Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.2.2011   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default EGT GTR CUP 2010/2011 Tiskovka Aston club rev.10. závod

---

Sry za vypadek softu nevim co to. zjistim
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 6.2.2011   #2
Hafik1
Newbie

 
Hafik1's Avatar
 
Join Date: 3.8.2010
Location: ?eská Lípa
Posts: 39
Default

Q: tak ta se mi povedla jako nikdy pouze EGT Lubik byl lepší
R1: start z druhého místa a m?l jsem pouze obavy z T1 a pokud vydržím tak 2 kola,tak by to mohlo dopadnout dob?e.Povedlo se mi jít p?es Lubika a pak se snažil jet svojí ?istou jízdu a využít toho,že se za mnou budou rvát Lubik s Mufistem o druhé místo.To se povedlo a dokonce jsem v p?edposledním kole zajel super ?as 1:04:33.Poprvé jsem bral všech 22bodík?.Lubik m? ke konci sice dotahoval,ale já už jel na jistotu
R2:start dobrej posun o 2místa ale v 8 kole m? n?kdo(asi APR nebo Cagaš)v šikan? zezadu postr?il a už následoval propad na poslední místo.Sice jsem se dotahoval a doufal,že n?jaké body urvu,ale bohužel se server trošku zbláznil a závod za?al znovu škoda,ale co se dá d?lat.
__________________


PC: CPU DualCore Intel Core 2 E8400 3 GHz,4096 MB DDR2 Ram,Graf. karta nVidia GeForce 9600 GT (512 MB),monitor BenQ V2400 Eco 24" Full HD,systém Win Vista Home Premium,Logitech G27 Racing Wheel

Hafik1 is offline  
Old 6.2.2011   #3
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q:s 55 kg katastrofa,20 flek hrozný
R1: Start se mi povedl,ale po pár kolech m?l Jirka lag a sundal m? v šikan?,musím pochválit Substance,jediný opravdu p?i žluté vlajce zpomalil a vyhnul se mi i za cenu že uhnul do trávy,Teedee za?al brzdit déle než asi m?l,ale chápu že v týhle šikan? se nedá dupnout na brzdy,propad na poslední místo a auto polámaný,dojezd na 20,míst?
R2: Start ok,jezdil jsem kolem 10. místa,omlouvám se TeeDeemu,zav?el jsi mi to a oto?il jsem t?,myslel jsem že pojedeš dál,ale n?kdo t? ješt? trefil a skon?il jsi v písku,ale pokra?ovat jsi mohl,ale promi?,pak jsem bojoval s Lalou,pak se p?idal Masterfull,p?edjel m? v šikan? ale n?jak ho to rozhodilo,dost zpomalil,snažil jsem se vyhnou vpravo,brzdil jsem ale i p?esto jsem do n?j vrazil a oto?il jej,tak promi?.Pak to padlo když jsem byl na 8 fleku.
Jinak dost tvrdý souboje,využívalo se každý skulinky a dost nehod.

Edit: pokud bude protest pochopím,ale nebudu se k n?mu moci vyjád?it,když pracuji mimo CZ,tak bu?te schovývavý :-)))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 6.2.2011 at 23:44.
Tomas Ag CZ is offline  
Old 6.2.2011   #4
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Chcem sa vsetkym ospravedlnit za neucast, ale nejak som na to nemal nervy. Do stvrtka som sa ucil na skusku, potom prisli oslavy a na trening neostal cas, tak som trenoval hodinu pred kvaldou, s pb som sa dostal asi 0.8s za prveho, ale v Q mi to uz vobec neslo a rozhodol som sa radsej nepokracovat a nestartovat, aby som niekomu neuskodil.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline  
Old 6.2.2011   #5
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Omluva Ghostovi za t1 R2.moc dobre jsem videl ze tam jsi.lehce jsme se o sebe otrleli a gagarin se ozval.kazdopadne me to mrzi!!omlouvam se
Lubik is offline  
Old 6.2.2011   #6
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: lepší to nešlo, 4.

R1: Celkem klid, ausdem tohoto závodu byl tentokráte Nicam, který ze za?átku moc rychle nejel, ale p?edjet se nedal a stálo m? to p?epálený gumy a možná i lepší umíst?ní, ve dvojce s Mufistem rychleji než já nejeli. Takže v cíli 5.

R2: V 1. zatá?ce m? oto?il Ljubik. Fxr = tank, prohrnova? rulez. S fzr se na ?ukanou prost? jet nedá, obzvláš? na studených gumách. Pak jsem se tak n?jak protloukal vp?ed, až do záhadného samorestartu. Takže 6.

Neutrální pocity, oba závody mohly být lepší. Obzvláš? ten 2.

EDIT:
Ljubik - nebudu podávat nic, v pohod?. Bylo to s lagem.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 6.2.2011 at 23:02.
Ghost_CZ is offline  
Old 6.2.2011   #7
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

R2: V 1. zatá?ce m? oto?il Ljubik. ...ano mas pravdu.zda se ze sem ti to jakoby zacal zavirat.maje chyba a mrzi me ze jsem to pokazil takovemu Pánu jezdci!!kazdopadne protest prijmam.

EDIT: jj chapu tve rozhorceni.vim ze to je ze zadokolkou hodne znat ty tukance.vsak taky z toho mam respekt abych to nekomu nepo..

Last edited by Lubik; 6.2.2011 at 23:07.
Lubik is offline  
Old 6.2.2011   #8
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: Ne?ekan?, první kola a jedno z nich sta?ilo na 8., krása.

R1: Po startu jsem dal Flejma, po chvilce i kremilka a chvíli jsem ho za sebou držel, ale po pár chybách p?i brzd?ní me dal a bylo vymalováno, na konci jsem pak ješt? m?l co d?lat, abych udržel Roda, 7. místo v cíli spokojenost.

R2: Z druhýho místa jsem se dlouho neradoval, asi tak 5 vte?in.. Pak jsem m?l problém udržet za sebou Ljubika, jeho divebomby m? budou ješt? chvilku strašit. Jak m? p?edjel, tak už to šlo z kopce. Dali m? Mufisto a Hafik v jedné zatá?ce, pak m? Gepas nabumpoval p?ed splitem vedle Hafika, poslal jsem to tam a dopadlo to, jak to dopadlo... Držel jsem pak chvíli 7. místo, ale ve 13. kole mi ust?elila p*del, nezvládl jsem kontra, hodiny, tráva, p?eh?átá guma, 14. místo... a šmitec.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline  
Old 6.2.2011   #9
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Kvalifikácia: V poslednom kole posko?enie zo 17. na 16. miesto, ale neviem ?i som si trochu neskrátil rýchlu šikanu...

Pretek 1: Súboje ako minule s Honzom NB, ale tentokrát mi utiekol (celkovo sa mi ve?mi nevydaril setup, pravá predná sa dos? piekla, viac ako v tréningových offline pretekoch, asi potom po?as skuto?ného preteku jazdím trochu inak), a potom na konci "ví?azstvo" o štyri stotiny nad poškodeným Masterfulom. :-)

Pretek 2: Po T1 som pustil plyn aby som nepredbehol po?as žltých, stratil dve miesta, ale nevadí. V 3. kole v poslednej vraca?ke som si myslel že to mám ubrzdené zase za Honzom NB, ale predsa len sme sa ?ukli a ja som po?ul že v?avo aj vpravo niekoho mám, potom som viac menej po?kal ale bola to moja chyba. V 12. kole v rýchlej šikane v?avo odo m?a APR Zdenda, priznám sa že nemám ve?a skúseností s jazdou vo dvojici cez takéto miesta a snažím sa im skôr vyhnú? :-), tentokrát som do toho išiel, myslel som si že nechávam miesto ale asi to nebolo dos?. Takže ospravedl?ujem sa Honzovi NB aj APR Zdendovi, mea culpa.

A o?ividne môj spôsob prechádzania zákrut, ktorý neviem kde som za tých 20 rokov PC jazdenia nabral :-) (žeby F1? IndyCar Racing 2? traktor?), ?iže ís? zákrutu tak aby som ?o najskôr mohol akcelerova?, ?o najmenej zatá?a? pri brzdení aj akcelerácii, aj za cenu o trochu dlhšej trajektórie, zdá sa mi že to asi nie je celkom ono.

Edit: Keby da?o mám replay Race 2 až do jeho ukon?enia (automatický save).
Edit 2: Jo a ?akám trest za chat.

Edit 3: A cenu za dizajn získava Ag Tomáš v prvom preteku. :-) Jirko pozerám replay a trochu si ho ?ukol, ale až tak odletie? nemal. Potom sme niektorí mali problémy sa vyhnú? (TeeDee by vedel rozpráva?). :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 6.2.2011 at 23:22.
Substance242 is offline  
Old 6.2.2011   #10
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

tak Q až v poslednim kole jsem dal nejaky cas tak alespon 6. misto

R1: start z 6 misto pak 8 ale jeste par kol a kida bych mel

R2: 1 paráda, ale skoda že jsem to nemohl dojet do konce
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25


Last edited by kremilekcz; 6.2.2011 at 23:26.
kremilekcz is offline  
Old 6.2.2011   #11
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Substance: jooo,znáš ?ukance v lfs,z komára velbloud,m?l jsem to vytun?ný hezky,ale bylo to dost p?etá?ivý :-)))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 6.2.2011 at 23:38.
Tomas Ag CZ is offline  
Old 6.2.2011   #12
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: Celkem povedene kolo. Treti misto me potesilo. I casy ktery jsem jezdil byly pekny 4x mezi 4,64 a 4,66. Necekal jsem a byl optimisticky naladen na R1
R1: Start celkem povedeny. Obcas nejaky souboj s Lubikem. Pak jsem ho nechal jet, aby sme dotahli Hafika, ale on se na me vykasla a ujel . Navic jsem se prestal soustredit a dotah me Nicam! Souboje s nim pekny a jsem rad ze jsem se ubranil. Uff - BEDNAAAA - podruhy za sebou
R2: S nalozi 40kg jsem uz nic neocekava (navic uz jsem mel splneno). Po startu jedno misto ztrata ale behem prvniho kola jsme ho ziskal zpet a jeste o jedno polepsil (diky kontaktu mezi Lubikem a Ghostem). Dojel jsem skupinku prede mnou a povedlo se mi dostat na 4tej flek, ale pak priletel klouczech a dal me. Jenze on me protlacil cilem 13teho kola a predlej az v T1. a pak se restartnul zavod. Takze mam 4ty misto nezaslouzene. Skoda ze si me nepredjel driv, ale tohle nikdo nemohl vedet, holt smula
Celkem z toho mam dobry pocit. Necekal jsem, ze si tak pekne zazavodim. Spooouuuusta souboju a pekny umisteni, na to ze jsem jel s kilama (do ted max 5kg)

Edit: Tak se opravuji. Klouczech me protlacil cilem 12teho kola pred sebou. Trinacte jsme jeste sice zvladli, ale 2/3 pole uz ne. proto jsem si myslel, ze se pocita najezd do trinacteho a ne odjetych 13 kol (jen by me zajimalo, jak na tom budou ti co to nestihli )

Last edited by mufisto; 7.2.2011 at 00:09.
mufisto is offline  
Old 6.2.2011   #13
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Trénink a vše okolo: Set byl dobrej, ale 40 Kg na nic. Navíc na snad nejpitom?jší trati v cupu (A že konkurence byla obrovská).

Q: FFFUUU, 4. od konce.

Race 1: Nikoho jsem moc nep?edjel. Spíš t?žil z nehod ostatních. Snad 14. místo?... (Ješt? omluva Honzovi za ?ukanec v šikan?, brzdil jsi mnohem d?ív, než jsem ?ekal, ale už jsem t? nechal jet a nesnažil se úto?it )

Race 2: Op?t ranami osudu jsem se dostal až na 7. místo, týmová taktika kolabovala na Flamovi ... Ale záhadn? jsem se na tom 7. míst? držel (I když kolikrát jsem jel bez plynu, aby m? ten zhaslej plamen dojel.. ) a nakonec na n?m i "dojel". (Plán byl dojet na míst?, abych p?išel o váhu)

Statistiky
Q
Race 1
Race 2

Last edited by Fast Jarda; 7.2.2011 at 00:02.
Fast Jarda is offline  
Old 6.2.2011   #14
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Jardo, kro? se
__________________
Flame
Flame is offline  
Old 7.2.2011   #15
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Statistiky
Race 1
Top speed:
1 Ag Tomas Cz 299,18
2 [APR]Flame 237,89

Gratulujem Tomáš! ;-D
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Old 7.2.2011   #16
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Tak já jsem p?ilet?l z bláznivého ITCC a t?šil se na trošku klidu, ale byl to zase záhul. Celkem jsem se s tím necht?l párat a jet co nejvíc to jde. M?l jsem taky jenom 50 kg. Šlo to celkem rychle a jel jsem kup?edu (ve 4. kole už top ten) a koukám že je teprve p?lka závodu, tak jsem se t?šil co bude, Ale najednou 3,2,1 restart. Velká škoda, že se to p?ihodilo a škoda, jestli budou polovi?ní body. Nicmén? good race.
Jinak v Q je asi reálný zajet 1,03 s fxr na R2/R2. (jen info)
Celkem strmé k?ivky když tak na to koukám
Attached Images
File Type: jpg 2011-02-06_22.09.35_lbl.jpg‎ (101.6 KB, 23 views)
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline  
Old 7.2.2011   #17
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

to dojelo jen 11 lidí nebo to špatn? chápu?
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 7.2.2011   #18
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Myslim ze nakonec flame pouzije poradi pred spadnutim.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 7.2.2011   #19
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Tak som si trošku pozrel replaye a motoristicky najzaujímavejšia situácia mi pripadá v 5. kole druhého preteku, Nicam - Masterful - APR Jarda, ktorú pod?a m?a inicioval posledne menovaný, ktorý si asi ako prejav ?útosti ešte zatrúbil. :-) Len Nicam si to chudák odskákal, samozrejme nebolo to schválne.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Old 7.2.2011   #20
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Tak som si trošku pozrel replaye a motoristicky najzaujímavejšia situácia mi pripadá v 5. kole druhého preteku, Nicam - Masterful - APR Jarda, ktorú pod?a m?a inicioval posledne menovaný, ktorý si asi ako prejav ?útosti ešte zatrúbil. :-) Len Nicam si to chudák odskákal, samozrejme nebolo to schválne.
Z mého pohledu trochu na obhajobu

P?išlo mi, že masterful o m? nev?d?l a strhnul to na vnit?ek, nebo jsem se tam nem?l asi cpát... nevím. Potom se to snažil ješt? vybrat s plynem na podlaze.... Ta trubka byla jako... ?lov??e co d?láš!?.. .... Ale bohužel to odskákal Nicam....
Fast Jarda is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.