Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.8.2010   #101
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
EDIT: Xtz: Já vždy ?ekám, když n?koho vymelu. Ale tu situaci jsem vyhodnil tak, že sis za to mohl a pokud normáln? jezdíš takovými drifty jako jsi p?edvedl, tak to klobouk dolu.
Do driftu jsem se dostal jenom kvuli tobe ze jsi do me tukl no tuknuti to nebylo a urcite to nebyla z 99% moje chyba dival jsem se na zaznam a drift jsem vybral a jeste jse musel pred tebou uhybat. Takze zustavam u stejneho nazoru a omluvu neprijimam, protoze si mel jeste blbe reci. Nechame to posoudit druhe.

Last edited by xtz.cze; 8.8.2010 at 22:28.
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #102
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by xtz.cze View Post
Do driftu jsem se dostal jenom kvuli tobe ze jsi do me tukl no tuknuti to nebylo a urcite to nebyla z 99% moje chyba dival jsem se na zaznam a drift jsem vybral a jeste jse musel pred tebou uhybat. Takze zustavam u stejneho nazoru a omluvu neprijimam, protoze si mel jeste blbe reci. Nechame to posoudit druhe.
Po ?tvrté jsem se na to podíval a ješt? ti koukal na gumy a m?l jsi to p?kn? uva?ené. Tak mi prosím netvr?, že po mali?kym ?uk?utí jsem t? hodil do takovýho driftu.

Omluvu si nep?íjmej, že? to až do Štrasburku. A? tak ?i onak, na své výpov?di trvám a piš mi až vychladneš....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #103
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

to jo mel jsem je uvarene jeste jsem to psal ale ty jsi me tukl a ja hned pridal plyn protoze sem byl natolik stastny ze jsem pred tebou. Stejne i kdybych je nemel uvarene tak bys me hodil do driftu.
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #104
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by xtz.cze View Post
to jo mel jsem je uvarene jeste jsem to psal ale ty jsi me tukl a ja hned pridal plyn protoze sem byl natolik stastny ze jsem pred tebou. Stejne i kdybych je nemel uvarene tak bys me hodil do driftu.
Plyn jsi p?idal až na výjezdu a dloooouho po ?ukanci, takže to na tv?j drift nem?lo žádný vliv.

Nééé... Já opravdu s touhle debatou kon?ím. A? to n?kdo rosekne... Já už na to vážn? nemám....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #105
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ke?že lagy neboli zrejme u m?a, tak kto chce nech sa pá?i môj replay:

http://cid-ad5da238ac8c14d4.office.live.com/self.aspx/.Public/Live%20for%20Speed/SO4R^_race^_1h^_APR-super.zip

Pozrel som si posledných 5 kôl a dos? hardcore ke? súper ktorého prenasledujete mizne :-), ale nejako sme to prežili. Bol som miestami rýchlejší ale nevedel som predbehnú?, k tomu za mnou Flame o kolo spä? ale pod?a všetkého s chu?ou ís? dopredu... paráda.

A vy dvaja, pozrel som si situáciu a ?o ja viem, ten ?uk na za?iatku zákruty nehral úlohu, ten druhý vo výjazde už áno a keby tam ved?a Jarda práve nebol tak xtz ide ?alej, ale ni? nekorektné nevidím.

Mám pocit že z preteku strihnem nejaké jednoduché "the best of" video, ale ni? nes?ubujem. :-)

PS: Protesty prijímame až 24 hodín po preteku. :-p (som sa rozhodol, hehe)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #106
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Plyn jsi p?idal až na výjezdu a dloooouho po ?ukanci, takže to na tv?j drift nem?lo žádný vliv.
jo to mas mozna pravdu ale tak aji tak si me uzavrel. Tim prvnim tukancem to vsechno zacalo pokud vim tak kdyz chces nekoho prejet na brzdy tak do neho nenajedu!!!nemam na to naladu du spat
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #107
RoBo_SK
Moderator

 
RoBo_SK's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Location: Košice
Posts: 179
Default

Fu tak to bol zavod uplne super naposledy som isiel tak dobry avod pred rokom s LX6. Bol som sam prekvapeny ako som to zvladol prakticky som vobec netrenoval kvalifikacia uplne super dal som si aj PB. Zavod bol brutalny najprv som jazdil dost opatrne lebo nebolo vela miesta na predbiehanie a neriskoval som zbytocne, ale potom akosi vsetci isli pomalsie a ja stale rychlejsie nic som nesetril a robil som aj dos? chýb, ale predsa som bol rýchli na gumy som kaslal tlacil som do toho jak hovado (guma mi praskla v tretej zakrute po cely ) dakujem Masterfulovy za to ze ma pustil inac tretie miesto maximalna spokojnost exkluzivny zavod
__________________
------------------------------------------------------------------------
Robert"RoBo_SK"Zima| Herne zariadenie: Logitech G27|
------------------------------------------------------------------------
RoBo_SK is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2010   #108
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Štatistiky: dos? vyrovnané 1:33 najlepšie kolá, ja som mal o stotinu druhý najlepší prvý medzi?as (fíha), [APR]Flame videl 62 modrých vlajok (fíha), Nicam 900W najstabilnejšie ?asy (dík za setup), v lap by lap vidie? ako ma na konci Jarda brzdil ;-), len ten spdoGhost kazí priemery. :-)

Ozaj, nebol tam nikto zahrani?ný.

(medzi?asom bol server dolu, viz téma platby provozu, tak som si pozrel replay)

Musím po?akova? zastupite?stvu APR - dlhá jazda s Extreme, neskôr J.Dohnalik brániaci až iskry lietali, aj dorážajúci Flame (celkom dobrý fór, ja bojujem o pozíciu a ešte musím dáva? pozor aj na teba aj ke? si o kolo spä?, hehe), najmä v?aka vám bol toto pre m?a taký skvelý pretek. Nepá?ilo sa mi jediné: Pútnik stojaci pred cie?om (žlté) a Masterful sa asi pokúsiaci vo ve?mi nevhodnej chvíli o to isté (palivo? dúfam že som to nespôsobil ja svojim odhadom 38 kôl v chate pred pretekom). Bolo mi c?ou. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2010   #109
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

No mne sa pretek vobec nevydaril a postupne som sa prepadal, akakolvek snaha o zlepsienie vyustila v stratu dalsich pozicii. Neskor este vacsia snaha vyustila k poskodeniu a vdaka opacnemu odklonu PP na zaver aj k defektu . No co, snad tazko na cvicisti - lahko na bojisti, snad

A vy dvaja hadujuci (xtz, fastjarada) napiste mi kolo, ja sa na to dnes vecer kuknem a vyjadrim svoj nazor
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2010   #110
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Situace Jarda - xtz z mého pohledu: xtz si za smyk m?že sám. V tom Jardovo vina není, po kontaktu na brzdách xtz nebyl ve smyku, dostal se do n?ho až na výjezdu, když p?idal plyn (výsledek p?eh?áté LZ pneumatiky). Z následného kontaktu na výjezdu neviním nikoho, Jarda jel ve stop? a kdyby xtz cht?l, tak sta?ilo ?uknout do brzdy a nedošlo by k tomu.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2010   #111
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Já jsem závod ve 3. kole pod?lal, n?kolik jezdc? p?ede mnou za?alo prudce brzdit a já to už nezvlád, musel jsem do pitu. Ale nakonec vinou pár odpoadlík? jsem skon?il na 10. míst?
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2010   #112
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Trvám na opakování ceremoniálu
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2010   #113
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
ješt? velká omluva Kingovi, te? sem koukal na replay a p?i otá?ení sem to prasácky oto?il do stopy a nenechal žádné místo na p?edjetí, takže King nem?l jinou možnost, než m? sundat... kua drát... moc moc pardóón
neva stava sa, mal som spomalit ked som videl zltu vlajku , blbe miesto, a este ktomu s tymi GTRkami sa treba otacat ako s trolejbusom ,
aj ja som tam skoro odstrelil niekoho z InSERT-u, tiez sa ospravedlnujem mohol si dokoncit race ...

Top speed
1 ノマedline King 248,65 kmph



- dik za dobry race
__________________
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2010   #114
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
A vy dvaja hadujuci (xtz, fastjarada) napiste mi kolo, ja sa na to dnes vecer kuknem a vyjadrim svoj nazor
39. kolo T1
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2010   #115
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Nechci se do toho montovat, protoze jsem zavod nejel, ale sledoval jsem brachu (mlady xtz) a byla to chyba Jardy. Kdyby ho pred zatackou nezduchl, tak bracha se nedostane do tak velkeho driftu a da to. I takovehle zduchnuti ve tristovce, kde se brzdi na ja nevim kolik (80?km/h) pomuze k nevybrani zatacky. Musel jsem se brachy zastat.
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2010   #116
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

ten drift si zp?sobil xtz zcela sám, m?l už p?i vjezdu do zatá?ky upe?enou levou zadní, korunoval to tím, že v p?lce zatá?ky dal plnej plyn a FZR se ne?ekan? sunulo dve?ma nap?ed sm?rem k Jardovi...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2010   #117
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

No tak jsem to taky okouknul... 50 na 50. Jarda Xtz jasn? postr?il v nájezdu do zatá?ky, ?ímž ho rozhodil. Jarda se pak následn? na výjezdu snažil dostat p?ed n?j, takže Xtz se snažil pozici udržet a na výjezdu dostal p?etá?ivý smyk, který ho nasm?roval do Jardy, od kterého se odrazil do zdi. Co se tý?e nájezdu, je tam jasná chyba Jardy. Na tom výjezdu si to ale Xtz ud?lal sám. Podle m? jasný závodní incident, kdyby to byla liga a já sportovní komisa?, netrestal bych nikoho.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2010   #118
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Jarda se pak následn? na výjezdu snažil dostat p?ed n?j.
Ješt? bych ze svého pohledu doplnil, že ten výjezd jsem se snažil netáhnout tak ke zdi, aby se tam xtz vešel. (Pohled z horní kamery -> Místo na jeho auto tam bylo)

Ale to by mi platný nebylo... Nejspíš by m? Xtz p?edjel... V ten moment jsem se snažil jet tak, aby mi to neruplo.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2010   #119
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
V ten moment jsem se snažil jet tak, aby mi to neruplo.
Vzdyt jsi psal ze si mel studene pneumatiky ty taky nevis co mluvis
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2010   #120
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

Ted jsem se dival jeste jednou ze zhora a i kdybych nemel smyk tak me natlaci ke stene. Kdyz do me narazil poprve rozhodilo me to a v tu chvily sem nevedel co mam delat.
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.