Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.4.2013   #41
Lexa999
Newbie

 
Lexa999's Avatar
 
Join Date: 29.4.2013
Location: Zb?ch
Posts: 12
Default

Zatím nejvyda?en?jší závod, ale mohlo to dopadnout líp...

Q: jezdil jsem celej víkend konstantn? ?asy kolem 1.57:4, ale p?ed kvaldou mi ješt? B?lda poslal set na kvaldu a ejhle, bylo tam rázem pod 1:57 a m?j PB = 3. místo na startu

S: 3. místo na startu a 3. místo v cíli, poprvý bedna a netušil jsem, že to p?íjde už ve 4. závod? v život? Docela dlouho to na m? zkoušeli Lála s Jackym, kterým jsem pak ke konci malinko odjel, ale když jsem v poslením kole hledal, kolik mi zbejvá % paliva (podle ukazatele jsem byl na nule), ud?lal jsem chybu a vyjel mimo tra?...okamžit? byl za mnou Jacky, ale už nem?l moc ?asu po?ádn? zaúto?it. Takže spokojenost

L: Se spokojeností se však nedá hovo?it o dlouhym závod?...start ze 13. místa, po první zatá?ce jsem se dostal na dosah B?ldy kterej startoval 3. a p?ede mnou byli jezci o dost pomalejší, v duchu jsem si ?íkal, že jestli se to nepo...., bude to TOP5....avšak posralo kontakt se Štenglem, hulákal jsem snad na celej Race-Club ale když jsem vid?l, jak dopad on, byl jsem rád za svojí situaci. Ne na dlouho, auto bylo poškozený a jet celej hodinovej závod s volantem na k?ivo byl opravdu zážitek...ale i tak jsem se ze zadu prokousal až na kone?ný 6. místo v cíli

Bohužel týmovej kolega neprolomil svou sm?lu a op?t z toho byla nucená zastávka v boxech....snad se p?edvedeme na posledním závod?
__________________

www.zavodnisimulatory.cz

Last edited by Lexa999; 29.4.2013 at 11:42.
Lexa999 is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #42
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q:mal som za ciel prekonat pb aby ten ghostov cas nebol vpredu osamoteny, no nepodarilo sa ani jedno kolo...stejne 2. a ocakavane miesto.
S: snazil som sa na Ghosta na zaciatku zatlacit po tom co som videl ze v lag starte mu to na studenych az tak neslo. Zial som sa dopustil iba kontaktu v zakrute pred eau rouge a v rapist chicane som dostal jemne smyk a Ghost bol prec. Potom nemotivovany som zacal robit chyby a v poslednom kole som dosiel na to ze nemam benal...tak som setril stejne 2. miesto. To je ale klasika v sprintoch...na Ghosta nemam a tym za mnou ujdem. Som nejaky divny medzistupen medzi jazdcami a pomaly nikto na cze-svk scene nejazdi moju rychlost.
R: nocna mora - neslo predbiehanie, ale najhorsie bolo ze som mal uz permanentne pokazeny brzdovy pedal, ktory stale na rovinkach a na kazdom vyjazde brzdil tak na 1-2-3% takze neschopnost chytit rychlost/draft. Dostal som az za Kida na 4. miesto no predbehnut sa mi ho aj kvoli zufalemu nedostatku koncentracie nepodarilo (uz nemozem robit blbosti s flaskou rumu den pred zavodom). Aby toho nebolo dost tak som v 29. kole dostal defekt na PP - vedel som ze je prehriata no kaslal som na to a myslel si ze road tires to vydrzia...zial nie...takze prepad az na 7. miesto po rychlej vymene pneumatiky.

Tak som cely nasraty rozobral pedale, posteloval pruziny, dal tam este nejaky material nech to ma mensiu volu a vsetko funguje ako ma.

Este ospravedlnenie vlastne ani neviem komu ale v longu som hodil jemny ale predsalen skaredy divebomb do T1 a otocil tam jedno auto a sam ostal v hodinach po com ma este trafil Lala. Nedivil by som sa protestu za toto.

Tak zatim - hadam nabuduce v lepsej nalade na Fern Bay, i ked tam predbiehat bude nemozne ak sme sa nevedeli zmestit na sto metrov siroky aston

Inak gratulacia Ghostovi - odjazdil vzorovu Q aj oba zavody.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #43
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Z toho jsem m?l strach v posledních kolech. Také se mi nejvíce opot?ebovával ten vnit?ek pravé p?ední. I bez pedál? se to dalo uhlídat, i když brzdy jsem m?l tak jako v setupu co jsem posílal, dost vzadu stejn? se to rádo blokovalo. Chce to pustit brzdu trošku když se to za?ne smýkat jinak se kolo zastaví a prod?eš tam plošku a potom ti to praskne. Což se ti asi stalo v poslední zatá?ce tam se brzdí dlouze. Na teplotách nezáleží tolik, už se mi poda?ilo takto prod?ít i studenou pneumatiku na FZ5 d?íve.
Tenhle bug ve fyzice pneu jsem n?kolikrát kritizoval a dost mi na LFS vadí, není možné (navíc na takhle lehkém aut?) bouchnout novou road pneu po 50 minutách jízdy, kdy ob?as na chvili?ku bloknu odleh?ené kolo. Pak ?lov?k nem?že jet jako v reálu, ale musí si p?edem zkoušet celou délku závodu, jestli na n?j ne?íhá podobná záke?nost. FZ5 je v?bec extrém, tam jsem jednou na KY bouchnul p?ední pneu po snad 2 kolech.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #44
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Statistiky se generují, bohužel endu musím opakovat nevygeneroval se jeden graf protože to nakonci spadlo. Zrovna grafy který nejde p?egenerovat YGrafem.

Statistiky:

Kvalifikace
Sprint
Endurance


Teda nev??il bych že toto bude takový ordeal.
Dropbox zvorá encoding na thaištinu a rozhází tak ?eské znaky.
Box.com nemá p?ímé odkazy.
Google ?lov?k musí proklikat až kdoví kam aby se k direct linku dostal.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 29.4.2013 at 14:58.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #45
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Question

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Tenhle bug ve fyzice pneu jsem n?kolikrát kritizoval a dost mi na LFS vadí, není možné (navíc na takhle lehkém aut?) bouchnout novou road pneu po 50 minutách jízdy, kdy ob?as na chvili?ku bloknu odleh?ené kolo. Pak ?lov?k nem?že jet jako v reálu, ale musí si p?edem zkoušet celou délku závodu, jestli na n?j ne?íhá podobná záke?nost. FZ5 je v?bec extrém, tam jsem jednou na KY bouchnul p?ední pneu po snad 2 kolech.
No a to jsem nevyzkoušel práv? bohužel a nikdy se mi ale nestalo, ani s FZ5, se kterou jsem v LFS naostro za?ínal a najezdil s ní nejvíc, než p?išel LX Cup, že by mi n?kdy bouchla pneu.

Ani na Northu, kde je to hodn? kritické na brzd?ní se nic podobného ned?lo v endu, te? budu mít strach po?ádn? brzdit, aby mi to neprasklo...

A to jsem se hodn? snažil dobrz?ovat na tom Astonu v?era ješt? v p?ímém sm?ru s koly rovn?, abych to pravé kolo zatížil a blokování minimalizoval....no a te? mi dochází, že asi v tom bude jádro pudla. Záklon (Chlapci z LFS to mají špatn? ozna?ené/p?eložené jako závlek. Závlek totiž není úhel, ale vzdálenost mezi st?edem styku pneumatiky a pr?se?íkem rejdové osy s rovinou vozovky a je p?ímo úm?rný záklonu rejdové osy), který jsem m?l na max a v?tšina z vás asi taky, zp?sobuje, že p?i vyto?ení volantu dostane vn?jší kolo negativní a vnit?ní pozitivní odklon, tedy p?esn? to, co chceme pro maximální trakci p?i pr?jezdu zákrutami. A tedy vlastn? snaha mít na brzdách co nejdéle kola rovn? v domn?ní, že pneu usnadním život tím, že vnit?ní kolo víc zatížim a omezím tak jeho blokaci, paradoxn? zp?sobilo v?tší zát?z na vnit?í ?ást pneu, než bych m?l s vyto?enými koly (?ímž by vnit?ní kolo minimalizovalo pevn? nastavený neg. odklon), což by zv?tšilo sty?nou plochu a zmenšilo tlak na vnit?í ?ást....uvažuju správn???? Jestli ano, tak to byla cenná lekce z geometrie podvozku a práce s pneu, d?kuji LFS, ale mohlo mi jí dát jindy teda.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 29.4.2013 at 19:37.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #46
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Lexa999 View Post
Docela dlouho to na m? zkoušeli Lála s Jackym, kterým jsem pak ke konci malinko odjel, ale když jsem v poslením kole hledal, kolik mi zbejvá % paliva (podle ukazatele jsem byl na nule), ud?lal jsem chybu a vyjel mimo tra?...okamžit? byl za mnou Jacky, ale už nem?l moc ?asu po?ádn? zaúto?it. Takže spokojenost
Lála nevím jak se snažil, já se snažil dostat p?ed n?j protože místa na zrychlení bylo dost. Ale nešlo to zase tak jednoduše když jsme jezdili skoro nastejno. Kolize, ?ekání, potom už nebyl ?as p?edjet a ani se mi necht?lo. Za ten 1b mi ta další pozice na startu nestála

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
To je ale klasika v sprintoch...na Ghosta nemam a tym za mnou ujdem. Som nejaky divny medzistupen medzi jazdcami a pomaly nikto na cze-svk scene nejazdi moju rychlost.
Protože ostatní jezdí s dostatkem paliva

Quote:
R: nocna mora - neslo predbiehanie, ale najhorsie bolo ze som mal uz permanentne pokazeny brzdovy pedal, ktory stale na rovinkach a na kazdom vyjazde brzdil tak na 1-2-3% takze neschopnost chytit rychlost/draft. Dostal som az za Kida na 4. miesto no predbehnut sa mi ho aj kvoli zufalemu nedostatku koncentracie nepodarilo (uz nemozem robit blbosti s flaskou rumu den pred zavodom).
Oni nesta?ili ty pádla co? Ješt? pedály k tomu. Nejde tam nastavit dead zone? Mrtvá zóna? Bu? na volantu nebo ve h?e. S gameportovym volantem se to dalo šidit že si to ?lov?k nakalibroval né až do konce rozsahu a tím pádem potom m?l dead zone. M?žeš zkusit zkalibrovat a nepustit pedál úpln? p?i kalibraci. Tím pádem potom p?i normálním provozu se pustí více než na co je nastaven. M?žeš vypodložit p?i kalibraci, ale já to d?lal nohama, zvláš? jestli ti to ukazuje polohu p?i kalibraci nebo data tak se to dá odhadnout.

Quote:
Aby toho nebolo dost tak som v 29. kole dostal defekt na PP - vedel som ze je prehriata no kaslal som na to a myslel si ze road tires to vydrzia...zial nie...takze prepad az na 7. miesto po rychlej vymene pneumatiky.
Jste asi 3.

Quote:
174 P.HorákLap 26: Stop, Tire Change, Start (0:04.48)0:04.48 26 J.KuliškaLap 29: Stop, Tire Change, Start (0:04.85)0:04.85 389 J.B?líkLap 20: Stop, Tire Change, Start (0:14.67)0:14.67 419 L.Dvo?ákLap 26: Stop, Mechanical Damage, Body Damage, Tire Change, Start (0:28.95)0:28.95
Jenom B?lík ješt? asi leštil okno nebo zrcátka.

Quote:
Tak zatim - hadam nabuduce v lepsej nalade na Fern Bay, i ked tam predbiehat bude nemozne ak sme sa nevedeli zmestit na sto metrov siroky aston
Jako s XRT
Blb?, ale kde to jde lehce že?

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Tenhle bug ve fyzice pneu jsem n?kolikrát kritizoval a dost mi na LFS vadí, není možné (navíc na takhle lehkém aut?) bouchnout novou road pneu po 50 minutách jízdy, kdy ob?as na chvili?ku bloknu odleh?ené kolo. Pak ?lov?k nem?že jet jako v reálu, ale musí si p?edem zkoušet celou délku závodu, jestli na n?j ne?íhá podobná záke?nost. FZ5 je v?bec extrém, tam jsem jednou na KY bouchnul p?ední pneu po snad 2 kolech.
Taky, FZ5 nové pneu, ani žádná velká ?ára na brzdách a bum. Pokoušel jsem se to ob?as ud?lat znova a neda?ilo se mi to.

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
No a to jsem nevyzkoušel práv? bohužel a nikdy se mi ale nestalo, ani s FZ5, se kterou jsem v LFS naostro za?ínal a najezdil s ní nejvíc, než p?išel LX Cup, že by mi n?kdy bouchla pneu.

Ani na Northu, kde je to hodn? kritické na brzd?ní se nic podobného ned?lo v endu, te? budu mít strach po?ádn? brzdit, aby mi to neprasklo...

A to jsem se hodn? snažil dobrz?ovat na tom Astonu v?era ješt? v p?ímém sm?ru koly rovn?, abych pravé kolo zatížil a blokování minimalizoval....no a te? mi dochází, že asi v tom bude jádro pudla. Závlek, který jsem m?l na max a v?tšina z vás asi taky, zp?sobuje, že p?i vyto?ení volantu dostane vn?jší kolo negativní a vnit?ní pozitivní odklon, tedy p?esn? to, co chceme pro maximální trakci a to, že jsem m?l kola rovn?, abych vnit?ní zatížil a omezil blokaci, paradoxn? zp?sobilo v?tší zát?z na vnit?í ?ást pneu, než bych m?l s vyto?enými koly a kolo dostalo pozitivní odklon a m?lo v?tší sty?nou plochu....uvažuju správn???? Jestli ano, tak to byla cenná lekce z geometrie podvozku a práce s pneu, d?kuji LFS, ale mohlo mi jí dát jindy teda.
Jestli myslíš caster tak ten snad nikdy nejezdím na LX na 6.0.
Poznám to? Asi ne, ale vyhovuje mi to

Nevím jestli to je tím že pneumatiku odleh?íš moc a nebo naopak po odleh?ení a zaseknutí jí p?imá?neš zpátky na asfalt. Toto jsem v závod? také provedl ale neprasknula. Nebylo to ale ke konci.
Ty odklony se moc nem?ní a brutální nastavení už dlouho v LFS nejdou aby se toto zm?nilo. Na to ti pom?že jedin? jiný odklon.

Nebo je možné že pneumatika byla moc m?kká a prod?ela se ti strana pneumatiky. Já jsem si to hlídal a když to za?alo pískat tak vím že mi to poté i špatn? zatá?í a tak ty brzdy uberu. Navíc jsem jezdil více rovn? na brzdách.

AS7 jsem m?l 380Nm brzdy? P?es proto aby se mi neblokoval tolik p?edek p?i bržd?ní a zatá?ení sou?asn?. 243Nm na p?edek.

A22? 420Nm. 260Nm na p?edek. Nebylo to zase tak hrozné na A22 co se tý?e brzdné síly.

Spíš jde o to že nehceš vytvo?it si plošku a to probrousit. Když si jí ud?láš ono se to do ní zachytí potom v dalších kolech a jen se zhoršuje.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #47
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Jenže moje (ne)p?íprava (WR set) a bug ve fyzice pneu znamenaly, že mi v 50. minut? v poslední zatá?ce bouchlo PP kolo. Tak hodn? jsem s tím nepo?ítal, že jsem si toho všiml až když jsem minul vjezd do box? a musel odjet celé kolo s defektem. Takže propad na 14, v cíli 13.
To iste sa mne stalo po 56-57 minutach a tiez ma to velmi prekvapilo...nastastie v poslednej zakrute takze som hned zasiel do boxov no neviem preco sa to deje...tipujem ze jedna z plosok na pneumatike dosiahne 200°C a bum napriek tomu ze to nemusi davat logiku.

Belda_CZ: nemusis sa bat brzdit pokial sa ti neblokuje kolo...a tam ten povrch v poslednej zakrute je neprijemny lebo je hrbolaty a este k tomu odlahcis lave kolesa...zato normalne pneu na lx4 vydrzia podla mna bez problemov nad dve hodiny

Edit(kvoli Jackcymu )
ano ostatni jazdia s dostatkom paliva ale aj ked mam dostatok tak je to to iste...ideal je Klouczech ked nema moc natrenovane

Pedaly som uz opravil ako som pisal...znatelne to lepsie funguje a este su aj tvrdsie co vyhovuje...kedy sa vrati porucha s padlami za volantom neviem...pocas vcerajsieho zavodu sa to neprejavilo ani raz
Dead zones sa nastavovat nedaju...v lfs je nejaka taka moznost no ocividne to nic nerobi a v softe od logitechu nic take nie je...hladal som na nete...vela ludi sa na to stazuje a riesenie neexistuje...dat houbu pod brzdovy pedal

Last edited by bavorak; 29.4.2013 at 15:37. Reason: odpoved na JackCYho
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #48
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Tak som cely nasraty rozobral pedale, posteloval pruziny, dal tam este nejaky material nech to ma mensiu volu a vsetko funguje ako ma.
Nastav si tam ten Deadzone a máš pokoj kurdelec
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #49
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Dead zones sa nastavovat nedaju...v lfs je nejaka taka moznost no ocividne to nic nerobi a v softe od logitechu nic take nie je...hladal som na nete...vela ludi sa na to stazuje a riesenie neexistuje...dat houbu pod brzdovy pedal
LFS n?co má ale kdoví jak to funguje. Rozhodn? to jde ale ud?lat p?i kalibraci, pokud tedy není automatická. To že Logitech volant nemá dead zone nastavitelnou pro každý vstup je opravdu ostuda tedy.

Zeptej se B?ldy, ten tam v race clubu m?l myslím hodn? velkou dead zone když se mi povedlo se na pedály v LFS podívat.

LFS je ošemetné se spoustou v?cí. Ano je možné že ta ploška dosáhne nad 200°C a 200°C vypadá jako limit pro LFS kdy praskne podle n?j KAŽDÁ pneumatika A v?bec mu nevadí že se jedná o plošku na vzorku pneumatiky a né o teplotu vnit?ku pneumatiky. Navíc aby prasknula na p?eh?átí se mi zdá s LX nereálné když jezdíme s tlaky pneumatik pod 100-140kpa, a XRT se jezdí 180-220kpa. FZ5 snad i více. Takže rezervy tlaku uvnit? pneumatiky na LX4 je dostatek ale to LFS podle mne nesimuluje a jen sleduje: teplota libovolné plošky pneumatiky nad 200°C ==> praskni pneumatiku.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 29.4.2013 at 16:06.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #50
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

To jsem m?l jako o 10s delší zastávku v boxech na vým?nu pneu jo??? P?íšt? chci rychlejší mechaniky!! Nicmén? doufám, že už nebudou pot?eba...
__________________

Last edited by Belda_CZ; 29.4.2013 at 16:31.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #51
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
To jsem m?l jako o 10s delší zastávku v boxech na vým?nu pneu jo??? P?íšt? chci rychlejší mechaniky!! Nicmén? doufám, že už nebudou pot?eba...
som menil iba tu co bola nad 95% poskodenia
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #52
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Maximální odklon, tlak pneu 240kpa, teplota plošek 100, 170, 200, i nad 350 a stále nic

Jdu zkusit minimální tlak pneumatiky.

80kpa, 360°C, a nic. Ale je prod?ená skoro za sprint.

Takže jste jí pánové prod?eli. Ne kv?li p?eh?átí ale opravdu díky prod?ení plošky vám prasknula.
Ale s t?mi m?kkými se jede docela luxusn?, p?kn? to tlumí a zatá?í navíc s tím maximálním odklonem

Na sprint by možná vydržela, v endu by prasknula tak 2x za závod. 460Nm brzdy na 64%.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 29.4.2013 at 18:39.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #53
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
...kedy sa vrati porucha s padlami za volantom neviem...pocas vcerajsieho zavodu sa to neprejavilo ani raz
to ako jazdis so sekvencnou prevodovkou na LX4 a s padlami
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #54
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Statistiky se generují, bohužel endu musím opakovat nevygeneroval se jeden graf protože to nakonci spadlo. Zrovna grafy který nejde p?egenerovat YGrafem.

Statistiky:

Kvalifikace
Sprint
Endurance
Vdaka za udaje. Potesila ma statistika Quali urobil som si novy PB predtym som nezajazdil pod 1:58 a moj PB bol 1:58:06 ale posledne kola kvali som si zajazdil prvy krat pod 58 a cas 1:57:76 ... co ma ale tesi viac. ze udaj best possible lap ukazuje 1:57:71.. teda len 5 stotin sekundy od PB
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #55
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Událost (kvalifikace, sprint, hodinový závod): sprint
Vaše kolo v LFS: start
?as replaye: 0:00
Vaše ?íslo: -
?ísla protestovaných: 28
Krátký popis incidentu:

Zdá se že nebyl ud?len trest z p?edchozího závodu.
Kvalifikace: 7.
Sprint: start 7., cíl 6.
Endu: start 6. (10. díky oto?ení prvních 15), cíl 4.


M?lo dojít k posunutí na startu sprintu na 12. pozici ale nestalo se tak.
Protože Kid je blbec zapomn?tlivá, tak si to z?ejm? vyžere v p?íštím závod?.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #56
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
som menil iba tu co bola nad 95% poskodenia
No taky jsem si v boxu ?íkal, když m? borcí p?ezouvali, že by bylo super, vym?nit jen p?edek, protože zadek byl ideáln? zah?átý (takže jsem vlastn? tratil dvakrát, když jsem pak nemohl topit na výjezdech), ale n?jak jsem v tom shonu nev?d?l jak a byl jsem rád, že jsem vypnul dopln?ní paliva a opravy, než jsem tam dojel.

Jinak nevím, jestli je to to co myslíš, ale mn? si jednou znásilnil pozadí v endu v první pravé za cílem.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 29.4.2013 at 20:00.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #57
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
to ako jazdis so sekvencnou prevodovkou na LX4 a s padlami
To neviem ci mam brat ako otazku, konstatovanie alebo urazku. Ano jazdim s padlami. Inu moznost ako sekvencnu prevodovku na DFGT nemam a je mi to najpohodlnejsie...nebudem striedat padla ked jazdim Formule a paku ked jazdim cestne auta, ked to stejne nie je H-shifter. Chcem byt rychly...keby som mal G25/27 tak by ma asi bavilo radit si s H-ckom ale takto nevidim rozdiel medzi padlami a tukanim do paky
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #58
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Maximální odklon, tlak pneu 240kpa, teplota plošek 100, 170, 200, i nad 350 a stále nic

Jdu zkusit minimální tlak pneumatiky.

80kpa, 360°C, a nic. Ale je prod?ená skoro za sprint.

Takže jste jí pánové prod?eli. Ne kv?li p?eh?átí ale opravdu díky prod?ení plošky vám prasknula.
Ale s t?mi m?kkými se jede docela luxusn?, p?kn? to tlumí a zatá?í navíc s tím maximálním odklonem

Na sprint by možná vydržela, v endu by prasknula tak 2x za závod. 460Nm brzdy na 64%.
Tak já jel v endu 100kpa na p?edku práv? kv?li vnit?k?m, odklony jsem snížil o 0.2°, n?jakých 4.25-4.4 výsledných podle hmotnosti auta a ješt? jsem ubral brzdy na 420Nm p?i 64% na p?edek. A prasklo mi to už p?i zdánlivé polovin? vzorku podle grafu.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #59
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
To neviem ci mam brat ako otazku, konstatovanie alebo urazku. Ano jazdim s padlami. Inu moznost ako sekvencnu prevodovku na DFGT nemam a je mi to najpohodlnejsie...nebudem striedat padla ked jazdim Formule a paku ked jazdim cestne auta, ked to stejne nie je H-shifter. Chcem byt rychly...keby som mal G25/27 tak by ma asi bavilo radit si s H-ckom ale takto nevidim rozdiel medzi padlami a tukanim do paky
Bolo to myslene ako otazka... v ziadnom pripade urazka tak to je inaa.. v tom pripade beriem s5. Myslel som (neviem preco) ze jazdis na G25/G27. Sorry
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #60
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post

Jinak nevim jestli je to co myslíš, ale m? si jednou znásilnil pozadí v endu v první pravé za cílem.
tak potom ty si bol tou obetou...patri ti teda moje osobne ospravedlnenie. Nebranim sa protestu lebo som to sprasil a 100% moja vina kvoli horkej hlave

Puma: rad by som ale 6000Kc za volant bohuzial momentalne nemienim dat aj ked ten moj je uz na dochodok. Na tie peniaze si viem predstavit aj lepsie vyuzitie
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.