Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.5.2014   #81
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Replay ??
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2014   #82
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default

Q - Kedze to bola uplne prva jazda s XRG na KY3 tak 3.miesto na starte bolo super cakal som skor horsie umiestnenie na starte.

R1 - Nic extra som od toho necakal na JackCYho som sa ani len nechytal ten toho ma na XGR co to najazdene tak som si isiel svoje tempo. Ale akosi to nestacilo par kol som pretekal kolo na kolo s KiwiclubR to sa mi pacilo ale zachyboval a bolo po zabave. Este som to skusil na hotlap ale ked uz som sa ako tak do toho dostaval bol tu koniec.

R2 - Start z konca okolo mna Martin, JackCY chalani z clubR a ziadne rozjazdenie sa s FXO tak to bola dobra palka keby som to niekde zapichol ani by som sa necudoval Cakal som ze SAFETY CAR pojde pomalsie dost to startove pole natiahol a na starte to bolo oniciom trosku som cumel co sa to deje. Ani neviem ako a po par kolach som bol dost vpredu pocas dorazania na veducich jazdcov som pochopil spravanie sa prednych pneumatik a od 7. kola to uz bola iba rutina.
2. a 1. miesto ma potesilo nakolko sa orientujem na GTcka toto bolo prijemne spestrenie.

Pekne zorganizovany pretek dakujem
Piroman is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2014   #83
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

No já bych cht?la pod?kovat všem, co v?era ve?er p?išli , bylo nás 23, to jsem p?vodn? ani ne?ekala.

Velké D?KUJU pat?í p?edevším Agentovi 00Ja za zap?j?ení serveru a za zasv?tcení do jeho ovládání. Ale taky bych se Ti cht?la omluvit, že jsem po závod? neuvedla server do p?vodního stavu. Cht?la jsem to ud?lat dnes, ale n?kdo m? už p?edb?hl (asi Ty ).

Další D?KUJU pat?í Bavorákovi, že se ochotn? a spolehliv? ujal role Safetycaru. A též D?KUJU Kingovi (KOZ3L) za statistiky.

Já jsem si závody moc a moc užila, n?kolik dobrých souboj? tam bylo. Nebudu se k tomu te? vyjad?ovat, protože chci nejd?ív shlédnout záznamy a taky si pro?íst vaše p?ísp?vky tady. Pak se ješt? ozvu.
Jinak jsem se docela bála tý organizace, ale byli jste celkem ukázn?ný, tak to šlo . Trochu jsem zmatkovala p?i sestavování roštu na 2.závod, n?koho jsem tam zapom?la, ale snad se potom proklikal sám. Skákala jsem p?i tom do garáže, m?nila auto a tra?, nahrávala layout, takže se omlouvám za organiza?ní (ne)schopnost

Celkové výsledky podle bodování v 1.postu jsou tyto:

1. místo - Roman (3 body)
2. místo - JackCY (6 bod?)
3. místo - M.Kapal (6 bod?) ....... (JackCY byl o 0,04 sec. rychlejší)

4.Kiwi(7), 5.Kid(12), 6.King(14), 7.Danica(15), 8.Robo(17), 9.Novácký(19), 10.Pablo(21)
11.Chýnovský(25), 12.Stiggy(28), 13.Hegi(30), 14.Dave(31), 15.Michal(34), 16.Honza(35), 17.Substance(36)
...dále Pavlík (zapom?l na pitstop), Salomon, Lubík, Sufry, Martin (nedokon?ili nebo jeli jen jeden závod).

Ceny nebudou, sponzo?i jsou lakomí, takže Vám musí sta?it dobrý pocit ze závodního ve?era
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2014   #84
michal 1279
Newbie

 
Join Date: 23.10.2012
Posts: 7
Default

Q: Pro hardwarové problémy jsem byl mírn? znevýhodn?n (brzdit pravou rukou p?es myš je na pytel) ale n?jak jsem si zvyknul a 13. místo s XRG bylo nad o?ekávání.

R1: Start se povedl (i p?es lehký ?ukanec) a v prvních kolech jsem m?l pár dobrých souboj?. V?tšinu z nich jsem ale prohrál, protože jsem furt trefoval slámu v šikan? u oválu. Pitstop v kole 8 (myslim) byl bez problém? (snad jsem tam i n?koho p?edjel) a zbytek závodu bylo vícemén? jen kroužení...

R2: Hr?za, d?s, bída a katastrofa. Bez setu (KY2R set se neosv?d?il), bez tréninku, bez šance. Po letmém startu jsem vylet?l ješt? p?ed T1 a pak znovu na sjezdu z oválu. Potom ten neš?astnej kontakt s Martinem (ješt? jednou omluva, ale s postartovními 11 FPS a nepraktickou brzdou jsem t? n?jak p?ehlíd...). No a pak to šlo do háje. Co kolo to chyba (i tam kde by to nikdo ne?ekal), snad jedno kolo jsem dal pod 3 minuty. Nakonec jsem byl rád za 2 kola ztráty.

Každopádn? d?kuji Popelce za organizaci a Vám všem za p?íjemnej ve?er
michal 1279 is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2014   #85
RoBo_SK
Moderator

 
RoBo_SK's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Location: Košice
Posts: 179
Default

Q: ?o môže by? krajšie ako da? po?as ostrej kvali svoje PB?

R1: ?akal som, že to dám s XRG lepšie, kedže som jazdil na myške, kde sa ovláda jednoduchšie ako XRT, ale stále som minul brzdný bod do prvej zákruty , pár ?udí sa muselo pekne smia?. Ina? nudný pretek.

R2: Myslel som si, že s myškou a takejto trati to gumy neprežijú, ale presne naopak. Maximálna spokojnos? aj ke? ?asovo som nekonkuroval, ale výdržou ur?ite áno. Ke? som tak pozeral replay, aj mi je trošku ?uto Flame-a, na ktorého sme uplatnili tímovú réžiu . Sorry.

Ve?mi pekný pretek, ur?ite prídem znova, ak by sa nie?o podobné jazdilo.
__________________
------------------------------------------------------------------------
Robert"RoBo_SK"Zima| Herne zariadenie: Logitech G27|
------------------------------------------------------------------------
RoBo_SK is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.