Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24.5.2008   #1
dydy
Newbie

 
dydy's Avatar
 
Join Date: 23.6.2007
Posts: 28
Default Blackwood - XFG



Kamarád mi kdysi poslal obrázek (vlastn? ideální stopu "?")Blackwoodu pro XFG,nevíte kde by se daly sehnat další?

Last edited by dydy; 24.5.2008 at 04:58.
dydy is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2008   #2
gajdyn@tor
Newbie

 
Join Date: 3.3.2007
Location: PD
Posts: 57
Default

dydy Odfot vyjazdenu stopu z WR v programe Analyze for speed. Ten obrazok je sice pekny, ale co to ti o jazdeni nepovie
__________________
S2 Licenced since 19.3.2008

Real Racing Team
gajdyn@tor is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2008   #3
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Kde se da sehnat ten analyser ?, všude kde sem hledal sem našel max. na verzi X
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2008   #4
gajdyn@tor
Newbie

 
Join Date: 3.3.2007
Location: PD
Posts: 57
Default

Neviem co si to stiahol, ale na verzii tam nejak nezalezi. Tiez sa nemozem dopracovat k stranke, no nieco mam na disku

LFS Replay Analyser je tiez dobra vec
Attached Files
File Type: zip AFS.zip‎ (132.5 KB, 11 views)
__________________
S2 Licenced since 19.3.2008

Real Racing Team
gajdyn@tor is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2008   #5
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

No rekne ti to aspon v jakych rychlostech by se mela ta zatacka projizdet aby mel clovek na ELITU. jinak je spis lepsi kouknout na zaznam
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #6
BaryCZ
Newbie

 
Join Date: 23.3.2009
Location: Chrudim
Posts: 10
Default

Tak jsem se jel zlepsovat na teto zakladni konfiguraci. Zapojil MOMO, sthl setup od inferna nejakej Nilex HOT a jezdim. Mezitim jsem stahl asi 5 ruznejch zaznamu od tech co to jezdej kolem 1:34 no a zjistil jsem, ze nemam absoluten, ale absolutne zadnou sanci brzit TAM, kde brzej ti lepsi Nechapu to. Jejich auto brzdi mnohem, mnohem rychlejc!!! Tak jsem to jeste poladil a proti svymu presvedceni jsem trosku podlozil brzdovej pedal dle setupu (kouknul jsem na beilej obdelnicek a nsatavil to tak, aby se mi neobjevil pri plnym seslapnuti) v domneni, ze auto nebude blokovat kola (coz se tedy nedeje). A stejne to nepomohlo. Nejlepsi cas mam 1:35:810 a vic ani boha. Musim brzdit mnohem driv nez ty v tech replayich, jinak se proste do zatacky nevlezu, rychlosti v zatackach mame podobny, ale abych ji docil musim brzdit zkratka driv. Nechce se mi verit, ze setup od infernaj e treba poladit ve smyslu brzdnym, ja to proste nechapu...jdu trenovat, ale sem tezce nervni, ze to proste nejde a nevm, kde je chyba.
BaryCZ is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #7
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Blokovanie kolies pri brzdeni osetri znizenim brzdnej sily a nie podlkadanim pedalov
Inak brzdnu drahu ti skrati aj znizenie tlaku v pneumatikach, je mozne, ze ten setup z inferna je urceny na dlhsie preteky a teda tam je tlak v pneu vyssi. V hotlap mode sa pouziva tlak o dost nizsi.
A dalsia vec je ta, ze pri brzdeni sa oplati vyuzivat aj motor a podradovat skor tak, aby ti pri podradeni otacky vyleteli relativne vysoko.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #8
BaryCZ
Newbie

 
Join Date: 23.3.2009
Location: Chrudim
Posts: 10
Default

To podkladani pedalu byl jen zoufalej pokus abych mel jistotu, ze neprobrzduju!! Jinak jak jsem psal, je to proti mymu presvedceni delat si takovyhle vychytavky a nespolehat jenom na svou sikovnost!!!

Jinak jsem ted koukal na ten setup tak vpredu maj 207 kPa a vzadu 230 kPa. Motor vyuzivam co to de, podrazuju tak, aby otacky vyskocily vysoko, to je zkratka zaklad
BaryCZ is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2009   #9
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

podlozit pedal? to uz fakt radsi snizim brzdnej tlak u danyho setupu, nez vymejslet nejaky podlozky...

jinak si troufnu rict, ze to ze panove ve WR replayi brzdi pozdeji a jedou zatackou rychlejc, je stopou... zajed si nejaky hotlap a tady http://www.lfsworld.net/rafa/ si zkontroluj kudy jezdis oproti WR... rozhodne si pribliz pohled co to jde, jelikoz pri WR jde o to fakt na centimetry vyuzit sirku trati...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2009   #10
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

este aj ide tam o to, dostat optimalnu teplotu pneumatik aby sa guma chovala tak ako ma.
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2009   #11
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

pravda, kolikrat maj zahraty vsecky pneu na optimum, cehoz se da dosahnout jen umyslnym a cilenym zahrivanim - pri zavodu kolikrat neni mozne pneu takto zahrat...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.