Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.8.2010   #81
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Ano, start byl v mém podání kvalitní, když jsem se pokoušel odstartovat na neutrál

Ale po?ád n?co d?lám blb?.... op?t v samém konci závodu m? potkal defekt pravé p?ední.....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2010   #82
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

Zrovna ja mam takovou smulu ze mi musel vypadnout internet, a tak sem se nemohl pripojit a zazavodit si svama
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2010   #83
RoBo_SK
Moderator

 
RoBo_SK's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Location: Košice
Posts: 179
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Díky za pokusný pretek, pár vecí som sa pri ?om nau?il:
- s Iinsert Robom sme si overili, že predbehnú? moje FXR bude pre súperov celkom ?ažké :-) a najviac sa bude evidentne predbieha? na štart/cie? "rovinke", tam som pomalší,
No hej ono to bola tak celkom chyba obidvoch... ja som sa ti lepil neskutocne na p.r.d.e.l a ty si mi vzdy vliezol tam kde som mohol ís? naozaj sa neoplati predbiehat v skoro stale sa to skonci koliziou
__________________
------------------------------------------------------------------------
Robert"RoBo_SK"Zima| Herne zariadenie: Logitech G27|
------------------------------------------------------------------------

Last edited by RoBo_SK; 7.8.2010 at 13:07.
RoBo_SK is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2010   #84
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Blood View Post
tak mám "zase" staronový problem, zas se mi n?kdy za?ne sekat hra ale upln? strašn? snad m? to nepotká p?i závod?...

2 Substance: hledej
me se to sekalo kvuli XP a Realtek High Definition audio bus. vice viz problemy s LFS. vyresi lsem to prechodem na w7
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2010   #85
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
me se to sekalo kvuli XP a Realtek High Definition audio bus. vice viz problemy s LFS. vyresi lsem to prechodem na w7
V utery bych si m?l jed pro new PC, tak tam zkusim nak nasomrovat 7
To sou?asny je rádo že je rádo Tan nahrát 7, tak se ani nedo?kám najetí plochy
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #86
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

takze nove heslo pre pretek uz je nadstavene:

Server: APR Private
Heslo: GTR1
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #87
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Omlouvam se dneska nejspis nedorazim
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #88
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Smile

ahoj je tam ješte jedno volný místo, rad bych se p?ihlásil . díky
kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #89
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by kremilekcz View Post
ahoj je tam ješte jedno volný místo, rad bych se p?ihlásil . díky
jasne, kludne pridi
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #90
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

zas ty seky že já sem se na to.....
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #91
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

kremilek: idiote, poušt?ní o kolo si p?edstavuju trochu jinak
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #92
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

dopytle volant zadelanej

5. misto v 17 kole prestane premavat volant a je to v riti
jebat to

jinak super zavod

nevim co to je za haldu, dicky se kousne rejd doprava a tjadadi

Last edited by Rodo; 8.8.2010 at 21:02.
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #93
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
kremilek: idiote, poušt?ní o kolo si p?edstavuju trochu jinak
soory gepas, snazil jsem pouset jak to slo, pak jsem udelal blbost, a už jsem nevidel kde kdo je
kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #94
Raketa
Newbie

 
Raketa's Avatar
 
Join Date: 29.7.2008
Location: Karviná
Posts: 29
Default

krásný závod na to, že byl m?j první. Opravdu velmi povedený, až do t?etího kola jsem se dostal a pak jsem byl nemilosrdn? smeten ránou do zadku, až jsem skon?il na st?eše. Dík tomu co m? vyndal p?íšt? víc tolerance :-)
Raketa is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #95
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Díky za test, i když to nedopadlo z mého hlediska zrovna nejlíp. Už v kvali se mi zdálo, že jsem n?jaký pomalý - vyšel mi 1. split a jen 27,72... No n?jaké to kolo jsem pak s problémy zajel, na pole to sta?ilo.
V závod? jsem hned zjistil o co jde - blbne brzdový pedál, na rovinkách lehounce brzdím a p?i bržd?ní samovoln? jde do maximální polohy, takže jsem totáln? likvidoval pravou p?ední a nev?d?l jak tomu zamezit. Nakonec pomohlo "ru?ní" p?izvedávání pedálu, od ?ehož m? po cca 20ti kolech za?ala dost bolet noha a navíc m? to i zdržovalo, nemohl jsem se na jízdu soust?edit na 100%. Už jsem cht?l odstoupit, ale pak to samo od sebe p?estalo. Musim vy?istit po?áky v pedálech, jinak to nevidim. Takže cca od 25. kola kone?n? plný výkon. Set vcelku šlapal, i když jsem úmysln? trochu prodával T1 kv?li p?echozím problém?m, takže 1. sektory nic moc. Jenže t?ch 25 kol neplánovaného broušení se projevilo a v 39. kole PP rupla, díky ?emuž jsem zava?il Masterfulovi a ješt? n?komu okolo, neuložil jsem si v?l replay. Sorry pánové, omlouvam se. Rozhodn? to nebylo v plánu, neo?ekával jsem že to rupne.
Takže mi tohle testování bylo celkem k ni?emu... Ale díky za zorganizování, ur?it? to za to stálo.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #96
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

ješt? velká omluva Kingovi, te? sem koukal na replay a p?i otá?ení sem to prasácky oto?il do stopy a nenechal žádné místo na p?edjetí, takže King nem?l jinou možnost, než m? sundat... kua drát... moc moc pardóón
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #97
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Musím si ešte pozrie? replay, napríklad ?o sa vlastne stalo na konci, ale pre m?a bol toto asi najlepší pretek aký som v LFS mal - FXR a mesto mám skrátka rád a mal som aj natrénované (a kto vie keby som použil nejaký Q setup, ale lepšie by som asi neskon?il). Vä?šinou bývam na tratiach onedlho po štarte pomerne opustený, tu som mal za alebo pred sebou niekoho skoro stále a bolo to perfektné, úžasné, normálne som z toho vytešený, fakt. Uff. Díky všetkým ktorých som na trati stretol a za server, ešte sa uvidíme.

Edit: Jo, sorry za "what the..." chat na štarte, F3 namiesto 3.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 8.8.2010 at 22:06.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #98
Hafik1
Newbie

 
Hafik1's Avatar
 
Join Date: 3.8.2010
Location: ?eská Lípa
Posts: 39
Default

Jo taky díky za super závod,ikdyž si myslím,že se jelo velmi slušn?,oproti jiným závod?m.Byla to moje první hodinovka a až na jedno š?ouchnutí se s n?kým,co m?l potíže,to nedopadlo až tak zle.
Hafik1 is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #99
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

Kvali: Byl jsem spokojeny i kdyz me to v pulce vykoplo a neslo se mi pripojit.Nakonec se to nejak vyresilo a ja sem mel 2.misto v kapse

Race: Start se mi trosku sekal, ale udrzel sem si 2.misto. Chvili jsem se drzel ghosta ale opravdu jen chvili takze mi ujel. V klidu jsem si kontroloval 2.misto a premyslel co napisu na forum a v tom, v 31 kole 2 zatacky po 2. mezicase mi rupla PP. Udelal jsem chybu ze jsem hned nejel do boxu a odlozil to na dalsi kolo. Byla to chyba, vyjezd z boxu a 7.misto ztrata na substanceho 15 sekund. Kazde kolo jsem stahoval 2-3 sekundy jel jsem co to dalo a po chvilce se mi zacala prehrivat LZ v poslednim kole jsem dohnal skupinku substance,Fast Jarda. Mel jsem z toho radost protoze takovou stihaci jizdu sem jeste nezazil, ale melo to svou dan a to v podobe prehratych gum. Nevim co se delo na cilovce ale videl jsem masterfula v hodinach a jarda do nej narazil, rikal jsem si supr 5.misto a substance tesne predemnou. Jenze jarda do me v T1 stouchl a byl na vnitrni strane hodil jsem se do smyku ale vybral jsem ho a oddychl si, jenze jarda jel stale do me a tim padem sem sel do hodin a jeste do me narazil flame. Byl jsem hodne nastvany a rekl jsem si ze ta stihaci jizda byla na ....

Jardo cekal jsem ze aspon pockas. Fakt me to sralo protoze sem ztratu 15 sekund stahl za 5 kol a uplne zbytecne. Ja vim k zavodum to patri ale priste kdyz se neco takoveho stane naopak tak taky nepockam. Takze podavam protest na J.Dohnalika(Fast Jarda).
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2010   #100
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

V první ?ad? d?kuji organizátorovi za super závod!

V druhé ?ad? omluva za lagy....

V t?etí ?ad? omluva Xtz.... Koukal jsem na to ze všech stran, ale na 99% to moje chyba nebyla. Dostal ses do velikýho driftu a ot?el ses o m?. Já tam nechával na tvoje auto místo - v?d?l jsem o tob? a nic zlého v tom nebylo. Ale aj tak se omlouvám.

K závodu

Q: Hr?za hr?z.... ani jedno kolo podle p?edstav a 13. místo.

Race: Po startu jsem se dostal až n?kam na 6. místo, p?knej souboj s RoBem a hlavn? Substancem, kterej jel opravdu skv?le. Myslím že vše si vy?íkali a gratulace k parádnímu výsledku .

Od 30. kola jsem jel asi o 2s na kolo pomalejc... m?l jsem gumy modrý jako když jsem práv? vyjel z garáže, takže jsem jel opatrn? jak to šlo.... Nakonec mi to vydrželo. P?ed závodem jsem upravoval setup. Dal samosvor a zm?k?il podvozek. Samosvor fungoval skv?le, ale podvozek byl asi moc m?kký, proto jsem to m?l neskute?n? studené a s teplotami jsem se nedostal v závod? p?es 110 ....

V x-té ?ad? - Masterful: Preboha chlape co to bylo nna tý cílovce?

A v neposlední ?ad? díky všem a víc takových závod? :-)

Statistiky:
http://www.megaupload.com/?d=NFP6TM1E


EDIT: Xtz: Já vždy ?ekám, když n?koho vymelu. Ale tu situaci jsem vyhodnil tak, že sis za to mohl a pokud normáln? jezdíš takovými drifty jako jsi p?edvedl, tak to klobouk dolu.

EDIT 2: Znova jsem projel replay. Ano, št?ejchnul jsem do tebe, ale do driftu jsi šel až na samotnym výjezdu aztá?ky. Takže já se hajím tím, že sis za to mohl a ke kontaktu došlo v d?sledku tvého velkého driftu.

Last edited by Fast Jarda; 8.8.2010 at 22:18.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.