Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.3.2005   #81
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Vim ze to je problem Mercury a prakticky s nim nemuzete nic delat nez cekat na novy verze ale jeden priklad oznacovani prectenych:

Dneska v noci jsem si vsechno oznacil jako prectene.
Dneska rano sviti novy prispevek v 1. ?eská LFS liga / 1. CZ LFS Liga - Prolog 2005 (Anketa - v?z / t?ída na 10. závod)
Od SIR Today, 8:50 am
a kdyz do toho tématu vlezu, posledni prispeved je sice od SIRa ale Posted Mar 16, 2005, 5:40 pm, ostatne vsechny prispevky v tom threadu jsou z 16.3.
to je tim ze jsem ten thread odpinoval (uz neni zvyraznenej), koukal sem do bugu threadu ve foru vyvojaru Mercury a uz je to tam zmineny...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2005   #82
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Please jak to vypada s tim uploadem vetsich souboru, me to furt nejde..
Jinak driv fungoval skript /upload.php co daval veci do submitted, ted nejde ale sel mi ten script ze sekce soubory, ovsem po uploadnuti mi to nereklo pod jakym linkem ten soubor bude a protoze to byl skin na zitra, nechtel jsem riskovat ze ho nekdo stihne nekam zaradit a potreboval jsem na nej dat odkaz do fora hned. Zjistil jsem ze je v adresari downloads, tak jsem ten link dal takhle do fora, doufam ze ho pak nekdo nepresune nebo tak. Je submitted stary jiz nefuncni a downloads novy zpusob kam se uploaduje nebo jak mam tyhle 2 veci chapat?
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2005   #83
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Please jak to vypada s tim uploadem vetsich souboru, me to furt nejde..
Jinak driv fungoval skript /upload.php co daval veci do submitted, ted nejde ale sel mi ten script ze sekce soubory, ovsem po uploadnuti mi to nereklo pod jakym linkem ten soubor bude a protoze to byl skin na zitra, nechtel jsem riskovat ze ho nekdo stihne nekam zaradit a potreboval jsem na nej dat odkaz do fora hned. Zjistil jsem ze je v adresari downloads, tak jsem ten link dal takhle do fora, doufam ze ho pak nekdo nepresune nebo tak. Je submitted stary jiz nefuncni a downloads novy zpusob kam se uploaduje nebo jak mam tyhle 2 veci chapat?
upload.php sem zrusil z bezpecnostnich duvodu... a stejne neni potreba - pokud chces dat skin do fora, nic ti nebrani pridat ho jako prilohu k prispevku...

problem s uploadem vetsich souboru do sekce downloads je zpusobeny Apachem... vim jak to vyresit, preposlal sem to bloodymu, ale protoze ted probihaji prace na prechodu na jiny server, neni to ted priorita...


edit: chyba
Nitemare is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2005   #84
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Nitemare
downloads.php sem zrusil z bezpecnostnich duvodu... a stejne neni potreba - pokud chces dat skin do fora, nic ti nebrani pridat ho jako prilohu k prispevku...

problem s uploadem vetsich souboru do sekce downloads je zpusobeny Apachem... vim jak to vyresit, preposlal sem to bloodymu, ale protoze ted probihaji prace na prechodu na jiny server, neni to ted priorita...
ten problem a apachem chapu, az na to prijde rada.. ale na ostatni otazky jsi odpovedel nejak tak ze jsem to vubec nepochopil :no: (pokud teda downloads.php neni upload.php co daval veci do /submitted a jen ses neprepsal)
ja jen abych vedel co je v soucasnosti "zivy", protoze dat skin jako prilohu, je to zpusob ktery mi je proti srsti treba proto ze nemam rad kdyz kazdej prispevek ma 0.5MB, ja si furt myslim ze forum ma byt o informacich a ne o tune obrazku, preferuju linky, ale jak tak koukam co sem kazdej strka tak jsem asi v tomhle nazoru sam a budu se muset prizpusobit
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2005   #85
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

sorry, skutecne sem se prepsal... zrusil sem upload.php

myslim, ze obrazky na foru jsou ok v pripade, ze jsou v sekci k tomu urceny (skiny)

ale preferovanej zpusob uploadu cehokoliv je do sekce "soubory"...
soubor se hned po uploadu obevi ve slozce /downloads a nikam se z ni nepresouva, takze ho hned muzes nekam nalinkovat
Nitemare is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2005   #86
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

diky za info, ted uz to je uplne jasny :up:

akorat s tema obrazkama si predstav v kazdym prispevku 0.5MB skin a v nekterym prispevku treba 4 nebo i 10 protoze to tam nekdo naseka za celej tym -ta stranka pak bude mit 20MB
A kdyz se na ni obcas vratim abych dotahnul jeden novej co je na konci.. O co suprovejsi jsou linky a kazdej at si klikne na to co mu chybi (jo az budou mit vsichni 4mbit bez fup a datovyho limitu a 1600x1200 monit. aby jim ten 1024 obrazek nerozjel forum tak to asi resit nebudu taky )
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2005   #87
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
diky za info, ted uz to je uplne jasny :up:

akorat s tema obrazkama si predstav v kazdym prispevku 0.5MB skin a v nekterym prispevku treba 4 nebo i 10 protoze to tam nekdo naseka za celej tym -ta stranka pak bude mit 20MB
A kdyz se na ni obcas vratim abych dotahnul jeden novej co je na konci.. O co suprovejsi jsou linky a kazdej at si klikne na to co mu chybi (jo az budou mit vsichni 4mbit bez fup a datovyho limitu a 1600x1200 monit. aby jim ten 1024 obrazek nerozjel forum tak to asi resit nebudu taky )
:no: 0,5MB x 10 ks = 5MB ne 20MB :munch:
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2005   #88
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by RavenakCZE
:no: 0,5MB x 10 ks = 5MB ne 20MB :munch:
na plny strance je 15 prispevku a kazdej muze mit klidne 10 skinu (ruzny auta, post za celej tym atd), kolik ti vychazi?
Nejde prece o to kolik presne nebo jestli kazdej skin ma 0.5MB jako ze nema, psal jsem vseobecne, ze v principu mi to neprijde dobry vkladat takhle velky veci primo do postu a koneckoncu zatim to skoro nikdo neudelal takze to lidi citej asi stejne.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2005   #89
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Chtel jsem udelat post s prilohou (.jpg) a kdyz dam Prochazet, vyberu soubor a pak Pridat prilohu tak to napise "Chyba p?i náhrávání p?ílohy. Soubor neexistuje."
Pritom ten soubor existuje, dal jsem do dokonce na c:\ aby ho nematla nejaka dlouha cesta ale nic nepomaha. Asi jsem lama.
(nazev souboru nema mezery ani jiny M$ paznaky)
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2005   #90
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Chtel jsem udelat post s prilohou (.jpg) a kdyz dam Prochazet, vyberu soubor a pak Pridat prilohu tak to napise "Chyba p?i náhrávání p?ílohy. Soubor neexistuje."
Pritom ten soubor existuje, dal jsem do dokonce na c:\ aby ho nematla nejaka dlouha cesta ale nic nepomaha. Asi jsem lama.
(nazev souboru nema mezery ani jiny M$ paznaky)
hmm me to taky nejde.. asi dalsi z tech novych ochran proti hacknuti serveru.. no zkusim s tim neco udelat
Nitemare is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2005   #91
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Neni cas zalozit v souborech sekci S2 a dat tam na stazeni S2 alpha demo a DEDI?

A nova verze fora nebude?
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2005   #92
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Co kdyby si vsichni do podpisu napsali aspon ovladac, na kterem hraji (mys, volant) a hlavne znacku. Ted napriklad by se mi to hodilo, kdyz bych hledal nekoho se stejnym volantem jako mam ja.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2005   #93
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Mam psat ze vysel MercuryBoard v1.1.4?
Kdyz jsem napsal ze vysel 1.1.3 tak se nejak nic nedelo, tak uvidime ted
(hlavne pred upgradem zazalohujte )
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2005   #94
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

a taky je phpbb 2.1.0.15 nebo jak to je (co bych za to dal - no flame pls)
Commander is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2005   #95
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Nitemare
Pokud máte n?jaký návrh, jak by se dal tento web vylepšit, nebo máte výhrady k sou?asné úprav?, pište prosím do tohoto threadu....
M?l bych jeden návrh. V rubrice "Koupit" se píše:

"Po vypln?ní obdržíte email s údaji o zaslání platby. Platbu m?žete poslat bu? p?evodem, nebo vložit p?ímo v Komer?ní bance (doporu?ujeme - platba je na našem u?tu v tentýž den a m?žete ov??it i správnost ú?tu!). Po obdržení platby na našem ú?t? Vám obratem pošleme registra?ní kód do Vámi zvolené emailové schránky."

Myslím, že by se tam m?lo p?ipsat, jak dlouhý období se skrývá pod slovem "obratem". Ono to takhle vzbuzuje dojem, že by to mohlo být stejn? rychlý, jako když n?kdo poukazuje peníze na váš ú?et p?ímo v KB. Jenže to tak není. :no:
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2005   #96
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

no, omlouvame se, ale ono ted se to zpozdilo kvuli jistym neocekavanym zalezitostem, ale jiz brzy to bude opet obratem
Nitemare is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2005   #97
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by Nitemare
no, omlouvame se, ale ono ted se to zpozdilo kvuli jistym neocekavanym zalezitostem, ale jiz brzy to bude opet obratem
tak tak ono i slovo "obratem" se da vylozit jako ze :"hned jak to pujde" .....
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2005   #98
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by RavenakCZE
Quote:
Originally Posted by Nitemare
no, omlouvame se, ale ono ted se to zpozdilo kvuli jistym neocekavanym zalezitostem, ale jiz brzy to bude opet obratem
tak tak ono i slovo "obratem" se da vylozit jako ze :"hned jak to pujde" .....
no taky zalezi, kdo co obraci Obracet lze i letopocty na ukazateli
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2005   #99
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

hmm vypada to, ze jel victor nekam na dovolenou nebo co, a nikdo jinej maily nevyrizuje ^^
Nitemare is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2005   #100
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Nitemare
hmm vypada to, ze jel victor nekam na dovolenou nebo co, a nikdo jinej maily nevyrizuje ^^
A nebo se s našima prachama prost? vypa?il a te? si užívá n?kde na Bahamách. B)
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.