Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Vyhlášení Smis GTR Endurance Cup 2009
04.12.2009 5 33.33%
11.12.2009 4 26.67%
18.12.2009 6 40.00%
Voters: 15. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.6.2009   #221
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

1. mozu jazdit vsetci, vychadza to tak, ze sa zmestime na server (alebo vychadzalo? neviem)
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2009   #222
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
mam este dve otazky:
1. pri kvalifikacii za kazdy tim moze jazdit len jeden? a ten sa musi zucastnint hociktoreho stintu a nemusi to byt prvy? ci mozu sa zucastnit viaceri a najlepsi cas sa rata?

2. bude sa dat na poslednu chvilu este nas tim rozdelit na dva timy? (az teda Bigman chyti formu ) rozhodnutie by padlo nejneskor v nedelu
Odp 1: do kvalifikace m?že tým nasadit maximáln? 2 vozidla
Odp 2: ano
masterful is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2009   #223
Radass
Member

 
Radass's Avatar
 
Join Date: 4.12.2008
Location: Moravská zem?
Posts: 307
Default

http://forum.czechlfs.net/attachment...1&d=1245498742

skin v rozlišení 2048 abyste nás lépe vid?li
Attached Images
File Type: jpg FXR_DT_SMIS.jpg‎ (134.9 KB, 23 views)
__________________

S2 licence od 06.10.2008
Radass is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2009   #224
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default Smis GTR Endurance Cup 2009 - informace

Dnes se pojede na serveru "EGT_racing #1" a tím i touto cestou d?kuji týmu EGT za zap?j?ení. Heslo najdete každý v e-mailu.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2009   #225
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

bohuzial, s lutostou sa vzdavame tohto zavodu, teda ja + nitro, je to kvoli povinnostiam, mrzi nas to
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2009   #226
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Skin, zase jsem zapomn?l.. ale na vzhledu nezáleží.
FXR_lfsaction2.jpg
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2009   #227
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Chlapci organizatori, je nam to s Pablem lito, ale zas nepojedeme. Jsme proste looseri s nedostatkem casu. Verim, ze na nas nezanevrete.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2009   #228
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Spolujezdec nebyl online ani p?ed závodem a až do te? se neozval... Zkusil jsem to, ale po hodin? a p?l jsem to vzdal.

Odhlašuji LFS Action Team #2. Ta samá v?ta p?ijde za moment i na mail.

Škoda a díky za závody .
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2009   #229
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: Spokojenost

R: Pr?b?h byl p?esn? podle o?ekávání - prvních pár kol to jelo, ale pak se gumy za?ly p?eh?ívat. Toho využil Klouczech na R4 (nechápu jak to KXR dokázali oh?át ). Pak jsem sice držel celkem konstantní odstup, ale s jízdou jsem až tak moc spokojen nebyl. Po?ád se mi auto zdálo strašn? nedotá?ivé a celkov? jsem nejel moc vyrovnan?. Když jsem se pak dostal u zadního stabilizátoru na hodnotu 210 kN/m, tak jsem pochopil, že to nebude setupem. Sice jsem zajel pár dobrých kol, ale nebylo to ono. V záv?ru stintu jsem navíc prasknul levou p?ední pneu, takže jsme ztratili n?jakých 10 vte?in. Ale KXR asi taky m?li n?jaké problémy, protože i p?esto se Poly vrátil na tra? p?ed Jirkou. Poly m?l p?ed sebou volnou tra? a maximáln? toho využil. Když jsem pak zas auto p?ebíral, byli jsme v ?ele s komfortním náskokem okolo 1 minuty. M?j druhý stint mi kone?n? sednul. Jel jsem mnohem vyrovnan?ji a taky rychleji a zrodilo se z toho nejrychlejší kolo závodu. Pak jsem sice ztratil soust?ed?ní a pošteloval necht?n? geometrii na prvém zadním kole, ale to jsem si našt?stí mohl dovolit. Sice se z toho stalo auto na boky, ale i tak to Poly dovezl do cíle na 1. míst? s náskokem 1 kola. Takže spokojenost, až na menší komplikace nám to vyšlo skv?le. Aut sice moc nebylo a chyb?l hlavn? Bohemian, ale snad to bude p?íšt? lepší. Tak po prázdninách.

EDIT: omlouvam se n?komu z Banán? nebo mpower za troubení p?i p?edjížd?ní o kolo. Lehce jsme se ?ukli a já za?al troubit. Byl tam totiž n?jaký bug, protože u m? to vypadalo, že po?ád troubíte. V ten okamžik jsem si myslel r?zný v?ci, ale když jsem pak p?edal auto Polymu a p?epnul se, tak jsem vid?l že to auto troubí neustále. Takže za to se omlouvam.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 22.6.2009 at 23:40.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2009   #230
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Exclamation

Nevím pro? ale n?jak nám blbnulo p?edávání vozu:
já zajedu do pitu, zastavím a ?ekám kdy robo dá že chce p?ebrat, nic, nic, zkouším klikat na T, ale nic, je po?ád ?erné, finished, klikám T p?eber, nic, tak jedu dále
pitstop znova a už to funguje jak má, takže možná robova chyba

ALE
když mám p?ebírat já, tak kliknu na T to zežloutne, robo projede vstup box?, zastaví a T se zm?ní na ?erné... (nebo ješt? p?ed zastavením to už nevím), tak klikám znovu a je zase žluté, ?ekám, pitstop u konce, vidím jak bych mohl jet, ale po?ád nic, T je žluté (myslím) ale s auto nemohu ovládat (zkouším zatá?et, šlapat plyn ale nic), robo dokonce napíše do chatu GO (za což se omlouváme) ale stejn? mi nejde auto ovládat (p?itom robo už dávno potvrdil p?evzetí) jenom koukám jak volant poskakuje a trošku bliká plyn , pak najednou získávám kontrolu nad vozem a mohu vyjet

----
závod vcelku p?kný, jelo se mi dob?e dokud jsem m?l nad 25% v nádrži, potom už to stojí za nic, díky tomu chybnému pitstopu m?l pak robo asi skoro 100% paliva a navíc znovu vým?na pneu, v té rychlosti prost? nemám ?as pustit volant(myš) a št?lovat nastavení na n?kolika hodnotách, robo odjel co mohl a našt?stí netankoval znovu, auto už bylo za tu naši jízdu dost potlu?ené a m?lo menší odklony, bavorák myslím auto opravoval dokonce po své jízd? i když to asi nebylo pot?eba

n?koho jsem p?edjel, n?kdo p?edjel m?, docela jsem ztratil pojem o tom kdo je kde, bavorákovu jízdu jsem moc nesledoval a trénoval jsem offline práv? pitstopy

m?l n?kdo stejné problémy? nebo se s tím už setkal?

--- Kola neodpovídají, nemám celý replay ---
9
mpwr.Superobo
mpwr.JackCY
mpwr.bavorak
Lap 29: Stop, Mechanical Damage, Body Damage, Tire Change, Refuel, Start (0:03.65)
Lap 60:, Stop, Tire Change, Refuel, Start (0:21.53)
Lap 61:, Stop, Tire Change, Refuel, Start (0:03.00)
Lap 93:, Stop, Tire Change, Start (0:15.93)
0:44.11

naopak:

4
Fs| Poly
Fs| Ghost
Lap 35: Stop, Tire Change, Refuel, Start (0:02.07)
Lap 65:, Stop, Tire Change, Refuel, Start (0:01.52)
Lap 97:, Stop, Tire Change, Refuel, Start (0:02.11)
0:05.70

ta ztráta v boxech je docela veliká
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 22.6.2009 at 23:58.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2009   #231
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
...závod vcelku p?kný, jelo se mi dob?e dokud jsem m?l nad 25% v nádrži, potom už to stojí za nic...
Musíš upravovat stabilizátory - s tím, jak spot?ebováváš palivo, se dost výrazn? m?ní vyvážení auta. FXR má nádrž vzadu, takže když spot?ebuješ palivo, zadek se odleh?í a více váhy je vp?edu. Tzn. musíš p?idávat zadní stabilizátor, abys ten rozdíl vyrovnal. Já to d?lam pocitov?, ale když to ješt? nemáš v oku, tak p?idej o 5 kN/m. Když to po?ád nebude ono, tak zas 5 atd. Pak to pude
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2009   #232
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Dnes to zozaciatku nebol moj den... v kvali som nepredviedol bohvieaky vykon a taktiez prilisnou opatrnostou v prvom kole som prisiel o par pozicii. V uvode som sa vozil za Bananom ktory bol za APR. Po chvile som zistil ze som rychlejsi a dost vela casu som stravil pokusmi o predbehnutie. Doslo k niektorym krizovkam ale vsetko dopadlo dobre. Raz dokonca v LAGU zmyzol Gepas z APR pred nami v poslednej zakrute, my sme presli a az neskor som si vsimol ze Gepas uz je v poradi zanami. Suboj som si uzil az az, rad v T1 som uz myslel ze sa smyknem na Banane ale nastastie to dopadlo dobre pre oboch. za ten tukan sorac, som to zle odhadol. Nakoniec sa mi podarilo dostat vpred a priblizit sa za cca 10s k Mikovi a aj tesne za Bavoraka (tusim). Na predbehnutie som nemal a tak som uz len dokruzil stint.

V poslednom stinte som oddychnuty jazdil ovela lepsie ale uz nebolo co ziskat ani stratit.

Na zaver som este vymamil sety (dik moc) a tak sa musime pozriet ci bol problem u nas alebo v sete. Takto o dva meisace na IGTC by sme vela sanci na dobry vysledok nemali.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2009   #233
ORBman
Newbie

 
Join Date: 7.2.2009
Location: ?í?any
Posts: 17
Default

Start se mi povedl a b?hem prvních pár zatá?ek jsem získal asi 2 pozice, a?koliv jsem startoval mezi rychlejšími (díky Kaliov? kvalifikaci). Úvodních cca 10 kol jsem si užíval bitvy s lehce pomalejším a mírn? chybujícím APR Gepasem t?sn? p?ed sebou a odrážením útok? evidentn? rychlejšího Insert Megina t?sn? za mnou. (?ukanec od Megina beru sportovn? a vzhledem k mojí agresivn?jší defensiv? jsem si ho ur?it? po t?ch n?kolika kolech zasloužil :-)) Potom, co na chvíli lagov? zmizel Gepas (a objevil se až za mnou a Meginem) jsem se už dlouho bránit nevydržel a Megin šel po zásluze p?ede mne. Myslel jsem, že se chvíli nechám vodit a povezu se v pytlích na rovinkách, ale nebyl jsem schopen udržet teplotu pneu [*] a jak jsem se snažil je zah?át smyky, postupn? jsem si demoloval podvozek o mantinely... a to mne ke konci stálo cca 2s na kolo a p?išel jsem tak o náskok na Gepase, který mne díky tomu zase za?al dohán?t.

[*] na m?j vkus byly pneu moc p?efouknuté a p?íliš klopené, celkov? moc tvrdý a uskákaný setup - ustoupil jsem Kaliovi v jeho požadavcích - je rychlejší než já - a ztrácel tak nejmén? 1s na kolo v??i nastavené, které by vyhovovalo více mne

Následoval pitstop, p?edal jsem auto Kaliovi ... ten si bohužel hned z kraje drcnul pravým p?edním o apex, vyto?il si ho (toe) a (dle mého názoru) díky tomu následn? ztrácel 2-3s na kolo a po n?kolika kolech závod vzdal (což já bych nikdy neud?lal), navíc byl na mne _velmi_ na**aný, protože se domníval, že jsem mu p?edal auto s jiným než jeho setupem, což vylu?uji :-( (ani motor poškozený nebyl, na rovinkách jsem m?l po?ád stejné maximálky).

Druhá banánová posádka zni?ila motor a od té doby jenom ostatním uhýbali (svoje vozidlo po závod? nazvali traktorem), nakonec odpadli.

Z pohledu Banán? tedy velký FAIL (ale ty souboje z prvních 10 kol mi stály za to). Omlouvám se i za Jirkovo/Pedrovo chování, když se znovu zapojovali do závodu, p?estože mezitím odpadli. P?ed závody je vždycky vyzývám, aby dodržovali pravidla ... ale co je to platné :-)
ORBman is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2009   #234
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Musíš upravovat stabilizátory - s tím, jak spot?ebováváš palivo, se dost výrazn? m?ní vyvážení auta. FXR má nádrž vzadu, takže když spot?ebuješ palivo, zadek se odleh?í a více váhy je vp?edu. Tzn. musíš p?idávat zadní stabilizátor, abys ten rozdíl vyrovnal. Já to d?lam pocitov?, ale když to ješt? nemáš v oku, tak p?idej o 5 kN/m. Když to po?ád nebude ono, tak zas 5 atd. Pak to pude
no já se v t?ch nastavení za jízdy moc nehrabu, jednak na týhle trati je to pro m? skoro sebevražda a vim že jde m?nit rozložení brzd za jízdy, ale že i stabilizátory? to už m? p?ijde divný vim že jdou pneu, tlaky, odklony ale to musej d?lat mechanici v boxech a trvá to strašn? dlouho
nj fakt tenhle k?áp má štelovací i anti-roll bar, lol to jde nastavovat až do 260 N/mm

jinak je to jak jsi psal, má to víc váhy v p?edu, jede to rychlejc, víc to ská?e do vzduchu, já tenhle problém mám ale se všema autama vcelku nejsem moc schopen s tím jak ubývá palivo tomu více šlapat na krk

Quote:
Originally Posted by ORBman View Post
Start se mi povedl a b?hem prvních pár zatá?ek jsem získal asi 2 pozice, a?koliv jsem startoval mezi rychlejšími (díky Kaliov? kvalifikaci). Úvodních cca 10 kol jsem si užíval bitvy s lehce pomalejším a mírn? chybujícím APR Gepasem t?sn? p?ed sebou a odrážením útok? evidentn? rychlejšího Insert Megina t?sn? za mnou. (?ukanec od Megina beru sportovn? a vzhledem k mojí agresivn?jší defensiv? jsem si ho ur?it? po t?ch n?kolika kolech zasloužil :-)) Potom, co na chvíli lagov? zmizel Gepas (a objevil se až za mnou a Meginem) jsem se už dlouho bránit nevydržel a Megin šel po zásluze p?ede mne. Myslel jsem, že se chvíli nechám vodit a povezu se v pytlích na rovinkách, ale nebyl jsem schopen udržet teplotu pneu [*] a jak jsem se snažil je zah?át smyky, postupn? jsem si demoloval podvozek o mantinely... a to mne ke konci stálo cca 2s na kolo a p?išel jsem tak o náskok na Gepase, který mne díky tomu zase za?al dohán?t.
...
Z pohledu Banán? tedy velký FAIL (ale ty souboje z prvních 10 kol mi stály za to). Omlouvám se i za Jirkovo/Pedrovo chování, když se znovu zapojovali do závodu, p?estože mezitím odpadli. P?ed závody je vždycky vyzývám, aby dodržovali pravidla ... ale co je to platné :-)
stane se, když nejezdíš sám a nekecáte p?ez teamspeak tak je to fakt t?žké se n?jak domluvit a pokud se na n?co zapomene tak je to v háji
m? nap?íklad došlo že pojedu 4 stint až když jsem vystupoval z auta p?i 2. pitstopu, protože robo se n?kde ztratil a nestihnul se p?i prvním prodrat fotografama k autu, fakt už musíme koupit n?jaký vysíla?ky aby jsme se mohli domlouvat
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 23.6.2009 at 11:59.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2009   #235
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tak z pohledu diváka to byl p?kný závod

Q: Co tak vim, tak kluci dojeli dob?e, n?kde kolem st?edu pole.

Race: p?ipojil jsem se až b?hem závodu (cca po 30-ti minutách) a bylo se na co koukat. P?vodn? jsem m?l jet 2. stint, ale nakonec jsem radši nejel. Po WTCC v Brn? a školním výletu v pond?lí jsem byl totáln? vy?erpanej, takže to za m? vzal xtz.cze. Kluk?m to moc nejelo, ale v cíli p?kné 6. místo.

JackCY: V minulim závod UFR@BL1R jsem m?l pocit, že p?i p?edávání nebylo n?co v po?ádku, t?žko ?íct co....

A ješt? jedna v?c co m? docela zasko?ila, p?i poslední zastávce jednoho teamu m? dostala zkute?nost, že p?i pr?jezdu boxovou uli?kou m?la na tachometru 81 Km/h Ve m?st? se to snad m??í jinak?

EDIT: Na tuten race byly n?jaké testovací závody, bude n?co aj na další závod? P?es prázdniny se toho moc nejede, takže by to nebylo na škodu

Last edited by Fast Jarda; 23.6.2009 at 12:24.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2009   #236
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
Dnes se pojede na serveru "EGT_racing #1" a tím i touto cestou d?kuji týmu EGT za zap?j?ení. Heslo najdete každý v e-mailu.
Jako vždy není za?
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2009   #237
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Ale KXR asi taky m?li n?jaké problémy, protože i p?esto se Poly vrátil na tra? p?ed Jirkou.
Problémy byly pouze v tom, že jsem pomalejší , když Klouczech zajížd?l k první zastávce, m?l na Tebe náskok pouze 3-4 sec. Vy jste jeli do box? o t?i kola pozd?ji, takže jsi ten rozdíl na m? hrav? stáhnul (i s tou prasklou pneu a možná byla i jiná délka zastávky) a Poly už pak byl p?ede mnou. Já už jen civ?l, jak se mi mílovými kroky vzdaluje
No a ze t?etího pitstopu jste už m?li náskok skoro celé kolo, najivn? jsem si myslel, že to do konce udržím bez ztráty kola, ale trapn? jsem se spletl ... na to jsem prost? nem?l.
Moc mi nesed?l také Klouczek?v set, ale On s ním jezdil velice dob?e a rychle, takže jsem se pod?ídil, holt náš tým se skládá z jednoho Ufona a z jednoho ALTPáka

Užijte si léto a v zá?í na Westhillu navid?nou.

Last edited by jirka.svs; 23.6.2009 at 16:08.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2009   #238
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default Smis GTR Endurance Cup 2009 - informace

Výsledky budou zítra, d?kuji za pochopení.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2009   #239
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

To máme my 81km/h starej fígl.

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Tak z pohledu diváka to byl p?kný závod

Q: Co tak vim, tak kluci dojeli dob?e, n?kde kolem st?edu pole.

Race: p?ipojil jsem se až b?hem závodu (cca po 30-ti minutách) a bylo se na co koukat. P?vodn? jsem m?l jet 2. stint, ale nakonec jsem radši nejel. Po WTCC v Brn? a školním výletu v pond?lí jsem byl totáln? vy?erpanej, takže to za m? vzal xtz.cze. Kluk?m to moc nejelo, ale v cíli p?kné 6. místo.

JackCY: V minulim závod UFR@BL1R jsem m?l pocit, že p?i p?edávání nebylo n?co v po?ádku, t?žko ?íct co....

A ješt? jedna v?c co m? docela zasko?ila, p?i poslední zastávce jednoho teamu m? dostala zkute?nost, že p?i pr?jezdu boxovou uli?kou m?la na tachometru 81 Km/h Ve m?st? se to snad m??í jinak?

EDIT: Na tuten race byly n?jaké testovací závody, bude n?co aj na další závod? P?es prázdniny se toho moc nejede, takže by to nebylo na škodu
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2009   #240
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Na tuten race byly n?jaké testovací závody, bude n?co aj na další závod? P?es prázdniny se toho moc nejede, takže by to nebylo na škodu
http://forum.czechlfs.net/showthread...120#post106120
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.