Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.7.2008   #181
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Ale opravdu jen pro upresneni...

Toto pravidlo je ustanoveno pro zavody na okruzich viz. Priloha L radu FIA, odst. IV. bod 4.d.

Ale zadne flame, komisari rozhodli a je potreba to respektovat. Takze spis pro priste a event. doplneni propozic LFS...
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2008   #182
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Nc
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2008   #183
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Po událostech z posledního závodu se tým EGT rozhodl nepokra?ovat v Týmové bitv? 2008.

Za vedení týmu
Woodbine
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2008   #184
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

jak mali...
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2008   #185
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Po událostech z posledního závodu se tým EGT rozhodl nepokra?ovat v Týmové bitv? 2008.

Za vedení týmu
Woodbine
Dekuji za ucast. Vase rozhodnuti beru na vedomi.

Jeste jeden technicky detail: prejete si byt vyskrtnuti z vysledkove listiny?
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2008   #186
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Škoda.. kdyby vám n?kdo odrovnal celej tým, tak ne?eknu, ale kv?li tomuhle... Doufám, že si to ješt? rozmyslíte.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2008   #187
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
Ad Chaos:
No prejeti cary, oddelujici deceleracni zonu od trate je zakazano v jakemkoliv smeru s vyjimkou vyssi moci uznane sportovnimi komisari. A kdyz jsem shledl replay, tak je to dost evidentni, ze o vyssi moc tam neslo...
Takze myslim, ze v tomto pripade je rozhodnuti sportovnich komisaru chybne, nebot manevr byl umyslem jezdce.
A tech nejmenovanych jmen bychom dali do sbirky vic...
Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
Ale opravdu jen pro upresneni...

Toto pravidlo je ustanoveno pro zavody na okruzich viz. Priloha L radu FIA, odst. IV. bod 4.d.

Ale zadne flame, komisari rozhodli a je potreba to respektovat. Takze spis pro priste a event. doplneni propozic LFS...
replay jsem nevidel, tak nevim kde se tak stalo, ale deceleracni zona je vjezd do boxu, ne vyjezd... ja mluvil o care na vyjezdu z boxu a na tu se vztahuje Priloha L radu FIA, odst. IV. bod 4.e. a tam se mluvi pouze o voze opoustejici boxy...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2008   #188
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Po událostech z posledního závodu se tým EGT rozhodl nepokra?ovat v Týmové bitv? 2008.
Skoda, prave EGT bol nas priamy super v mnohych pretekoch a aj v celkovom poradi. Takmer 100% ucast v pretekoch bola tiez plusom.
A skoda po druhy krat, ved islo vlastne o jednu poziciu, ale na druhej strane pravdepodobne aj o princip....
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2008   #189
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
replay jsem nevidel, tak nevim kde se tak stalo, ale deceleracni zona je vjezd do boxu, ne vyjezd... ja mluvil o care na vyjezdu z boxu a na tu se vztahuje Priloha L radu FIA, odst. IV. bod 4.e. a tam se mluvi pouze o voze opoustejici boxy...
bylo to na vjezdu.

jinak abych se priznal, tak me EGT dost prekvapil.. nemile puvodne jsem se nechtel do tehle diskuze vkladat, ale tenhle krok me opravdu zarazil... uvedomte si, ze pravidla tvori jenom lidi, a ze v komisi sedi taky jenom lidi, ne roboti, ale lidi, kteri nejsou neomylni! kvuli takovehle prkotine se vztekat jak male decko kteremu seberou hracku mi prijde skoro trapne! zvlast u EGT, ktery jsem vzdycky povazoval za spickovy cesky tym, mi to prijde dost pod uroven! kvuli vam se zmeni pravidla a poskozeny dostane svou pozici zpet, tak co vic byste chteli!? opravdu jste me trochu zklamali...

jinak ano, ja jsem jednim z tech co byli v komisi a za svym hlasem zamitnout protest si stojim, protoze zkratka pravidla jsou tu od toho aby se dodrzovala a komise podle meho nazoru ma jen rozhodnout, zda bylo jednani dotycneho v ramci pravidel ci nikoliv, za chyby v pravidlech komise nemuze.
Novas is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2008   #190
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Novas View Post
bylo to na vjezdu.

...mi to prijde dost pod uroven! kvuli vam se zmeni pravidla a poskozeny dostane svou pozici zpet, tak co vic byste chteli!? opravdu jste me trochu zklamali...
...Rozhodnuti komise se tedy nemeni a nebude se dodatecne menit ani vysledkova listina.

myslim ze pozici z5 nedostane.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2008   #191
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

A o to vam teda ve skutecnosti jde? Jedno misto? 2 body(nebo kolik)? Myslel jsem, ze celej humbuk delate kvuli principu a zmene pravidel.
Felix is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2008   #192
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Novas View Post
bylo to na vjezdu.
pak ok, tam je to jina...

jinak me taky rozhodnuti EGT celkem prekvapilo... o vikendu jsem svym rozhodnutim pripravil jezdce o titul mistra evropy... protestovali a argumentovali tim, ze v predchozich zavodech byla jezdci ukazovana penalizace za ulitej start jiz v zavode a u nas ne, v radech se to ale nepise... takze protest jury zamitla a oni prisli o 1. misto... nastvani byli, ale jelikoz to neni v radech, nemuzou nic delat... akceptovali rozhodnuti, byli z toho smutni a myslim ze pristi rok jedou zas... a to to byl 12ti letej kluk a jeho tata...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2008   #193
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Novas View Post
Jinak abych se priznal, tak me EGT dost prekvapil.. nemile puvodne jsem se nechtel do tehle diskuze vkladat, ale tenhle krok me opravdu zarazil... uvedomte si, ze pravidla tvori jenom lidi, a ze v komisi sedi taky jenom lidi, ne roboti, ale lidi, kteri nejsou neomylni! kvuli takovehle prkotine se vztekat jak male decko kteremu seberou hracku mi prijde skoro trapne! zvlast u EGT, ktery jsem vzdycky povazoval za spickovy cesky tym, mi to prijde dost pod uroven! kvuli vam se zmeni pravidla a poskozeny dostane svou pozici zpet, tak co vic byste chteli!? opravdu jste me trochu zklamali...
Kdyz jsem se rozhodoval, zdali hlasovat pro setrvani nebo odstoupeni z TB (ktere, bohuzel diky terminu (pres tyden) nejedu (moje chyba) ). Tak uzrcite v tom neni boj o 1 pozici. Jsme sneci a tudiz nebojujeme o prvni misto a nejaka pozice nas nezabije (Muj nazor, mozna ze jini ufo-sneci, to vidi jinak Ale jak je znam, tak bych problem v bodech nevidel.)

Me vadilo hodne zarputile odkazovani na sepsana pravidla (byt s drobnou chybou), ac lide ze realneho zavodniho sveta poukazuji na chybu v rozhodnuti. Takze pokud je v pravidlech skocime z okna, tak hura ven.

Asi je to jen slovickareni, ale zaver rozhodnuti je ok, neb neni v rozporu s pravidly a pravidla do priste zmenime a dalsi rozhodnuti bude zase spravne ve me evokuje "Kocourkov".

Takze pro me idelani rozhodnuti by bylo "stala se drobna chyba, neb ji dela kazdej deno-denne, ale snaha o zlepseni tu je a priste uz budou nova pravidla". A o body se hadat nemusime, nechme to jak je. Pro me je v tom drobny rozdil oproti tvrzeni "Chyba se nestala, ale pro priste upravime pravidla".

Vim, ze udelat cup neni zadna sranda. A smekam klobouk pred kazdym, kdo se do neceho pousti, ac jde treba jen o 1 zavod. Dokud si to clovek nezkusi, snadno se keca. To same i s resenim protestu.

A ze v reseni nasich ALTP protestu byly, jsou a budou urcite zase chyby. I kdyz jsem jesitnej az az... takze beda tomu kdo si bude stezovat na me rozhodnuti A zase se nepoucim a me to pak zase bude dlouhe noci strasit ve snech...

Jsem nejak ukecanej, takhle odpoledne.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 28.7.2008 at 15:07.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2008   #194
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Takze pro me idelani rozhodnuti by bylo "stala se drobna chyba, neb ji dela kazdej deno-denne, ale snaha o zlepseni tu je a priste uz budou nova pravidla". A o body se hadat nemusime, nechme to jak je. Pro me je v tom drobny rozdil oproti tvrzeni "Chyba se nestala, ale pro priste upravime pravidla".
Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Dosli jsme k zaveru, ze komise udelala sice spravne rozhodnuti v pripade, ze bychom se striktne drzeli textu vseobecnych pravidel, ale pokud jde o fair-play a rozhodovani v duchu pravidel, tak v tomto bode komise selhala. V soucasne dobe neni v pravidlech misto, ktere by upravovalo tuto situaci. Rozhodnuti komise se tedy nemeni a nebude se dodatecne menit ani vysledkova listina.

Do priste se vseobecna pravidla doplni o postup reseni teto situace, kde bude tento manevr zakazan.

Diky za pochopeni.
Chlapi fakt nechapem o com vam ide.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2008   #195
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

ani ja... pravidla se takto updatujou i v realnem zavodeni, jelikoz nikdo neni schopnej dopredu vymyslet vsechny mozny alternativy, ktere mohou behem zavodeni nastat... tak se holt dodelaj az nasledne, do dalsi sezony, kdyz ta situace nastane...

a to ze to nebylo dle fair-play je jedna vec, ale na druhou stranu by se mohl dotycny, ktery predjel, ozvat proti trestu, za co ze ho to vlastne trestaj... v radech nic takoveho neni, tak za co trest? a jak by se to resilo pak?
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2008   #196
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
a to ze to nebylo dle fair-play je jedna vec, ale na druhou stranu by se mohl dotycny, ktery predjel, ozvat proti trestu, za co ze ho to vlastne trestaj... v radech nic takoveho neni, tak za co trest? a jak by se to resilo pak?
PRESNE! proto si zkratka myslim, ze komise rozhodla spravne! ta situace sice nenastala, ale komise je tu zkratka od toho, aby posoudila, jestli vse probehlo podle pravidel, se kterymi vsichni souhlasili kdyz se hlasili do poharu!

abych se priznal, tak ale nechapu proc se nemeni vysledky, kdyz sam Los svou pozici od sameho zacatku dobrovolne nabizi jako uznani toho ze udelal prasarnu a jako omluvu...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2008   #197
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Quote:
Originally Posted by Novas View Post
.....
abych se priznal, tak ale nechapu proc se nemeni vysledky, kdyz sam Los svou pozici od sameho zacatku dobrovolne nabizi jako uznani toho ze udelal prasarnu a jako omluvu...
jj,presne,sam se priznal a dal uz to nechtel rozebirat...
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2008   #198
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Osobne mi to prijde naprosto zbytecne. Akorat se vse hroti kvuli prdu. O zivoty nejde, tak proc takove halo ?
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2008   #199
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Snad za 14 dni se konecne taky svezu.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2008   #200
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Snad za 14 dni se konecne taky svezu.
No to bys mel budou boky
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.