Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.10.2008   #21
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

Quote:
Originally Posted by Novas View Post
promin, neda mi to, jeste na to musim reagovat.... ja si myslim, ze to tu nikdo nepochopil jako podnikatelsky zamer... nicmene je otazka "co za to?" ZCELA na miste. z tvych postu to vypada tak, ze si predstavujes, ze se to vsechno nak samo udela, ale to je samozrejme nesmysl! nebo ty si dovedes predstavit, ze misto toho abys byl s rodinou (/kamaradama/venoval se konickum/cokoliv jinyho cim travis volnej cas), tak bys sedel hodiny a hodiny u ucetnictvi, organizoval hosting, adminoval servery a k tomu vsemu jeste odpovidal na vsetecne hloupe dotazy tipu "poslal sem prispevek a nejdou mi servery, chci prachy zpet!"? myslim si ze by te to nadseni delat to zadarmo rychle preslo...
neomlouvej se to je v pohode, muzeme klidne pokracovat dale v tehle diskuzi; samozrejme to nejde delat v jednom cloveku, nikde jsem to takto ani nepopisoval a ani nenavrhoval; pokud by se neco udelalo samo, tak je zbytecne bavit se na tema "co za to"; prispevek byl myslen jako jednorazovy na nakup serveru, ale dobra, vypustime jej, Actual poskytuje servery, ktere jsou jiz zablehle, spolehlive a naprosto funkcni; CZECHLFS.NET je funkcni a rovnez zablehly, neni potreba vytvaret neco noveho (v uvodnim postu jsem toto slovicko "novy" pouzil, ale bylo to z me strany mysleno jinak, rekneme nove, resp. jinak, ale na stejnem miste); pokusim se to vysvetlit konkretneji, co jsem mel na mysli, nap?.: poradani pohár? centralne na jednom serveru, resp. webu, kde bude k dispozici seznam poharu, jejich konani, ucastnici (nejspise se objevi argumenty, "vzdyt kalendar tam je"), nasledne se na tom samem miste objevi vysledky, statistiky, replaye, reporty .... v soucasne dobe spousta tymu porada zavody (diky za ne a klobouk dolu za organizaci), ale dovedet se o nich je na dlouhe hodiny prochazeni diskuznim forem, hledani na jednotlivych webech tymu ..... osobne se na tvorbe neceho takoveho budu s radosti podilet a podotykam, ze za to nechci ani korunu, ale jak jsem psal vyse, sam to samozrejme nezvladnu, a ani se do neceho takoveho sam nebudu poustet, na to nemam; nedavno jsme s Kadou technicky zprovoznovali online vysilani LFS zavodu, par prenosu probehlo, takze dobre vim, co to obnasi neco technicky a do jiste miry i organizacne zabezpecit ..... je otazka, jestli to, co tady navrhuji a o cem tak horecne diskutujeme, ma vubec smysl stvaret
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2008   #22
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Cayman[CZE] View Post
nap?.: poradani pohár? centralne na jednom serveru, resp. webu, kde bude k dispozici seznam poharu, jejich konani, ucastnici (nejspise se objevi argumenty, "vzdyt kalendar tam je"), nasledne se na tom samem miste objevi vysledky, statistiky, replaye, reporty .... v soucasne dobe spousta tymu porada zavody (diky za ne a klobouk dolu za organizaci), ale dovedet se o nich je na dlouhe hodiny prochazeni diskuznim forem, hledani na jednotlivych webech tymu .....
A myslíš, že bych taky nebyl radši, kdyby se všechny ?lánky objevovaly (i) na czechlfs.net? Jenže spousta lidí "soukromni?í" a to žádný systém nezm?ní. Místo, aby se hodil ?lánek na centrální web, kde bude mít mnohem v?tší návšt?vnost, hodí se na stránky teamu, které stejn? nikdy žádnou extra návšt?vnost mít nebudou, max. t?ch pár lidí nárazov? a centrální server pak trpí tím, že se tam t?eba 14dní neobjeví nic nového. Na druhou stranu je to v?c t?ch lidí, kam se to rozhodnou dát, tak trochu chápu, že když se n?kdo s tím webem teamu d?lal, tak je pak rád, když kone?n? má n?jaký obsah a m?že tam pod záminkou ?lánku nalákat lidi
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2008   #23
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Ja bych rad daval clanky z ALTP na czechlfs.net, ale ty clanky jsou tak hrozny a strucny ze by to czechlfs jen kazilo. Az se zacnou zase psat dobry reporty atd, tak je tam hned poslu
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 29.10.2008 at 16:39.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2008   #24
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
A myslíš, že bych taky nebyl radši, kdyby se všechny ?lánky objevovaly (i) na czechlfs.net? Jenže spousta lidí "soukromni?í" a to žádný systém nezm?ní. Místo, aby se hodil ?lánek na centrální web, kde bude mít mnohem v?tší návšt?vnost, hodí se na stránky teamu, které stejn? nikdy žádnou extra návšt?vnost mít nebudou, max. t?ch pár lidí nárazov? a centrální server pak trpí tím, že se tam t?eba 14dní neobjeví nic nového. Na druhou stranu je to v?c t?ch lidí, kam se to rozhodnou dát, tak trochu chápu, že když se n?kdo s tím webem teamu d?lal, tak je pak rád, když kone?n? má n?jaký obsah a m?že tam pod záminkou ?lánku nalákat lidi
jasne, tomu rozumim, ale prave report na czechlfs.net ze strany poradatele a nejen report s naslednym linkem na web poradatele ..... urcite pritahne mnohem vice lidi, jak na czechlfs, tak na web poradatele (moje osobni zkusenost z jine strany); osobne chci oslovit Chaose o hozeni linku s zivym vysilanim LFS na centralni web, nez jej sulcovat u sebe na tymovem webu, kam se stejne skoro nikdo nepodiva

TO SONYK: nebud tak sebekriticky ; na reporty je k dispozici spousta lidi, osobne je budu rad psat osobne (nemuzu sebe sama hodnotit, to musi jini), ALTP jedu a hodlam je jezdit i v dalsich sezonach, takze deni na trati i okolo mam z prvni ruky

EDIT: jinak, kdyz uz se Sonyk taky pridal, mel jsem na mysli treba ALTP, ktere je velice popularni a je skoda, ze na czechlfs nefiguruje krome zahajeni a nekolika postu na foru zhola nic; a takovych poharu je vice

EDIT2 po 2 minutach :-D : navic si myslim, ze dojde k mnohem lepsi a prehlednejsi prezentaci tymu, resp. jezdcu v tymu; kolikrat mi trva dlouho nez najdu jezdcovu prislusnost, se kterym jedu ALTP :-)
__________________
Angel Power Racing

Last edited by Cayman[CZE]; 29.10.2008 at 17:41.
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2008   #25
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Podle myho nazoru zadnej rocni prispevek nezpusobi nejakou radikalni zmenu ve "vytvareni neceho noveho". Lidi tady programujou veci kolem proto, ze je to bavi a tohle penezma neovlivnis. Pokud bys chtel najmout nekoho komercne, aby proste neco naprogramoval na zakazku, napriklad pro czechlfs.net, tak takovyho cloveka zase nezaplatis z onoho rocniho prispevku ;-). Tzn. z myho pohledu v soucasne situaci neni za co ty penize utratit. Dedikovany vlastni server povazuju za zbytecny plytvani.

Moznost prispet jednou za rok na chod uz tu je, viz tento thread. Ja bych to ponechal na bazi dobrovolnosti.

Offtopic: Ja osobne preferuju kratky reporty s par obrazkama vystihujicima danou situaci.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2008   #26
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Podle myho nazoru zadnej rocni prispevek nezpusobi nejakou radikalni zmenu ve "vytvareni neceho noveho". Lidi tady programujou veci kolem proto, ze je to bavi a tohle penezma neovlivnis. Pokud bys chtel najmout nekoho komercne, aby proste neco naprogramoval na zakazku, napriklad pro czechlfs.net, tak takovyho cloveka zase nezaplatis z onoho rocniho prispevku ;-). Tzn. z myho pohledu v soucasne situaci neni za co ty penize utratit. Dedikovany vlastni server povazuju za zbytecny plytvani.

Moznost prispet jednou za rok na chod uz tu je, viz tento thread. Ja bych to ponechal na bazi dobrovolnosti.

Offtopic: Ja osobne preferuju kratky reporty s par obrazkama vystihujicima danou situaci.
prispevky jsme jiz odbourali (byt byly mysleny rovnez dobrovolne); co se tyka dobrovolnosti prispet na provoz czechlfs, rad se pridam; bude na domenu, bude na webhosting a mozna bude treba na ceny
dedikovany server uz jsme take zavrhli, Actualove jich poskytuji dost
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2008   #27
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

to ze ALTP nefiguruje vic na czechlfs.net je jen naše chyba. kdyz budou reporty atd bude tam toho víc. Takhle tam kluci nemaj co dát :-)

EDIT: cayman: budu rad kdyz se reportu nekdo ujme ja sem v dost velke casove tisni. takze stiham tak nejak sesmolit nejaky to shrnuti a par fotek
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #28
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

uz jsem se chtel poustet do delsiho postu, ale nasetesti to tu uz panove rekli... nikdo si myslim nema nic proti tomu aby se na webu objevovaly clanky o ostatnich poharech a ligach, ja bych to naopak uvital... jenze jak pise Sonyk, chce to aby to melo nejakou uroven.. a do toho se kazdymu nechce, pac napsat peknej report s peknejma fotkama je prace na nekolik hodin.. na druhou stranu treba jen zverejnit kratke info o tom ze se neco chysta, tam radi dame, ale to se nam musi ozvat organizator, ze tam neco takovyho chce... nejsme jasnovidci

na druhou stranu si ale myslim, ze jedna stranka, kde by treba byly jen napsany vsechny aktualni podniky s linkama na stranku poradatele, by asi nebyla od veci... ted je to k dohledani na foru, ale jak pise Cayman, tak lidi jsou liny na foru neco hledat a chtej vse na stribrnym podnose...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #29
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Jeste ad reporty. Uz jsem to asi nekde rikal, ale napadlo me pro oficialni ligu dat do pravidel, ze by kazdej jezdec mel povinnost po zavode napsat 1-2 vety o prubehu ("povinna tiskovka", mozna i se screenshotem). Tato vyjadreni by se pak dala pod sebe a vznikl by "report".
Kada is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #30
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Jeste ad reporty. Uz jsem to asi nekde rikal, ale napadlo me pro oficialni ligu dat do pravidel, ze by kazdej jezdec mel povinnost po zavode napsat 1-2 vety o prubehu ("povinna tiskovka", mozna i se screenshotem). Tato vyjadreni by se pak dala pod sebe a vznikl by "report".
V t?ch pár v?tách problém nevidím, už te? to plno lidí d?lá, sta?ilo by to sesbírat dohromady. Ale screeny bych nechal na lidech, kte?í to umí. Jednak je lepší, když jsou stylov? podobné/stejné, což od 20 lidí screeny nebudou a jednak kv?li estetické hodnot?
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #31
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
na druhou stranu si ale myslim, ze jedna stranka, kde by treba byly jen napsany vsechny aktualni podniky s linkama na stranku poradatele, by asi nebyla od veci... ted je to k dohledani na foru, ale jak pise Cayman, tak lidi jsou liny na foru neco hledat a chtej vse na stribrnym podnose...
P?esn? s tím zám?rem jsem d?lal kalendá?, vidíš který dny se co jede a když klikneš, máš tam bližší info / link na fórum / po?adatele. Cht?l bych to vylepšit, aby i to bližší info bylo v bublin? a nemuselo se klikat, jen se k tomu dokopat Jenže když se n?kdo neobt?žuje to do kalendá?e zadat, op?t to je t?žký..
Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Jeste ad reporty. Uz jsem to asi nekde rikal, ale napadlo me pro oficialni ligu dat do pravidel, ze by kazdej jezdec mel povinnost po zavode napsat 1-2 vety o prubehu ("povinna tiskovka", mozna i se screenshotem). Tato vyjadreni by se pak dala pod sebe a vznikl by "report".
Jj, myslím, že podobný nápad už prob?hl a jsem pro (tuším jsem navrhoval, aby report musel dodat team, p?ecijenom se mohou v psaní st?ídat a navíc v ofiko lize je zhruba 100 jezdc?, pokud by dodal odstavec každý, nikdo to asi nep?e?te). Ty fotky vidím naopak jako plus i když budou od r?zných lidí, aspo? se každý v ?lánku najde, což ho jist? pot?ší Fotky od našich fotograf? jsou sice fajn, ale ur?it? nebudou mít pokaždé ?as/náladu a co si budem povídat, v dnešní usp?chané dob? se fotky "?tou" líp Samoz?ejm? v rámci zachování n?jaké úrovn? by se fotkám ur?ila n?jaké pravidla, jak musí vypadat - v každém teamu se snad najde n?kdo, kdo si umí AA zapnout a používat SHIFT+F, SHIFT+U.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #32
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

mozna by bylo dobre zkusit oslovit par lidi ochotnych sesmolit reporty (samozrejme si je asi nejdrive proverit, at to ma nejakou uroven a ne aby liga byla psana jako "lyga"), nebo pristoupit na Kaduv navrh reportu formou zprav jezdcu z tiskovek

TO CHAOS a PABLO: jako vlastnici a predevsim spravci webu by jste mozna meli lidem trochu "slapnout na krk" a nastavit nejaka jasne dana pravidla; momentalne mne nenapada jak, ale treba na neco prijdu nebo vas cokoli napadne
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #33
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

jsem 100% pro zavedeni povinne tiskovky od kazdeho.
Report stejne ctou jenom ucastnici a to jeste jenom nekteri. A hjeste ti co to ctou tak jenom cast. Ja si taky v tiskovkach najdu jenom lidi se kteryma vim, ze jsem si pekne zazavodil, nebo posduchal.
Takze jak rikal Pablo. V povinnych tiskovkach si kazdy najde to svoje + se zatez reportu rozlozi na vice lidi.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #34
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
jsem 100% pro zavedeni povinne tiskovky od kazdeho.
Report stejne ctou jenom ucastnici a to jeste jenom nekteri. A hjeste ti co to ctou tak jenom cast. Ja si taky v tiskovkach najdu jenom lidi se kteryma vim, ze jsem si pekne zazavodil, nebo posduchal.
Takze jak rikal Pablo. V povinnych tiskovkach si kazdy najde to svoje + se zatez reportu rozlozi na vice lidi.
Ja teda ctu tiskovky cely. Jsem snad jediny? Ale nutit nekoho aby neco psal se mi nezda prilis dobry. Kazdy na to nema cas, tak aby to pak nebyly prispevky typu: "Zavod byl moc pekny, tesim se na dalsi." nebo "V zavode jsem si uzil spoustu nadhernych, nezapomenutelnych souboju. Uz si ale nevzpominam s kym."
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #35
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Poly View Post
Ja teda ctu tiskovky cely. Jsem snad jediny? Ale nutit nekoho aby neco psal se mi nezda prilis dobry. Kazdy na to nema cas, tak aby to pak nebyly prispevky typu: "Zavod byl moc pekny, tesim se na dalsi." nebo "V zavode jsem si uzil spoustu nadhernych, nezapomenutelnych souboju. Uz si ale nevzpominam s kym."
mas recht. Kdyz to bude povinny, tak to bude stat za prd.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #36
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
mas recht. Kdyz to bude povinny, tak to bude stat za prd.
co treba zavodniky motivovat, pridat napr. 5 bodu do bodovani sampionatu, to by si cas urcite nasli
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #37
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Cayman[CZE] View Post
TO CHAOS a PABLO: jako vlastnici a predevsim spravci webu by jste mozna meli lidem trochu "slapnout na krk" a nastavit nejaka jasne dana pravidla; momentalne mne nenapada jak, ale treba na neco prijdu nebo vas cokoli napadne
Jen up?esním, já tu nic nevlastním, nepat?ím ani k nejstarším ?len?m. Na tvorb? webu se podílela spousta lidí a já byl jen jedním z nich. Admina jsem dostal, protože když n?koho pot?ebovali, nebyl zrovna nikdo jiný na icq online Šlapat na krk bych nikomu necht?l, LFS musí lidi p?edevším bavit, není žádoucí jim pobyt zde znep?íjem?ovat. My m?žeme jen nazna?ovat

Quote:
Originally Posted by Poly View Post
Ale nutit nekoho aby neco psal se mi nezda prilis dobry. Kazdy na to nema cas, tak aby to pak nebyly prispevky typu: "Zavod byl moc pekny, tesim se na dalsi." nebo "V zavode jsem si uzil spoustu nadhernych, nezapomenutelnych souboju. Uz si ale nevzpominam s kym."
Jj, proto jsem navrhoval spíš odstave?ek za team, než aby musel každý jednotlivec. U v?tších team? si bu? mezi sebou najdou spisovatele, nebo to vyjde max. jednou na ?lena za sezónu, což se dá p?ežít (což nevylu?uje možnost p?isp?t navíc i jako jednotlivec).
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #38
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
co treba zavodniky motivovat, pridat napr. 5 bodu do bodovani sampionatu, to by si cas urcite nasli
doufam ze to myslis jako vtip
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #39
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
doufam ze to myslis jako vtip
copak se ti na tom nelibi? moznost ma kazdej, staci ji jen vyuzit a hned mas +5 bodu
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #40
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Ovsem za kazdou hrubku v textu bych zase bod odebral.
Kada is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.