Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.11.2010   #341
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Jen stru?n?.
Osobn? jsem to p?ál Webberovi, ale smekám a up?ímn? gratuluji tomu drakovi Vettelovi k nejmladšímu mistru sv?ta v historii.

Jsem jen moc rád, že to nevyhrál Alonso, který jist? své fanoušky dost zklamal .
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline   Reply With Quote
Old 14.11.2010   #342
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Tak myslím, že to m?lo dobrý konec. Vettel si to prost? zaloužil, protože byl nejrychlejší a nejspolihliv?jší. Alonso se samoz?ejm? snažil Petrova p?edjet, ale nem?l na to a Renaulty jely fakt výborn?. O to víc m? t?ší, že Renault v podstat? skazil Alonsovi šanci na titul . ?ekal jsem, že Webber šet?í pneu a pak zaúto?í ale taky na to dneska prost? nem?l.
Jinak Alonsovo vystoupení mluví za vše. Za to p?ece Petrov nem?že a Alonso by tohle m?l d?lat do zrcadla.
A jsem rád, že Vettel neskrýval svou radost a není to žádnej p?esp?íliš namyšlenej sobec.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 14.11.2010   #343
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Pro ty, kte?í nevid?li Alonsova gesta po závod?.

http://www.youtube.com/watch?v=2cR6jBZuD0Y
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 14.11.2010   #344
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Alonso m?že být naštvaný na dva lidi: stratége od Ferrari a na sebe samotnýho. Na Petrova to zkusil jen jednou a poté se za n?j za?adil a až do cíle závodu nic nezkusil.
hovoris akoby si nevedel aky dolezity je pritlak predneho kridla...
ale ak chcete zit v tom ze Alonso je lama a nechcel sa dostat pred Petrova tak nech sa paci... kazdy ma svoj nazor
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 14.11.2010   #345
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Urcite chcel, ale nepodarilo sa mu to a on preto zo straty titulu obvinuje Petrova, to podla mna nie je normalne. Ale tych xy kol za Petrovom tiez nevyzeralo tak, ze by sa nejako extremne snazil.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 14.11.2010   #346
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

tak dnes jsem vijimecne sledoval cele a souhlasim s tim, ze pokud chce byt nekdo mistr sveta, tak si to hold musi zaslouzit a jezdit pul zavodu za jednim jezdcem.. sorry, mozna priste..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 14.11.2010   #347
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

N?jak jsem ani nev??il, že Alonso dnes získá další titul takže zase tak velký zklamání to pro m? nebylo. Ale všechna ?est RB vyhrát v posledním závod? titul mistra s tolika polepositon je fakt velký um?ní
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 14.11.2010   #348
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

P?esn? tak, s takovým autem co m?li po celý rok by byla skoro ostuda nezískat titul. Alonsa je mi líto, já ani tak neobvinuju Petrova. Na vin? je zase Tilkedrom s tak?ka nulovými šancemi na p?edjetí. Bernie by se mohl zamyslet pro? z F1 mizí p?ešdjížd?cí manévry a nemusel by rok co rok m?nit pravidla konstrukce voz?. Sta?ilo by aby tra?? navrhoval soudný ?lov?k, a infrastrukturu kolem p?enechal Tilkemu...
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 14.11.2010   #349
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
uz vidim vas ako by ste reagovali vy keby vas jazdec zo stredu pola pripravil o titul... je to temperamentny spaniel a uplne to chapem...
a tak gratulujem fanusikom Vettela... podaval fakt vyborne vykony... urcite neziskal titul nezasluzene

edit: Vitr...hadam sam uznavas ze v Abu Dhabi sa predbieha nenormalne zle...a celkovo v dnesnej F1 takze obvinovat Alonsa ze nevie predbiehat je podla mna nemiestne
Na tohle ti m?žu odpov?d?t jen tohle:
"Vitaliji, Alonso je rychlejší než ty. M?žeš potvrdit, že jsi zpráv? pororozum?l?" asi nerozum?l
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2010   #350
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Na tohle ti m?žu odpov?d?t jen tohle:
"Vitaliji, Alonso je rychlejší než ty. M?žeš potvrdit, že jsi zpráv? pororozum?l?" asi nerozum?l
ani Hamilton nevedel predbehnut Kubicu...jednoducho to na takychto tratiach nejde...aspon Dano to pochopil
celkovo predbiehacie manevre boli asi dva Kubicove proti nejakym slabsim a to vdaka tomu ze Renault je dost rychly na rovinkach... tak podla mna je uplne nemiestne si robit srandu z Alonsa ze nevie predbiehat ked sa nedarilo predbiehat vobec nikomu...
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2010   #351
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Ferko si titul podelalo samo blbou strategii. Koukali jen po WEB a nepocitali s ostatnima. ALOvo gesta jsou vzhledem k frustraci (okolnostem) trochu pochopitelne, ale je fakt, ze jako profik by si je moch odpustit ... nebo si je schovat pro pany na boxove zidce
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2010   #352
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Hamilton se o to aspo? pokusil a to n?kolikrát, naproti tomu Alonso tam kroužil jen jak družice
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2010   #353
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by D4NO View Post
Na vin? je zase Tilkedrom s tak?ka nulovými šancemi na p?edjetí. Bernie by se mohl zamyslet pro? z F1 mizí p?ešdjížd?cí manévry a nemusel by rok co rok m?nit pravidla konstrukce voz?. Sta?ilo by aby tra?? navrhoval soudný ?lov?k, a infrastrukturu kolem p?enechal Tilkemu...
chyba je v dvojitom difuzore, ktory nici pritlak na prednom kridle. preto sa nemozu k sebe dostatocne priblizit, aby k predbehnutiu mohlo dojst kdekolvek.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2010   #354
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Ferko si titul podelalo samo blbou strategii. Koukali jen po WEB a nepocitali s ostatnima. ALOvo gesta jsou vzhledem k frustraci (okolnostem) trochu pochopitelne, ale je fakt, ze jako profik by si je moch odpustit ... nebo si je schovat pro pany na boxove zidce
Já bych osobn? uvítal v F1 víc emocí, celé prost?edí F1 mi p?ijde hrozn? sterilní. Piloti by p?ece m?li z?stat lidmi, a ne se chovat jak http://www.youtube.com/watch?v=oDkgzarrbSU
Logical is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2010   #355
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Já teda nevím ale já nem?žu ?íct, že bych v F1 postrádal emoce ve tvá?ích a gestech jezdc? viz. Alonso a hromada dalších sest?ih?, které jsou na youtube
Nebo by si snad rád vid?l jak si jezdci dávají p?es držk? ? což jsem kdysi vid?l v americké formulové sérii
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2010   #356
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Josef Král dostal nabídku testovat monopost F1 týmu HRT, kterou pochopiteln? p?ijal.

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
hovoris akoby si nevedel aky dolezity je pritlak predneho kridla...
ale ak chcete zit v tom ze Alonso je lama a nechcel sa dostat pred Petrova tak nech sa paci... kazdy ma svoj nazor
To že Alonso je lama jsem ne?ekl. Jen jsem ?ekl, že to nezkusil a když ten titul cht?l, tak to m?l zkusit na srdce. Opakem Alonsa byl Hamilton, který to na Kubicu n?kolikrát zkusil a myslím, že kdyby Alonso alespo? na Petrova pár útok? nazna?il, tak by Petrov ud?lal chybu.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 17.11.2010   #357
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Josef Král v dnešním testu s HRT byl na 13. míst? a nechal za sebou oba dva Lotusy. Kdyby to bylo v ostré kvalifikaci, tak by byl na 22. míst? (za ním by byl di Grassi, Senna a Klien). Jinak jízdu s F1 si samoz?ejm? pochvaloval.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 18.11.2010   #358
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
To že Alonso je lama jsem ne?ekl. Jen jsem ?ekl, že to nezkusil a když ten titul cht?l, tak to m?l zkusit na srdce. Opakem Alonsa byl Hamilton, který to na Kubicu n?kolikrát zkusil a myslím, že kdyby Alonso alespo? na Petrova pár útok? nazna?il, tak by Petrov ud?lal chybu.
Alonso lama je... jeste ze Petrov nemohl dostat prikaz z boxu aby ho pustil, jako chudak Masa. Desne me to potesilo, i kdyz chudacek hrozil pestickama. Skoda ze mu Petrov misto "nechapaveho" gesta neukaza "fakovaka". To uz bych byl v sedmem nebi.

Jinak ale samo smekam pred jeho umenim, ja bych si do toho nesed, leda ze bych jel s omezovacem pro pit...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 18.11.2010   #359
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Baby: no to by Petrov klesol na Alonsovu uroven, takto si zachoval dostojnost a tym nechapavym gestom ukazal Alonsovi, ze sa rozculoval neopravnene.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 18.11.2010   #360
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Baby: no to by Petrov klesol na Alonsovu uroven, takto si zachoval dostojnost a tym nechapavym gestom ukazal Alonsovi, ze sa rozculoval neopravnene.
Klesl.. ale zaroven i stoupl
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.