Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.5.2009   #1
Omastek
Newbie

 
Join Date: 20.10.2008
Posts: 3
Default Jde prodat licence na LFS?

Zdravim , mám licenci na LFS S2 a už jsem s hraním skon?il , prodal jsem i volant , takže mi zbyla jen licence a n?jaky peníze se hodí , tak se ptám jestli to jde n?jak prodat , díky :-) ... nevím kam jsem to m?l napsat , tak jsem to dal sem , snad neporušuju n?jak pravidla ...
__________________
Intel Core duo 2 E8400 , Gigabyte P45-DS3 , ATI 4870 1Gb , 4GB RAM + volant Logitech G25
Omastek is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2009   #2
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Legalne nejde, jelikoz koupi jsi souhlasil s licencnim ujednanim, kde se pise, ze nikomu nikdy neprozradis sve prihlasovaci udaje...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2009   #3
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Podle myho bychom meli zde na foru nekam na viditelny misto (Announcements?) jednou pro vzdy napsat, zda vadi inzerce LFS licenci tady na foru, nebo ne.

Ja osobne jsem pro povoleni inzerce, s tim ,ze inzerent by povinne musel uvest do inzeratu viditelny odkaz na text s riziky (stejnej nick, bany...). Kazda hra, ktera se da v CR koupit, ma v EULA pojednani o tom, ze ji kupujici nesmi prodat dale. Nicmene z myho pohledu to neni takovy poruseni prav vyrobce, ze to stoji za zakaz.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2009   #4
Pajik CZ
Member

 
Pajik CZ's Avatar
 
Join Date: 18.1.2008
Location: ?eská Rybná, okr. Ústí nad Orlicí, východní ?echy :)
Posts: 357
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Podle myho bychom meli zde na foru nekam na viditelny misto (Announcements?) jednou pro vzdy napsat, zda vadi inzerce LFS licenci tady na foru, nebo ne.

Ja osobne jsem pro povoleni inzerce, s tim ,ze inzerent by povinne musel uvest do inzeratu viditelny odkaz na text s riziky (stejnej nick, bany...). Kazda hra, ktera se da v CR koupit, ma v EULA pojednani o tom, ze ji kupujici nesmi prodat dale. Nicmene z myho pohledu to neni takovy poruseni prav vyrobce, ze to stoji za zakaz.
Pro?? Kolik m?že mít hodnotu "jetá" licence? 2, 3 stovky???? Chápu, že na každým rohu je slovo KRIZE (bu bu bu ty pi*o ) ale na jak dlouho koho vytrhne tolik pen?z ???? 3 dny? Já osobn? bych do jetý licence nikdy nešel, myslím, že tohle jen pom?že dostat se do S2 lidem, co to s ježd?ním zase tak vážn? nemyslí, a bude víc crasher?..... M?j názor....
__________________
Historický notebook ASUS A6Km, Logitech DFP, ?ídím v papu?ích a v?bec mi to není blbý :) Používám nastavení vozu od CO KDO DÁ INGENIEERING
ve chvílích nudy www.rcdoma.wz.cz
Pajik CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2009   #5
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

imho eula je, v pripade koupe krabicove verze sw na uzemi cr, neplatna, coz je pripad actualu...?
jet is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2009   #6
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

za m? rozhodn? ne prodej licence zde
Nemám zájem aby pod lfs unikátním nickem nap?. franta jezdil ?asem honza, pepa, lukáš apod....
Chápu že to sice bude bránit mén? majetným student?m si po?ídít licenci, ale ?ekn?me si narovinu. Je ta licence tak drahá ? Ja myslím že když vzpomenu na svá studentská léta tak 14 dní bez cigaret a alkoholu a mám minimáln? na jednu licenci možná i dv?.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2009   #7
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
..studentská léta .. 14 dní bez cigaret a alkoholu ..
to si byl asi nekurak a abstinent, ze?
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2009   #8
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
to si byl asi nekurak a abstinent, ze?
ne ani jedno rozhodn? nejsem/nebyl a letní brigáda jistila licenci i momo abych nemusel vysazovat
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2009   #9
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

A není to úpln? jedno? Že pepa bude najednou jarda, to je mi úpln? ukradené - pokud prodává licenci, tak to byl fakt asi n?jakej pepa a ne nikdo známej. Co se porušení ujednání tý?e... zas tak horké bych to nevid?l, porovnám-li to s kradením sw, které se d?je "b?žn?" (na co si budeme hrát, ur?it? tu na fóru je n?kolik takových )... Takže za m? klidn? ano, nijak mne to nepobu?uje ani neobt?žuje.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2009   #10
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

M? osobn? je jedno kdo si co d?lá s licencí, ale na druhou stranu, když už si n?kdo risknete koupit licenci smi?te se s riziky jakými jsou bany nebo všmožn? pokažené jméno a vysv?tlujte pak n?komu, že jste si opravdu tu licenci od toho ?lov?ka koupili. Jinak kradený SW samoz?ejm?, když si všichni sáhneme do svého sv?domí a kuf?íku na CD tak si myslím, že 99% možná i 100% máme doma n?co neoriginálního. Já osobn? si taky kupuju jenom hry se kterýma to myslím vážn?, nebo je prost? chci mít BF2, CSS, LFS, Mafia.... , ale abych si kupoval NHL kv?li tomu, že si jí zahraju 3x do roka, protže m? to prost? nebaví to jsou pro m? zbyte?n? vyhozený peníze...
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2009   #11
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

me to je taky jedno. Ja bych si nejakou jetou licenci koupil. Tu stovku nebo dve bych do toho dal, abych mohl mit na stole druhou obrazovku.
EDIT:
Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Nemám zájem aby pod lfs unikátním nickem nap?. franta jezdil ?asem honza, pepa, lukáš apod....
nebo emyl
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 26.5.2009 at 07:40.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2009   #12
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

... druhá obrazovka, to je nápad! Ty br?o, to by mohlo by? cool.

Btw, chcel som v nede?u na facebook status da? link na sledovanie môjho preteku na remote, ale dopredu sa to nedá, že? Ale toto je vlastne téma o inom, pardon. :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2009   #13
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

proc tu ozivujete 2 tydny stare vlakno? vicemene tu vse relevantni bylo receno...
Jendan> co znamena ta narazka na emyla?
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2009   #14
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
Jendan> co znamena ta narazka na emyla?
to byl vtip. (Jakoze ne vzdy pod nickem nejakeho jmena musi byt clovek stejneho jmena)
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.