Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.7.2010   #221
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
Nejsi sam. Pro pripominku mrknete, asi to nreadi uvidite...ale co kdo bude chtit muze si vymyslet nejakej novej argument proc je to jiny nez u Ferrari. Jinak jsem po KR fandou FM a bylo mi ho lito, ale i tak udelali dobre. Kazdy bod se pocita a Alonso ma vetsi sanci.

http://www.f1-info.cz/?page=showitem...C&sizey=HaTHQX
Tady je vid?t, jak se to má aspo? ud?lat, když už je to nutný a ne jak to ud?lalo Ferrari
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #222
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Tady je vid?t, jak se to má aspo? ud?lat, když už je to nutný a ne jak to ud?lalo Ferrari
to je uplne jedno nie? stejne je kazdemu jasne ze aj hento ho pustal a vysledok je uplne ten isty
ja by som tiez massovi prial vitazstvo viac hlavne by si ho zasluzil na vyrocie svojej nehody ale pustit teamoveho kolegu sa mi zda uplne normalne...ja to v lfs tiez v 80 percentach pripadov robim ak vidim ze je napr JackCY rychlejsi...obcas sa natahujeme lebo si chceme zazavodit a vieme ze to bude ciste a mozeme sa na seba spolahnut...ale ked je zavod v ktorom o nieco ide tak nevaham a pustim ho ak viem ze ma potom on nebude brzdit
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #223
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
to je uplne jedno nie? stejne je kazdemu jasne ze aj hento ho pustal a vysledok je uplne ten isty
ja by som tiez massovi prial vitazstvo viac hlavne by si ho zasluzil na vyrocie svojej nehody ale pustit teamoveho kolegu sa mi zda uplne normalne...ja to v lfs tiez v 80 percentach pripadov robim ak vidim ze je napr JackCY rychlejsi...obcas sa natahujeme lebo si chceme zazavodit a vieme ze to bude ciste a mozeme sa na seba spolahnut...ale ked je zavod v ktorom o nieco ide tak nevaham a pustim ho ak viem ze ma potom on nebude brzdit
Akorát asi zapomínáš, že se bavíme o F1 a tam to není povolený. A to video není to samý. Pustit takhle v zatá?ce a trapn? ubrat na rovince je rozdíl. Samoz?ejm?, že princip je stejnej ........
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #224
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Akorát asi zapomínáš, že se bavíme o F1 a tam to není povolený. A to video není to samý. Pustit takhle v zatá?ce a trapn? ubrat na rovince je rozdíl. Samoz?ejm?, že princip je stejnej ........
jazdec moze urobit co chce...iba team mu nemoze prikazat pustit teammate-a
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #225
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Akorát asi zapomínáš, že se bavíme o F1 a tam to není povolený. A to video není to samý. Pustit takhle v zatá?ce a trapn? ubrat na rovince je rozdíl. Samoz?ejm?, že princip je stejnej ........
Nemuzu si pomoct, rozdil v tom nevidim
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #226
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ja som sa v rámci tejto témy kolegu spýtal, ?i je ve?ký rozdiel v "brutálnej" a "oh?aduplnej" vražde - stále je niekto zabitý. Chápete. :-)

Ako podnikate? (šéfstvo F1) by som ale takto s priaz?ou svojich klientov (divákov) nehazardoval.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #227
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Ako podnikate? (šéfstvo F1) by som ale takto s priaz?ou svojich klientov (divákov) nehazardoval.
oni tym nic neriskuju...to ci to ty pozeras v telke alebo nie im moze byt jedno a na tie zavody im ti zbohatlici (ktori sa povacsinou do toho nevyznaju a maju to len program na nedelne popoludnie) aj tak pridu a zaplatia tie desiatky az stovky eur za vstup
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #228
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Momentáln? na celé v?ci jsou nejtrapn?jší ty ?e?i, co povídá Domenicali:"To ´sorry´ byla vyjád?ená lítost nad tím, že byli pomalejší než druhé auto."

Tomuhle snad nikdo nem?že v??it, m? to jen rozesmálo.

Montezemolo má alespo? "koule" a ?ekl toto: "Sou?asná polemika m? v?bec nezajímá. Pouze zopakuju to, co tvrdím již dlouhou dobu a ?eho si jsou naši jezdci v?domi a ?eho se budou držet. Závodí-li n?kdo pro Ferrari, pak jsou zájmy týmu p?ed zájmy jednotlivce. Konec p?etvá?ek, i když je mi jasné, že by n?kte?í rádi vid?li naše jezdce, jak se vzájemn? vy?adí ze závodu. To ale není náš p?ípad."
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #229
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
oni tym nic neriskuju...to ci to ty pozeras v telke alebo nie im moze byt jedno
Nemalo by, sledovanos? je dôležitý parameter. ?ažko bude telka kupova? práva na F1, ke? vie že to nikto nebude pozera?, a zadávatelia reklamy by to vedeli tiež a v tom ?ase si odvysielanie reklamy nekupovali...
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #230
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Montezemolo má alespo? "koule" a ?ekl toto: "Sou?asná polemika m? v?bec nezajímá. Pouze zopakuju to, co tvrdím již dlouhou dobu a ?eho si jsou naši jezdci v?domi a ?eho se budou držet. Závodí-li n?kdo pro Ferrari, pak jsou zájmy týmu p?ed zájmy jednotlivce. Konec p?etvá?ek, i když je mi jasné, že by n?kte?í rádi vid?li naše jezdce, jak se vzájemn? vy?adí ze závodu. To ale není náš p?ípad."
viem ze vacsina ludi co to sleduje tak toto vyjadrenie nebude akceptovat a zas budu na to len nadavat ale treba sa trochu vzit do koze teamu ferrari a clovek to aj pochopi a ja to uplne ale uplne chapem a neverim ze by to formuli nejako pomohlo keby massa s alonsom jazdili tych poslednych 15 kol na hockenheime v sekundovom rozostupe za sebou... na trati je dalsich vyse 20 monopostov s ktorymi "musia" tvrdo zavodit a nemozu urobit toto a aj tak ziadne predbiehanie nevidime
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #231
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

ti co to necetli, tak doporucuji precist.

Jinak. Zakaz teamove rezie je tu kvuli nam, divakum! Takze nachapu, jak nekdo tady muze zastavat takovy nazor, ze to bylo v poradku a poukazovat na to kdo to kdy uz udelal. Vzdyt nas okradli o souboj o vitezstvi mozna i o sampiona!!!

Mohlo to napriklad skoncit takto:
FM jede 1. a pomalu
FA jede 2. a snazi se predjet
SV je dojizdi, jede rychle a ceka na chybu dvou zavodniku pred sebou.
=> cekani na dvojnasobnou chybu bude rozhodne kratsi nez na jednonasobnou + souperici dvojce jede vzdy pomaleji nez nejdrive jedouci rychlejsi a pak pomalejsi.
A najednou tu mame tri soupere bojujici o prvni misto!
To, co provedli, je hnus a ja bych je vyradil z pristiho zavodu.

Jeste jednou se zamyslete nad tim, co rikate, protoze az budete priste zkuhrat, jak je F1 nudna, tak abyste vedeli proc
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 27.7.2010 at 12:32.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #232
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
ti co to necetli, tak doporucuji precist.

Jinak. Zakaz teamove rezie je tu kvuli nam, divakum! Takze nachapu, jak nekdo tady muze zastavat takovy nazor, ze to bylo v poradku a poukazovat na to kdo to kdy uz udelal. Vzdyt nas okradli o souboj o vitezstvi mozna i o sampiona!!!

Mohlo to napriklad skoncit takto:
FM jede 1. a pomalu
FA jede 2. a snazi se predjet
SV je dojizdi, jede rychle a ceka na chybu dvou zavodniku pred sebou.
=> cekani na dvojnasobnou chybu bude rozhodne kratsi nez na jednonasobnou + souperici dvojce jede vzdy pomaleji nez nejdrive jedouci rychlejsi a pak pomalejsi.
A najednou tu mame tri soupere bojujici o prvni misto!
To, co provedli, je hnus a ja bych je vyradil z pristiho zavodu.

Jeste jednou se zamyslete nad tim, co rikate, protoze az budete priste zkuhrat, jak je F1 nudna, tak abyste vedeli proc
Alonso + Ferrari = Double Cheat
Alonso + Ferrari + Briatore = The perfect cheat
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #233
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
Nejsi sam. Pro pripominku mrknete, asi to nreadi uvidite...ale co kdo bude chtit muze si vymyslet nejakej novej argument proc je to jiny nez u Ferrari. Jinak jsem po KR fandou FM a bylo mi ho lito, ale i tak udelali dobre. Kazdy bod se pocita a Alonso ma vetsi sanci.

http://www.f1-info.cz/?page=showitem...C&sizey=HaTHQX
tech odlisnosti by se tam dalo najit hodne, ale hlavne v okolnostech. (nebylo to P1 P2, bylo to ve 2/3 zavodu, bylo to po hamiltonove pitu, hamiltonovi slo o titul, hamilton jel jinou strategii a byl k*refsky rychlejsi)
jedina fakticka diference* byla, ze to udelali v zatacce
_________________
*turkovina

nicmene, dela se z toho hrozny humbuk, skandaluchtivost dnesni doby je opravdu neuveritelna..
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #234
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
tech odlisnosti by se tam dalo najit hodne, ale hlavne v okolnostech. (nebylo to P1 P2, bylo to ve 2/3 zavodu, bylo to po hamiltonove pitu, hamiltonovi slo o titul, hamilton jel jinou strategii a byl k*refsky rychlejsi)
jedina fakticka diference* byla, ze to udelali v zatacce
_________________
*turkovina

nicmene, dela se z toho hrozny humbuk, skandaluchtivost dnesni doby je opravdu neuveritelna..
Kdyz myslis ze je v tom rozdil tak si v te sve pohadce zij klidne dal.
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #235
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
Kdyz myslis ze je v tom rozdil tak si v te sve pohadce zij klidne dal.
vsichni cheatujou a vy se hadate kdo vic, misto toho abyste si stezovali Berniemu, ze se na to neda divat.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #236
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
Kdyz myslis ze je v tom rozdil tak si v te sve pohadce zij klidne dal.
jaka pohadka prosimte? bych ti neco napsal, ale nenapisu ti nic..


edit: tady jedna pekna pohadka o massovi :P
http://www.youtube.com/watch?v=74il02wkvMI

Last edited by Tommy V.; 27.7.2010 at 19:11.
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #237
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

a ja myslel, ze uz F1 zakazali.
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #238
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
vsichni cheatujou a vy se hadate kdo vic, misto toho abyste si stezovali Berniemu, ze se na to neda divat.
Ja se nehadam, jen jsem chtel poukazat na to ze to neni jen zalezitost Ferrari jak si nekteri mysli. Stejne TR vymitit nelze vzdy bude a bude se to schovavat vic a vic, jen me udivuje ze se odhodlaji potrestat jen do oci bijici pripady a na ostatni hazou bobek.
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2010   #239
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
...... jen me udivuje ze se odhodlaji potrestat jen do oci bijici pripady a na ostatni hazou bobek.
Asi proto že jsou do o?í bijící a uráží tak podstatnou ?ást fanoušk? motorsportu v?etn? m?. Kdyby to neud?lali tak okat? a pozd?, tak by m? to tolik nenasralo
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2010   #240
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Ako som cital vyjadrenia znamych osobnosti okolo F1 tak to vychadza 60% ku 40% pre povolenie timovej rezie Ono sa na to da aplikovat stare zname, co sa neda zakazat alebo kontrolovat tak to treba povolit.

BTW co sa tyka septemborveho zasadnutia Rady FIA kde sa bude presetrovat tato situacia z VC Nemecka - hadajte kto jej bude sefovat? Jean Todt (znamy svojou uz kultovou vetou "Let Michael pass for the Championship!")

A dalsia vec: nie je mozne trestat dvomi trestami jeden priestupok - takze uz ziadny trest nebude. Ferrari sa voci pokute neodvolalo takze trest dostali a tym to hasne.Kedy sa odvolali tak to mozu riadne pritvrdit (mozny trest necham na vasej predstavivosti) ale takto nie.

A inak trocha do uzadia sa dostala nova technicka finta s flexibilnymi prednymi kridlami u RedBullu ako i Ferrari, ktora ale neodporuje pravidlam. Pekne je to vysvetlene tu

A este pekna animacia
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.