Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.6.2007   #581
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by CHS-LukiCZ View Post
nezapiram,ze to bylo stesti,ale videl sem,ze to do mista nehody uz nestihnu tak sem neubyral
nebIral (sry, tyhle hrubky m? prost? vytá?í)... Že to enstihneš neznamená, že beztrestn? profr?íš kolem... To jakože, když mineš v T1 v chumlu brzdnej bod a už to neubrzdíš, tak to taky napereš p?ímo doprost?ed? Tohle není omluva :/ Když to nestihnu, minimáln? to zkusím... Navíc, vlajka se ti nevyv?sila imo pozd?ji než Chaosovi, ne o moc, a jak Chaos ubral, m?l jsi okamžit? ubrat taky. A jestli, jak ?íkáš, nepoužil brzdy, nem?l by být problém ho nep?edjet. Nebyl jsem u toho, asi se do toho dál motat nebudu, ale...
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #582
CHS-LukiCZ
Member

 
CHS-LukiCZ's Avatar
 
Join Date: 19.11.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 139
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
nebIral (sry, tyhle hrubky m? prost? vytá?í)... Že to enstihneš neznamená, že beztrestn? profr?íš kolem... To jakože, když mineš v T1 v chumlu brzdnej bod a už to neubrzdíš, tak to taky napereš p?ímo doprost?ed? Tohle není omluva :/ Když to nestihnu, minimáln? to zkusím... Navíc, vlajka se ti nevyv?sila imo pozd?ji než Chaosovi, ne o moc, a jak Chaos ubral, m?l jsi okamžit? ubrat taky. A jestli, jak ?íkáš, nepoužil brzdy, nem?l by být problém ho nep?edjet. Nebyl jsem u toho, asi se do toho dál motat nebudu, ale...
jeste malickost to ze zpomalil sem si vsiml az kdyz sem byl pred vyjezdem ze zatacky a to sem uz i videl volnou cestu a stou vlajkou to proste vyslo.Prasarny v T1 po startu nedelam.
__________________
CHS-Racingteam
CHS-LukiCZE(Lukáš Leco)

S2 licence od 4.10.2006
CHS-LukiCZ is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #583
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by CHS-LukiCZ View Post
jeste malickost to ze zpomalil sem si vsiml az kdyz sem byl pred vyjezdem ze zatacky a to sem uz i videl volnou cestu a stou vlajkou to proste vyslo.Prasarny v T1 po startu nedelam.
Prasárny v T1 byly jen p?irovnání, ne?íkám, že je d?láš
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #584
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
U jardy jsem se prepsal, mullera zkontroluju az bude cas. Diky a diky za super .xls
rado sa stalo
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #585
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by CHS-LukiCZ View Post
jeste malickost to ze zpomalil sem si vsiml az kdyz sem byl pred vyjezdem ze zatacky a to sem uz i videl volnou cestu a stou vlajkou to proste vyslo.Prasarny v T1 po startu nedelam.
tj preci jasny, kdyz vidim, ze nekdo zpomali na zlutou vlajku aby predesel pripadne kolizi a me to nahodou vyjde, ze prijedu za nim a nebezpeci akorat pominulo, tak mam jedinecnou moznost ziskat svym neuveritelnym zavodnim umem, tezce vydrenou pozici, tak nic neresim a valim si to pres nej dal
v podstate to neni proti pravidlum, ale umet se na trati chovat k ostatnim fair-play a jako gentleman je vetsinou ukazkou skutecneho zavodnika a ne jen nejrychlejsi kolo nebo nejlepsi pozice v cili..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #586
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
tj preci jasny, kdyz vidim, ze nekdo zpomali na zlutou vlajku aby predesel pripadne kolizi a me to nahodou vyjde, ze prijedu za nim a nebezpeci akorat pominulo, tak mam jedinecnou moznost ziskat svym neuveritelnym zavodnim umem, tezce vydrenou pozici, tak nic neresim a valim si to pres nej dal
v podstate to neni proti pravidlum, ale umet se na trati chovat k ostatnim fair-play a jako gentleman je vetsinou ukazkou skutecneho zavodnika a ne jen nejrychlejsi kolo nebo nejlepsi pozice v cili..
Ba?. Ne cht?l jsem jen souhlasit. Je to o n??em jiném.
Sice jsem nová?ek nejen s S2, ale v LFS v?bec, ale už jsem stihl pochopit, že njlíp si zazávodím, když nejen já, ale i ostatní pojedou fair-play. Už jen ten pocit dob?e vykonané práce, když dojedeš sice na p?edposlední pozici v poslední divizi, ale m?žeš si v klidu ?íct, že si na Tvoje po?ínání na dráze nemohl nikdo st?žovat, naopak Ti d?kují, jak jsi všem t?m usp?chaným p?ed tebou uhýbal vždy když T? brali o další a další kolo zp?t a moráln? jsi stejn? vít?z, protože za Tebou skon?ili Ti, co to n?kde rozsekali a oto?ili.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #587
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

neofiko vysledky vcetne kontroly DNF po 3 veceru
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #588
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

pekny silny reci o fair play ale zajimalo by me kdo by opravdu ubral v tom momente kdyz by mu nesvitila zluta a mel sanci jezdce pred sebou predjet.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #589
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
pekny silny reci o fair play ale zajimalo by me kdo by opravdu ubral v tom momente kdyz by mu nesvitila zluta a mel sanci jezdce pred sebou predjet.
kazdej kdo ma smysl pro fair play...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #590
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

No mi se v poslednim zavode objevovala zluta, kdyz jsem byl daavno za nehodou (nekdy). Pokud nekoho dojizdim, nevidim zlutou a vidim, ze jede pomalu, tak si myslim, ze udelal chybu, vyjizdi z travy a proto jede pomalu, takze ho/ji samoze predjedu. Replay situace, kterou resite jsem nevidel.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #591
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

jj aj mne sa stalo, že sa mi objavila žltá a bol som už pred jazdcom ?o sa vracal na trávu, a tiež sa mi stalo, že mi zasvietila žltá vlajka ke? som vchádzal do nepreh?adnej zákruty a ke? som ?ou prešiel nebola tam nijaká nehoda ani jazdec, ktorý by zavadzal na trati, len niekde v dialke jazdec, ktorý už mal závodnú rýchlos?
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #592
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Quote:
Aktaulni prubezne poradi po 3.zavodnim veceru.
Vcetne podminky 75% kol viteze. Dale je treba v poslednim zavodnim veceru zkontrolovat jestli zavodnici co maji 0kol a zadny cas opravdu skoncili v prvnim kole. V prvnich dvou vecerech je to proverene.
To je i vcetne protestu?po tretim zavode..
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #593
CHS-LukiCZ
Member

 
CHS-LukiCZ's Avatar
 
Join Date: 19.11.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 139
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
kazdej kdo ma smysl pro fair play...
Kdyz uz mluvis o fair play tak bych rad vedel co si myslis o tom incidentu 2longu 7 kolo,ktary sme mely mezi sebou
__________________
CHS-Racingteam
CHS-LukiCZE(Lukáš Leco)

S2 licence od 4.10.2006
CHS-LukiCZ is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #594
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by TonyG View Post
To je i vcetne protestu?po tretim zavode..
to tazko, tie sa pravdepodobne este len zacinaju riesit
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #595
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
to tazko, tie sa pravdepodobne este len zacinaju riesit
este neuplynula 48 hodinova doba
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #596
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Tak jsem se dostal k prohlédnutí replayú z lag start? 4.divize. Protesty podávat nemá smysl, jejich už tak dost. Do tiskovky 4.divize napíšu h?íšníky a uvidíme. T?eba už si dají pozor.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #597
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by CHS-LukiCZ View Post
Kdyz uz mluvis o fair play tak bych rad vedel co si myslis o tom incidentu 2longu 7 kolo,ktary sme mely mezi sebou
myslis ten v tom esicku mezi 2. a 3. mezicasem?
pokusil jsem se vyuzit tve celkem znacne jezdecke chyby... ty jsi mel sva prava omezena diky paragrafu 2.7 pravidel zavodu, nenechal si mi dostatek mista a doslo ke kolizi... ja jsem jel tak, aby tobe misto u kraje zustalo, ale tys jel moc do my stopy... navic se podivej co jsem delal pak, zatacku na to jsem zastavil a cekal na tebe (ackoli jsem nemusel) a propad se o partu pozic dolu... to ze te pak napalili dalsi (cemuz si v poho moh predejit, kdyby ses nesnazil otocit, kdyz kolem tebe projizdi zbytek pole (za coz na tebe muzou dat protest)) a tys skoncil na strese, za to uz ja nemuzu... takze tys odstoupil a ja pokracoval se ztratou nekolika pozic...

Jeste nejake dotazy na mou jizdu ohledne fair play??

(p.s. kdyby to nekdo hledal, byl to 1. long a 6. kolo)
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 20.6.2007 at 19:18.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #598
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

Quote:
Originally Posted by CHS-LukiCZ View Post
Kdyz uz mluvis o fair play tak bych rad vedel co si myslis o tom incidentu 2longu 7 kolo,ktary sme mely mezi sebou
si si isty???

EDIT: tak ja som si kukol pekne L2 a nic som nenasiel
(zatial sa to vysvetlilo)
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP

Last edited by atomic_8; 20.6.2007 at 18:02.
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #599
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

Quote:
Originally Posted by CHS-LukiCZ View Post
Kdyz uz mluvis o fair play tak bych rad vedel co si myslis o tom incidentu 2longu 7 kolo,ktary sme mely mezi sebou
tak na Tvojom mieste by som sa asi ospravedlnil, alebo by som bol aspon ticho, lebo:

tu sa zacala Tvoja chyba


tu je uplne jasne, ze si mimo idealnej stopy (teda LTT, ze si na trati)


tu je pohlad z Chaosovho auta (skus sa tam najst)


tu je pohlad z tvojho auta (ty ho vidis)


tu vidno, ze si mu trafil zadnu cast


a tu vidno, ze co to chaosovi sposobilo


a ak obides bez trestu, tak to by ma asi aj prekvapilo

No a ty si doplatil na to, ze si Loukota nevsimal zltu vlajku.
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #600
CHS-LukiCZ
Member

 
CHS-LukiCZ's Avatar
 
Join Date: 19.11.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 139
Default

ste se proti mne spikly ne .Hlavne bych se chtel Loukotovi omluvit.
Je pravda,ze sem byl na vyjezdu ze zatacky dlouhej,ale ja sem do Chaose nenarazil,ale jak je videt tak si to myslim jenom ja a zpohledu z meho vozu(uvnitr)byl Chaos videt az tesne pred narazem a ne kazda chyba soupere se da vyuzit
EDIT:a toho mista bylo na leve strane pomerne dost
__________________
CHS-Racingteam
CHS-LukiCZE(Lukáš Leco)

S2 licence od 4.10.2006

Last edited by CHS-LukiCZ; 20.6.2007 at 20:24.
CHS-LukiCZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.