Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.10.2008   #1
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default KZ System F1 Cup 2008 - tiskovka 3. zavod (Kyoto GP Long)

To už ale opravdu není vtipný. Zrovna když je moje oblíbená tra? a cítím se dob?e, tak nedrží net...
No nic, hodn? št?stí a užijte si to!
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2008   #2
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Po n?kolika kolech jsem vlít do písku a bylo po všem ...
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2008   #3
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

po dlouhe dobe jsem se opet dostal za volant a radne jsem se na dnesek tesil a uz v prubehu tydne jsem si na tomto combu odjel par kol...
kvalifikace probehly v klidu a v posledni jsem si v novem osobaku zajel pro 3. misto... po tak dlouhy pauze jsem byl prijemne prekvapen a tesil na zavod...
od startu paradni souboje, hlavne jizda po cilovce ve 3 vedle sebe s Agem a Kidem byla paradni, diky panove pak me teda dost vylekal Motto, svym pruletem kolem, myslim ze vice stesti nez rozumu, ale i to k zavodum patri... vypadalo to na pekny souboj o 3. misto, pohyboval jsem se stale 3. - 4. ale bohuzel po 10ti kolech lag a nashle...
nevim co a proc se stalo... doufam ze to byla jen vyjimka a priste se to nestane...
tesim se na priste!
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2008   #4
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

N?kdy v 29. kole jsem byl na 3. pozici, ale Kid a Polma ješt? nebyli v pitu a nebyli daleko, takže rozjety na 1. misto s velkym naskokem. Co se však nestalo vypadli pojistky v p?ízemí kde mám zapojenej modem. Takže jediny co jsme si s tohodle ve?era odnesl je par hezkych souboju s Polym.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2008   #5
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: N?kde ke konci první desítky.

R: Tradi?n? se zada?ilo, dostal jsem se na 3. místo, pak se ale p?ehnali Ag s Chaosem, za chvilku i Motto. Prvních pár kol ve vlá?ku formulí... best. Po Chaosov? kicku jsem se postupn? dostal zpátky na 3., ale v 17. kole jsem zrušil LZ tlumi? v šikan? -> okamžit? pit. Zabral jsem, abych dohnal ztrátu a chvilku jsem šel i na první flek. Ve 32. kole další pit a po Polmov? pitu stíha?ka. Dohnal jsem ho, ale asi si zni?il tlumi?, protože se p?ede mnou rozto?il. Pak už jsem jenom dojel v klidu na druhým míst?.

Výsledek super, po 16-hodinovce, navíc double...
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2008   #6
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Zacinam tuhle trat milovat.

V prvni i druhe casti kvaldy 2. misto, v te druhe jsem jel na R2 a urcite to mohlo byt lepsi, ale i tak spokojenost.

Start bez problemu a v prvnich kolech paradni souboje s Radkem. Pak se na nas dotahla skupinka 3.-6. misto a na chvili se prede me dostal Agarash, Radek ziskal slusny naskok a po souboji s Mottem uz byl dost velky, doufal jsem ze bych mohl neco stahnout v boxech, ale musel jsem opravovat tlumice takze zase ztrata. Nekdy za polovinou zavodu jsem si spatne najel do T1 a odneslo to zaveseni pravehoho predniho kola, nastesti se dalo v pohode dojet do boxu a doplnene palivo uz stacilo po zbytek zavodu. Po druhe zastavce jsem byl na 7. miste a jen jsem doufal, ze ostatni taky budou opravovat... Zrejme opravovali a 5 kol pred koncem uz jsem byl ve vedeni a jen lehce me vydesil driftujici Chips pred najezdem na oval

Double je naprosto vynikajici a myslim ze se opet promicha celkove poradi. Ted je na rade Southcity. To bude narez!
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2008   #7
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Na vcerejsi zavod jsem byl pripraven, moc jsem se na tuhle trat tesil. Do posledni chvile jsem ovsem zvazoval jestli vubec pojedu nakonec jsem se rozhodl spravne

Q1: Zajel jsem sve PB a stacilo to na 1. misto
Q2: PB jsem zopakoval ovsem konkurence sla vice do sebe takze 5. misto

R: Start probehl v poradku zadna vetsi kolize, o par pozic jsem prisel, chtel jsem jet na jistotu a nedelat zbytecne chyby. Po nekolika kolech jsem se ovsem dostal paradne do tempa. Predemnou jedouci skupinka tri formuli - Kid, Agarash a Chaos bojovali mezi sebou a ja je tak pomalinku dotahoval. Asi v 9. kole udelal Kid drobnou chybu na chvilku se dostal mimo trat a ja ho tak mohl predjet. Blizil jsem se k Chaosovi ktery dotiral na Agarashe - ten zase bojoval s druhym z Certu. V jedne pravotocive zatacce tento souboj spomalil Chaose, ten musel uhybat na vnejsi stranu a ja tak v plne rychlosti tesne kolem nej profrcel vnitrkem (omlouvam se pokud jsem te opravdu vylekal ) Byl jsem tedy tesne za Agarashem a rozhodnul jsem se na nej taky zautocit, i kdyz to bylo pod mostem pred rychlou pravou zatackou.Tento manevr vysel na milimetry ovsem Agarash ztratil pritlak najel trosku mimo trat a dostal smyk

Pak jsem se k memu podivu dotahl na Polyho dostat se pres nej nebylo vubec jednoduche, ale pote co chyboval povedlo se. Tato situace se opakovala o par kol pozdeji, ale v opacne roli V dalsim kole na stejnem miste jsem opet chyboval a ztratil nekolik pozic. Pri najezdu do boxu jsem jel moc rychle a primo v boxove ulicce jsem dostal smyk - cely ja Pak se mi jelo suprove a shodou stastnych udalosti (pro me) jsem se dostal az na 3. misto. V poslednich kolech mi nahanel hruzu Agarash, porad se dotahoval az doslo na posledni kolo kdy jsem mel opravdu strach a uz jsem byl smireny ze me predjede, avsak na cilove rovince v najezdu do posledniho kola mu dosel benzin a ja tak v poklidu dojen na suprove 3. pricce
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2008   #8
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Motto View Post
V jedne pravotocive zatacce tento souboj spomalil Chaose, ten musel uhybat na vnejsi stranu a ja tak v plne rychlosti tesne kolem nej profrcel vnitrkem (omlouvam se pokud jsem te opravdu vylekal ) Byl jsem tedy tesne za Agarashem a rozhodnul jsem se na nej taky zautocit, i kdyz to bylo pod mostem pred rychlou pravou zatackou.Tento manevr vysel na milimetry ovsem Agarash ztratil pritlak najel trosku mimo trat a dostal smyk
omluvu beru, ale priste by trocha opatrnosti neskodila... ja utok zezadu vubec necekal, takze muzes byt rad, ze jsem neuhybal na druhou stranu... nevim co bys delal pak... kdyz v miste kde vsici normalne jedou naplno potkam 2 auta jedouci o poznani pomalejc, tak neni zrovna dobry premejsleni to tam naplno poslat a doufat ze to tam nejak vyjde... a o 2 zatacky dal vysmykujes agarashe... no nevim, chtelo by se to nad zpusobem jizdy zamyslet... predjizdet timto zpusobem, kdy "po me potopa" neni zrovna zadouci... nevim jak by se to libilo tobe, nekdo te predjede, posle ti to rovnou pred cumak a ty diky ztrate pritlaku letis mimo trat... to neni zrovna fer...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 27.10.2008 at 14:29.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2008   #9
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Nevim co resis, oba utoky byly ciste! To ze Agarash ztrati pritlak mi nedoslo a taky jsem se mu po zavode omluvil, nic spatneho jsem ale neudelal! Koukal jsem na zaznam a stojim si za svym.
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2008   #10
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

ja taky nerikam, ze si neco spatne udelal... coz v nasem pripade bylo spis stesti nez cokoli jinyho... stacilo abych zareagoval malinko jinak a nevim kudy bys me pak predjizdel a pak by to spatne bylo... proto rikam, ze by to napriste chtelo jet krapet opatrnejc (nas pripad) a s rozmyslem nad nasledky tvych cinu (Agarashuv pripad)...

p.s. ale zvlastni je, ze tvrdis, ze jsi nic spatneho neudelal, ale pritom se mi omlouvas a Agarashovi jsi se omlouval po zavode...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 27.10.2008 at 14:58.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2008   #11
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Pritlak u F1 je celkem prekerka - to vis ty, ja i spousta dalsich lidi. Behem zavodu jsem se taky dostal mimo trat, kdyz jsem jel moc blizko jednoho jezdce. Stalo se, ne poprve ani naposled a omluva mi v danou chvili prisla jako projev slusnosti V "nasem" pripade slo mozna o stesti, ale ja vas videl pekne pred sebou a taky jsem videl kam uhybas a mista na predjeti jsem mel dost. Nevidim v tom nic riskantniho.

p.s. tobe jsem se omlouval, za "vylekani" jak jsi psal
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2008   #12
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Na vcerejsi zavod jsem se prakticky nepripravoval kvuli 16h. Setup jsem shanel tesne pred startem kvalifikace. Takze to podle toho taky vyladalo. Prvni kola jsem jel jako v UFR: stejny brzdny body, stejny najezdy do zatacek, stejne zachazeni s plynem.

Q1: Povedlo se mi dokoncit jedno merene kolo na 10. pozici, pak crash do noveho tymoveho kolegy (ostuda jak remen)
Q2: totalka v zavadecim kole

R: vyskemral jsem setup od tymoveho kolegy, ktery ho mel pravdepodobne z KxR. Diky moc chlapi! Bylo to super setup. Jak uz tu bylo psano vyse, prvnich par kole jsme se vezl velmi opatrne za Chaosem ve vlacku asi na 6. miste a pomalu si zvykal na auto. Zjistil jsem si, kde je Chaos slabsi a zautocil a dostal se az na 3. misto. Po par kolech prisel vyse zmineny utok Motta a v ten okamzik jsem si pripadal takhle a rikal jsem si to same: "Proc to udelal "
Kouknul jsem se na zaznam a nemyslim si, ze by to udelal schvalne nebo neohleduplne, proste neznal trat v podminkach F1. A tohle bylo bud ja nebo on. Snazil jsem se vyhnout kontaktu, ale ztrata pritlaku byla moc velka. Musim, ale priznat, ze jsem mel vcera velkou chut mu to oplatit v pripade, ze bych se dostal do pozice, kdy bych mohl utocit. Bohuzel v druhem pitu selhala mala nasobilka a ja mel palivo na jedno kolo mene nez bylo potreba.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2008   #13
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Proc jsem udelal co? Ze jsem te predjel? To se nemuze? Hmm skoda priste budu teda jen krouzit a pokud bych mohl nahodou nekoho predjet uberu nebo jeste lepe slapnu na brzdu Mel jsem presah, byl jsem na vnitrku a brzdil jsem aby jsme se tam vlezli oba. Co je teda spatne? Dostala me tva veta: Kouknul jsem se na zaznam a nemyslim si, ze by to udelal schvalne nebo neohleduplne, proste neznal trat v podminkach F1. Nebylo to nahodou v tom inkriminovanem momente naopak

A oplaceni?........ no nevim
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2008   #14
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Motto View Post
Proc jsem udelal co? Ze jsem te predjel? To se nemuze?
Samozrejme, ze muze, ale zrovna v teto zatacce to v 99% procentech dopadne ve formulich crashem.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2008   #15
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Tak jsem zase skusil jet na 3 zastávky protože nerad jezdím s plnou bandou. No a zase s toho byly zastávky 4 :-), no to ty zdi :-). Jinak 7 místo a s tím jsem spokojený.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 28.10.2008   #16
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Tak jsme zkoukl po?ínání Motta a nevidím na jeho p?edjížd?cích manévrech nic špatnýho. P?edjetí Chasose nebylo riskantní protože bylo místa na p?edjetí dost a Chaos nem?l d?vod uhýbat do stran. Chapu že Agarash asi moc rád nebyl po ztrát? tolika pozic, ale sta?ilo malinko ubrat a dopadlo by to úpln? jinak, takže spíš Agarash nezvládl F1 v daných podmínkách ......
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.