Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.11.2007   #41
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

mello, nebudu psát o tvym odem?enym LFS, protože kdo je bez viny (nikdy nepoužíval sw co nekoupil), a? hodí kamenem. Ale aspo? se k tomu postav rovn? a nekecej. Kterou verzi p?esn? jsi stáhl odem?enou? Ona by se ti totiž hned zamkla. A i kdybych p?ipustil teoreticky že ne, hraješ 5 let a mezitím se muselo asi 2x odemykat znovu - jenže tob? den p?ed tím havaroval disk, takže jsi po oprav? musel stahovat znovu a co se nestalo, na potvoru se ti stáhla zase odem?ená.. A t?m blábol?m co je warez a co ne nev??íš snad ani ty, ješt? nám za?ni tvrdit, že používání vlastních skin? d?lá z LFS warez verzi a bude to dokonalý.
A s tím odemykáním, n?jak jsi vypustil v citaci "pro online hru"...

No nic - nechci ti to tu znechutit, je fajn že licenci plánuješ koupit, jen z nás p?íšt? ned?lej blbce
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2007   #42
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by mello View Post
Proc tak ostra reakce?
A ano mam odemcenou offline verzi LFS. Je na tom neco spatneho? Vyzkouset si to a koupit si licenci, kterou si budu KUPOVAT v prosinci po vyplate? Mam LFS stejne rad jako vy a nehraju vpodstate nic jineho!

P.S.: potkame se na startovni care!
Nerikam, ze jsem vzdycky mel na svem pocitaci vse legalni, ale musis pochopit, ze toto je forum, ktere neni tolerantni k lidem co pouzivaji crack na lfs. Do jiste miry tu zastupujeme zajmy tvurcu tohoto jedinecneho simulatoru okruhovych zavodu, protoze dokud budou mit penize na vyvoj, budou v nem pokracovat a s kazdym takovym jako jsi ty se tato sance zmensuje. To ze se chystas koupit licenci tu kazdy jen uvita.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2007   #43
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
mello, nebudu psát o tvym odem?enym LFS, protože kdo je bez viny (nikdy nepoužíval sw co nekoupil), a? hodí kamenem....
No dobre teda... Samozrejme, ze jsem s kazdou novou verzi musel odemykat, do doby nez se to zaclo samo updatovat. Odemceny to uz stahnes s torrentu. A cely ten prispevek jsem psal v mirne ironicke nalade rozhodne neslo o to z vas delat blbce
mello is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2007   #44
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Nerikam, ze jsem vzdycky mel na svem pocitaci vse legalni, ale musis pochopit, ze toto je forum, ktere neni tolerantni k lidem co pouzivaji crack na lfs...
LFS mi uz tenkrat pripadlo tak dokonale, ze bych na neho poslal penize i kdyby bylo freeware a autori me jen pozadali o prispevek. Se uz nekolik let klepu na full verzi S3 jak babka na duchod! A rekni mi, co jsem za cloveka, kdyz jsem si kvuli jedne hre poridil nejrychlejsi net co sel, a navic si kupuju volant G25 a jeste si musim poridit novej komp abych mohl hrat s celym startovnim polem pres net v plne grafice! A jestli ze me bude jednou milionar, tak ja si auto nekoupim, ja si koupim Force 301 Jinak hrani na pocitaci me uz hodne dlouhou dobu nebavi, jedine co me bavi je LFS!
mello is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2007   #45
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

Quote:
Originally Posted by mello View Post
LFS mi uz tenkrat pripadlo tak dokonale, ze bych na neho poslal penize i kdyby bylo freeware a autori me jen pozadali o prispevek. Se uz nekolik let klepu na full verzi S3 jak babka na duchod! A rekni mi, co jsem za cloveka, kdyz jsem si kvuli jedne hre poridil nejrychlejsi net co sel, a navic si kupuju volant G25 a jeste si musim poridit novej komp abych mohl hrat s celym startovnim polem pres net v plne grafice! A jestli ze me bude jednou milionar, tak ja si auto nekoupim, ja si koupim Force 301 Jinak hrani na pocitaci me uz hodne dlouhou dobu nebavi, jedine co me bavi je LFS!
amen, az na tu 301, net a G25 (mam DFP)
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2007   #46
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by mello View Post
LFS mi uz tenkrat pripadlo tak dokonale, ze bych na neho poslal penize i kdyby bylo freeware a autori me jen pozadali o prispevek.
Tak proc jsi to neudelal? Ja te nechapu.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2007   #47
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Tak proc jsi to neudelal? Ja te nechapu.
Protoze nejdrive jsem nemel volant, takze bych si ani poradne nezajezdil, pak jsem byl chudej student kterej si licenci nemohl dovolit, pak jsem nemel dostacujici komp abych mohl jezdit s vice jak 2 zavodniky, pak jsem mel nedostacujici net, protoze jsem se prestehoval a nebyl tu jiny poskytovatel, takze neslo vubec hrat on-line. No a az ted posledni 2 tydny mam konecne volant, dostacujici net a prachy na licenci... akorad mam zase nedostacujici komp, ale to napravim
mello is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2007   #48
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

kouris? jestli jo nekur a penez budes mit dost :-)

tak sup setri kupuj at je dalsi LFS pozitivni

edit: jak psal killman taky mam pres 60 000 k mv lfs a bliz jak na dve - tri sekundy k wr se nedostanu, ale i tak si tu clovek uziva dobry zavody souperu je dost
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 29.11.2007 at 23:09.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2007   #49
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

se to mozna casem naucis, ja najel v lfs priblizne 65 000 km a poradne zavodit neumim dodnes
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2007   #50
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by MCz killman View Post
se to mozna casem naucis, ja najel v lfs priblizne 65 000 km a poradne zavodit neumim dodnes
Musíš jezdit mí? bokem
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2007   #51
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
kouris? jestli jo nekur a penez budes mit dost :-)
Nekourim, nepiju, sexualne neziju... ani nedycham... ziju jen z LFS
mello is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2007   #52
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Musíš jezdit mí? bokem
njn, ale aspon neco mi trochu jde
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2007   #53
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by MCz killman View Post
njn, ale aspon neco mi trochu jde
tak pri JZD zavodech se do docela hodilo Asi je na stredu vyhlasime, uz se dlouho nejelo.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2007   #54
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo View Post
tak pri JZD zavodech se do docela hodilo Asi je na stredu vyhlasime, uz se dlouho nejelo.
to bych mozna jel,uvital bych dalsi nalepku na skrinku v praci
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2007   #55
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Júú budou nalepky tak to se tam uvidíme.
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.12.2007   #56
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Musíš jezdit mí? bokem
Je fak ze se zadokolkou v LFS na mysi cistou stopu neprojedu. Vzdy mi to trochu klouzne na vyjezdu.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 7.12.2007   #57
Zephyr
Newbie

 
Join Date: 5.6.2006
Posts: 32
Default

nic s z toho ned?lej.Já jezdím už t?etím rokem a d9 mi ?íká že se to každý den u?ím znova od za?átku
Zephyr is offline   Reply With Quote
Old 7.12.2007   #58
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Zephyr View Post
nic s z toho ned?lej.Já jezdím už t?etím rokem a d9 mi ?íká že se to každý den u?ím znova od za?átku
Clovece ty jsi chytil nemoc v "hrobkach casu" na Hyperionu a kazdy den mladnes a zapominas co jsi delal den predtim, teda pote
I kdyz jsou zde jedinci, co nemaji co zapomenut, treba ja
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2007   #59
BooM
Newbie

 
BooM's Avatar
 
Join Date: 18.9.2004
Posts: 65
Default

Quote:
Originally Posted by mello View Post
. Doufam, ze ted je mezi nami vse OK a ze si v prosinci zakoupim zavodni licenci a pridam se konecne mezi lidi kteri chteji zavodit a zbavim se wrackeru z demo serveru...

P.S.: potkame se na startovni care!
To jsem si taky myslel....
BooM is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2008   #60
Interista
Newbie
 
Join Date: 30.1.2008
Posts: 7
Default

at delam co delam tak pod 1:39 to nezajedu...ale hraji to sice jenom tyden...stahl jsem si setupy a je to jeste horsi
Interista is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.