Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ACTUAL LINUX závody

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.10.2006   #1
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default Tiskovka ALML, round1, div 2

no tak nakonec jsem do vzdal, i kdyz zezacatku to vypadalo tak krasne... souboje (s O. Netolickym, Spanglerem a chvilema i Tairem) byly BOZI!! Jen poznamku pro Spanglera: BRZDI_DRIV/NECH_SI_ROZESTUP mam snad celou pixlu tvyho laku na zadnim narazniku

Treglis < U NAS PO INCIDENTU CEKAME, VIS!!!???

Remixxx2 < Ze jsi novy, tak nepodam protest, ale VIS SAKRA CO ZNAMENA MODRA VLAJKA!!?? kdyz ji mas vyvesenou, tak toho co te dojizdi okolo aspon NEZAVIREJ V ZATACKACH!!

no a chat... to byl humac... imho, kdyz nekdo behem ligoveho zavodu napise do chatu "pi*o" (akorat se spravnym znakem misto te hvezdicky, tak je to na vylouceni...

jinak ty souboje byly fakt SUPR! v longu se (imho) jelo dost takticky a to se mi DOST LIBILO!! akorat pak sem uz nevydrzel s nervama a proletel sem se no... sem trubka... to me fakt stve

Last edited by Novas; 18.10.2006 at 23:39.
Novas is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2006   #2
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Sprint ješt? šel, to štouchnutí po startu jsem p?ešel, pak p?išla kli?kovaná od Strnada a vyštouchnutí z trati a to byl propad na 9místo. Long jsem nedojel, protože když m? Remixx po 2 nebo po 3 sejmul, moje nervy byli na pochodu a v tu chvili bych z n?j ud?lal Termix... ten pedál co se používá p?ed zatá?kama na spomalení se jmenuje brzda, tak používat... a ne muj kufr. A když se vracim na tra? ned?lám to bezhlav?, i když mimo tra? jezdíš víc než po asfaltu.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm

Last edited by Devilstorm; 18.10.2006 at 23:58.
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #3
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

K zavodu, kvali normalka, short hruza (omlouvam se jeste jednou vsem mnou tuklych), long supr. V longu jsem teda vsadil na spatnou kartu, ze zavod skonci o kolo driv, takze jsem v poslednim kole ztratil 2. pozici, ale 3. misto taky dobry :-).

Statistiky:
- long
- short

Kecani behem zavodu, evergreen. Pro predstavu, komplet zaznamy:
- long
- short

V longu doporucuju radky 63, 85, 260, 265, 296, 421, 868, 1483, 1606 no a pak samoze radky po projeti prvniho cilem (kdy projel posledni a kolik se toho mezitim nakecalo, jde snadno poznat).
Kada is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #4
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Novas View Post
... byly BOZI!! Jen poznamku pro Spanglera: BRZDI_DRIV/NECH_SI_ROZESTUP mam snad celou pixlu tvyho laku na zadnim narazniku ..
Aspon mas nejakou pamatku priste si dam majzla vetsiho..


A ted ja, vsechno bylo ok, kvaldu sem zajel presne na prostredku, tzn. na 8mim miste, ve sprintu sem byl 5., coz me i prekvapilo, paradni byli souboje s Novasem o prave toto umisteni, long zavod sem podelal jak to slo, nejdriv sem se asi 2x primotal do kolizi, ktere me odsouply na posledni pricku, tam jsem jeste 2x omylem hodil boudu a bylo vymalovano, dohanel jsem jak to slo takze kdyz epocitam odstupujici zavodniky, tak snad 3. od konce....

Bylo to super, tesim se na stredu !
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 19.10.2006 at 07:51.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #5
RiXXi
Member

 
RiXXi's Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Pardubice
Posts: 312
Default

Pro me docela rozporuplny zavod. Trening spocival pouze v 3kolech, ktery jsem uhel v HL. Proto me prekvapilo 2.misto v kvalde.

sprint: vyjel jsem vcz Kuba zacal do T1 brzdit trochu driv a nechal uvnitr misto, tak jsem nelenil a predjel jsem ho . Pote me par kol nahanel, ale myslim ve 4. kole pri najezdu na most trefil vnitrni svodila, ktery ho placly na druhou stranu a uz se jen kutalel. Takze s klidem 1. misto.

long: z posledniho mista se jezdi krasne, kdyz jste rychlejsi nez ostatni o. moc pekne jsem se bavil pri predjizdeni. Co si vzpominam, tak hlavne s Tairem sem se pekne vydovadel, drzel perfektni stopu, takze predjet ho me trvalo par kol. Dostal jsem se az na 3. misto a snazil jsem se dojet druheho, ale jelikoz predni penuskyy uz mely 75C, tak jsem ho uz moc stahovat nedokazal.

Ovsem v 17 kole(skoro pulka zavodu) prisel zlom. O kolo jsem predjizdel Strnada, ale ten udelal nejaky zvlastni pohyb do moji stopy, strhnul jsem volant a uz jsem nekompromisne sel do bugovejch svodidel. Auto total v gedelce. Od predchoziho postu Devilstorma koukam(i kdyz to mozna nebylo o kolo..), ze jsem nebyl jediny kdo se takhle se Strnadem potkal. Myslim si, ze ta moje kolize by byla i na protest, nicmene ho podavat nebudu, pouze sem pridam video at si kazdy udela obraze, co se stalo: http://rixxi.ic.cz/temp/lfs/fegolda-strnad.avi (8mb) .
Dojel jsem tedy do boxu a nechal se opravit, vyjizdim jedu 70km/h v boxech a poustim plyn, abych neprekrocil limit. Stale se me to rozjizdelo , takze limit prekrocen. Koumal jsem co to je a zjistil jsem ze se nako potencovaly osy pedalu (se kterejma jsem dneska mel stale problemy)viz.obr: Vyslapnute pedaly http://rixxi.ic.cz/temp/lfs/vyslapnute-pedaly.jpg . Plne seslapnuta brzda http://rixxi.ic.cz/temp/lfs/plna-brzda.jpg .
Sice jsem z boxu vyjel 4. a byl konec nadeji. Bez brzd se nedalo jet. Tak jsem aspon krouzil, abych dojel. Takze 13.misto...

4Strnad: mozna by sis mel davat vetsiho majzla
__________________
Master Czech Team
Intel Pentium 4; 2,8 GHz; 512 MB RAM; NVIDIA 6600GT; DEXXA Steering Wheels(11 years old); S2 Licensed (MCz ®iXXi/BlackRich)
http://www.rixxi.ic.cz
My LFS movies


Last edited by RiXXi; 19.10.2006 at 09:19.
RiXXi is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #6
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Statistiky:
- long
- short

Kecani behem zavodu, evergreen. Pro predstavu, komplet zaznamy:
- long
- short

V longu doporucuju radky 63, 85, 260, 265, 296, 421, 868, 1483, 1606 no a pak samoze radky po projeti prvniho cilem (kdy projel posledni a kolik se toho mezitim nakecalo, jde snadno poznat).
dik za stats!

ad chat:
je to humus... imo dokud se to nezacne fakt tvrde postihovat, tak to bude opradovy evergreen i do budoucna... ja bych proste daval 1 varovani (se strzenim nakeho velkeho poctu bodu) a jakmile se to stane podruhe, tak proste diskvalifikace z ligy...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #7
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

zbytecnej chat bude trestan, stejne tak nedodrzeni ticha nez VSICHNI dokonci zavod...

Ted to bude jen napomenuti pro ty, kteri jen zbytecne chatovali, za vulgarismy pujdou body dolu, 2 body za slovo rovnou...

Panove jedete ligu, nejste na publicu, jezdi s Vama lidi hodne rozdilnych vekovych skupin a tak predpokladam, ze se budete umet chovat... Motorsport je sportem gentlemanu a tem takovej slovnik neprislusi...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 19.10.2006 at 10:27.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #8
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
zbytecnej chat bude trestan, stejne tak nedodrzeni ticha nez VSICHNI dokonci zavod...

Ted to bude jen napomenuti pro ty, kteri jen zbytecne chatovali, za vulgarismy pujdou body dolu, 2 body za slovo rovnou...

Panove jedete ligu, nejste na publicu, jezdi s Vama lidi hodne rozdilnych vekovych skupin a tak predpokladam, ze se budete umet chovat... Motorsport je sportem gentlemanu a tem takovej slovnik neprislusi...
priste uz mlcim jako horb, kdyz sem 2x po sobe hodil boudu tak sem jedno slovicko ktery nebylo spisovny vyhodil no mozna 2
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #9
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Exclamation

PLS vsechny lidi, kteri se ucastnili divize 2 a ideli nejake zajimave predjizdeni, karamboly a jine veci, ktere by sli pouzit do videa, napsite v kolikatem kole a v jakym zaznamu, jestli sprint long apod. Moc by mi to pomohlo, protoze sem byl vicemene porad vzadua nevedel jsem co se deje na polle position a jinde... Diky
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #10
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by RiXXi View Post
Od predchoziho postu Devilstorma koukam(i kdyz to mozna nebylo o kolo..), ze jsem nebyl jediny kdo se takhle se Strnadem potkal. Myslim si, ze ta moje kolize by byla i na protest, nicmene ho podavat nebudu, pouze sem pridam video at si kazdy udela obraze, co se stalo: http://rixxi.ic.cz/temp/lfs/fegolda-strnad.avi (8mb) .

4Strnad: mozna by sis mel davat vetsiho majzla
No myslím že si práv? "majzla" dával... ale nato aby udržel flek

Jinak je tu n?kde replay?! Možná jsem jen slepejš, ale n?jak to nevidím , rád bych se na Vás mrknul
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #11
RiXXi
Member

 
RiXXi's Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Pardubice
Posts: 312
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet View Post
Jinak je tu n?kde replay?! Možná jsem jen slepejš, ale n?jak to nevidím , rád bych se na Vás mrknul
http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=888
__________________
Master Czech Team
Intel Pentium 4; 2,8 GHz; 512 MB RAM; NVIDIA 6600GT; DEXXA Steering Wheels(11 years old); S2 Licensed (MCz ®iXXi/BlackRich)
http://www.rixxi.ic.cz
My LFS movies

RiXXi is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #12
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Zavod to byl pekny, nicmene me mrzi to jak jsme museli po asi 5-ti kolech longu kdy jsem se dostal z temer sameho konce startovniho rostu dopredu na 5. misto migrovat na jiny server. Tam uz se prunik dopredu nestal tak snadnym. S tim souvisi i pocinani jezdce remixxx2, na ktereho jsem chtel podat protest, jednak proto jak me sestrelil kdyz vyjizdel z travy (4. kolo cas zavodu 6:47:xx) a jednak proto, jak bezohledne si pocinal cely zavod (viz kola 7, kde to odnesl Devilstorm a pak 9, 10, 13, 18, 19 a dal uz jsem nemel nervy to pozorovat, kde absolutne nerepektoval modrou vlajku, prestoze uz byl uplne posledni a o nic mu neslo) podat protest, ale kdyz vidim ze mu to pro tentokrat odpoustite, pozdrzim se taky.

2Novas: Ten stred me moc mrzi a to zda pockat nebo ne mi v ten moment hlavou problesklo, ale nakonec jsem tak neudelal. A kdyz se podivam na replay tak si myslim ze ani nebylo proc.
Me vysvetleni je takove, ze 2 jezdci pred tebou, Netolicky a Umbro, mezi sebou bojovali a v ty sikane nahle dost zpomalili. Na to si reagoval i ty, jenze ja dopredu tak dobre nevidel a necekal jsem ze se to v ty zatacce tak zasekne. Kdyz jsem si pak vsim ze uz to nepujde projet stejnou rychlosti a hladce jako normalne a sel na brzdy, tak uz jsem to nestih dobrzdit. Oprel jsem se ti o naraznik.
Pokud podas protest a komisari ho uznaji za opravneny, tak trest prijmu, nebude mi nic jineho zbyvat. Kazdopdne jsem ale nazoru, ze to byl nestastny zavodni stret, ktere se i v beznych zavodech stavaji. Z me strany to rozhodne nebyl umysl.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #13
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by RiXXi View Post
stejn? tam není co jsem cht?l... m? spíše zajímá divize ?íslo 2
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006

Last edited by Galahet; 19.10.2006 at 22:13.
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #14
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by RiXXi View Post
Tak po tom co sem videl bych to videl spis na to, ze si te nevsiml, nebo az pozde a jel horsi stopu taksi chtel rychlym pohybem vic najet a sestrelil te...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #15
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Treglis View Post
2Novas: Ten stred me moc mrzi a to zda pockat nebo ne mi v ten moment hlavou problesklo, ale nakonec jsem tak neudelal. A kdyz se podivam na replay tak si myslim ze ani nebylo proc.
Me vysvetleni je takove, ze 2 jezdci pred tebou, Netolicky a Umbro, mezi sebou bojovali a v ty sikane nahle dost zpomalili. Na to si reagoval i ty, jenze ja dopredu tak dobre nevidel a necekal jsem ze se to v ty zatacce tak zasekne. Kdyz jsem si pak vsim ze uz to nepujde projet stejnou rychlosti a hladce jako normalne a sel na brzdy, tak uz jsem to nestih dobrzdit. Oprel jsem se ti o naraznik.
Pokud podas protest a komisari ho uznaji za opravneny, tak trest prijmu, nebude mi nic jineho zbyvat. Kazdopdne jsem ale nazoru, ze to byl nestastny zavodni stret, ktere se i v beznych zavodech stavaji. Z me strany to rozhodne nebyl umysl.
protest jsem podal hned po zavode... samozrejme se podridim rozhodnuti komisaru. dal to uz tady nebudu rozpitvavat, mohl by vzniknout zcela zbytecny flame...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #16
RiXXi
Member

 
RiXXi's Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Pardubice
Posts: 312
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Tak po tom co sem videl bych to videl spis na to, ze si te nevsiml, nebo az pozde a jel horsi stopu taksi chtel rychlym pohybem vic najet a sestrelil te...
Musela mu svitit "Modra vlajka". A v to oblouku hodne zpomalil a vyjel ze stopy, tudiz pochybuju ze o mne nevedel.
__________________
Master Czech Team
Intel Pentium 4; 2,8 GHz; 512 MB RAM; NVIDIA 6600GT; DEXXA Steering Wheels(11 years old); S2 Licensed (MCz ®iXXi/BlackRich)
http://www.rixxi.ic.cz
My LFS movies

RiXXi is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #17
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

T?žko ?íct. Vypadalo to, že spomalil, aby uhnul a pak, jakoby si myslel, že tam už nejsi....
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #18
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Quote:
Originally Posted by Treglis View Post
Zavod to byl pekny, nicmene me mrzi to jak jsme museli po asi 5-ti kolech longu kdy jsem se dostal z temer sameho konce startovniho rostu dopredu na 5. misto migrovat na jiny server. Tam uz se prunik dopredu nestal tak snadnym. S tim souvisi i pocinani jezdce remixxx2, na ktereho jsem chtel podat protest, jednak proto jak me sestrelil kdyz vyjizdel z travy (4. kolo cas zavodu 6:47:xx) a jednak proto, jak bezohledne si pocinal cely zavod (viz kola 7, kde to odnesl Devilstorm a pak 9, 10, 13, 18, 19 a dal uz jsem nemel nervy to pozorovat, kde absolutne nerepektoval modrou vlajku, prestoze uz byl uplne posledni a o nic mu neslo) podat protest, ale kdyz vidim ze mu to pro tentokrat odpoustite, pozdrzim se taky.
Já mu to teda neodpustim, n?jaký výmluvy, že je novej neberu. Každej jednou za?ínal, ale nejezdil jako on, tak jedu pomaleji když mi to nejde ne? Odpustil jsem Kadlecovi, protože po?kal, a nejel dál, a Strnadovi taky, protože to nebylo jednozna?ný, ale to co ud?lal Remixxx2 na za?átku 7 kola, proto není omluva. P?ece nejd?ležit?jší je brát ohled na soupe?e, a až pak je to ostatní. Já jezdim pro radost, protože mam rád závody, ale tohle mi jí v?era upln? zkazilo.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2006   #19
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Video :http://forum.czechlfs.net/showthread...9664#post49664
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.