Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.5.2014   #61
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Musi mat SC nejaky specialny skin? Popelka, neviem ci mas nieco pripravene alebo treba nieco zbuchat
Na LFSW už jsem nahrála skin, který m?žeš vid?t v záznamu spr http://forum.czechlfs.net/showpost.p...6&postcount=22
Jestli ho chceš použít, posílám ho v p?íloze.
Jestli máš ale n?jaký sv?j, není problém, na tom nezáleží
Jen si nezapome? naložit spolujezdce, v každém SC jezd?j p?eci dva
Attached Files
File Type: zip UF1_SAFETYCAR_0405.zip‎ (476.1 KB, 7 views)
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2014   #62
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Na LFSW už jsem nahrála skin, který m?žeš vid?t v záznamu spr http://forum.czechlfs.net/showpost.p...6&postcount=22
Jestli ho chceš použít, posílám ho v p?íloze.
Jestli máš ale n?jaký sv?j, není problém, na tom nezáleží
Jen si nezapome? naložit spolujezdce, v každém SC jezd?j p?eci dva
Paradny skin ten berem. Spolujazdca berem - zenu. Hadam ma nebude prilis rozptylovat a nevyburame sa v tom zavadzacom kole
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 3.5.2014   #63
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default Zm?na !!!

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Ješt? jednou d?kuju všem p?ihlášeným, doufám, že Vás p?ijde alespo? polovina

Heslo na ALTP server bude v ned?li 4. kv?tna cca v 18 hod. zm?n?no a všem p?ihlášeným oznámeno do PM (soukomé zprávy).
Start kvalifikace - 19.30 hod.

Všem bych doporu?ovala p?e?íst si znovu instrukce v 1.postu.
Na serveru již nebudu reagovat ani odpovídat na zbyte?né dotazy ohledn? aut, restriktor?, po?tu kol, pitstopu, atd..
No a kdo se zeptá, kolik že "žere" auto na kolo a kolik že má dát do nádrže, bude u m? TRUBKA NEJV?TŠÍ
Zjistila jsem, že PM (soukromé zprávy) jdou odesílat max. 5 lidem najednou, takže se s tím nebudu piplat

Zm?n?né heslo bude oznámeno zde ve vlákn? zítra již v 17.00 hodin.

Zatím platí ve?ejn? známé mrt5 a protože to dneska ve?er na grilova?ku moc nevypadá, tak kdo má ?as, m?že p?ijít cca ve 20 hod. potrénovat. Vyzkoušíme letmý start
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2014   #64
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default Hodn? št?stí na trati ;)

Heslo pro dnešní závody na ALTP serveru je: 04052014w
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2014   #65
Pulec
Newbie

 
Pulec's Avatar
 
Join Date: 27.7.2004
Posts: 23
Default

Kurnik, zítra ráno opakovaní zkoušky, nem?žu se dostavit.
Pulec is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2014   #66
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Jdu si za chvíli za?utat, tak p?ijdu možná o n?co pozd?jc, nejspíš až na první závod.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2014   #67
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tak já to nedávám, hezkej závod!
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2014   #68
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

První závod super. Ve druhém jsem zkazil co šlo. Nejprve jsem mrknul na ovále, kde je p?esn? Popelka a jak jsem m?l oto?enou hlavu, p?ehlédl jsem za?ínající smyk. Pak jsem za?al tla?it a d?lal další chyby. Promi? pat?í Martinovi, se kterým jsem m?l bok na bok kontakt. Pak jsem zajel strategicky výhodn? hned v 7. kole, jenže na výjezdu jsem akceleroval moc brzo. Pak drive through a zase jsem se propadl. Pak jsem to ztratil v esí?kách na za?átku S3 a zahrabal se a rage quit.

Omlouvám se tedy ješt? jednou za svou tvrdost ve druhém závod? a díky Popelce za po?ádání.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2014   #69
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Velka vdaka usporiadatelke Popelce/Danici... super zavodny vecer, perfektna trat, nadherne suboje povinny pit Velmi som si to uzival a bola radost znovu si dobre a fair zajazdit.. Snad niekedy nabuduce znova DIKY
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2014   #70
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

Štatistiky

Q 30m
Race 1
Race 2

Dík za super závody
__________________
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2014   #71
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

1) XRG, pohlídal jsem si start a pak už to jenom táhl co to šlo a co jsem dokázal neusnout.

2) XRT, v 2. kole jsem byl rychlý v U?ku, to to p?edjížd?ní a pak m? to vynášelo na Pabla který vjel na vn?jší, promi?. PUM@ m? vytla?il dovnit? v U?ku ve 3. kole a to jsem nechápal opravdu, jak když ognoroval že jedeme bok po boku... to mi poškodilo ješt? více p?ední levou na což jsem pak v dalších kolech doplatil kdy m? to nedokázalo p?ehodit balanc auta abych zato?il dostate?n? v šikan?. Tak jsem to tam komplet rozbil o ze? i když jí jindy netrefuju. S kombinací 25-40 fps to byla spíše slideshow oproti prvnímu závodu a jelo se mi p?kn? mizern?. Držel jsem to co šlo ale t?žko bych to kroužil do konce tak jsem to v 7. hned zajel opravit. Pak se jelo ok, auto v po?ádku ale moc objekt? a aut p?edemnou a tenhle starej kšunt už to nedává. Cargame ok ale tady to teda bylo znát. Tak jsem dojel co se dalo, auto už jelo rychle.

Díky Popelka a ALTP
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2014   #72
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: Do kvalifikace jsem volil po pauze XFG, bylo to rozumn?jší. Ale m?l jsem najetý asi jen 3 kola, tak to na lepší než 17. ?as nesta?ilo. V záv?ru kvalifikace jsem m?l rozjetý ješt? dv? nejrychlejší kola, ale ani jedno by stejn? na lepší místo nesta?ilo. Ješt? mi po kvalifikaci za?alo blbnout p?ipojení, ale po resetu routeru se to umoud?ilo.

Race1: Po startu jsem si hlídal v zrcátku Kida, necht?l jsem ho pustit na brzdy do T1 p?ede m?, ale p?i tomto jsem prošvihl brzdný bod a na poslední chvíli to hasil i s pomocí ru?ní brzdy, aby se nestalo n?co v?tšího. V úvodních kolech jsem se snažil bojovat s Honzou, volil jsem defenziví jízdu, ale po p?edjetí mi s výkon?jším XRG ujel. V cíli 18. místo, ale dobrá startovní pozice pro druhý závod.

Race2: ?ekal jsem, že letmý start bude chaotický. Ovšem, dle pravidel jsem v?d?l, že bude double a podle toho se zachoval. I díky v?erejšímu tréninku se mi povedl a do šikany jsem najížd?l na úrovni 1. místa, ovšem m?l jsem vedle sebe Substanceho a Dave, od kterého jsem dostal lehký š?ouchnutí a nejvíce to odnesl vlevo jedoucí Substance. Ale chytil jsem dobrý tempo a dokonce se probojoval na vedoucí místo, ovšem n?kdy ve 4. kole jsem dostal další š?ouchnutí od Dave, které m? poslalo mimo tra? a propadl jsem se. Ve zbytku závodu jsem jel dle plánu opatrn? s ohledem na p?ední pneumatiky a snažil se jezdit stabilní kola, dle statistik jsem byl v tomto nejvyrovnan?jší. V cíli z toho bylo 7. místo, které bylo pro m? p?ekvapením, ?ekal jsem totiž velké problémy s levou p?ední pneuamtikou, které ovšem nep?išly.

D?kuji Popelce, že uspo?ádala tento závodní ve?er, bylo to fajn si op?t zajezdit. A co takhle n?kdy dát zase n?jaký závody, hm?
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2014   #73
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Tréninku jsem se v?noval p?ibližn? 15 kol v prvním a 17 kol v druhém závod?, takže jsem spokojený s výsledkem.

V prvním bylo vid?t, že by se trénink a kvalifikace hodily, ale i tak jsem si užil p?kný souboje až do konce. Pevný start za XFG byl celkem vtipný, protože z?staly prakticky p?ilepené na míst? a za první kolo jsem tak ud?lal n?jakých 7 pozic, do konce závodu jsem to zvládl na 8. místo. P?kný souboj s Pumou a nakonci i s dvojicí Pablo, Ljubik.

Ve druhém jsem zvolil dost agresivní start, což m? vyneslo z 13. na 4. místo po prvním kole, to jsem pak p?es r?zné p?esuny po?adí udržel až do cíle.

Díky Popelce za organizaci, je fajn, že se toho ujala a taky je fajn, že se nás po?ád dokáže sejít aspo? 20.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2014   #74
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Q: došlo mi palivo, tak jsem zbytek dokoukal, ale stejn? bych na víc nem?l.

R1: krom? drobného ?ukance do Pumy v prvním kole (sorry) ok závod, kazil jsem si to jen svojí pomalostí.

R2: Hr?za. Po drobném ?ukanci s Ljubikem ve 4. kole (sorry, kouknul jsem se kde jsi a za?al jsem to?it malinko pozd?ji) jsem za?al všechno kazit. Pálil jsem gumy, ohnul záv?sy o ze?, netrefoval sjezd z oválu, takže m? tam n?kolik aut podjelo, když jsem to opakovan? kroužil až na tom asfaltu za trávou atd. Vlastn? nechápu, že jsem to z té 17. pozice, kam jsem se propadl dovezl nakonec 12., asi to n?kte?í dokopali ješt? víc

JackCY: v pohod?

Díky Popelce za uspo?ádání.

Jinak jsem LFS pustil po dlouhé dob? a ta fyzika je hodn? jiná, online paráda, ale ke všemu ostatnímu už se mi t?žko vrací.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2014   #75
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by K0Z3L_43V3R View Post
Štatistiky

Q 30m
Race 1
Race 2

Dík za super závody
Kid ma najrychlejsich mechanikov... Hlavne vtedy ked nemusia robit nic
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2014   #76
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Kid ma najrychlejsich mechanikov... Hlavne vtedy ked nemusia robit nic
Už mi volali z Redbullu, prej že Vettel zas bre?í.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2014   #77
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Poprvé od vydání AC jsem se vrátil k multiplayeru v LFS a stálo to za to. Díky Popelce za uspo?ádání závod?

Q: Pár kol jsem kroužil sám, pak se p?ede mne dostala Popelka, tak jsem se snažil jí držet a rázem z toho byl PB.

R1: Na startu jsem zaspal a ztratil pár pozic. Do sedmého kola jsem se postupn? prokousával výše a zažil pár p?kných souboj? s Zdenkem a Suffrym. V sedmém kole jsem zajel do pitstopu a to byla nejhorší ?ást závodu, na n?kolikrát jsem netrefil stání, chcíplo mi to ... Takže po návratu jsem byl poslední a poda?ilo se mi pak už jen p?edjet Substanceho a Deva.

R2: Nezvyklý start z p?eních pozic. Našt?stí za saftey car, tak jsem si ?íkal že to bude v pohod?. Nebylo, Substance se postrkal se Zdenkem a p?i výletu mimo tra? mne vzal sebou. Takže jsem se vrátil do své obvyklé pozice na konci pole. P?ed pitstopem jsem o n?jaké to místo postoupil výše, ale v boxech se opakovaly problémy z R1. Pak už jen kroužení do konce závodu. V posledních kolech se na mne za?al dotahovat Substance. Když se pak v posledním kole p?ede mnou jedoucí Hegi vrátil z výletu mimo tra? trochu rozevlát? a mne to rozhodilo, tak nás Substance p?edjel. Hegiho jsem ješt? p?edjet zvládnul, ale Substanceho už jsem nestíhal.

Ješt? jednou dík všem za p?kné závody
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2014   #78
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

?akujem ešte raz Popelce, Danici :-), czechlfs.net, ALTP serveru, všetkým zú?astneným.

V prvom preteku som bol zúfalo pomalý (pozerám že top speed asi o 10 menej?), v druhom nemyslím že by som nie?o zaprí?inil, ale v priebehu jedného kola z prvého na posledné, ?akujem pekne. :-) Ešte že som z Gran Turisma zvyknutý aj na horšie a vydržal som do konca. V oboch pretekoch som išiel bez tankovania a bez výmeny pneu.

Príjemné osvieženie a pripomenutie si, aké je LFS v niektorých veciach stále dobré.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2014   #79
martin.jrk
Newbie

 
Join Date: 2.1.2009
Location: Zlín
Posts: 30
Default

Quote:
Originally Posted by salik1992 View Post
První závod super. Ve druhém jsem zkazil co šlo. Nejprve jsem mrknul na ovále, kde je p?esn? Popelka a jak jsem m?l oto?enou hlavu, p?ehlédl jsem za?ínající smyk. Pak jsem za?al tla?it a d?lal další chyby. Promi? pat?í Martinovi, se kterým jsem m?l bok na bok kontakt. Pak jsem zajel strategicky výhodn? hned v 7. kole, jenže na výjezdu jsem akceleroval moc brzo. Pak drive through a zase jsem se propadl. Pak jsem to ztratil v esí?kách na za?átku S3 a zahrabal se a rage quit.

Omlouvám se tedy ješt? jednou za svou tvrdost ve druhém závod? a díky Popelce za po?ádání.
R2: Šli jsme do toho souboje oba stejn? . Já se snažil být co nejvíc na vnit?ku a nechat Ti místo, ale po p?ejetí obrubníku m? to trochu vyneslo a ?ukli jsme se.
No jinak start druhého závodu byl dobrý, s FXO se dob?e kli?kuje mezi ostatními, ale pak už se jsem jen kroužil a staral se o p?ední pneu.

R1: XFG mám rád a kone?n? n?co jiného než Blackwood a já to nestihnu. Tak to dopadá když se opravuje silnice a objíž?ka, která má být delší, ale pr?jezdná, se opravuje taky.

Díky za uspo?ádání, zase byl d?vod sem tam zajezdit LFS.

Last edited by martin.jrk; 5.5.2014 at 10:21.
martin.jrk is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2014   #80
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

I když jsem se m?l v?novat škole, nakonec jsem nelitoval toho, že jsem jel

Q: Totáln? bez tréninku, osahával jsem si auto a tra?, 5. místo, spokojenost.

R1: N?jak mi tohle combo sedlo. Ze za?átku jsem m?l pár souboj? s RoBem, ale potom jsem vícemén? kroužil sám. Do pitu jsem zajel na konci 12. kola spole?n? s Kingem, který bohužel minul pit box, a tak jsem ho v pit lane p?edjel. Dojel jsem na bedn?, takže paráda.

R2: Druhého závodu jsem se obával víc, protože jsem ani na tohle combo netrénoval a s TBO už to není taková pohodi?ka jako s XRG. Vzal jsem XRT jako jistotu, na ty dv? ostatní jsem nem?l nervy.

Start z 19. místa, aspo? jsem se mohl op?t rozkoukat. Hned po startu m? p?edjel Roman s JackCYm. V pravé zatá?ce po oválu se to trochu mlelo a m?l jsem tam neš?astný kontakt s Michalem (omluvu p?ijímám, i když bych t? v ten moment nejradši víš co ). Schytal jsem trochu poškození na levé stran?, ale dalo se s tím jet. Postupn? jsem se dostával dop?edu až do první desítky, kde jsem byl na chvíli v kleštích InSeRTu, ale nakonec jsem se p?es n? dostal.

Pit na konci 12. kola, trochu jsem si zahrál na Kinga, když jsem o pár centimetr? minul boxové stání, ale moc jsem neztratil. Pak už následovala stíhací jízda za Kidem a hotlapení do konce – op?t 3. místo

Díky všem!
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.