Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.3.2009   #1
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default 2009 Kyoto 250

Dnes se jede nejv?tší ovalový závod sezóny v kategorii sériových voz?

Bližší informace: zde
Program: zde (30MB )

Ú?astníci z ?ech a Slovenska:
Branislav Goga
Ondrej Maska
Atti Honyi
Zdenek Cagas

Odkaz na stream: zde
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2009   #2
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Preju, at vam nedojde benal, hlavne Agovi .
Kada is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2009   #3
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

hlavne praj aby nanas nikto nepristal (co sa stalo) a hlavne aby vydzali nervy proste chalani drzim Vam palce
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2009   #4
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Ten program se jim opravdu poved. Doporu?uju.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2009   #5
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Preju, at vam nedojde benal, hlavne Agovi .
Vzhledem k tomu, ze to neni 135 kol, ale 135 + 5 kol tak jsem sve plany prehodnotil.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2009   #6
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

a? se vám da?í
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2009   #7
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

zbyva 14 kol do konce a Ag s kidem jsou na prvnich dvou mistech
takze se jim celkem dari

edit> tak jen chvili predtim nez to napisu, tak kid boural :/ a Ag se taktez propadl...

edit2> konecne poradi na serveru> 8. Atti Honyi, 9. Agarash, 16. Kid
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 7.3.2009 at 20:30.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2009   #8
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

a namne niekto pristal po jedneh hodine aj 40 minutach
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2009   #9
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Bylo to jak na houpacce V prvni pulce jsem poskodil zaveseni, coz me zpomalilo o 0.2 sec na kolo. Nastesti prisel SC a ja mohl na opravu a vymenu pneu. Pak jsem se pripletl do dvou situaci, ktere me pokazde odsunuly na 10. misto. Podarilo se mi probojovat az na 6. pozici, ale pak me jeden zavodnik CoRe racing neudelal moc mista v posledni zatacce a ja to obrousil o svodidlo, coz me stalo 3 pozice. Poslednich 6 kol jsem svedl nervydrasajici souboje s Attim a Nikim. Bohuzel jsem z tohoto souboje nevysel jako vitez. Gratuluji Atti.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 7.3.2009 at 20:45.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2009   #10
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Na houby. Táhnul jsem to na top 5 a nakonec jsem to sám op?el do zdi.
Ale do té doby super. A na konec jsem si zajel i osobák.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2009   #11
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Na houby. Táhnul jsem to na top 5 a nakonec jsem to sám op?el do zdi.
Ale do té doby super. A na konec jsem si zajel i osobák.
A co mam hovorit ja? ale rad si pozriem opakovanie broadcastu ,lebo som zacul ,ze neako ma komentovali
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2009   #12
Mysho
Newbie

 
Mysho's Avatar
 
Join Date: 28.10.2008
Location: Bratislava
Posts: 49
Default

jj, pozeral som tusim okolo kola +/- 30 chvilu, po SC jak ste sa dostavali dopredu a nakonec sa to ustalilo ze ste boli nejak 4 pokope, takze dost tam hovoril o vas. otazka: jak ste docielili ze vase mena boli vyslovene spravne? napr. Maška uplne bez problemov ako Maška alebo aj Goga, co by sa malo citat ako GouGaa tak tusim hovoril normalne Goga. Po tom SC co som ja pozeral to bol celkom dobry racing, aj ked ma ovaly moc nebavia...
__________________
Mysho is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2009   #13
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Mysho View Post
jj, pozeral som tusim okolo kola +/- 30 chvilu, po SC jak ste sa dostavali dopredu a nakonec sa to ustalilo ze ste boli nejak 4 pokope, takze dost tam hovoril o vas. otazka: jak ste docielili ze vase mena boli vyslovene spravne? napr. Maška uplne bez problemov ako Maška alebo aj Goga, co by sa malo citat ako GouGaa tak tusim hovoril normalne Goga. Po tom SC co som ja pozeral to bol celkom dobry racing, aj ked ma ovaly moc nebavia...
Co sa tyka mien ,tak poniektorych uz ti komentatory poznaju a dokonca ked nevedia sa spytaju na ventrile ,ako sa to vyslovuje. Ak si si vsimol niekto to vyslovil spravne ,dokonca aj attiho jeden vyslovoval spravne a druhi z neho spravil nehanebnika Ale kida vyslovuje stale zle
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2009   #14
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Nicmén? po?ád platí to, že zejména hlavní komentátor (Michael Passingham) je v sou?asné dob? lepší, než komentáto?i našich ?eských TV stanic. ... asi nejlepší LFS p?enos, který jsem zatím vid?l.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2009   #15
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
A co mam hovorit ja?
Njn, když já jsem hroznej negativista.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2009   #16
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Mysho View Post
jj, pozeral som tusim okolo kola +/- 30 chvilu, po SC jak ste sa dostavali dopredu a nakonec sa to ustalilo ze ste boli nejak 4 pokope, takze dost tam hovoril o vas. otazka: jak ste docielili ze vase mena boli vyslovene spravne? napr. Maška uplne bez problemov ako Maška alebo aj Goga, co by sa malo citat ako GouGaa tak tusim hovoril normalne Goga. Po tom SC co som ja pozeral to bol celkom dobry racing, aj ked ma ovaly moc nebavia...
Me ta vyslovnost taky prekvapila a mam dojem, ze ani na vetrilu jsem si to do vyslovnosti nevyplnil. Drive me vzdy nazyvali [meska]. Pravdepodobne si dali tu praci a sami si to nekde zjistili, protoze v kvalifikacnich zavodech si stezovali, ze neumi vyslovit zadne jmeno. Mozna kdyby se se stejnou peclivosti pripravili profesionalni komentatori eurosportu, tak nemusime porad dokola uz nekolik let poslouchat [koupeky] a [šer?z].
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 8.3.2009 at 15:29.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2009   #17
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Celkom som rád, že som ten závod nakoniec stihol i ke? bez treningu. Dos? ma pobavil za?iatok SC za SC :-) už som za?al ráta?, že ko?ko cigariet vyfaj?ím do konca závodu po?as SC, no potom sa to ustálilo a za?al som si vychutnáva? oval race a zoznamova? sa s ostatnými jazdcami odpredu aj odzadu. Niektorí boli fakt nevypo?ítate?ný a dostal sa situacie ke? som sa zoznámil aj s múrom okolo trate :-) a nevedel ako sa bude auto chova? v T3, stratil som rytmus a T3 som prechádzal dos? neisto, prepadal som sa do stredu po?a a potom to prišlo ke? ma jeden jazdec v T3 oto?il naš?astie náraz do múru nebol deštruktívny ale spálil som všetky pneu a ostatný jazdci ma tiež minuli ešte v tom šmyku sa i podarilo oto?i? spä? do smeru jazdy a pokra?ova? ale pomaly aby som schladil pneu. Palivo sa za?alo mí?a? a už sme sa obávali, že budeme musie? tankova? po?as závodu a nie pod SC. Nakoniec om mal už pod 10% paliva ke? prišlo SC a rýchlo som urobil zastávku na dotankovanie, opravy som vynechal a rýchlo spä? na tra?, dos? sa pozície menili a ob?as som sa po?as závodu dostal ku Kidovi, Agarashovi a Bra?ovi, ktorí šli fakt pekne na predných pozíciách, ja som mal š?astie že sa mi dos? darilo obchádza? nehody vozidiel ale túším pri tej poslednej vä?šej nehode som sa jednému jazdcovi, ktorý zostal stá? na štartovej ?iare nemohol vyhnu? a vrazil som do neho, prišlo zase SC a tentoraz som si nastavil opravenie vozidla, hne? v nasledujúcom kole bol pit otvorený a bolo prikázané prejazd boxovou uli?kou, ja som tam šiel beztak kvôli oprave ale niektoý si tento signál nevšimli a preto neprešli boxovou uli?kou. Blížil sa koniec závodu a z boxov som po oprave vyšiel a bol som v prvej desiatke, ?o ma dos? prekvapilo Ag aj Kid boli predomnou a zavesil sa na m?a jazdec NIKI, ktorý ma za?al bumpdraftoa?, tuším vtedy sa stala kolízia Kidovi a prepadol sa do stredu pola, Niki ma postrkával a dobehli sme aj Agarasha, tu boli tie pekné súboje ?o opisoval Ag :-), obaja s NIKIm sme sa dostali pred neho a boli to tie posledné klá ktoré bol fakt napínavé, Niki ma v poslednej zákrute postr?il a tú som potom prešiel menším driftom a stratou rýchlosti, v cieli som skon?il 8 za NIKIm 0,06s, za mnou Ag :-). Závod bol super a XRT je na ovál dobrá vo?ba najmä ak sú tam aj neskúsení alebo agresívní jazdci, ktorý to spestrujú pre SC :-)
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.