Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KxR Racing Days 2011/2012

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.12.2011   #21
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Q: Cakal som lepsi vysledok, ale na lepsi cas som nemal, takze tretia desiatka mi musela stacit
R1: Velmi pekne suboje, chyboval som minimalne (az som bol po takej dlhej dobe bez LFS prekvapeny), ale chyba prisla na konci a prepadol som sa na 20te miesto. V tom case som si myslel, ze som bez bodov, kedze na stranke je bodovanie v dvoch stlpcoch a ja som si myslel, ze sa boduje iba do 15teho miesta
R2: Zo zaciatku sa mi darilo, po pociatocnom prepade som sa dostal kdesi na 17te miesto, potom prisli chyby a ked som bol cca 24. mieste, tak som to vzdal z dovodu straty motivacie, pretoze som si myslel, ze na body nemam narok Az potom som zistil, ze sa boduje az do 29. miesta.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2011   #22
Hafik1
Newbie

 
Hafik1's Avatar
 
Join Date: 3.8.2010
Location: ?eská Lípa
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by WOLFik View Post
Trochu dlouhý report, ale byl to m?j první závod v LFS, tak mám plno zážitk?...



S: Po prvních zatá?kách sem si držel 7. pozici. V pravé za rovinkou vystrnadil 005 - Hynek 001 - Vovesného na trávu (ho tam ne?ekal).
Ve 3. kole, v esu po startu spomalili vzájemným lehkým kontaktem 005 - Hynek a 019 - Vyvial. Bral jsem je po výjezdu z esa vpravo, ale 005 - Hynek poté zm?nil sm?r jízdy, nebo? se vyhýbal rozhozenému Vyvialovi. Tímto manévrem mne odchýlil do trávy. Ne?ekal mne tam, mohl sem si za to sám.
No.......,ale jenom se na to mrkni z mého auta a to z pohledu shora(001 - Vovesného jsem nevystrnadil....,a k vzájemnému lehkému kontaktu s 019 - Vyvialem v?bec nedošlo...kam jsi dal o?i?!)Tak co Ty na to?
__________________


PC: CPU DualCore Intel Core 2 E8400 3 GHz,4096 MB DDR2 Ram,Graf. karta nVidia GeForce 9600 GT (512 MB),monitor BenQ V2400 Eco 24" Full HD,systém Win Vista Home Premium,Logitech G27 Racing Wheel

Hafik1 is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2011   #23
Hafik1
Newbie

 
Hafik1's Avatar
 
Join Date: 3.8.2010
Location: ?eská Lípa
Posts: 39
Default

Cht?l bych ješt? pod?kovat 024 - Geppertovi za ukázku toho,jak by m?l vypadat souboj v duchu ,,Fair play,,a to poslední dv? kola v S závod? s 005 - Hynek.V?ele doporu?uji jezdci 011 - Wolfík ke shlédnutí
__________________


PC: CPU DualCore Intel Core 2 E8400 3 GHz,4096 MB DDR2 Ram,Graf. karta nVidia GeForce 9600 GT (512 MB),monitor BenQ V2400 Eco 24" Full HD,systém Win Vista Home Premium,Logitech G27 Racing Wheel

Hafik1 is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2011   #24
WOLFik
Newbie

 
WOLFik's Avatar
 
Join Date: 4.12.2011
Location: Liberec
Posts: 8
Default

1. kolo: Vovesný byl v té zatá?ce širokej, tys jen ideální stopu a na výjezdu si mu vjel do dráhy a zadní ?ástí ho trknul sm?r tráva.

3. kolo: Už to vidim, z mého pohledu jsem myslel, že ste se o sebe ot?eli a proto nejeli optimální stopou. Vyviala rozhodila zatá?ka - ke kontaktu skute?n? nedošlo Jen mi, prosím, vysv?tli, pro? si do té šikany nejel více po pravé stran? - po tom barevnym okraji. Jsi Vyviana cht?l vypolohovat více doleva, aby se tak krásn? rozhodil o ten vysokej vnit?ní rantl?

Je dob?e, že to tu takto rozebíráte, aspo? se p?iu?im, jak v podobných situacích zareagovat...
__________________
Venca VLK
WingMan FF GP S2 od 10/2011

Last edited by WOLFik; 21.12.2011 at 22:54.
WOLFik is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2011   #25
Hafik1
Newbie

 
Hafik1's Avatar
 
Join Date: 3.8.2010
Location: ?eská Lípa
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by WOLFik View Post
1. kolo: Vovesný byl v té zatá?ce širokej, tys jen ideální stopu a na výjezdu si mu vjel do dráhy a zadní ?ástí ho trknul sm?r tráva.

3. kolo: Už to vidim, z mého pohledu jsem myslel, že ste se o sebe ot?eli a proto nejeli optimální stopou. Vyviala rozhodila zatá?ka - ke kontaktu skute?n? nedošlo Jen mi, prosím, vysv?tli, pro? si do té šikany nejel více po pravé stran? - po tom barevnym okraji. Jsi Vyviana cht?l vypolohovat více doleva, aby se tak krásn? rozhodil o ten vysokej vnit?ní rantl?

Je dob?e, že to tu takto rozebíráte, aspo? se p?iu?im, jak v podobných situacích zareagovat...
3.kolo: v tý rychlosti jsem lehce ?ukl o brzdu,abych do Vyviala ne?ukl a zbyte?n? ho nerozto?il v tý šikan?,která vynáší,pokud do ní nenajedeš dob?e a to já dost dob?e p?es n?j nevid?l,takže žádnej ?mysl vypolohovat jej v tom nebyl...
__________________


PC: CPU DualCore Intel Core 2 E8400 3 GHz,4096 MB DDR2 Ram,Graf. karta nVidia GeForce 9600 GT (512 MB),monitor BenQ V2400 Eco 24" Full HD,systém Win Vista Home Premium,Logitech G27 Racing Wheel

Hafik1 is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2011   #26
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
M?žete n?kdo juknout na Sprint 1 kolo (split2), šel jsem do trávy. Cht?l bych v?d?t, zda jsem se m?l zachovat jinak, prop?íšt?. Díky.
Nesnazit se tolik najizdet doleva.

Nejdriv jsem kouknul na zaznam od tebe z kabiny a vypadalo to, ze te honzanb opakovane trochu tlaci doprava. Jenze z ptaci perspektivy je spis znat, ze ses naopak ty snazil najizdet doleva, kdezto on vcelku pekne kopiroval tvar trati a drzel prostredek. Chvili pred kontaktem je videt od obou mensi "vlnka", kuli ktery doslo ke kontaktu, ale ten vas zas tak moc nerozhodil. On pak prisne drzel prostredni stopu. Nebyt vedle nej jeste Logical a nebyt to prvni kolo (zhustene pole), tak jedu stejne jak ty.

Celou rovinku vsechno nasvedcovalo tomu, ze v brzdny zone budete vedle sebe 3, takze (jako ten nejvic vevnitr) musis brzdit nejdriv, nejvic a drzet se tak moc na vnitrku, jak jen to jde, i se vsim neprijemnym, co to obnasi.

Celkove bych to hodnotil jako zavodni incident.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2011   #27
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Díky Jirko.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2011   #28
HBVLibr
Newbie

 
HBVLibr's Avatar
 
Join Date: 15.2.2011
Location: Frýdek-Místek,Czech
Posts: 42
Default

Quote:
Originally Posted by Hafik1 View Post
3.kolo: v tý rychlosti jsem lehce ?ukl o brzdu,abych do Vyviala ne?ukl a zbyte?n? ho nerozto?il v tý šikan?,která vynáší,pokud do ní nenajedeš dob?e a to já dost dob?e p?es n?j nevid?l,takže žádnej ?mysl vypolohovat jej v tom nebyl...
Hafík to vyjel krásn? ?ist?,jak jsme v tom t?etím p?i nájezdu do té táhle šikany byli u sebe tak sem už v?d?l,že je zle.Cht?l jsem nejd?íve Hafíka rad?ji pustit a ubral nohu z plynu,jenže on ve stejný okamžik p?ibrzdil,aby pustil m?.Musel jsem teda risknout projetí i za cenu smyku.Ta zatá?ka je velmi nep?íjemná a jak tam najedeš jen trošku jinak,jdeš do trávy nebo do smyku.Pak už jsme byl totáln? rozhozený a když jsem vymotal ruce z volantu dojel m? zezadu Gepas.Byl rychlejší o 16 Km a Já se mu snažil uhnout doleva mimo závodní rychlejší stopu.Bohužel jsem to ud?lal tak blb? a neš?astn? že jsem nás vyblokoval na trávu.Umysl v tom nebyl.Byl jsem po?ád rozhozený z toho smyku p?edtím.A ten blbý pocit dvou zavin?ných crashu beh?m 300m....prost? zoufalec .Gepasovi se tímto omlouvám pokud jsem tak ješt? n?u?inil.Na celou událost jsem se díval snad ze všech úhl? a tloukl se p?itom hlavou o st?l .Našt?stí do druhého závodu jsem se uklidnil a na kritické místa si dal po?ádný pozor.Skv?le jsem si zabojoval s Maryškou.P ,kdy jsme si vraceli p?edjetí tak 3 kola .Zbytek dlouhého závodu byl pro m? pokus dostat se ze samotného chvostu na vyšší metu.
HBVLibr is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.