Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.7.2011   #441
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Statistiky
Q
Sprint
Long
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #442
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default Fail

Tak jsem se p?ihlásil kolem p?l 8 a stihl trochu potrénovat. Ale na za?átku kvalifikace se mi stalo to co jsem tak trochu ?ekal, za?lo to lagovat až to skon?ilo ztraceným spojením.

Ale no co, p?íšt? to snad vyjde. :-)

Jinak Hanzi, neple? si prosím XRT s XFR :-) Jinak m? trochu zarazilo co jsi napsal, že jsi úmysln? brzdil o dost pozd?ji a potom už to "napálil" to jiného vozu. Chápu že to bylo v zápalu boje, no víc to rozebírat nebudu.

Jinak já se ?ídím jednou zásadou, a to že se snažím mít co nejmén? kontakt? s ostatníma, i za cenu ztráty pozice, hlavn? co se tý?e CUPových závod?. Na publicu to totiž není vždycky možné. :-)
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #443
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Hanz: Hlavn? jsem se však soust?edil na hladkou jízdu a stav pneumatik i za cenu kontakt? a pomalejších ?as?

A to t? nenapadlo, že kdyby t?ch úmyslných kontakt? nebylo, že by jezdec p?ed tebou jel taky ?ist?jší stopu a tím pádem rychlejší ?as a tím pádem by si i ty mohl mít rychlejší ?as a p?edjel bys jej až v ten moment kdybysi na to opravdu m?l a ne jen doufat, že ,,ove?ka´´ uhne ? Na m? tak tv?j jízdní styl p?sobí.
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #444
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
...ale protože FXO lépe brzdí, dovolil jsem si zabrzdit na polovi?ní vzdálenosti v další ostré zatá?ce a ob? XFR p?edjet zp?t – kontakt s Klouckem nebyl úmyslný, ale byla to jediná možnost, jak se tam vejít, protože na levé stran? byl Ghost a na pravé Kloucek a další auto a navíc v zatá?ce p?ed námi bylo pomalé auto nalevo, takže prost? jediná možnost jak nezp?sobit žádnou velkou kolizi, ?i srocení dav?, bylo to poslat do té jediné škvíry p?esn? na auto, rozhodn? jsem ale o nikoho nebrzdil...
Za 1) nebylo tam žádné jiné pomalé auto, byl jsem tam jen já a Klouczech. Za 2) tohle nešlo ubrzdit, kdybych ti tam nevjel tak by ses zastavil o ze? na druhé stran?. Za 3) porušení pravidel Všeobecných pravidel závod? v bodech 2.1.1 a 2.2.1. Už jsem to poslal jako protest.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #445
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Za 1) nebylo tam žádné jiné pomalé auto, byl jsem tam jen já a Klouczech. Za 2) tohle nešlo ubrzdit, kdybych ti tam nevjel tak by ses zastavil o ze? na druhé stran?. Za 3) porušení pravidel Všeobecných pravidel závod? v bodech 2.1.1 a 2.2.1. Už jsem to poslal jako protest.
1, To šlo ubrzdit úpln? v klidu a v hotlapech tak bzrdím normáln?

2, t?ch aut tam bylo n?kolik a já si to namí?il do volného prostoru mezi n? ... ty jsi byl nalevo v?bec si m? nijak zpomalit nemohl - víc starostí mi nad?lal Kloucek napravo, kterého v tu chvíli zpomalilo auto p?ed ním... tedy pokud mluvíme o stejné situaci tuším v druhém nebo t?etím kole po zatá?ce pod mostem.

3, docela m? zaráží a mrzí, že si na n?co takhle st?žuješ, když jsem od tebe dostal ze zadu daleko více ran - kolikrát jsi do m? zezadu str?il úmysln?? ... A krom? toho je tu to vystr?ení ze stopy p?i nájezdu na cílovku, kdy mi to trochu ujelo, tak jsi m? právem p?edjel, ale p?itom si mi nenechal dost místa abych mohl v klidu projet bezpe?n? zatá?kou ... máš snad dvojí metr? Myslím, že to bylo maximáln? ?isté, jak to podmínky umož?ovali ...

Quote:
Jinak m? trochu zarazilo co jsi napsal, že jsi úmysln? brzdil o dost pozd?ji a potom už to "napálil" to jiného vozu. Chápu že to bylo v zápalu boje, no víc to rozebírat nebudu.
já jsem nebrzdil nijak p?ehnan? pozd?ji, já brzdil tak pozd? jak to FXO umož?uje když se ?lov?k nesnaží hlídat pneu ... rozhodn? jsem to nehodlal napálit do nikoho, nejsem blbej abych se vy?azoval ze závodu a kazil závod n?komu jinýmu. Místo tam bylo.

Quote:
A to t? nenapadlo, že kdyby t?ch úmyslných kontakt? nebylo, že by jezdec p?ed tebou jel taky ?ist?jší stopu a tím pádem rychlejší ?as a tím pádem by si i ty mohl mít rychlejší ?as a p?edjel bys jej až v ten moment kdybysi na to opravdu m?l a ne jen doufat, že ,,ove?ka´´ uhne ? Na m? tak tv?j jízdní styl p?sobí.
Na souboj s tebou jsem se koukal v záznamu, ano jeli jsme vedle sebe n?kolikrát i na lehký kontakt, ale bylo to ?isté a žádný z nich nevedl k tomu, že bychom se vystr?ili n?kam. Do t?ch svodiel, jak jsi tam nasko?il pravou stranou auta, si najel úpln? sám - já byl v tu chvíli 3-4 metry za tebou ... taky jsem koukal, co to tam vyvádíš
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #446
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
1, To šlo ubrzdit úpln? v klidu a v hotlapech tak bzrdím normáln?

2, t?ch aut tam bylo n?kolik a já si to namí?il do volného prostoru mezi n? ... ty jsi byl nalevo v?bec si m? nijak zpomalit nemohl - víc starostí mi nad?lal Kloucek napravo, kterého v tu chvíli zpomalilo auto p?ed ním... tedy pokud mluvíme o stejné situaci tuším v druhém nebo t?etím kole po zatá?ce pod mostem.

3, docela m? zaráží a mrzí, že si na n?co takhle st?žuješ, když jsem od tebe dostal ze zadu daleko více ran - kolikrát jsi do m? zezadu str?il úmysln?? ... A krom? toho je tu to vystr?ení ze stopy p?i nájezdu na cílovku, kdy mi to trochu ujelo, tak jsi m? právem p?edjel, ale p?itom si mi nenechal dost místa abych mohl v klidu projet bezpe?n? zatá?kou ... máš snad dvojí metr? Myslím, že to bylo maximáln? ?isté, jak to podmínky umož?ovali ...



já jsem nebrzdil nijak p?ehnan? pozd?ji, já brzdil tak pozd? jak to FXO umož?uje když se ?lov?k nesnaží hlídat pneu ... rozhodn? jsem to nehodlal napálit do nikoho, nejsem blbej abych se vy?azoval ze závodu a kazil závod n?komu jinýmu. Místo tam bylo.



1. Tohle je závod, né hotlap. Takové bržd?ní navíc mimo zzávodní stopu je pro ostatní nebezpe?né a kdyby tam nebyli stejn? by si ztratil ?as.

2. ?e? je o druhém kole, ne o prvním. IMO snažit se n?koho p?edjet na brzdy když ma naskok cca 4 desetiny neni nejlepší nápad.

3. Co jsem vid?l, tak pár tukanc? zezadu t? neovlivní tak jako když to p?ed n?koho pustíš na brzdy vnit?kem, a to nemluvím o možném poškození.

Pochop, že se t? nikdo nesnaží "zdiskreditovat". Každý si chce dob?e zazávodit a je dob?e že se knám p?idávají nová?ci. Nikdo nem?že být bezchybný hned od za?átku, ale m?že se o to co nejvíce snažit. Což IMO tvoje v?ta o šet?ení pneumatiky i na úkor kontakt? moc tuhle snahu neukazuje.

Doporu?uju p?e?íst si pravidla na které odkazuje první p?ísp?vek v threadu, zejména o p?ednosti do zatá?ek.
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #447
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by D4NO View Post
1. Tohle je závod, né hotlap. Takové bržd?ní navíc mimo zzávodní stopu je pro ostatní nebezpe?né a kdyby tam nebyli stejn? by si ztratil ?as.

2. ?e? je o druhém kole, ne o prvním. IMO snažit se n?koho p?edjet na brzdy když ma naskok cca 4 desetiny neni nejlepší nápad.

3. Co jsem vid?l, tak pár tukanc? zezadu t? neovlivní tak jako když to p?ed n?koho pustíš na brzdy vnit?kem, a to nemluvím o možném poškození.

Pochop, že se t? nikdo nesnaží "zdiskreditovat". Každý si chce dob?e zazávodit a je dob?e že se knám p?idávají nová?ci. Nikdo nem?že být bezchybný hned od za?átku, ale m?že se o to co nejvíce snažit. Což IMO tvoje v?ta o šet?ení pneumatiky i na úkor kontakt? moc tuhle snahu neukazuje.

Doporu?uju p?e?íst si pravidla na které odkazuje první p?ísp?vek v threadu, zejména o p?ednosti do zatá?ek.
+1.

Hanzi, m?l jsem s tebou taky už n?kolikrát problém a to jsme se vzájemn? potkali jenom párkrát. Ty tam vážn? lítáš jak v hotlapu, ale my nejsme ghost cary.... (). Kdybych ti dal takovou ?afu já a zkazil ti tak závod, tak si tady nejspíš p?e?tu, jak jsem bezohlednej, ale jak tam rozdáš pár d?lovek ty, tak je všechno ok? Je to sice sranda pohár, ale je to sranda odtud potud. Tam, kde ty máš srandu, tam na tebe ostatní podávají protesty.
Zkus se znovu zamyslet nad tím, jak jezdíš, protože závod?ní je i o tom, um?t tu nohu z plynu sundat.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #448
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Hanzi nemusíš tolik tla?it na pilu, protože n?kdy mén? znamená více. N?kolikrát si m? v minulých závodech p?edjížd?l takovým zp?sobem, že kdybych nezvolnil tak jsme oba v hodinách.
Uvedu p?íklad: Na FE jsi mne podjížd?l v takové rychlosti na výjezdu z nové zatá?ky (ta podkova), že jediné co t? drželo na trati byly moje dve?e a m?j náhon 4x4 na RB4. Kdyby tam bylo XRT pop?. další FXO tak kon?í v písku. Mimochodem mi v té chvíli tancoval volant po stole jak Havajská tane?nice jaké to byly rány od FF
Chápu že u?ený z nebe nespadl a jsi teprve za?áte?ník, ale ob?as to cpeš dop?edu místy kudy to ani fyzikáln? nejde

Dalším problémem, je že n?kdy tancuješ po trati jak zajíc p?i lovecké sezón? a špatn? se domníváš, že se jedná o defensivní stopu. Defensivní stopu znamená že pokud je jezdec za tebou rychlejší m?žeš jednou zm?nit sm?r (ne vícekrát), proto je vhodné myslet dop?edu a zm?nit sm?r. Budeš tak moci jet vnit?ní stopu v další zatá?ce a on t? nebude moci p?edjet. Nebo pujdeš na vn?jšek s v?domím, že jsi lepší na brzdy, tzn. necháš ho probrzdit pozd?jším brzd?ním a podjedeš ho na vnit?ek

Každému ob?as rupne v kouli a pustí to n?kam najivn? a? už na brzdy nebo jinak, ale je pot?eba se z t?chto chyb pou?it a né je stále obhajovat a opakovat, protože to nikam nevede a nic se tím nenau?íš

Tenhle závod jsem sice nejel, ale nedalo mi to nevyjád?it se

BTW on ten GAGARIN d?ív m?l n?co do sebe, protože u?il jezdce trochu p?emýšlet dop?edu, jinak v?tšina takových st?et? kon?ila výletem mezigalaktického ražení
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.

Last edited by Vitr; 25.7.2011 at 17:46.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #449
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
1, To šlo ubrzdit úpln? v klidu a v hotlapech tak bzrdím normáln?

2, t?ch aut tam bylo n?kolik a já si to namí?il do volného prostoru mezi n? ... ty jsi byl nalevo v?bec si m? nijak zpomalit nemohl - víc starostí mi nad?lal Kloucek napravo, kterého v tu chvíli zpomalilo auto p?ed ním... tedy pokud mluvíme o stejné situaci tuším v druhém nebo t?etím kole po zatá?ce pod mostem.

3, docela m? zaráží a mrzí, že si na n?co takhle st?žuješ, když jsem od tebe dostal ze zadu daleko více ran - kolikrát jsi do m? zezadu str?il úmysln?? ... A krom? toho je tu to vystr?ení ze stopy p?i nájezdu na cílovku, kdy mi to trochu ujelo, tak jsi m? právem p?edjel, ale p?itom si mi nenechal dost místa abych mohl v klidu projet bezpe?n? zatá?kou ... máš snad dvojí metr? Myslím, že to bylo maximáln? ?isté, jak to podmínky umož?ovali ...

1] v hotlapu nemusis pocitat s ostatnimi auty a respektovat jejich stopu pokud na ni maji pravo, coz je zcela evidentni v tomto pripade, to nic nemeni na tom, ze dobrzdit to do idealni stopy rozhodne neslo, ve chvili narazu jsi mel vsechna kola v obou smerech ve smyku a trajektorii po ose a ve stope te udrzel jen naraz do ghosta

2] auta tam byla dve, ghost a za nim klouczech, oba vpravo, druha zatacka druheho kola

3]neprekvapuje me, ze si nekdo na tvou jizdu stezuje, spis me prekvapuje, ze si stezuje jeste celkem ohleduplne, za to "krasne ciste predjeti na brzdy" a misty pleteni si defenzivni stopy s klickovanim a blokovanim
vystrceni ze stopy v najezdu na cilovku a nenechani mista na bezpecne projeti - tos myslel, ze po tve chybe a ztrate pozice, kdy byl uz ghost pred tebou a zacal by ujizdet, najednou zpomali a uhne dovnitr zatacky ze sve stopy [v tu chvili uz pravem volene] aby ses mohl do sve stopy vratit ty? asi ne ze..

nechci tu rozjizdet flame, ale pokud clovek evidentni situaci vidi zcela opacne, neda mi to, abych nenapsal svuj nazor. kazdy dela chyby a hlavne v zacatcich, ale dobrym postupem je se z nich poucit a ne jit zabednene dal s tim, ze to je spravne a vsichni ostatni jsou blbci.
viz post vys doporucuji precist pravidla zavodeni a nevynechat cast o fair play
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #450
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Hanzi... Já si st?žuju, protože se mi to prost? nelíbí. Hned v první zatá?ce jsi m? nalepil na ze?, za vlásenkou za 2. splitem jsem už m?l p?esah p?l auta, ale zav?el jsi mi to zas a zase jsem skon?il ve zdi, p?i?emž to odnesla pravá p?lka auta a to znamenalo zkažený závod. Pak jsi nás s Klouczechem "p?edjel, jak to situace umož?ovala", což se mi taktéž rozhodn? nelíbilo. Potom už mi up?ímn? n?jaký ten kontakt byl v podstat? ukradený, ale vždy když jsem do tebe p?i brzd?ní p?ed vlásenkou narazil, sundal jsem nohu z plynu a zkusil to v další zatá?ce. Btw ty nárazy na brzdách p?išly až po tvém manévru, který jsem podal jako protest, ne jak to popisuješ v pm.
Víš ono to neni snadný, když jedeš za n?kym kdo jede každý kolo každej pes jiná ves... Já si jedu svou stopu, která je na mojí hran?. Jenže když jedu za n?kym, komu se brzdný body liší o X metr?, tak se to prost? stane. Ale to nic nem?ní na mém názoru, že v tom 2. kole jsi to tam pustil hlava nehlava a porušuje to pravidlo 2.2.1.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #451
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Hanz: Nikde sem nemluvil o tom, že ty m?žeš za to, že já jsem do svodidel vlet?l, i když ?áste?n? ano, nevím pro? ses cpal furt na vnit?ek když si mi v ten moment co si m? štouchl sahal sotva po zadní kolo, když se na to podíváš z pta?í perspektivy rozhodilo m? to a abych nevrazil do vnit?ních svodidel, trhnul jsem to decentn? a tak najel do t?ch vn?jších, nebít štouchu nestalo by se to ale máš pravdu i já jsem tomu mohl zabránit kdybych ti tu stopu nechal ale nevím nevím pro? bych to d?lal, když si na ni nem?l nárok. Každopádn? stane se je to závod ale já narážel na tv?j celkový jízdní styl ne na konkrétni situaci.
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #452
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Ad DANO:, Já vím, že mám do dokonalosti sakra daleko ... a do ghost caru ješt? dál , koneckonc? LFS jezdím chvíli, ale jinak toho mám závod?ní najeto skute?n? hafo … rozhodn? nesouhlasím s tím, že rozdávám d?lovky – promi?te, ale je rozdíl mezi tím když se na n?koho nalepím plechy nebo do n?j str?ím. Já do nikoho nestrkám schváln? – to rozhodn? ni?emu neprosp?je, ale když je tam místo i když je to plech na plech, nevidím na trochu kontaktu nic špatného. Koneckonc? tahle auta se plechovky nejmenují jen tak pro nic za nic a i v reálu se tak normáln? jezdí. V pravidlech je definováno narážení a vystrkování, ale otírání se plech na plech ne. Kontakt a narážení jsou dv? r?zné v?ci - první d?lám, když je to bezpe?né v rámci fairplay, druhé ne, protože to bezpe?né není a není to hlavn? fair play.

ad ostatní: Kdybych rozdával d?lovky, vypadalo by mé auto i pneumatiky zcela jinak, ale o tom p?eci není tohle okruhové závod?ní … jízda plech na plech je ale sou?ástí a tím nejlepším na okruhového závod?ní, samoz?ejm? to neplatí u formulí, kde se jezdí maximáln? kolo na kolo, protože plechy nemají

Co se týká mého tancování po trati v defenziv? … v?tšinou d?lám to, že najedu na vnit?ek, ale p?ed zatá?kou se vrátím do stopy tak abych tu zatá?ku projel. Jestli je to kli?kování, tak pardon … jinak to neumím.

?ukance ze zadu jsou pro m? hodn? nep?íjemné a zkušení jezdci, dob?e v?dí, co to ud?lá … je to jako u motokár, správný kontakt ve správný okamžik znamená delší brzdnou dráhu a tedy vyjetí ze stopy a tak se to používá i v LFS. Zažil jsem o to pokus v LFS ze strany n?kterého ze zkušených jezdc? n?kolikrát. Pro m? je to hodn? nep?íjemné, zvláš? když jsem jel s ohledem na pneumatiky …

A nohu z plynu jsem sundával více, než bylo zdrávo a nutné, nakonec kdybych je bezhlav? jak nazna?ujete, tak bych nedojel jako v p?edchozím závod? . Po?ád se u?ím, ale ?íkám narovinu, že jezdím maximáln? férov?, protože jinak m? to nebaví a to jde i kontaktn? plech na plech. Nikdy do nikoho ale úmysln? nenarážím, nikoho úmysln? neotá?ím a nechávám v zatá?ce vždy prostor, když mám n?koho vedle sebe a vidím ho. Totéž o?ekávám na oplátku. Musím ale ?íci, že m? p?ístup n?kterých vyložen? zaráží … když se podívám, jak ob?as vypadají reálná auta po reálných závodech t?eba z BTCC nebo Japonského mistrovství ces?áku, jak ostré kontakty tam jsou a souboje plech na plech s odletujícími kusy jsou zcela normální, tak mi protesty n?kterých jezdc? v našem LFS, typu: „jé von se do m? op?el, jé von m? to poškrábal, je von to dobrzdil tak tak …“ p?ijdou dost úsm?vné .

Každopádn? vaše výtky beru, budu se rozhodn? snažit n?které v?ci zlepšit díky.
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #453
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Uchází ti jedna velice podstatná v?c: FXO není XRT !! Že tob? štouchy skoro nic neud?laj a nijak podstatn? nerozhodí neznamená, že jezdci s XRT to mají stejn? tak. Jak si psal že si ?um?l co to p?ed tebou vyvádím, tak pro? asi, já to auto prost? nesrovnám tak rychle když se do ,,m?´´ (obecn?) op?eš.

Last edited by Awaj12; 25.7.2011 at 18:38.
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #454
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Awaj12 View Post
Uchází ti jedna velice podstatná v?c: FXO není XRT !! Že tob? štouchy skoro nic neud?laj a nijak podstatn? nerozhodí neznamená, že jezdci s XRT to mají stejn? tak. Jak si psal že si ?um?l co to p?ed tebou vyvádím, tak pro? asi, já to auto prost? nesrovnám tak rychle když se do ,,m?´´ (obecn?) op?eš.
omlouvám se, ale i ze záznamu nevidím, že bych se do tebe n?jak op?el a tak zp?sobil ten tv?j náraz do svodidel ... v tu chvíli už si jel sám a 2-3 metry p?edemnou, když jsi nasko?il pravou stranou na to hrazení ... kontakt v byl v té táhlé zatá?ce p?ed tím, ale nijak významný aby nás to rozhodilo - navíc následoval p?ímý úsek, kde jsem se musel stáhnout za tebe a až tam si narazil, pokud tedy mluvíme o stejné situaci v klesání k té pravoúhlé zatá?ce v zadní ?ásti trati ... fakt sorry, ale jiný souboj s tebou si nevybavuji. A to že jsem se tam cpal ... to jo, ale s citem a bez vytla?ování, rpotože to by neprosp?lo m? ani tob? a riskoval bych havárku, proto jsem se pak také stáhl za tebe
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 25.7.2011 at 18:53.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #455
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Mluvíme o tom samém, podívej se na to zvrchu je to tak vyhodil si m? lehce ze stopy, viz. jak sem psal výše ale já tuhle naši situaci v?bec necht?l ?ešit, to se m?že stát, a jak už sem taky psal mluvím obecn?, rozvedl jsem to až potom co jsi napsal, že si neuv?domuješ cokoli špatného, já žádné protesty ani nic dávat nechci a nebudu není pro?, jen sem ,,spokojený´´ když si to n?kdo uv?domí. Samoz?ejm? omluvu p?íjmám a už howk, koukám výše, že máš s n?kým v?tší problémy než tuhle prkotinu.
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #456
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Musím ale ?íci, že m? p?ístup n?kterých vyložen? zaráží … když se podívám, jak ob?as vypadají reálná auta po reálných závodech t?eba z BTCC nebo Japonského mistrovství ces?áku, jak ostré kontakty tam jsou a souboje plech na plech s odletujícími kusy jsou zcela normální, tak mi protesty n?kterých jezdc? v našem LFS, typu: „jé von se do m? op?el, jé von m? to poškrábal, je von to dobrzdil tak tak …“ p?ijdou dost úsm?vné . [/size][/font]
Tady z toho je vid?t, že jsi o pravidla neprojel ani jedním okem...

2.1.1 Žádné neopatrné ježd?ní. Vždy respektujte ostatní závodníky. Bu?te opatrní. M?jte trp?livost. Chápejte omezení programu a jezd?te podle toho. Online ježd?ní v závodním simulátoru NENÍ úpln? stejné jako závod?ní v reálu ve všech ohledech, a v n?kterých p?ípadech online závod?ní vyžaduje ješt? více opatrnosti.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #457
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

V LFS je v online kolikrát mnohem nebezpe?n?jší jezdit plech na plech, protože zde hrají roli lagy ap. Myslím, že je na tohle taky upozorn?no v pravidlech.

Závodu jsem se nezú?astnil, ale tohle platí obecn?.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #458
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Hanzi... Já si st?žuju, protože se mi to prost? nelíbí. Hned v první zatá?ce jsi m? nalepil na ze?, za vlásenkou za 2. splitem jsem už m?l p?esah p?l auta, ale zav?el jsi mi to zas a zase jsem skon?il ve zdi, p?i?emž to odnesla pravá p?lka auta a to znamenalo zkažený závod. Pak jsi nás s Klouczechem "p?edjel, jak to situace umož?ovala", což se mi taktéž rozhodn? nelíbilo. Potom už mi up?ímn? n?jaký ten kontakt byl v podstat? ukradený, ale vždy když jsem do tebe p?i brzd?ní p?ed vlásenkou narazil, sundal jsem nohu z plynu a zkusil to v další zatá?ce. Btw ty nárazy na brzdách p?išly až po tvém manévru, který jsem podal jako protest, ne jak to popisuješ v pm.
Víš ono to neni snadný, když jedeš za n?kym kdo jede každý kolo každej pes jiná ves... Já si jedu svou stopu, která je na mojí hran?. Jenže když jedu za n?kym, komu se brzdný body liší o X metr?, tak se to prost? stane. Ale to nic nem?ní na mém názoru, že v tom 2. kole jsi to tam pustil hlava nehlava a porušuje to pravidlo 2.2.1.
AHÁÁÁ ... Tak o tomhle mluvíš! Já o tob? tam v?bec nev?d?l a ani jsem si n?jakého nárazu nevšiml - vid?l jsem napravo v pravém zrcátku za sebou Kloucka, tebe jsem v tu chvíli neregistroval ... navíc jsem se v ten okamžik soust?edil na rozjetí do kopce, protože jsem blb? za?adil z 1 na 3, kv?li tomu vyhýbání se kontaktu autu p?ed námi v té zatá?ce ... takže sorry, tohle mi naproto uniklo v?bec jsem t? v tu chvíli neregistroval držel jsem si nejvnit?n?jší stopu, co to šlo a snažil se ujet Klouckovi po vnit?ku ...

ad druhý p?ípad, Každopádn? kdybych to tam pustil, jak to popisuješ, tak bych v té zatá?ce skon?il a vzal sebou pár dalších, ale této situaci se to ani nep?iblížilo ... bylo to v norm?, co mi FXO i tamní prostor umožnilo.
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 25.7.2011 at 19:23.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #459
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Tady z toho je vid?t, že jsi o pravidla neprojel ani jedním okem...

2.1.1 Žádné neopatrné ježd?ní. Vždy respektujte ostatní závodníky. Bu?te opatrní. M?jte trp?livost. Chápejte omezení programu a jezd?te podle toho. Online ježd?ní v závodním simulátoru NENÍ úpln? stejné jako závod?ní v reálu ve všech ohledech, a v n?kterých p?ípadech online závod?ní vyžaduje ješt? více opatrnosti.
já na n? kouknul dokonce ob?ma o?ima a tímto bodem jsem se ?ídil zcela do puntíku. Byl jsem velmi opatrný p?i p?edjížd?ní protože to jinak ani nešlo - nedojel bych jako minule A protože jsem dojel v po?ádku a ješt? s rezervou, opatrný jsem ur?it? byl. Kdyby ne, byl bych s odva?enými pneu a s autem na kusy n?kde vedle trati. Jel jsem navíc radši pomaleji s ?asy kolem 1:34 což o mé opatrnosti i znalosti výše uvedeného pravidla myslím dostate?n? sv?d?í ....


Quote:
V LFS je v online kolikrát mnohem nebezpe?n?jší jezdit plech na plech, protože zde hrají roli lagy ap. Myslím, že je na tohle taky upozorn?no v pravidlech.

Závodu jsem se nezú?astnil, ale tohle platí obecn?.
Souhlasím, také píši: Kontakt a narážení jsou dv? r?zné v?ci - první d?lám (?i spíše když tomu nejde zabránit tak minimalizuji silu kontaktu), když je to bezpe?né v rámci fairplay, druhé ne, protože to bezpe?né není a není to hlavn? fair play.

V p?ípad? lagování, což ale v tomto závod? problém nebyl, to je samoz?ejm? jakýkoliv kontakt nebezpe?ný a tudíž spadá do kategorie narážení.
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 25.7.2011 at 19:28.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2011   #460
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Hanzi, m? stále udivuje jedna v?c. Ty jdeš klidn? do kontaktu s n?kým jenom proto, že to povolují pravidla. Všeobecn? v LFS se kontakt?m musí co nejvíce p?edcházet, protože minilagy tu po?ád jsou a m?žeš tím n?komu znechutit závod, i když pravidla ti dají zapravdu. Další v?cí jsou kontakty s XRT, kdy je pot?eba být dvakrát tak opatrn?jší. Zkus dát závod s XRT, já t? budu štrejchat s FXO a uvidíme co na to budeš ?íkat.

A asi to nejd?ležit?jší, absolutn? nikdo ti ne?íká že si b?chneví co, nikdo ti nenadává. Jenom to chce vážn? p?emejšlet a domyslet následky svého jednání a né se po?ád odvolávat na pravidla. Když to tak vemu, tak tadyta celá komunita je jedna parta kamarád?, který si mnohdy bezmezn? d?v??ují a jednou zatá?ku bok po boku t?eba padesátkou, i když pravidla zase ?eknou bla bla bla
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.