Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.12.2007   #841
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Ud?lat to jednoduše bez n?jakýho insimu atd jde, ale ne ideáln?, nap?.:
* namapovat si p?íkazy "/fov 80" (zkrátka m?j b?žný) a "/fov 110" s p?iblíženou palubkou a p?epínat se tím
- nevýhoda, že palubka m?že vyjet z pohledu, p?ekrýt se v?ncem atd
* nastavit si požadovaný p?iblížený pohled jako volitelný a pak se do n?j p?epnout V a zp?t SHIFT+V (toto možno op?t namapovat na volant)
- problém je, že by to nefachalo na serverech s forced cockpit view

A pak jedin? n?jaký insim program, co by hýbal cockpit pohledem (jestli ta možnost v insimu je, teoreticky jo, když s jinými pohledy hýbat jde taky) mezi 2ma zvolenýma polohama.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2007   #842
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by M1k3 View Post
Ale mn? by prost? sta?ilo, kdyby byl jkoby náklon jezdce k palubce, n?co podobnýho jako dívání do stran. Nastavil by sis to na n?jakou klávesu a on by se po stisknutí naklonil sm?rem vp?ed.
OT/ To by sis musel v supersportech vzdy odepnout petibodove bezpecnostni pasy, kouknout na na palubku a pak je zase behem jizdy zapnout V civilnich autech by te mozna ty samonavijeci pustily /OT

Ad patch X30: Rozjela se docela solidni diskuze.. Zmeny vicemene vitam, bude to hodne o zvyku, ostatne jako se vsemi zasadnimi patchi a tento bezesporu zasadni je/bude. Uhel bocniho pohledu by resil nastavitelny posuvnik, jak psal nekdo vyse. Zahrivani spojky je dobra vec, mozna by jeste mohlo pribyt navazujici poskozeni prevodovky.. aby se u civilnich aut v LFS pod plnym plynem zaradit nedalo vubec a kdyz uz se to nekomu povede, tak se mu prevodovka odvdeci vylomenym zubem nebo celym znicenym prevodovym stupnem. Nebo takova vyskakujici rychlost asi taky neni nic prijemneho.. A v rallycrossu to chce pri skocich ubrat plyn a pridat az jsou kola zase v pevnem kontaktu s povrchem.. FBM jsem se celkem obaval, ale neni az tak pretaciva a da se s tim slusne zavodit. Do mych oblibenych aut ji vsak urcite nezaradim, ale do DEMA je to myslim dobra volba. No a k tomu analogovemu tachometru.. Na me strojovne je bohuzel necitelny a pokud tomu tak zustane, nezbyva nez sklonit hlavu a rict, ano, toto je real a zacit si zvykat. Kdyz jsem s LFS zacinal, nevedel jsem, ze vubec nejaky digitalni tachometr existuje.. (vsiml jsem si ho az u nejakeho videa) a pravda, docela jsem si na neho zvykl, hlavne u hotlapovani prinasi dobry prehled. Racing line jsem radeji jeste nezapl, abych se ji nesnazil za kazdou cenu drzet. A to je presne krasny pocit, kdyz vyjedete s novym autem na novou trat a tu idealni stopu teprve hledate. Je to takove objevovani ameriky
Kazdopadne zmeny jsou blize k realu a nezbyva nez za tento patch developerum podekovat
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2007   #843
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Hmm j, ale za to nem?žu, že na tohle nemysleli... Snad ve finálním patchi Y už to bude n?jak vy?ešené.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2007   #844
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by M1k3 View Post
Ale mn? by prost? sta?ilo, kdyby byl jkoby náklon jezdce k palubce, n?co podobnýho jako dívání do stran. Nastavil by sis to na n?jakou klávesu a on by se po stisknutí naklonil sm?rem vp?ed.
Po?i? si druhý PC a na n?m se p?ihlaš do LFS jako spect a nastav si pohled tak abys vid?l jen palubku (p?jde ti to ale jenom offline) (s celkem s t?ema PC si už ud?láš celkem zajímavý výhled
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2007   #845
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Vubec nevis co mluvis. Toto neni modifikace, ale add-on, ktery vyuziva moznosti simulatoru.
LFS Relax mam kvuli TS jinak ho nepouzivam. Myslel jsem to vseobecne. Jako kdyz mi radili ze kdyz mi chybi digital tak ze si mam vzit nejakej dalsi doplnek. a na nejake hledani a ladeni modu fakt nemam naladu.

Proste mi X30 v hodne vecich nevyhovuje.
Ohledne toho rallycrosu tak narazim na problem vetsiny klacesnic. Maximalne stiskle 3 klavesy soucasne (vetsinou jen 2 a 3 to uz ignoruje) Takze 5 kol je zatim maximum co jsem ujel. Takze na dlouhe zavody co jsem mel rad muzu zapomenout.
Nejsem moc okruhovej jezdec. Radeji mam dirttrack. Takze me to seriove oblozeni spojky v aute dost se.. ehm stve. A nevim o zavodech kde nejezdej bit minimalne upravena auta. A jit na takovouhle trat se seriovou spojkou neni dobrej napad.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2007   #846
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

tak proc to proboha hrajes na klavesnici? kdyz nemas volant, tak to hrej aspon na mysi. jestli to chapu, tak si stezujes, ze x3x se neda hrat na klavesnici?
a jinak jak sem psal vyse, tak mi rallycross pripadal hodne zabavny, a po ctyrech az sesti kolech spojka v pohode(gti i rb4) a to sem jel celkem "na emila"

btw za ten "dirttrack" buh zabil kotatko
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2007   #847
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
LFS Relax mam kvuli TS jinak ho nepouzivam. Myslel jsem to vseobecne. Jako kdyz mi radili ze kdyz mi chybi digital tak ze si mam vzit nejakej dalsi doplnek. a na nejake hledani a ladeni modu fakt nemam naladu.

Proste mi X30 v hodne vecich nevyhovuje.
Ohledne toho rallycrosu tak narazim na problem vetsiny klacesnic. Maximalne stiskle 3 klavesy soucasne (vetsinou jen 2 a 3 to uz ignoruje) Takze 5 kol je zatim maximum co jsem ujel. Takze na dlouhe zavody co jsem mel rad muzu zapomenout.
Nejsem moc okruhovej jezdec. Radeji mam dirttrack. Takze me to seriove oblozeni spojky v aute dost se.. ehm stve. A nevim o zavodech kde nejezdej bit minimalne upravena auta. A jit na takovouhle trat se seriovou spojkou neni dobrej napad.
asi si budes muset koupit volant tato hraj je simulator ne needforspeed
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2007   #848
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Ale ja hraju na mysi. Tedy mysi jen ridim. Zbytek ma na klavesnici a tancuju prstama. Jedinej rozdil je jen v tom ze nemam tak pod kontrolou plyn a brzdu.

Volant jsem mel nez umrel (po 20tis km v LFS) a prozatim se vzdy vyskytlo neco vyssi priority nez nakup volantu takze snad po vanocich bude nove DFP.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2007   #849
BooM
Newbie

 
BooM's Avatar
 
Join Date: 18.9.2004
Posts: 65
Default

tak ja konecne poradne odzkousel tu FBM na chicane route... mazec zavody s tim miluju tyhle slabsi single seatery na south city
BooM is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2007   #850
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Ted jsem se poradne projel s FXR. To ze jde snadno na 2 kola bych bral. Ale ze se na 2 kolech i snadneji ovlada to se mi moc nelibi. A kdyz to ted dokazu na 2 kolech uridit snadno i ja tak to je uz co rici. Tohle melo zustat ufonum. Fakt mam pocit ze ridim arkadu a ne simulator.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2007   #851
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Tys tu licenci jeste neprodal?
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2007   #852
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Takze 5 kol je zatim maximum co jsem ujel. Takze na dlouhe zavody co jsem mel rad muzu zapomenout.
v realu se taky nejezdi hodinu ale kratky rozjizdky

co si pamatuju tak jsem se jednou ucastnil akce kdy byl hodinovej zavod v autocrossu...stridali jsem se dva,ale i tak jsem pak mesic chodil a nemohl se hejbat,pac jsem byl naklepanej jak rizek

k patchi jen to ze je fakt "cool"..zacinam zas pomalu jezdit tudiz je to super zmena...jediny minus ma ten rychlomer...to je fakt hnus...
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2007   #853
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Jen taková mali?kost:

Palivo v boxech už se nedopl?uje na ur?itý po?et procent, ale o n?kolik procent. A ne o n?kolik procent z celkovýho benzinu, co jste si nastavili p?i výjezdu z boxu, ale prost? by se dalo ?íct, že se to zvýší nap?. o 20 jednotek... Doufám, že to n?kdo pochopil... No, ale v p?ekladu je stále, že se to doplní na X %, nap?íklad na t?ch 20%... m?lo by tam být ,,o" místo ,,na" .
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2007   #854
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by M1k3 View Post
Jen taková mali?kost:

Palivo v boxech už se nedopl?uje na ur?itý po?et procent, ale o n?kolik procent. A ne o n?kolik procent z celkovýho benzinu, co jste si nastavili p?i výjezdu z boxu, ale prost? by se dalo ?íct, že se to zvýší nap?. o 20 jednotek... Doufám, že to n?kdo pochopil... No, ale v p?ekladu je stále, že se to doplní na X %, nap?íklad na t?ch 20%... m?lo by tam být ,,o" místo ,,na" .
na tuto chybu som uz vcera upozornil kompetentne osoby
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2007   #855
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
na tuto chybu som uz vcera upozornil kompetentne osoby
to nebude chyba
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2007   #856
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
to nebude chyba
sry, mal som napisat nespravny preklad
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2007   #857
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

zustalo to tam viset z predhozich verzi... ono to totiz v tom jejich prekladacim systemu neupozornuje na zmeny, jen na pridane nove radky...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2007   #858
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Vcera se mi podarilo prodrit gumy. Tak jsem zajel do pitu pro nove. Tak line mechaniky jsem jeste nevidel. Nove gumy jsem dostal ale nedostal jsem do nich vzduch. Takze jsem mel nove prazdne pneu.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2007   #859
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Vcera se mi podarilo prodrit gumy. Tak jsem zajel do pitu pro nove. Tak line mechaniky jsem jeste nevidel. Nove gumy jsem dostal ale nedostal jsem do nich vzduch. Takze jsem mel nove prazdne pneu.
asi mas chudej tym kterej nema na vzuch
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2007   #860
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Nove gumy jsem dostal ale nedostal jsem do nich vzduch. Takze jsem mel nove prazdne pneu.
Bug, bude opraveno.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.