Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30.10.2007   #201
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by BooM View Post
Tak jsem tu v tom s vama taky Doufam ze vam nebudu prekazet pod kolama, ale myslim, ze na to jsem dost fair. Jezdim demo pres 3 roky (s mensima i vetsima pauzama) a teprve ted jsem se konecne rozhodl pro licenci tak budte trochec ohleduplni, taky jste zacinali Jo a ten status demo racer se mi taky moc nelibi
vypln si v profilu na foru lfs nick
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2007   #202
Omnitec
Newbie

 
Omnitec's Avatar
 
Join Date: 8.9.2005
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 16
Default

Tak jsem mezi Váma :-) Uvidíme se na startu
Omnitec is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2007   #203
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Omnitec View Post
Tak jsem mezi Váma :-) Uvidíme se na startu
Vitej, a v User CP/Edit Profile si pripadne vypln lfsnick
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2008   #204
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default Licence

Tak uz ji mam taky!!! Zrovna kdyz jsem Vám psal zpravu: Kluci jedu v tom s Vami!!! Tak mi zazvonila postacka u dveri a predala mi balicek od Actual Linux! Uz musim koncit, klepu se na plnou verzi, jdu rozbalovat! Mam druhy Vanoce!!!
mello is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2008   #205
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Vitej!
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2008   #206
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default Licence

Jee, on to posila Tairo?? Tak to jsem s nim mluvil asi i po telefonu, kdyz jsem se ptal jestli by mi mohli poslat voucher kod emailem predem...

A to CD-RW si asi dam do ramecku a povesim na zed nad pocitac Sice nejsem verici, ale k teto ikone bych se klidne i modlil
mello is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2008   #207
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by mello View Post
Jee, on to posila Tairo?? Tak to jsem s nim mluvil asi i po telefonu, kdyz jsem se ptal jestli by mi mohli poslat voucher kod emailem predem...

A to CD-RW si asi dam do ramecku a povesim na zed nad pocitac Sice nejsem verici, ale k teto ikone bych se klidne i modlil
další "LFS positive" vítej mezi šílence, btw. z toho co píšeš vidím jasné symptomy "LFS hore?ky". Z vlastní zkušenosti radím - po?ítej s nástupem protest? od p?ítulkyn? pop?. manželky...
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2008   #208
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

A rodicu.
Welcome to world of Live for Speed.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2008   #209
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
další "LFS positive" vítej mezi šílence, btw. z toho co píšeš vidím jasné symptomy "LFS hore?ky". Z vlastní zkušenosti radím - po?ítej s nástupem protest? od p?ítulkyn? pop?. manželky...
Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
A rodicu.
Welcome to world of Live for Speed.
Ja tuto LFS horecku uz mam 6 let, ale az ted jsem se rozhoupal pro licenci
A protesty ze strany pritulky zatim nejsou... Naopak jsem ji to barvite popsal, pustil ji k tomu a ted jezdi i ona... Sice 20 km/h a jako opila, ale lepsi se

A rodice? Kdyz mluvim o LFS, tak porad rikaji... To nemuze byt tak realisticke, to nejde, je to jenom blba hra!
mello is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2008   #210
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

LFS neni hra ale Simulator.
Nastav volant na 900st. Razeni na H a manualni spojku. Vsechny helpy vypnout a pust je k tomu.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2008   #211
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
LFS neni hra ale Simulator.
Nastav volant na 900st. Razeni na H a manualni spojku. Vsechny helpy vypnout a pust je k tomu.
No prave... a co udelali? Seslapnuly plyn k zemi, zatocili na maximum a skoncili v kacirku: To je blba hra! Se to ani neda ridit!!

Proste jako totalni zacatecnik jsem taky na aute nepoznal, ze kdyz nastavim naklon kol o 1% jinak tak se to chova jinak... Tenkrat jsem tam mohl mit co chtel a bylo mi to uplne jedno, hlavne ze jsem se drzel na draze
mello is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2008   #212
PzKpfw VI Tiger
Newbie
 
Join Date: 15.3.2008
Posts: 15
Default

Nechapu, jak m?že n?koho napadnout sešlápnout plyn až na podlahu. To ten ?lov?k ne?ídil ani normální auto ne?
Já sem se dneska z LFH hore?ky vylé?il, nadlouho, možná natrvalo. Jezdil sem na Conedodgers. Velky server, závod na 10 kol, Aston National a v?tšinou ?isté závod?ní. To co sem vid?l dneska mi natolik znechutilo komunitu LFS, že to nechci alespo? m?síc vid?t. T?i závody po sob? m? n?jaky hovado navalilo už v prvním kole, hned 16. místo. Neva, jedu dál. Nový závod, start z 5 místa, ?íkam si,, super. Ale protože je server full a kamarad admina chce závodit, bum m? ven, s komentá?em sorry. Tak ?ekám zas 20 min na novy závod. Start z konce pole, n?jaky hovado v pulce hodiny hned na startu. Z celkovyho po?tu skoro 30 závodník? si asi umíte p?edstavit jaká hromada šrotu tam z?stala. Restart. Povedl se start, dal sem pár míst a p?ed první zatá?kou n?jaky blb zase žduchal, jeden vylet?l a vrátil se na tra? vodinách. Op?t pokosil p?l pole. Ale porotože místní projeli, tak nic. Já vyh?ápanou p?ední nápravu do garáže, vyjedu. Pole asi v p?lce já v první zatá?ce. A zni?eho nic. Bann na 12 hod za nedodržování modré vlajky, kua jaké? Já vždycky uhýbám, protože m? to taky štve, když p?edemnou n?kdo jede, ale tam 100% nikdo nebyl. Jenom pot?ebovali místo nebo co. Hnus, hrál jsem/hraju víc online her, potkávám r?zné lidi, ale od admina serveru, který drží pov?st LFS, sem nic takovyho ne?ekal. Jinak uplna lama sem nebyl, PB na AS3 mám 1:42:700.
Takže LFS negativní. já si koupil S2 kv?li inteligentnímu závod?ní, ale s tímhle sem mohl z?stat u dema.
PzKpfw VI Tiger is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2008   #213
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Quote:
Originally Posted by PzKpfw VI Tiger View Post
Nechapu, jak m?že n?koho napadnout sešlápnout plyn až na podlahu. To ten ?lov?k ne?ídil ani normální auto ne?
Já sem se dneska z LFH hore?ky vylé?il, nadlouho, možná natrvalo. Jezdil sem na Conedodgers. Velky server, závod na 10 kol, Aston National a v?tšinou ?isté závod?ní. To co sem vid?l dneska mi natolik znechutilo komunitu LFS, že to nechci alespo? m?síc vid?t. T?i závody po sob? m? n?jaky hovado navalilo už v prvním kole, hned 16. místo. Neva, jedu dál. Nový závod, start z 5 místa, ?íkam si,, super. Ale protože je server full a kamarad admina chce závodit, bum m? ven, s komentá?em sorry. Tak ?ekám zas 20 min na novy závod. Start z konce pole, n?jaky hovado v pulce hodiny hned na startu. Z celkovyho po?tu skoro 30 závodník? si asi umíte p?edstavit jaká hromada šrotu tam z?stala. Restart. Povedl se start, dal sem pár míst a p?ed první zatá?kou n?jaky blb zase žduchal, jeden vylet?l a vrátil se na tra? vodinách. Op?t pokosil p?l pole. Ale porotože místní projeli, tak nic. Já vyh?ápanou p?ední nápravu do garáže, vyjedu. Pole asi v p?lce já v první zatá?ce. A zni?eho nic. Bann na 12 hod za nedodržování modré vlajky, kua jaké? Já vždycky uhýbám, protože m? to taky štve, když p?edemnou n?kdo jede, ale tam 100% nikdo nebyl. Jenom pot?ebovali místo nebo co. Hnus, hrál jsem/hraju víc online her, potkávám r?zné lidi, ale od admina serveru, který drží pov?st LFS, sem nic takovyho ne?ekal. Jinak uplna lama sem nebyl, PB na AS3 mám 1:42:700.
Takže LFS negativní. já si koupil S2 kv?li inteligentnímu závod?ní, ale s tímhle sem mohl z?stat u dema.
Na to existuje jednoducha rada: nechod na Conedodgers. Tam se fair play moc nenosi.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2008   #214
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Quote:
Originally Posted by PzKpfw VI Tiger View Post
Takže LFS negativní. já si koupil S2 kv?li inteligentnímu závod?ní, ale s tímhle sem mohl z?stat u dema.
Nema smysl to vzdavat po jedne neprijemne zkusenosti, existujou i dalsi servry kde se jezdi celkem slusne a pokud chces zaruku opravdu kvalitnich zavodu, prihlas se do nejake ligy.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2008   #215
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

ja se na CD pohybuju velice ?asto a n?kdy se tam holt stane, že t? n?kdo sundá nefér. Ale odsuzovat celou komunitu kv?li pár lidem, to mi p?ijde minimáln? dost zvláštní.

Kolikrát se t?eba nasranej odpojim, dám cigárko a když típám vím, že se jdu zas p?ipojit... ... a zase na CD. Pokud dáš ?as pod limit, myslím že tee? je tam nastaveno pod 1:43:00, tak m?žeš na CD2, kde už jsou ale pouze ufoni.

CD mi p?ijde již dlouhou dobu jako jeden z nejvytížen?jších server?, b?hem odpoledne a ve?era zvlášt? o víkendu jsou tam ?ekací doby, jelikož je závod zapln?n. Schází se tam už n?kolik let stále stejní lidé, kte?í si jdou férov? zazávodit a s nimi pár lidí, kte?í se bu? u?í, nebo d?laj zmatky. Pokud je tam n?kdo kdo nemá úmysly závodit v rámci pravidel, v?tšinou je velice rychle zabanován. Samoz?ejm? pokud vyvolá hlasování n?kdo kdo je tam trochu znám?jší, tak to jde ráz naráz. Když je tam n?kdo z týmu CD, tak je to ješt? rychlejší...
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2008   #216
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

PzKpfw VI Tiger > chovanim adminu na CD si nenech kazit naladu. Nekdy se tam da pekne zazavodit, ale casto je to tam crashfest a podle ceho tam vybiraji adminy, jsem dodnes nepochopil - schopnost objektivne rozhodovat to urcite neni. Take mam s nimi negativni zkusenosti, napriklad se mi tam stalo, ze ujedu jezdci za mnou o velky kus cesty, zajedu do boxu kvuli povinnemu pitu a pri vyjezdu z boxu byl porad hodne daleko za mnou, takze by me do T1 nedojel. Prestoze jel stejne kolo, jako ja, admin (scorpionis, nebo tak nejak) mi teleportoval do boxu za nedodrzeni blue flag. Na moje protesty, ze jsme jeli oba stejne kolo, takze blue flag nehrozila, pri vyjezdu jsem ho nemohl ohrozit ani omezit, protoze byl daleko, se z jeho strany snesly jen odpovedi typu "dont cry baby" a podobne. Takze kdyz uz tam nekdy zavitam, pocitam dopredu se zkazenym zavodem a nejsem potom zklamany.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2008   #217
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Tak kluci jedu v tom s vami!!!!
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2008   #218
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

To to trvalo
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2008   #219
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

nj maturita je ale vetsinou az v cervnu...tak se hold nedalo nic delat
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2008   #220
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Tož Vítejte nám ?ímané.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.