Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.2.2008   #61
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Interista View Post
at delam co delam tak pod 1:39 to nezajedu...ale hraji to sice jenom tyden...stahl jsem si setupy a je to jeste horsi
Závodnická škola je ?tení co ti pom?že, když se podle toho budeš ?ídit + shlédnutí WR záznam?
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2008   #62
Mirek CZE
Regular Member

 
Join Date: 25.10.2007
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 534
Default

já taky demo jezdil asi p?l roku a dostal jsem se jen na 1:34.12 a mí? jsem neud?lal a ani m? to n?jak neštve, ale v demu na tomhle zpadalo hodn? tam se nejezdí na bezpe?nost a na spolehlivost, ale na ?asy
Mirek CZE is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #63
Fixx
Newbie

 
Join Date: 16.3.2008
Posts: 3
Default

Ahoj, mohli by ste se nekdo mrknout na muj hotlap a rict mi zhruba co delam spatne, protoze se za boha nemuzu dostat pod cas 1.18.05 a to ostatni jezdi v poho 1.15. Je to zakladni trat a bmw formule. Setupy sem zkousel, ale zadna velka zmena, prijde mi ze nektere zatacky projizdim dobre, ale o to vic ztracim v jinych. Diy moc za pripadne rady. A jeste by me zajimalo, jestli jeste i ted je moznost nejake jezdecke skoly od Chaose?
Attached Files
File Type: spr ObikeFixx_BL1_FBM_11883.spr‎ (48.4 KB, 6 views)
Fixx is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #64
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

Quote:
Originally Posted by Fixx View Post
Ahoj, mohli by ste se nekdo mrknout na muj hotlap a rict mi zhruba co delam spatne, protoze se za boha nemuzu dostat pod cas 1.18.05 a to ostatni jezdi v poho 1.15. Je to zakladni trat a bmw formule. Setupy sem zkousel, ale zadna velka zmena, prijde mi ze nektere zatacky projizdim dobre, ale o to vic ztracim v jinych. Diy moc za pripadne rady. A jeste by me zajimalo, jestli jeste i ted je moznost nejake jezdecke skoly od Chaose?
takze do vetsiny zatacek zatacis pozde a pak se to snazis dohanet plnym rejdem, sikana se necha projet na plnej plyn, mas spatnou stopu na rovince... skoukni WR a skus jezdit podobnou stopu...
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #65
Fixx
Newbie

 
Join Date: 16.3.2008
Posts: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Vazli View Post
takze do vetsiny zatacek zatacis pozde a pak se to snazis dohanet plnym rejdem, sikana se necha projet na plnej plyn, mas spatnou stopu na rovince... skoukni WR a skus jezdit podobnou stopu...
Dival sem se na wr a nebere mi hlava kde bere ty rychlosti, stahl sem si ten jeho setup a na te rovince tu rychlost nedosahuju ani zdaleka. Pokusim se zapracovat na te sikane, kdyz prejizdim ty obrubniky tak to jde hned do smyku, mozna bych mel trochu zvysist podvozek. Dik za rady
Fixx is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #66
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

Quote:
Originally Posted by Fixx View Post
Dival sem se na wr a nebere mi hlava kde bere ty rychlosti, stahl sem si ten jeho setup a na te rovince tu rychlost nedosahuju ani zdaleka. Pokusim se zapracovat na te sikane, kdyz prejizdim ty obrubniky tak to jde hned do smyku, mozna bych mel trochu zvysist podvozek. Dik za rady
nauc se prvne poradne tu stopu a pak az se snaz dosahovat podobnejch rychlosti...
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #67
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Fixx View Post
Dival sem se na wr a nebere mi hlava kde bere ty rychlosti, stahl sem si ten jeho setup a na te rovince tu rychlost nedosahuju ani zdaleka.
asi nemas dobry vyjazd na rovinku
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #68
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Fixx View Post
A jeste by me zajimalo, jestli jeste i ted je moznost nejake jezdecke skoly od Chaose?
Moznost je, akorat ja si musim najit jednak volnej vecer a druhak poradny pripojeni co zvladne LFS + hlasovou komunikaci... coz je pro me momentalne dost problem...
Jinak pri koukani na WR replay nekoukej na rychlost, ale na stopu... Dulezitejsi je kudy se jede, nez jak rychle... A jestli nejedes sikanu na plnej plyn, tak tam ztracis asi nejvic, pac celou rovinku pak jedes pomalejc...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #69
Fixx
Newbie

 
Join Date: 16.3.2008
Posts: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
Moznost je, akorat ja si musim najit jednak volnej vecer a druhak poradny pripojeni co zvladne LFS + hlasovou komunikaci... coz je pro me momentalne dost problem...
Jinak pri koukani na WR replay nekoukej na rychlost, ale na stopu... Dulezitejsi je kudy se jede, nez jak rychle... A jestli nejedes sikanu na plnej plyn, tak tam ztracis asi nejvic, pac celou rovinku pak jedes pomalejc...
Tak kdyby si oboji sehnal, tak by to bylo supr a myslim, ze by to hodne lidi ocenilo.
Fixx is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #70
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

No nejak furt to tu ctu, ja sem zacal trosku lip jezdit az tak po 30 000 km, pak tak 25000km tak nejak stejne no a po dlasich 5000 mi to teprv zaclo jaks taks jit ale ty 2- 3 s na wr sou furt daleko a nebudou uz asi sem mekkej
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #71
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Kdyz je cas a jezdi se tak to jde celkem snadno. Ale kdyz nevychazi cas tak rychle ztracis cit a zapominas. Kdyz jsem po 2 tydnech sednul k LFS tak to nevypadalo moc dobre.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #72
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

jj je to hodne vo tom treninku ja driv kdyz sem jezdil kazdej vecir tak sem sel s casama rychle dolu ale ted uz tomu nevenuju tolik casu tak mam smulu...
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2008   #73
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

nj, na deme som mal casy pomaly 1:24 a stacili 3 tyzdne prec a casy poklesli o 2-3 sekundy...
Eraserko is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.