Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 24.12.2011   #1
Gonzi
Newbie

 
Join Date: 24.12.2011
Posts: 3
Default jak proniknout do závodního sv?ta LFS

Zdravím ve spolek

S2 licenci mám už dlouho, ale spíš jen na blbnutí. Obecn? nemám n?jak hodn? volného ?asu a ?asto bývám jinde, než mám volant. Z tohodle sm?ru mi vyhovoval iRacing, kdy závod probíhá celý týden na x serverech a ?lov?k si jej m?že odjet kdykoli se mu zachce (m?žete xkrát v tom týdnu ten závod jet a po?ítá se myslím pr?m?r dvou nejlepších umíst?ní). Je to cool, protože to je ?asov? nezávislé a ?lov?k mohl p?ijít dom? ve?er a ?íct si "dneska je krásn?, dneska by to šlo", vlést na server a podívat se za jak dlouho startuje další závod (co p?l ho?ky). Protože jsem byl navíc ozna?en jako amatér, tak jsem nejezdil s až tak dobrými jezdci. To vše bylo strašn? hezké, až na to, že s mou frekvencí hraní byly m?sí?ní poplatky siln? p?emršt?né, n?jaký prodej "hodiny hraní" tam neexistuje a -a to je hlavní- LFS má zábavnou a reálnou fyziku, narozdíl od VŠECH ostatních her, co jsem hrál (nikde jinde nejsou tak ?itelné a zachytitelné úst?ely zadku nap?.)

te? tedy otázka:
Jak mohu hrát LFS s amatéry, pokud možno n?jakým voln?jším režimem (chápu, že backbone iRacingu ?ekat nem?žu, ale jeden ?as v jeden den v týdnu je pro m? absolutn? nesch?dné), ale abych mohl alespo? tušit, s jakým autem na jaké trati se pojede p?ípadn? p?ímo jezdit ligu s jedním typem auta apod. Nebo jinak, chci jakýsi "návod" ?i "sadu tip?", jak jezdit jako casual hrá? a p?itom netrávit online ?as na náhodných serverech co se zrovna vypíšou v ingame seznamu... jak tohle ?eší jiní, neligoví jezdci, ?i existuje n?jaká relativn? free liga, která by nenutila do všech závod? apod? Jinak pokud možno nehatchback závody.

PS: Ptám se jako totální amatér co se LFS online hraní tý?e, protože jsem totální amatér, co se LFS online hraní tý?e
Gonzi is offline   Reply With Quote
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.