Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.8.2005   #1
Cassus
Newbie
 
Join Date: 19.8.2005
Posts: 7
Default

ahojte vsici,rad bych se zeptal na par veci...

1)jaky je rozdil mezi temi,kteri jezdi na S1&S2 serverech a mezi temi,kteri jezdi na DEMO serverech?mam zatim jen DEMO a 90% zavodu se zvrhne v totalni destrukci uz v prvni zatacce...nebo kdyz nekoho predjizdim(to sice neni moc casto :cycl: ) no ale kdyz nekoho predjizdim na rovince,tak kdyz sem uz vedle neho,tak to proste napere do mne a ja skoncim ve svodidlech a tak vselijak podobne...takze nevim,jestli mam dat 700 za takovou destruction derby...takze se ptam,jestli se podobne praktiky aplikuji i na S1 a S2 serverech

2)taky by me zajimalo,jestli ma novacek nejakou realnou sanci dostat se do nejakeho teamu...z ostatnich her sem zvykly,ze do klanu se vetsinou dostane i ta nejvetsi lamka,ale jak to tady vidim,tak nejak moc ceskych teamu neni,takze me zajima,jestli berou vsecky,nebo jen profiky....

3)jak dlouho trva hracum,nez se vypracuji na takovou uroven,aby se mohli zucastnit nejakych vetsich zavodu?ja se snazim,ale na tom blackwoodu s tou predokolkou(nevim ty oznaceni) zajizidm max 1:38 a neni nadeje,ze bych to mohl jeste snizit takze v tech zavodech se moc nechytam(maximalne kdyz se vsichni vyrubou mezi sebou a ja zazrakem ujedu)

diky vsem
Cassus is offline   Reply With Quote
Old 19.8.2005   #2
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

za 1)
zakladni rozdil mezi temi kteri jezdi na demo serverech a temi co jezdi S2 je v tom ze mas nepreberne mnozstvi trati a hlavne uplne jine auta vc. GTR a monopostu.

To ze se to na demo serverech zvrhne v destruction derby je prevazne tim, ze lide kteri hrajou demo, jen testuji a neberou celou hru vazne v tom vidim podstatu.
Nicmne tyto praktiky se obcas aplikuji i na S1 / S2 serverech a proto vznikaji servery privatni kde se tomuto nedeje.
Konkretne ceskych privatnich servru je cca 5 a na techto servrech se destruction derby nejezdi, pokud to neni zamer i kdyz obcas to tak muze na prvni pohled pusobit... viz treba videa z ASLC

za 2)
ohledne toho dostat se jako novacek do tymu : to je velice relativni.
nektery team vyzaduje v podminkach prijeti aspon prumerne dovednosti, ale nic ti nebrani zalozit team svuj, nebo porovnat sve casy a dostat je na uoven nektereho z teamu. Jsou i teamy ktere berou "kazdeho".
Nicmene je spousta lidi (myslim tim v CZ komunite) kteri jezdi na privatnich ceskych serverech ceskych teamu a nemaji zatim potrebu do nejakeho teamu patrit.

Pokud se jedna o casy tak je dobre sledovat toto forum, kde najdes urcite spoustu iformaci jak casy zlepsit.
Pro zacatek doporucuji precist toto ALE OPRAVDU PRECIST I S LINKAMA

Jeste mozna pro tebe zajimava poznamka: Vubec neni dulezite jestli jezdis na dane trati s danym autem nejlepsi cas, spis jestli dokaz jezdit ciste a z chladnou hlavou a dobou taktikou.Casem se uspech dostavi neboj.

A nemysli si ze kazdy teamovy jezdec musi byt hned profik. zivoucim prikladme jsem ja a az me potkas na trati tak se mi radsi vyhybej

Doufam ze zde v me rakci najdes odpovedi na vsechny ve predesle otazky.

Pokud jeste nejsi rozhodnuty jestli LFS koupit nebo nekoupit ale hra se ti libi, TAK UZ SI NAS.... VITEJ VE SVETE BURACEJICICH MOTORU A ADRENALINU ZA CO ZAPLATIS JEN
2x12liber

Pokud mas dalsi podrobnejsi otazky ohledne vseho co se LFS tyka i netyka aprijd nas navstivi na IRC navod jak se k nam dostat zde

cya on track

__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 19.8.2005   #3
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

1) rozdil mezi demem a full je nesrovnatelny, prakticky na vsech full serverech je snaha zavodit co nejcisteji, wreckeri uz vysli z mody (s1 serveru moc neni takze pokud budes kupovat tak s1+s2)

2) kazdy tym ma nejakou uroven, nekde te vezmou jen s minimem schopnosti, nekde si to musis zaslouzit. hledej a zkousej to.

3) to je hodne individualni, novacek by se mohl naucit jednu kombinaci trat/auto radove za mesice, se vzrustajicimi zkusenostmi se pak uci rychleji... dalism predpokladem k uspechu je dobre vybaveni (slusne pc, pripojeni, volant)

edit: rave me predbeh
jet is offline   Reply With Quote
Old 19.8.2005   #4
SpeeD
Newbie

 
SpeeD's Avatar
 
Join Date: 5.9.2004
Posts: 92
Default

ad 1)
Tohle si myslim nehrozí v plné verzi, teda aspon ne pokud budes jezdit na soukromých serverech. Ur?it? se vyplatí si to koupit... nebudeš litovat

ad2)
Pokud se budeš trošku snažit, ur?it? se t? n?kdo ujme

ad3)
Záleží na talentu. N?komu to trvá n?kolik (ty)dnu a n?komu zase n?kolik let. Závod? se ur?it? budeš moc zú?astnit. P?inejhorším ve 3. divizi, ale i tam se jezdi ?estn?, takze si myslím že si ur?it? zajezdiš
__________________
Athlon XP 1700+@2600+, 512 RAM, ATI 9600XT, Wingman Formula Force GP
SpeeD is offline   Reply With Quote
Old 19.8.2005   #5
Cassus
Newbie
 
Join Date: 19.8.2005
Posts: 7
Default

tak diky vsem...no,akorat nevim jak to vsecko zvladnu...rikate ze S1+S2 a dobry volant...jenze ja sem sovetska rodina,takze sem pocital ze objednam jen S1,jenze kdyz rikate ze S1 servry uz moc nejsou,tak nefim....a volant mam ten nejlevnejsi genius bez FF :shh: no,ty pedaly uz nejsou,co byvaly,takze to musim jezdit na tech "radicich" pakach vzadu

mno,jinac sem si vsecko prohlidl uz predtim a dost sem se naucil,stahl sem cas asi o 5 vterin na kolo,ale s tim 1:38:46 se furt nechytam
Cassus is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2005   #6
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by Cassus
tak diky vsem...no,akorat nevim jak to vsecko zvladnu...rikate ze S1+S2 a dobry volant...jenze ja sem sovetska rodina,takze sem pocital ze objednam jen S1,jenze kdyz rikate ze S1 servry uz moc nejsou,tak nefim....a volant mam ten nejlevnejsi genius bez FF :shh: no,ty pedaly uz nejsou,co byvaly,takze to musim jezdit na tech "radicich" pakach vzadu

mno,jinac sem si vsecko prohlidl uz predtim a dost sem se naucil,stahl sem cas asi o 5 vterin na kolo,ale s tim 1:38:46 se furt nechytam
dej tomu ?as
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2005   #7
Michelin
Member

 
Michelin's Avatar
 
Join Date: 15.8.2004
Location: Prague
Posts: 367
Default

Quote:
Originally Posted by RavenakCZE

Konkretne ceskych privatnich servru je cca 5 a na techto servrech se destruction derby nejezdi, pokud to neni zamer i kdyz obcas to tak muze na prvni pohled pusobit... viz treba videa z ASLC

vsecko bylo receno takze jen droban poznamka na zaver

Heej ty videa za to nemuzou jak jezdite to byl jen vtip pro ty co to nepochopi

Michelin is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2005   #8
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

myslim ze to pochopil kazdy
jet is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2005   #9
Michelin
Member

 
Michelin's Avatar
 
Join Date: 15.8.2004
Location: Prague
Posts: 367
Default

no vsak to je pro ty co to nepochopi

O tomto ale neni debata
Michelin is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2005   #10
paja84
Newbie
 
Join Date: 11.7.2005
Posts: 9
Default

Z toho ?asu so nic ned?lej to se ?asem ur?it? zlepší. Já jsem se taky zasekl na 1:38. Pak jsem jel na dovolenou a po návratu jsem byl ješt? horší. Ale b?hem 5 dn? jsem se z ni?eho nic vrátil zlepšil na 1:37:10 a ur?it? tam jsou ješt? rezervy zvlášt? v první zatá?ce kde ob?as ve snanze být rychlý probrzdim.
paja84 is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2005   #11
Michelin
Member

 
Michelin's Avatar
 
Join Date: 15.8.2004
Location: Prague
Posts: 367
Default

Kluci ty casy sou normalni ja kdyz zacinal tak sem taky sel od 1:40 niz zasekl jsem se vzdycky na 1:39, 1:38 atd ale casem na to proste prijdete, ted nemam problem 1:35 :-)

Tady ste koukali?
sety pro LFS
Michelin is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2005   #12
paja84
Newbie
 
Join Date: 11.7.2005
Posts: 9
Default

No set mám staženej jenom to chce asi víc jezdit Nechceš sem náhrát tv?j replay, že bych se pou?il jak se jezdí ? škoda, že LFS nemá možnost ducha na u?ení by se to dost hodilo. Jinak kv?li LFS jsem si koupil volant, ale LFS si koupim až v prosinci až mi skon?í smlouva na GPRS a budu mít adsl.
paja84 is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2005   #13
Mark Novys
Member

 
Join Date: 4.10.2004
Location: Brno
Posts: 222
Default

Ja jsem asi pred pul rokem zakladal uplne stejnej thread jako je tento a dneska uz bych lfs za zadnou jinou hru nevymenil a co se tyce zavodeni tak si vzdycky nekoho najdu na sve urovni, takze se niceho neboj a kup si to :up:. Urcite nebudes litovat
Mark Novys is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2005   #14
Michelin
Member

 
Michelin's Avatar
 
Join Date: 15.8.2004
Location: Prague
Posts: 367
Default

Quote:
Originally Posted by paja84
No set mám staženej jenom to chce asi víc jezdit Nechceš sem náhrát tv?j replay, že bych se pou?il jak se jezdí ? škoda, že LFS nemá možnost ducha na u?ení by se to dost hodilo. Jinak kv?li LFS jsem si koupil volant, ale LFS si koupim až v prosinci až mi skon?í smlouva na GPRS a budu mít adsl.
Vsak koukni SEM a najdi si tam borce co jezdi svetove rekordy a od tech se uc
Michelin is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2005   #15
Cassus
Newbie
 
Join Date: 19.8.2005
Posts: 7
Default

tak mam nejaky setup s kterym nekdo zajel cas kolem 1:33 a vcelku mi to vyhovuje.ja asi nejvic ztracim v tech poslednich 3 zatackach,tam jedu bud mco pomalu anebo zas vyletim,ale tak abych to projel ciste sem to jeste nedal...ale az nasetrim,tak urcite kupuju
Cassus is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2005   #16
paja84
Newbie
 
Join Date: 11.7.2005
Posts: 9
Default

Jsem si stáhnul nový setup a replay. Sice mám furt co dohán?t, ale už jsem se dostal t?sn? pod 1:35.
paja84 is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2005   #17
RiXXi
Member

 
RiXXi's Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Pardubice
Posts: 312
Default

Quote:
Originally Posted by paja84
Jsem si stáhnul nový setup a replay. Sice mám furt co dohán?t, ale už jsem se dostal t?sn? pod 1:35.
jestli to je cas s XFG/XRG na BW, tak si very good kay:

PS: jestli to je cas s XRT, tak je opravdu jeste co dohanet, ale neboj, ono to prijde
__________________
Master Czech Team
Intel Pentium 4; 2,8 GHz; 512 MB RAM; NVIDIA 6600GT; DEXXA Steering Wheels(11 years old); S2 Licensed (MCz ®iXXi/BlackRich)
http://www.rixxi.ic.cz
My LFS movies

RiXXi is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2005   #18
paja84
Newbie
 
Join Date: 11.7.2005
Posts: 9
Default

Je to s XFG, ale chce to je št? jezdit, abych takový ?as jezdil pravideln?, protože pravideln? se mi da?í jezdit ?asy kolem 1:35:50. Hlavn? mi štve, že mam gprs p?ipojení a nezahraju si po netu s lidma.
paja84 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.