednoduse dojet
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2011   #491
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Jinak ten Layout na A12 je naprd. Na cargame je snad taky A12 a ten layout je lepsi.

Obecne je dulezity mit cedule pred zatackama s 25,50,75,100m.
A hlavne poresit sikanu, ta nova tady neni vubec dodelana, 2 pneumatiky ktery kdyz nekdo rozleti tak tam bude bordel. Navic nevim proc jezdit sikanou kdyz tam existuje rychlejsi cesta prujezd travou a kacirkem.
Doporucuju to tam zatarasit a oznacit sikanu, dat tam nejaky tycky jenom a bariery dal, kdyz to nekdo sejme, tycky delaj prd, gumy otaci auta.

KY33, ty uzasny bariery na tom ovalu, jsou fakt vyborny, jak je nekdo sejme tak tam bude takova mela no vite co.

Neslo by to tam poskladat trosku rozumeji? Nebo tam dat baliky ci neco? Snad tam nemusi byt tolik barier. A chybí cedule opet, v parabolice neni jasny ze se pojede doprava, poprvy jsem tam musel zastavit abych vycumel kam ze to mam vlastne jet.

To dalsi A26 nebo kolik, to uz vcelku jde, cedule atd. uz si nepamatuju.

---
Zaver, dodelat cedule, oznacit ze se bude zatacet a kam, zablokovat sikany pokud nejsou povoleny zkratky

Cas na KY33 je snad 4 min 30s +-.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 27.7.2011 at 18:40.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2011   #492
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Jinak ten Layout na A12 je naprd. Na cargame je snad taky A12 a ten layout je lepsi.

Obecne je dulezity mit cedule pred zatackama s 25,50,75,100m.
A hlavne poresit sikanu, ta nova tady neni vubec dodelana, 2 pneumatiky ktery kdyz nekdo rozleti tak tam bude bordel. Navic nevim proc jezdit sikanou kdyz tam existuje rychlejsi cesta prujezd travou a kacirkem.
Doporucuju to tam zatarasit a oznacit sikanu, dat tam nejaky tycky jenom a bariery dal, kdyz to nekdo sejme, tycky delaj prd, gumy otaci auta.
Já myslim že tam kde to je pot?eba, tam to je. Navíc ne všude ty cedule s metrama jsou, nevidim d?vod je dávat do technický pasáže za T1 a do paraboliky, když tam normáln? ve h?e nejsou a všichnito známe. V tej šikan? za parabolikou jsou gumy jen z d?vodu aby ta zatá?ka byla vid?t. A kdo to bude st?ihat rovn?, dostane penalizaci. Nevidim d?vod myslet tak, že když to tam neni zabarikádovaný, tak tam m?žu. V pravidlech se jasn? píše že se jezdí po trati, kdo jezdí mimo porušuje pravidla. Posunou se ty bariéry p?ed tou novou šikanou, to je dobrá v?c. Zbytek z?stane jak je, nejsme prasata.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 27.7.2011 at 19:21.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2011   #493
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Chjo
Já cht?l ze srandy jezdit rovn? skrz ka?írek
Me nešel net tak jsem zkoušel ty layouty.
Na ty nový úseky se hod?j ty cedule, pak je líp vid?t kam se bude zatá?et a kdy se ta zatá?ka blíží, na starý zatá?ky to samoz?ejm? je zbyte?ný
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2011   #494
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Chjo
Já cht?l ze srandy jezdit rovn? skrz ka?írek
Me nešel net tak jsem zkoušel ty layouty.
Na ty nový úseky se hod?j ty cedule, pak je líp vid?t kam se bude zatá?et a kdy se ta zatá?ka blíží, na starý zatá?ky to samoz?ejm? je zbyte?ný
Posunou se ty bariéry, ale nic víc se d?lat nebude. Každý objekt navíc znamená mí? fps obzvláš? tady na t?ch open tratích, které jsou ješt? víc náro?né. M? osobn? to sice pc bere bez problém?, ale znám lidi co mají na open tratích problémy. Proto ?ím mí?, tím líp.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2011   #495
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Posunou se ty bariéry, ale nic víc se d?lat nebude. Každý objekt navíc znamená mí? fps obzvláš? tady na t?ch open tratích, které jsou ješt? víc náro?né. M? osobn? to sice pc bere bez problém?, ale znám lidi co mají na open tratích problémy. Proto ?ím mí?, tím líp.
Já na FPS radši nekoukam, n?který layouty jsou p?eflákaný objektama že se m? to ani nehne, ja mam na startu tak 30 fps? p?i závod? tak 60 podle nálady. 5 let starej no?as
?im mí? objekt? tim líp i pro m?
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2011   #496
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Tak prvni ujety kola jsem si dal vcera. Nejlip 1:25.37 a zas ne a ne poskladat spravne vsecky sektory. Melo by to jit prinejmensim tesne nad 1:25 a to znamena, ze ultra-ufa to budou davat za nizky 1:24 Eau Rouge je kriticka co do casu na kolo a ja ji malokdy trefim dobre.
Nemuzu se dockat "konstatovani", ze FXO tu bude nejhorsi, pneu v haji hned po vyjezdu z boxu atd. Pritom to spis vidim naopak.
Ja s pneu snad nebudu tolik zapasit, i kdyz v longu to asi nebude snadny.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2011   #497
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Dnes od 20:00 bude trénovat na ALTP serveru, m?žete se p?idat a? nejsem sám.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2011   #498
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Já jsem dal v ostrým s FXO 1:25,07. Nejvíc se gumy taví v parabolice, když ale vezmu šetrn?jší pr?jezd (+ 0,5s), tak jdou gumy krásn? udržet a asi se pro tenhle závod s XRT rozlou?ím, jestli nepoladím n?jakej dobrej set.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 29.7.2011   #499
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Parabolika je peklo, resp. celá ta tra? je kra?ou?ká moc, jenom se furt kli?kuje jak myš. P?emejšlim jestli v?bec pojedu.

?as jinak 24.98 s XRT. Ale na long to není set zatim bohužel.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 29.7.2011   #500
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Parabolika je peklo, resp. celá ta tra? je kra?ou?ká moc, jenom se furt kli?kuje jak myš. P?emejšlim jestli v?bec pojedu.

?as jinak 24.98 s XRT. Ale na long to není set zatim bohužel.
ja si myslim ze ten setup vyladis...ked ja som urobil len zakladnu vec a to mensie odklony vacsie tlaky a vydrzalo mi to 40 kol i ked stale s teplotami na hrane 73°C ale dalo sa to udrzat...casy konstatne 25, najlepsie 24:85.
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.