Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.6.2006   #1
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default tiskovka MotoMarket HotHatch Cup D3 round1

Vecer to byl pro mne ponekud heticky. "Trosku" sem protahl vyjizdku na kole, takze sotva sem ze sebe smyl kilo blata, bylo 20:10. Taktak sem stihl uploadnout (default :-)) skin a pripojil se cca 20:13. Na serveru ze mne k mymu prekvapeni hnedka udelali admina (asi za trest, ze sem prisel posledni). Zavody z technickyho hlediska pak probehly relativne bez problemu, spozdeni pulhodiny sam za sebe povazuju za uspech. Jeste ze uz jsem temer imunni k vykrikum typu "tak co bude", "jedem", "proc se nic nedeje", "laskave pis zlute" . Lidi chapejte, ze (nezkuseny) admin dela spoustu ruznych veci jako studuje pravidla, veceri, uklada vysledky, uklada screenshoty.

K zavodu, no behem quali a quali-zavodu sem neco natrenoval, takze uz to pak ve sprintech nebylo tak hrozny. Na zacatku longu me hned pred T2 nekdo poslal do kacera, v pulce zavodu boudicka, jinak ok ;-). Gratuluju vitezum. A diky za pomoc Martinu Krobovi, ktery nastesti mel admin heslo.

Last edited by Kada; 5.6.2006 at 23:44.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2006   #2
umbro
Newbie

 
umbro's Avatar
 
Join Date: 9.8.2005
Posts: 39
Default

Me vyjadreni ocekavejte zitra, az se vratim ze zkousky. Ale nebojte, bude pozitivni.

15:13 06.06.06

Kvalifikace:
Tady to jeste moc nevyslo, vynechal jsem warm-up a podle toho vypadal kvalifikacni trenink, spis jsem se jeste rozjizdel. Takze jedenacty cas.

Kvalifikacni zavod:
No, tady to bylo z me strany jeste o neco horsi. Start vysel pomerne dobre, udrzel jsem jedenacte misto. Na konci prvniho kole me trosku rozhodil predemnou poletujici jezdec a ja ukazkove probrzdil zatacku a trefil L. Komarka. Ciste moje chyba, moc se mu za to omlouvam. Po tomhle incidentu jsem se uz nedokazal skoncentrovat a lital jsem z trati v kazde treti zatacce a nakonec 15. misto.

Prvni sprint:
Start ze trinacteho mista, po drobnem incidentu v T1 (nekdo strcil do L. Komarka, ten skoncil v hodinach a zbrzdil V. Kadlece, do ktereho jsem ja zezadu lehce tuknul). Z T1 vyjizdim na 15 pozici a celkem klidnou a vyrovnanou jizdou se dostavam na 6 pozici, na ktere jsem v tesnem zavesu za L. Komarkem odkrouzil poslednich 5 kol. Komarekovi se podarila udelat chyba az v predposledni zatacce, kterou neprojel idealne a navic nechal trosicku mista na vnitrku v tahle zatacce tesne pred cislem. Bohuzel v cili mi chybely 4 setiny sekundy. Takze 6. misto.

Druhy sprint:
Start z devate pozice. Mel jsem velke stesti, v prvnich trech zatackach jsem se vyhnul vsem kolizim a dostal jsem se z devateho az na treti misto. Prede mnou jeli jezdci Kaderka a I.T.G., na ktere jsem si veril, protoze jsem v odjetych zavodech tohoto vecera byl schopny zajizdet lepsi casy. Oba dva tito jezdci se nevyhnuli chybam a tak jsem se v sestem kole dostal na prvni misto. Nakonec ma ale po peknem souboji predjel Ondrejko a jen tesne jsem ubranil druhe misto pred neprijemne dotirajicim M. Pospisilem. Presto maximalni spokojenost s druhym mistem.

Dlouhy zavod:
Start ze trinacte pozice, po drobne strkanici v T1-T3 porad 13.misto. Po chybach jezdcu jsem se kolem 12 kola dostal na sestou pozici. Pod vlivem petisekundoveho naskoku na jezdce za mnou (L. Komarek) jsem trosku ztratil koncentraci a navstivil kacirek a 6. pozici ztratil. L. Komarka pak ale asi potkal technicky problem, musel do boxu a pro me tedy opet 6. misto, na kterem jsem nakonec relativne v klidu dojel az do cile.

Takze to shrnu asi tak, ze jsem si skvele zazavodil a dekuju vsem, kteri mi to umoznili. Co se tyce organizacnich zalezitosti, Kada se snazil, ale kecalo mu do toho neuveritelne mnozstvi lidi a podle toho to obcas taky vypadalo. Priste bych prosil abyste nemleli a nechali mluvit admina. Jedni se pri rozrazovani dokonce bavili o tom s jakym jezdi volantem a ktery volant je lepsi a... no proste skoda slov. Nicmemene pres tyto malickosti se vse odjelo tak jak melo a proto celkovy dojem ze zavodniho vecera je velmi dobry.

Last edited by umbro; 6.6.2006 at 16:17.
umbro is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #3
coolMartin
Newbie

 
coolMartin's Avatar
 
Join Date: 16.11.2005
Location: Teplice
Posts: 33
Default

>>Kada : vsak se to taky musim trochu naucit ovladat :-)

Strasne moc se omlouvam Xedoxovi protoze sem ho sestrelil v jedne zatacce a nejspis poda protest takze to beru protoze sem hold udelal chybu mno clovek neni dokonaly a dneska pro me fakt "bad day" takze akorat cekam jak se ktomu vyjadri xedox a priste se napravym. A i kdybych se o tom zacal hadat se sportovnima komisarema nemelo by to cenu jich je vic ja sem sam =) a jeste ktomu to doopravdy byla moje chyba takze cekam svuj rozsudek zatim ahoj!
__________




Dell Optiplex GX270 SD, Pentium IV 3.0GHz, 1GB RAM (DDR SDRAM dualmode 333MHz), 160GB HDD, GeForce FX5200 128MB DDR, Sound Blaster Live! 5.1
coolMartin is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #4
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by coolMartin
>>Kada : vsak se to taky musim trochu naucit ovladat :-)

Strasne moc se omlouvam Xedoxovi protoze sem ho sestrelil v jedne zatacce a nejspis poda protest takze to beru protoze sem hold udelal chybu mno clovek neni dokonaly a dneska pro me fakt "bad day" takze akorat cekam jak se ktomu vyjadri xedox a priste se napravym. A i kdybych se o tom zacal hadat se sportovnima komisarema nemelo by to cenu jich je vic ja sem sam =) a jeste ktomu to doopravdy byla moje chyba takze cekam svuj rozsudek zatim ahoj!
__________




Dell Optiplex GX270 SD, Pentium IV 3.0GHz, 1GB RAM (DDR SDRAM dualmode 333MHz), 160GB HDD, GeForce FX5200 128MB DDR, Sound Blaster Live! 5.1
dejme tomu ten crash ale to ze pak reknes ze je ti to jedno ze na to stejne se**s protoze uz ti liga ujela ze si neposlal hl to nastve
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #5
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Talking

P?edem : to zpožd?ní dost zamrzí ale chapu to opisovaní výsledku jen me p?ekvapilo že po kvald? nep?išel hned restart na 3 kolovej závod (kterej byl nastavenj)a byl end race a razeni na startu ztrata tak 10 minut cas,pak zdrzujou lidi co tam nastavujou porad 20 kol kdyz se jedou dva sprinty,omlouvam se adminum za nektere kecani ale snazil sem se trosku pomoct.ALe byla to hruza !!!!

Kvalifikace: Dlouho prvni ale pak 6. coz spokojenost moc
Kvalifikacni závod: Na startu sem dva p?edjel a jel v klidu až do konce takže 4. místo
1.sprint:Skv?lej start do 4 kola na 2. míst? záda mi kril xedox ale neudržel sem tempo a rozbil auto a propad se na 12 místo na konec 7.místo spokojenost ale i zklamáni
2.sprint : dobrej start ale v druhý zatá?ce p?edemnou náhle n?kdo uhnul a ja trefil ato který mu se ten doty?nej vyhnul ale ja uz ne byl to cipsak!propad sem se asi z 5. na 11. hned jeste na prvnim horizontu se mi podarilo vnitrkem 4 jezdce predjet a bojoval sem z L.Komarkem a Dan Mattem oba sem predjel a dostal se na 5. místo jenže puga m? oto?il na cílový rovince a propad sem se na osmej flek dojel a horko težko p?edjel dan kterej pak mel problemy asi.a dojel sem 7 spokojenost.
Long Race: po startu sem se dostal za xedoxe na druhý místo do asi 6 kola sme jeli za sebou pak sem ho predjel , v 8 kole ho z druhýho místa n?kdo sest?elil takže už mi nekryl záda a asi do 12 kola sem se pretahoval o prvni misto s papugou supe souboje, mno ale radsi sem mu uhnul nez abych havaroval,drzel sem ho a snazil se ujet krobovi ale byl rychlejsi a kdyz sem v zrcatku pod kopcem videl jak se priritil z ty sikany tak sm uhnul a snazil se ho dat na brzdy k cilovce nepodarilo se ale dal sem ho pak na brzdy ale mel rychlejsi vyjezd a zase si me dal i kdyz jako prase mi skrizil cestu , kdybych nezabrzidl byla to bouracka!no takze treti misto a az d cíle od leta kdy se jelo na SCTC dalsi bedna v lize!

super race

Edit:a to vedcny pripojovani nekoho koho to asi 4 x kicklo taky neni dobry kdyz me to kickne dvakrat tak uz na to dlabu ne ?neco je v propozicih o pripojeni tusim ale treba to bylo serverem ale i tak mno!
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 6.6.2006 at 14:29.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #6
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk
P?edem : to zpožd?ní dost zamrzí ale chapu to opisovaní výsledku jen me p?ekvapilo že po kvald? nep?išel hned restart na 3 kolovej závod (kterej byl nastavenj)a byl end race a razeni na startu ztrata tak 10 minut cas,pak zdrzujou lidi co tam nastavujou porad 20 kol kdyz se jedou dva sprinty,omlouvam se adminum za nektere kecani ale snazil sem se trosku pomoct.ALe byla to hruza !!!!
Kdybys cetl, co pisu, tak by ses docet, proc bylo po quali nutny znovurozrazeni. Problem je prave v tom, ze kdyz se 50 lidi snazi "pomoct" nemuze to dopadnout jinak. Navic pak ve sve zaujatosti pomahanim nectou, co pisu... Jinak vlastni opisovani vysledku nic nezabere, bo si jen tipuji obrazovku, ale musel sem je projit a zjistit kdo nedojel (a stejnak sem prehlidl mr. Standu Hlozka :-( ).

P.S. K tem jmenum, navrhnu pro pristi ligu pouze skutecna jmena, bez moznosti vyjimky.

Last edited by Kada; 6.6.2006 at 15:00.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #7
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Talking

Quote:
Originally Posted by Kada
Kdybys cetl, co pisu, tak by ses docet, proc bylo po quali nutny znovurozrazeni. Problem je prave v tom, ze kdyz se 50 lidi snazi "pomoct" nemuze to dopadnout jinak. Navic pak ve sve zaujatosti pomahanim nectou, co pisu... Jinak vlastni opisovani vysledku nic nezabere, bo si jen tipuji obrazovku, ale musel sem je projit a zjistit kdo nedojel (a stejnak sem prehlidl mr. Standu Hlozka :-( ).

P.S. K tem jmenum, navrhnu pro pristi ligu pouze skutecna jmena, bez moznosti vyjimky.
rika se potrefena husa se vzdycky ozve!nestrefoval sem se do tebe ani do adminu!proste to byla nedisciplnovanost jak prase! vsech vc me!

a ty real jmena jak vis ze se nejmenuju Karel Boruvka nebo tak?by si chtel kontrolovat vsem obcanky nebo jak by si to kontroloval?jen se ptam jak by si ty real jmena chtel realizivat?mysim ze vsicni tammeli jmena nebo pseudonimy ktery vyhovovali

p.s. pokud sem te nejak urazil sory !o to mi fakt neslo!

edit: jeste si rikam jestli by teda admin nemel byt oznamen driv aby si stihnul vse pripravit mno!ale vis jak krest ohnem
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 6.6.2006 at 15:56.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #8
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk
rika se potrefena husa se vzdycky ozve!nestrefoval sem se do tebe ani do adminu!proste to byla nedisciplnovanost jak prase! vsech vc me!
Klid, klid :-) Ani ja to nemyslel nijak ofenzivne.
Quote:
Originally Posted by sonyk
a ty real jmena jak vis ze se nejmenuju Karel Boruvka nebo tak?by si chtel kontrolovat vsem obcanky nebo jak by si to kontroloval?jen se ptam jak by si ty real jmena chtel realizivat?mysim ze vsicni tammeli jmena nebo pseudonimy ktery vyhovovali
Diskusi o jmenech bych nechal na pozdeji, az bude konec teto a zacatek uvah o dalsi lize, sorry, ze sem to nakousl.
Quote:
Originally Posted by sonyk
p.s. pokud sem te nejak urazil sory !o to mi fakt neslo!

edit: jeste si rikam jestli by teda admin nemel byt oznamen driv aby si stihnul vse pripravit mno!ale vis jak krest ohnem
Chaos mi to psal docela vcas, jenze ja nebyl doma a precetl sem si to az po zavode :-).

Preci jen mi to neda, zkus nepsat za kazdou vetou vykricnik, lidi si pak muzou myslet, ze jim nadavas. Je dost rozdil, kdyz vidim:

Zkus nepsat za kazdou vetou vykricnik!

oproti

Zkus nepsat za kazdou vetou vykricnik.

Peace .
Kada is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #9
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by umbro
Jedni se pri rozrazovani dokonce bavili o tom s jakym jezdi volantem a ktery volant je lepsi a... no proste skoda slov.
to som bol ja a ITG, chcel som vediet aky ma volant lebo pisal ze zivotny uspech zazil po jednom sprinte, skoncil vtedy asi 4 alebo 5.
tak som chcel vediet aky ma volant, lebo vyzeralo to ze vie jazdit a niekedy sa mu podla mna urcite podari dostat aj do vyssich divizii. sa cudujem ze stihal nasim XF GTR twinturbo (580BHP) verziam s jeho ufom
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #10
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

priprava:
nejak sa mi nechcelo trenovat, takze som mal iba hlupy set z inferna ktory mi nedaval dobre casy, mal som priemerne casy okolo 2.05-2.06
v den zavodu som skusobne stiahol setup z inferna na trat as national, ktory bol velmi dobry a rychlejsi :-)

kvalda:
1. miesto, takze som bol celkom spokojny

3 kolovy zavod:
1. miesto takze ....

1.sprint:
1. miesto takze ....

2.sprint:
1. miesto takze ....

v niektorom sprintovom zavode som mal konflikt s pretekarom ITG (aspon myslim, bolo to UFR), pekne suboje sme mali, ale na konci cielovej rovinky ma zavrel a nemal som sancu uhnut, takze som ho pekne nabural.

dlhy zavod:
obul som dopredu R3 ktore boli nanic (mal som viac trenovat)
planoval som skoncit minimalne na 3. mieste co sa mi bohuzial nepodarilo :-)
skoncil som 4.

resume:
celkovo to boli pekne zavody aj ked som jazdil iba so skusobnym autom, skutocne ligove auto bolo este u timoveho "skinera" ktory lepil nalepky na nove auto ;-)
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #11
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Celkove se mi zavody libyli, jediny na co bych upozornil je vyber adminu, podle meho nazoru be se meli urcit admini dopredu a vybirat ze skusenych jezdcu. Na posledni chvily to neni idealni.

Taky si myslym ze zavody byly ovlineny lidmy co jsou zvykli jezdit hotlapy a v zavode si volnou trat vynucuji strkanci a nedochazi jim ze jezdec pred nimy jede obranou stopu.
Na vlastni kuzi sem to okusil za Danem Matem ktery jakozto skuseny zavodnim jel prede mnou ciste a vcas zaviral mozna mista k predjeti, jak znam Willibalda Jahodu tak jezdi velmi podobne, proto me velmi prekvapila reakce jezdce coolMartin ktery ho pry poslal mimo trat za blokovani, asi neunesl ze se mu zhorsily casy oproti treninku na volne trati.

Me celkove provazela smula kdyz sem byl obeti nehod vzdy v uvodu rozjizdek, kuli jednomu incidentu sem se rozhodl dat protest (VCz.M.Pospisil-poSpa), to ze nekdo nedobrzdi a posle me mimo trat se stane ale aby se neomluvil a zavodil vesele dal se nedela.

S Kadou ve 20ti kolovem hlavnim zavodu sem se stretl a oba sme skoncily mimo trat, jak sem koukal na replay ani jedem sme o tom druhem nevedeli, sice mi kada prekrizil trat ale jel ve stope narozdil ode me. Takze pro me a pro Kadu, priste lip koukat.
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #12
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Ja jen kratce......predvedeny vykon admina a jeho pomocnika me privadelo do tranzu jeste ,ze mam pogumovany volant,tak jsem mel co okusovat :-) Kada myslel jsem ,ze jsi jinej strelec.....to bych se radsi zahrabal metr pod zem nez sem mimo jine jeste psat,zes imuni proti vykrikum "x..y..x..y".Ono par lidi to mlceni a nic nedeni privadelo do nervozity,pac v div.3 se vzdy stihalo podle harmonogramu a s prehledem se ukocirovali i nadrzeni zacatecnici.Par lidi si myslelo ze jsi asi usnul,netusili ze jsi studoval propozice... a kdyby se chovali jako ovce....poslouchali na slovo admina tak by z teho byl "racegulage" a ne zavody podle propozic :-) priste ti drzim palce doufam,ze budes lepsi...:-)

>>Martin K.......protest jsem poslal,mrzi me , ze jsi to uvedomujes az ted ,jako jezdec divokou kartu by ses mel podle toho chovat na trati a nemasit stale ucastniky ..mit pred ocima ,ze jsi do poctu,ne borec co tam vsechny zarizne....
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #13
puga
Newbie

 
puga's Avatar
 
Join Date: 16.9.2005
Posts: 66
Default pretek

nic nove nemam k tomu povedat. tento predohrab mi velmi nejde.
sprint 2 a zrazka so sonykom.
nechcel som, ale stalo sa.
som lenivy citat pravidla, ci som bol uz dostatocne vedla teba, abo to je celkom len moja chyba. nechcel som ist viac do lava, bo som si myslel ze by som skoncil na trave a brzdenie by ma rovno hodilo do sonyka.
puga is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #14
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Obecn?: nešlo by se trochu nad t?ma i/y zamyslet?

K adminování: ono když do toho každý kecá, tak to na klidu nep?idá. Pokud má n?kdo pocit, že by to zvládal mnohem líp, tak se po zve?ejn?ní roz?azení nabídn?te Chaosovi pro danou divizi, ur?it? bude rád, že nemusí nikoho shán?t.
Navrhnu za každou zbyte?nou hlášku bod dolu. Už prob?hlo hodn? lig a jak je vid?t, nic jinýho než tresty asi ú?inkovat nebude.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #15
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Navrhnu za každou zbyte?nou hlášku bod dolu. Už prob?hlo hodn? lig a jak je vid?t, nic jinýho než tresty asi ú?inkovat nebude.
To by nekeri meli problem dojet v kladnych cislech .
Kada is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #16
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 555
Default

Quote:
Originally Posted by Kada
To by nekeri meli problem dojet v kladnych cislech .
no to teda.. by se mel udelat nejakej vstupni testik aby se zjistilo, kdo cetl pravidla
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2006   #17
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by puga
nic nove nemam k tomu povedat. tento predohrab mi velmi nejde.
sprint 2 a zrazka so sonykom.
nechcel som, ale stalo sa.
som lenivy citat pravidla, ci som bol uz dostatocne vedla teba, abo to je celkom len moja chyba. nechcel som ist viac do lava, bo som si myslel ze by som skoncil na trave a brzdenie by ma rovno hodilo do sonyka.
mno jel sem obranou vnitrni stopu a myslel sem ze to zkusis z venku ale nevedel sem ze je tam tolik mista.jak rikam byl sem nastvanej ale na protest to neni prste se stalo , jak si zacal brzdit stcil si mu do zadku a ja protoze sem taky brzdil (docela fest pedal na zem) tak sem dostal smyk skoda ze me to vyhodilo z trati jinak pohoda.nic se nedeje a pak v long race super souboje
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2006   #18
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Tak jsem udelal statistiky pro DIV3

sprint 3 kola
1zavod na 9kol
2zavod na 9kol
dlouhy zavod na 20kol
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"

Last edited by SosaK -CZE-; 8.6.2006 at 19:51.
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2006   #19
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by SosaK -CZE-
Tak jsem udelal statistikz pro DIV3
kde su?
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2006   #20
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

2 Sosak, pekne statistiky, aj ked moje nic moc
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.