Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.6.2008   #41
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
EDIT: nevim jestli to dela jenom muj loser Wingman ale co me vadi u ff je ze kdyz jedu rovne nebo jenom stojim tak se volant skube z jedny strany na druhou coz rozhodne realny neni. Nevim jak to vyresit takze pokud byste meli nejaky navrh krom prestrizeni dratu k napajeni tak bych vam byl vdecny.
Video jsem sice nevid?l, ale tohle mi d?lal wingman, když se hlásil o vy?išt?ní potenciometru. DFP ani G25 to t?eba ned?lá.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2008   #42
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Ty procenta: volant je zkrátka d?laný generování n?jakých sil, ur?itá hodnota byla vzata jako 100% a hotovo. To není 100% vzhledem k n?jakému reálnému autu nebo ?emukoliv, to je 100% toho na co je volant v základu konstruován/nastaven nebo jak to napsat.
tak to jsou pekny trotlove ti co tohle vymysleli. Obycejne se totiz udava pomer vuci necemu. Kazdopadne ale diky za jejich produkty

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
MRT rozhodn? motoká?e není podobná (maximáln? trochu vzhledem), viz post Pedropana, MRT je odpružená a má diferenciál, to je upln? o n??em jinym.
to jsem nevedel, protoze zatim jsem kliknul v S2 jenom na FZR, XRT, XRG

EDIT: jak se cisti potak? Uz jsem se ho snazil jednou rozmotovat a praskly mi tam takove pacicky takze to potom neslo dat dohromady. Nastesti jsem to testoval na joysticku.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 22.6.2008 at 10:57.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2008   #43
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
tak to jsou pekny trotlove ti co tohle vymysleli. Obycejne se totiz udava pomer vuci necemu.
Ale kdy? to je v??i n??emu.. Jen ne v??i tomu, co sis myslel. To by m? zajímalo, co sis p?edstavoval.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2008   #44
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

no kdyz je to zavodni volant, tak jsem si predstavoval zavodni auto.
Pokud to tak tedy je, tak je vetsina z vas co ma nejaky volant, pekna banda babovek, protoze to na 100% nejezdite
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #45
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
no kdyz je to zavodni volant, tak jsem si predstavoval zavodni auto.
Každý auto vytvá?í na volantu jiný síly. Aby fungovalo to tvoje "jezdit na 100%", tak by se muselo kompletn? zm?nit FF ze systému rozsah? na posílání absolutních hodnot Nm. Vše by bylo navíc dost zkreslený r?znými pr?m?ry volant? v reálu/doma, kde máš furt ten samý atd atd.
V LFS máš možnost si nastavit FF u každýho auta individuáln? (a rozsah sil mi vždy sta?il), takže tahle oblast m? trápí opravdu nejmí?
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #46
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
EDIT: jak se cisti potak? Uz jsem se ho snazil jednou rozmotovat a praskly mi tam takove pacicky takze to potom neslo dat dohromady. Nastesti jsem to testoval na joysticku.
Staci striknout trochu Konkoru nebo WD40 a zahejbat s nim. Rozhodne ho nerozebirej mechanicky.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.