Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23.7.2011   #401
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
A jak jste na tom s ?asama?Já mám 1.32.86 s race setem,koukal jsem že bez restriktoru jde jezdit 1.30,tak snad dobrý.
Zatím nijak, trénink si dám dnes ve?er. Kdyby n?kdo cht?l, tak se m?že p?idat, budu trénovat od 20:00 na ALTP serveru.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 23.7.2011   #402
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Možná se p?idám,?as jde po?ád dol?,tak jsem zv?davej :-)
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.7.2011   #403
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
budu trénovat od 20:00 na ALTP serveru.
A od ?eho máme APR? Pokud tam ješt?n?kdo bude ve 23:00, tak si dám taky pár kole?ek, jestli na to budu mít po LFSCART nervy

V hotlap módu jsem si dal 1:30,95 s tím, že jsem lama a šlo by klidn? i 1:30,50. V závod? s restriktorem pod 1:32 se držet dá.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 23.7.2011   #404
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
A od ?eho máme APR? Pokud tam ješt?n?kdo bude ve 23:00, tak si dám taky pár kole?ek, jestli na to budu mít po LFSCART nervy

V hotlap módu jsem si dal 1:30,95 s tím, že jsem lama a šlo by klidn? i 1:30,50. V závod? s restriktorem pod 1:32 se držet dá.
Ur?it? to jde,ale co na to pravá p?ední?
Jasný,taky jsem levej
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.7.2011   #405
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Ur?it? to jde,ale co na to pravá p?ední?
Spolupracuje jak má.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 23.7.2011   #406
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Pod 1.32 to p?jde,i guma drží,ale sta?í chyba a p?eh?eje se,hot lap nejezdím,ladím jen race set :-))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.7.2011   #407
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

n?kdo set na XRT nebo RB4?
zatim kutim a nejezdim
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 23.7.2011   #408
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
A od ?eho máme APR? Pokud tam ješt?n?kdo bude ve 23:00, tak si dám taky pár kole?ek, jestli na to budu mít po LFSCART nervy

V hotlap módu jsem si dal 1:30,95 s tím, že jsem lama a šlo by klidn? i 1:30,50. V závod? s restriktorem pod 1:32 se držet dá.
jaký je heslo na ALTP? m? to starý nejde
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 23.7.2011   #409
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
jaký je heslo na ALTP? m? to starý nejde
mrt5
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #410
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
A jak jste na tom s ?asama?Já mám 1.32.86 s race setem,koukal jsem že bez restriktoru jde jezdit 1.30,tak snad dobrý.
Já to s race setem jezdim pravideln? za 1:32.6 - 1:32.9, nejrychleji za 1:32.54 ... pod 1:32 to ale s tím restriktorem v závod? dost dob?e nep?jde, to auto prost? netáhne, rozdíl proti FXo bez restriktoru je 3-4 desetiny sekudny v každém dlouhém výjezdu :/ v cíly se to pak nas?ítá na 2s ....

a v zatá?kách se to dohán?t nedá, hobluješ gumy ... zatím mám ale set jen na krátký závod ... na delší neudržím p?ední pneu v použitelném stavu ... takže to vypadá, že dlouhý závod zase nedojedu ...
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 24.7.2011 at 11:14.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #411
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

M? to strašn? baví ?íst jak si tu Hanz a další st?žujou na FXO s restriktorem. Za 1) ten restriktor na výjezdech poznat v?bec neni, to auto má i tak dost výkonu na to, že to na výjezdech z pomalých zatá?ek na 2. hrabe a obecn? trakce na výjezdech je oproti XRT úpln? jinde a je to mnohem rychlejší. Restriktor je znát na rovinkách v rychlostech nad 170, což obzvláš? tady ve m?st? neni nic. Mimo jiné když jsem si to zkoušel s FXO s 4%, tak jsem zajel ?as lepší jak WR s XRT, což jasn? ukazuje, že problém je n?kde jinde. Ale tak pišt? dál, m? to fakt baví.

EDIT: Omlouvám se, ale n?jak jsem byl te? mimo a zapomn?l jsem odeslat info mail. Zaúkoluju APR, tudíž heslo a server o?ekávánm že bude stejné jako minule. Mail dorazí pozd?ji, omlouvám se za to.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 24.7.2011 at 12:22.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #412
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Však hledat chybu v restriktoru je leh?í než hledat chybu v sob?. Sta?í se podívat na výsledky Apex Cupu z 1. závodu, který se jel s TBO na SO4 a je vid?t, že FXO s restriktorem na tom špatn? není (viz. kvalifikace a v TOP10 je 9 FXO, pouze na 6. míst? XRT.) a ani v závod? na tom nebyly špatn?. A na konec - nikdo nikoho nenutí jet s FXO, protože si každý m?že vybrat ze 3 voz?.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #413
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
...
ehm ... zaprvé osobn? nejezdim hotplapy, ale race sety a v??ím, že v Q v ostrém nastavení by FXO se 4% rest zajelo 1:31:00-1:30:5 .... zadruhý nikdo si nest?žuje, jen poukazuje, že mezi FXo s res a bez je tu jasný rozdíl .... já to mám s FXO bez res vyzkoušený, takže vím jak to jezdí a vím kde získává, proto to srovnávám ... ten úbytek výkonu je znát práv? p?i zrychlení ze zatá?ek na nabrání rychlosti a hlavn? do kopc? ... v zatá?kách je ti ten výkon na nic, proto se tam s/bez res nedá nic dohnat ... a pokud ti mají pneumatiky vydržet, tak se to nedá hnát v 10+ L závod? pod 1:32 ... bez restriktoru se dá v závodním m?odu jezdit s v pohod? FXO za 1:30-1:31 - vyzkoušeno, takže rozdíl v tom restriktoru je jasn? vid?t, možná existuje pro auto s restriktorem n?jaká zvláštní jízdní stopa, ale o tom nevím

každopádn? víme, že FXO je prost? rychlejší, proto má ten restriktor, ale moc nev??ím, že dokáže být stále konstantn? rychlejší na delší závod 20-30 kol, protože ty p?ední gumy prost? dostávají moc zabrat a XRT i když je na kratší vzdálenosti pomalejší, tak líp drží gumy na delší ... to není žádný st?žování, jen konstatování pozorování, že FXO sice dokáže být v hotlapu kurevsky rychlé, ale když p?ijde na výdrž a konstatní rychlost tak ty nároky na p?ední gumy jsou prost? p?íliš ...

Nezam??uj konstatování se st?žováním ... je jasné, že by proti FXO bez res nem?ly ty dv? ostatní auta šanci, protože i s p?eh?íváním gum by bylo rychlejší, s restriktorem p?išlo o výhodu rychlosti a z?stala nevýhoda p?eh?ívání gum ale proti XRT a RB4 je to vyrovnan?jší ... Já vím, že nemusím jezdit s FXO, s FXO jezdim proto, že ze všech 3 aut na výb?r je jezdecky nej?istší, nejzajímav?jší a nejobtížn?jší, co se týká nastavení a udržení konstatní rychlosti ... jinak na m?j vkus jsou všechny ty t?i auta pomalá a m?kká, tak doufám, že zase brzy za?ne n?jaký GTR cup, tam když ?lov?k ud?lá chybu, tak to alespo? stojí za to

každopádn? tohle jen jen p?ísp?v?k do diskuse, žádné st?žování, jen konstatování, jak na tom jsem (=blb?)

PS: kv?li vám jsem dal pár kole?ek ?ist? hotlapových a mé ?asy jsou kolem 1:31.00 - 1:31:5 ... ale na závodním setu ani náhodou takhle rychle jezdit nem?žu - tedy m?žu tak maximáln? 3-4 kola , já bych ale vážn? rád dojel a ne jak minule .
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 24.7.2011 at 13:23.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #414
pagotamd
Newbie
 
Join Date: 15.4.2007
Posts: 82
Default

me nejde to heslo mrt5
pagotamd is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #415
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Maily odeslány

Komu by nedošel, a? mi dá v?d?t do PM, nebo a? vzpomíná, jaké bylo heslo minule - je to stejné


FXO: Já bejt neustále st?žujícím si jezdcem na FXO, tak te? rad?ji ml?ím, protože na tutej trati rozdíly alespo? u m? d?lali cca 0,4s na kolo s restriktorem. A kdyby se mi nelíbilo, že pálím gumy, tak jedu XRT ne?



Quote:
Originally Posted by pagotamd View Post
me nejde to heslo mrt5

Práv? jsem to nastavil na závod
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #416
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
FXO: Já bejt neustále st?žujícím si jezdcem na FXO, tak te? rad?ji ml?ím, protože na tutej trati rozdíly alespo? u m? d?lali cca 0,4s na kolo s restriktorem. A kdyby se mi nelíbilo, že pálím gumy, tak jedu XRT ne?
U m? ten restriktor na této trati d?lá skoro 1 sekudnu v hotlapu a 1,5s v závodním režimu ... to není st?žování, to je konstatování
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #417
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
U m? ten restriktor na této trati d?lá skoro 1 sekudnu v hotlapu a 1,5s v závodním režimu ... to není st?žování, to je konstatování
Já taky konec konc? nikoho nejmenoval

1,5s resktriktor ud?lá jedin? p?i umíst?ní na ruce a né na auto Tak velkou ztrátu m?že restriktor zp?sobit jedin? snad v naprosto zoufalym nastavení p?evodovky....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #418
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Odhlasuji se ze zbylych zavod?.
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #419
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Stihnul jsem to n?jak rychleji, každopádn? díky Jardovi za maily.

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
... FXO jezdim proto, že ze všech 3 aut na výb?r je jezdecky nej?istší, nejzajímav?jší a nejobtížn?jší, co se týká nastavení a udržení konstatní rychlosti ...
Zajímavý. Ve všem mam na to auto úpln? opa?nej názor jak ty, ale každej to vidí jinak. Jak ty píšeš že se to nedá takhle rychle konstatn? udržet, to je op?t na stylu jak jezdíš. Muj odhad je, že s race setem a palivem by to bylo n?co lehce nad 1:31, možná n?jaké to rychlé kolo i pod. Kdybys v?d?l jak s tim jet, tak by ty tvoje gumy tolika netrp?ly. Jsem se koukal na n?jaké záznamy ze závod? a ty nejezdíš, ty hrneš. Proto ty tvoje p?ední dostávaj tolika zabrat... Šlo by to rozhodn? rychleji a ne tak náro?n?. Ale necht?l jsem ti nic vy?ítat, naopak si fakt docela rád pro?tu tvoje poznatky z tréningu atd. Jen nejsou úpln? ve všem sm?rodatný. Ale to chce ?as, se ješt? zlepšíš.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2011   #420
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Ješt? mi napadla jedna taková v?c. Co by se d?lo, kdyby na serveru bylo více než 32 jezdc? (vím, zatím se to nestalo). Já bych navrhoval pak pro ty, co se nevešli do kvalifikace ji pak prodloužit o 5 minut, kdy by na tra? mohli jen oni a zajeli by si sv?j ?as. Protože mi to p?ijde nefér nejet závody jen kv?li tomu, že už jsem se nevešel do kvalifikace.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.