Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2007

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.9.2007   #1
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default Týmová bitva-RB4@FE Gold-tiskovka

Skvele zacaty zavod se zmenil v horor...

Quali:
Se spatnym setem, asi 5.-6.

Sprint1: v T1 jsem stouchnul Jimika,pockal jsem na nej a dohanel zbytek pole, celkove asi 9., Super zavody s Krpasem, SIRem a Jimikem, mozna az moc agresivni z me strany, ale snad jsem nic nezavinil.

Sprint2:
Start z 1. mista se vyplatil az do 7. kola jsem si drzel odstup od Jimika a zbytku za nim, bphuzel v zatacce pred vjezdem na most jsem to prehnal a malem sel na boudu>Jimik me predjel; dal uz sem se snazil udrzet si odstup od Ghosta, jenze zmatky udelaly sve a i ten me v posledni zatacce predjel...3. flek

Long: Katastrofa! Vezl jsem se za eraserem ale pred sikanou nedobrzdil a trochu se do nej oprel predkem auta, to ho nasledne otocilo a pres gumy dal boudu, nasledne pokusy o znovu otoceni byly nemozne... opravdu toho lituji a chapu protest, ktery prijmam, bla to kravina, mel jsem jet s vetsim odstupem....
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 4.9.2007 at 14:43. Reason: Loukota mutuje na Jimika...
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2007   #2
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Skvele zacaty zavod se zmenil v horor... - podobne

Quali: 2. miesto par stotiniek za Ghostom, na to ze som 2., som prisiel az ked som sa strelil do spectatu, no neva, Ghost moze tusim ze sme ako jedini SDI mali 1.33.xx

Race1 : hned po T1 sa mi do stopy strcil Felix a prebral 2. miesto.. po par kolach som ho predbehol a kruzil si na 2. mieste, az kym som sa na rovinke v PREDPOSLEDNOM kole nedotkol zdi, ktora ma nepochopitelne katapultovala (keby do nej naburam, nepoviem, ale dotyk ???) a po dopade mi ustedril ranu asi Harad (chapem, v 180km/h sa neda velmi uhybat, skor ja sa ospravedlnujem) a dotackal sa do finisu s odtrhnutymi zavesmi na 13. mieste... sorry, ze som niekedy zaberal cestu, ale uhybat sa s tou kopou srotu nejde vzdy, vsak si to niekedy skuste

Race2 : start z 13. miesta - nic moc vyhliadky, ale slubovalo to snad dobre pozavodenie... nakoniec som sa vystveral na 5. miesto a uzil si super momenty, zvlast vdaka Haradovi a Chaosovi, ta jazda 3 vedla seba na rovinke bola nezabudnutelna

Long : Spangler uz naznacil, co sa stalo... stuchol do mna, letel som do pneu v smyku, akrobaticky kusok a zial som dopadol na strechu... zavod over, T2, 1. kolo... pokusy o moje opatovne otocenie nevysli - uprimne - dost ma to vytocilo, ale ako som vychladol, tak som dochadzal na to, ze to nebola uplne jeho vina - dopomohol k tomu ako inak lag... uz ma prestavaju bavit tie vie vzbury LFS na mne :/ najprv ta utocna zed, teraz toto... a to nehovorim o IC GTR

asi by som mal porozmyslat nad pauzou od LFS, bliziaca sa matura sa zda byt dobry dovod...

// velmi ma mrzi, ze som to pokazil teamu... takto uz nemame vela sanci
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 3.9.2007 at 23:06. Reason: ...
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2007   #3
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Komentovat svuj vykon.. no budu, stal za velky hov*o (pardon). Omlouvam se vsem, ktery jsem naboural, dneska jsem nemel jet, ale radsi si jit hrat na pisek nebo delat nejakou uzitecnejsi cinnost. Jeste jednou sorry.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2007   #4
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 26.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Skvele zacaty zavod se zmenil v horor...

Quali:
Se spatnym setem, asi 5.-6.

Sprint1: v T1 jsem stouchnul Loukotu, pockal jsem na nej a dohanel zbytek pole, celkove asi 9., Super zavody s Krpasem, SIRem a Loukotou, mozna az moc agresivni z me strany, ale snad jsem nic nezavinil.

Sprint2:
Start z 1. mista se vyplatil az do 7. kola jsem si drzel odstup od Loukoty a zbytku za nim, bphuzel v zatacce pred vjezdem na most jsem to prehnal a malem sel na boudu>Loukota me predjel; dal uz sem se snazil udrzet si odstup od Ghosta, jenze zmatky udelaly sve a i ten me v posledni zatacce predjel...3. flek

Long: Katastrofa! Vezl jsem se za eraserem ale pred sikanou nedobrzdil a trochu se do nej oprel predkem auta, to ho nasledne otocilo a pres gumy dal boudu, nasledne pokusy o znovu otoceni byly nemozne... opravdu toho lituji a chapu protest, ktery prijmam, bla to kravina, mel jsem jet s vetsim odstupem....
ja nejel pletes si me s brachou, ja mam hnedy auto on zeleny
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2007   #5
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

No tak v rychlosti: Kdyz nebudu pomyslet na moje vysledky byli to celkem dobry zavody.. pekne kombinace auta/trati.Jenze malo natrenovano,zadnej set.. takze vysledek prakticky nulovej.I kdyz sem se tak nak drzel v prvni polovine tak nejdriv v RACE 1 : celkem v klidku nekde kolem 4-5 mista nekde kolem 6 kola mi vlitla pod kolo neviditelna pneumatika v sikane po startu a bylo to
RACE2: Uz ani nevim prubeh ale na moste tam ?achroval Masterfull kerej se nepodival kdyz se rozjizdel a napalil me!Tak sem z toho žasnul az sem se zapomel podivat taky a strejchnul me nekdo tusim od EGT.. SORRY! nasledoval konec!
LONG:Jak uz sem psal .. set zadnej a steloval sem pred kazdym zavodem.. takze taky nic moc dalo se 1.34..ale skvaril sem gumy. Celkove 9.misto
... Ale jinak na zacatku brutalni souboje kdyby se par lidi furt nestorcovalo a vcas brzdilo mohlo to bejt lepsi takle na to tu a tam nekdo doplatil.
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2007   #6
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

moj prvy zavod mal som 6 dni licenciu teda velke oci som nemal
v prvom sprinte som dal strechu z 16 miesta teda o nic som bodovo neprisiel mal som tam par peknych subojov.
v druhom sprinte 12 miesto viacmenej na dojazd
a v longu 13 miesto viacmenej tiez na dojazd
body su dufam ze ked bude lahsia trat si aj viac zazavodim
ked si pozriem replay pridam aj daky blizsi komentar
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk


Last edited by Bigman; 4.9.2007 at 11:31.
Bigman is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2007   #7
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

P?edb?žné výsledky tu

Jinak dneska výborný závody plný ak?ních moment?, sice místy až p?íliš agresivní, jeden pán m? na konci cílovky ješt? p?ed pitem p?kn? rozto?il, ale nakonec vše dob?e dopadlo

Díky všem za ú?ast, t?ším se na p?íšt? na FOX @ Aston National Rev!
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2007   #8
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

No...

Q: p?ekvapiv? 1, s RB4 jsem skoro nikdy nejezdil (už jen dát dohromady setup byla fuška, sice jsem m?l na výb?r škálu set? od Erasera, za což moc d?kuju , ale s žádnym to nebylo ono. Nakonec se mi ale povedlo úpravou dosáhnout p?ijatelných výkon?. Ale i tak mi to auto prost? nesedí a pokud nebudu muset vracet se k n?mu nebudu. Nemam rád nedotá?ivá auta).

S1: start cíl s velkým náskokem

S2: start z 9 místa, pak se mi n?jak poda?ilo dostat dop?edu. Musim si moc pochválit souboj s Aqarashem a Chaosem, to bylo super (i když pár ?uk? tam bylo, za což se omlouvam). Když jsem se dostal p?ed n?, celkem rychle jsem se odpoutal a ocitnul se sám na 4. pozici. V posledních 3ech kolech jsem dojel trojici Jimik, Spangler, Kid a za?al to zkoušet. Spanglera a Kida se mi nakonec n?jak p?edjet poda?ilo, i když mi oba v?bec nic nedarovali (až jsem z toho byl ob?as i trochu nesv?j). V cíli nakonec spokojenej na 2. míst? pár desetin za Jimikem.

R: Po startu jsem se jakž takž držel a díky chybám jezdc? vp?edu jsem se dostal i docela rychle vp?ed, n?kam na 8. místo. Ale pak to p?išlo. V druhém (nebo t?etím?) kole, na rovince na most? se vytvo?il chumel, moc aut vedle sebe. Zkoušet n?co nešlo, to by byla šílenost. Ale jak pro koho... Najednou zleva do toho chumlu vlítlo úpln? bez bržd?ní auto NRG (nevim kdo z nich to byl) a hurá dop?edu. Vp?edu se asi s n?kym potkal, vytvo?ila se zácpa, z mýho auta se stal fotbalovej míc, p?ihrávanej pomysln? ostatními. No a když se to uklidnilo, byl jsem na 14. pozici. Bohužel, opatrnost se asi nevyplácí. Rozlad?nej jsem jel tedy dál až jsem ten vlak aut znova dojel. Za?al jsem se prokousávat vp?ed, i když te? už mnohem víc sm?le, protože jinak by to nešlo. Op?t jsem se dostal bleskov? do desítky. V nájezdu do 3. kola m?l p?ede mnou problémy Woodbine a se št?stim jsem ho objel. Na rovince jsem t?m za mnou odjel a ?ikal jsem si, že to bude v klidu. Ale ne. I když jsem m?l dost velkej odstup od aut za mnou, n?kdo mne v T1 sest?elil a oto?il. Kde ti za mnou brzdili, nevim. A zase zpátky na 14. flek... Když jsem se zase na skupinu dotáhnul o pár kol dál, v šikan? to za?lo v?ít, najel jsem na odraženou pneumatiku a abych nenaboural do aut p?ed mnou, musel jsem ven. Na ?ty?i pokusy se mi následn? poda?ilo dostat p?es tuhle bandu a kone?n? jsem mohl jet (to bylo kolem 10. kola). A pak jsem narazil na dvoji?ku Kid - Sir. A zase problém... Na X pokus? se mi horko t?žko poda?ilo dostat p?ed n? a rychle ujet. Jenže pak jsem musel v 15. kole do box? a oba se díky dlouhým opravám mýho rozmlácence zase dostali p?ede m?. Takže zase... Další kola se tedy nesla v duchu pokus? o p?edjetí známé dvojice Kid - Sir. A když se mi to kone?n? povedlo, byl už jakž klid. Rychle jsem se vzdálil a akorát m? trochu vykolejil n?kdo z EGT, který m? na modrou poušt?l tím zp?sobem, že na výjezdu ze zatá?ky, kdy m? to vyneslo p?ímo za n?j, šlápnul na brzdu. Sice jsme to oba ustáli a vim že to bylo s dobrým úmyslem, ale rozhodn? by to šlo vy?ešit elegantn?ji. Do cíle už pak zbývalo 7 kol a na Felixe s Chaosem p?ede mnou jsem m?l 9 vte?in, což stáhnout nešlo. V cíli nakonec tedy 4.

Záv?rem bych cht?l ?íct, že m? docela rozladilo chování n?kterých v soubojích. P?íklady - p?edjedu n?koho, jsem už jasn? vp?edu, ale ten to asi psychicky neunese a i když na to nemá pozici, zkusí to "tam pustit" za každou cenu. A docela m? p?ekvapilo že jsem to vid?l u Sira, Spanglera, Kida... Omlouvam se za to troubení, ale ob?as to fakt bylo pot?eba.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2007   #9
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Kvalifikacia: Moje maximum som nedal, ale aj tak na moje pomery solidny cas - ale bohuzial len 13. miesto - to uz som vedel ze v preteku to bude krute...
1 sprint: Skoda toho, ze sa Vazli pichol v prvom kole v T2 vedla mna tak nestastne, ze sme skoncili rozhodeny v pneu... neskor sme mali s Vazlim uz pekne suboje, ale ja som spravil chybu a musel som ist ten srot opravit a s pitstopom som uz nemal sancu na lepsie ako 16. miesto.
2 sprint: V prvom kole som bol siroky v T1 a prisiel som o par pozicii, takmer cele preteky som mal pekne suboje hlavne s Vazli-m. Tak som si uz davno nezasutazil. Super, ale bol si o cosi lepsi, aj ked v poslednom sektore som ta takmer vzdy dobiehal - tam som bol o nieco rychlejsi ale nebolo tam miesto.
Long: V 2. kole som to prehnal v najazde na most a pekne som to takmer celemu polu zkomplikoval - tusim hlavne Chaosovi. Takze sorac. Opat som isiel na neplanovany pitstop a uz nezostavalo nic ine ako dokruzit do ciela. Prekvapivo na 12. mieste.

Celkovo spokojnost, na tejto trati som velke oci nemal. Hlavne ked som videl ake casy jazdi konkurencia . Co ma znechutilo boli "timove hratky EGT" Neviem ci to je normalne, ale obracat druheho spat na kolesa by som netoleroval. Pripadalo mi to dost nebezpecne. Ja som myslel ze ked hodim strechu, pockam nez prejdu vsetci okolo a prepnem na pozorovanie.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 4.9.2007 at 11:06.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2007   #10
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Komentovat svuj vykon.. no budu, stal za velky hov*o (pardon). Omlouvam se vsem, ktery jsem naboural, dneska jsem nemel jet, ale radsi si jit hrat na pisek nebo delat nejakou uzitecnejsi cinnost. Jeste jednou sorry.
Jsem na tom stejn?. Kv?li dovolené a pracovním záležitostem jsem asi m?síc nedržel volant v ruce a bylo to kur*vsky znát! Žádný trénink a auto, se kterým jsem skoro nic nodjezdil ud?laly své a na ?asech to bylo znát. Vlastn? myslím, že jsem nezajel ani jedno kolo, kde bych nevyjel na trávu nebo do ka?era. Vrchol tomu dalo p?ipojení - sice už jsem byl ve spec., protože jsem to poslal v S2 na st?echu, ale pak to spadlo a už nenab?hlo. No už mám objednaný nový pojítka.

Kaju se a jdu trénovat na p?íšt?, a? to Vám ufoun?m za 13 dní nekazím.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2007   #11
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Co ma znechutilo boli "timove hratky EGT" Neviem ci to je normalne, ale obracat druheho spat na kolesa by som netoleroval. Pripadalo mi to dost nebezpecne. Ja som myslel ze ked hodim strechu, pockam nez prejdu vsetci okolo a prepnem na pozorovanie.
Ani ja to tolerovat nebudu... V pravidlech je jasne napsano ze po odjeti celeho pole se musi spec... Ja jsem nektere na strese videl i 3 kola... tem kdo toto porusili nebudou pocitany body... Jestli jeste navic dostanou trest se uvidi...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2007   #12
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

a jejda
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2007   #13
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

sprinty komentovat nebudu pac to fakt nema cenu. Kompletne rozladenej sem jel uz prvni sprint a v druhym sem to otocil takze start z posledniho.

Na long sem se snazil uklidnit a docela to pomohlo. Start z tretiho posledniho mista nebyl spatnej, aspon sem si uzil zavodeni ...

Zavod to byl rozdelenej na 2 casti. Cast do pitu a cast po pitu. Cast do pitu byla hnusna, neferova, tvrda, ale neskutecne zabavna. Ale prece jenom bych to trosku uklidnil, ale je fakt ze sem mel par fakt hodne tvrdejch manevru ale delal to kazdej. Proste se to nejak zvrhlo

Cast po pitu byla hotlaperska. Vyjel sem na tretim miste cca. 3s za Chaosem. Zacal sem hotlapovat a docela se to darilo pac chaos delal obcas chyby. Dostal sem se tusim na pul vteriny za nej ale predjizdeli sme nejakyho sneka ale z nepochopitelnych duvodu pustil jenom Chaose a ja sem v sikane pred cilovkou musel brzdit cimz mi chaos odskocil na 1,5s. Zase sem zacal hotlapit a docela to slo zase sem ho dojel ale zbyvalo jenom jedno kolo a navic mi do pokoje prisel tata a zacal mi do toho kecat -> soustredeni v pr*eli takze sem Chaose uz nedal.

Ale zabava to byla
Felix is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2007   #14
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Sorry všem za v?erejší závod. . . .
masterful is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2007   #15
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by TonyG View Post
No tak v rychlosti: Kdyz nebudu pomyslet na moje vysledky byli to celkem dobry zavody.. pekne kombinace auta/trati.Jenze malo natrenovano,zadnej set.. takze vysledek prakticky nulovej.I kdyz sem se tak nak drzel v prvni polovine tak nejdriv v RACE 1 : celkem v klidku nekde kolem 4-5 mista nekde kolem 6 kola mi vlitla pod kolo neviditelna pneumatika v sikane po startu a bylo to
RACE2: Uz ani nevim prubeh ale na moste tam ?achroval Masterfull kerej se nepodival kdyz se rozjizdel a napalil me!Tak sem z toho žasnul az sem se zapomel podivat taky a strejchnul me nekdo tusim od EGT.. SORRY! nasledoval konec!
LONG:Jak uz sem psal .. set zadnej a steloval sem pred kazdym zavodem.. takze taky nic moc dalo se 1.34..ale skvaril sem gumy. Celkove 9.misto
... Ale jinak na zacatku brutalni souboje kdyby se par lidi furt nestorcovalo a vcas brzdilo mohlo to bejt lepsi takle na to tu a tam nekdo doplatil.
Mrzí m? to, promi? moje chyba....
masterful is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2007   #16
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

@Loukota: Sorry, byl to Jimik, byl jsem z meho pocinani vecer dost nervozni tak jsem napsal hovadinu
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2007   #17
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

no schrnu to velmy kratce mel sem natrenovano s touhle kombinaci necelou hodinku a taky to tak vipadalo a navic sem nemel dostatecne kvalitni set takze mi to chvilema hlavne v longu pripadalo ze jedu drift zavody misto race. Jak uz Megin psal skvele sme si zazavodili. Tesim se na priste snad bude cas na trenink...
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2007   #18
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak taky p?isp?ju svojí troškou do mlýna... A? jsem to ne?ekal, tak závod byl celkem sranda, RB4 a asfalt je opravdu skv?lá kombinace. Pravda, závody byly tentokrát trochu tvrdší, ale zase si nemyslím, že by byly nefér. Akorát jednou jsem na konci mostu n?koho nabral na nárazník a dotla?il až do zatá?ky (asi Vázliho, soud? podle toho, jak po závod? prskal), ale zase jsem po?kal a hlavn?, nebyl v tom úmysl (?estný pionýrský). Pak jsem se ješt? trochu motal po tráv? kolem trati, ale snad jsem tím nikomu nezp?sobil žádnou újmu.

Co se tý?e jízdy po st?eše, tak pokud vím, nikdo z EGT po celou dobu závodu nep?ekážel ve stop?, vždycky jsme se uklidili n?kam stranou (a? už každej sám nebo s pomocí toho druhýho). Postrkovat ostatní auta imo zakázaný není, pokud proti tomu doty?nej nic nenamítá. No, uvidíme, co pan šéf na to...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2007   #19
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Quote:
Originally Posted by Vazli View Post
navic sem nemel dostatecne kvalitni set takze mi to chvilema hlavne v longu pripadalo ze jedu drift zavody misto race. Jak uz Megin psal skvele sme si zazavodili.
No to protoze to bylo hozeny vic na zadek.. 66% mel ses kouknout.nebyl na nic cas.A nemenil sem to protoze tak jak to bylo nastaveny celkove tak to slo.Sice v porovnani s ostatnima(rychlejma) to bylo nebe a dudy ale jet se natom dalo.i prumerny casy okolo 1.34..
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2007   #20
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Co se tý?e jízdy po st?eše, tak pokud vím, nikdo z EGT po celou dobu závodu nep?ekážel ve stop?, vždycky jsme se uklidili n?kam stranou (a? už každej sám nebo s pomocí toho druhýho). Postrkovat ostatní auta imo zakázaný není, pokud proti tomu doty?nej nic nenamítá. No, uvidíme, co pan šéf na to...
Postrkovat ostatní zákázáno není ale Pravidla závodu ?íkají:
Quote:
Originally Posted by Pravidla závodu, bod 2.8.3
Závodník nesmí použít tla?ítko RESET. Pokud je Váš v?z ve stavu ?i pozici, která znemož?uje další pokra?ování v závod?, jste povinni v?z z trati odstranit p?epnutím dopozorovacího módu po odjetí celého závodního pole, nejpozd?ji do p?íjezdu prvního jezdce.
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.