Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.6.2007   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default Round 1 tiskovka div 3

Pište...

Po dlouhé dob? p?edposlední divize v ofiko lize.

Qvaly: No špatný, nemohl sem se trefit na tra a 17. místo.

Sprint: dle mého o?ekávání jako každý jiný kratký závodu Destruction derby.Zvažoval sem dva protesty když m? za první šikanou n?kdo sest?elil a m?j ve vzduvchu vlající ne?iditelný v?z nabral Shiva, který nemohl nic d?lat. Jedu dál, protože jsem bohu dík dopadl na kola a nem?l to moc poškozený.Cht?l jsem dát protest, ale když jsem kouknul na replay tak Muzzy i Pacho v tom byly nevinn?, sice m? sest?elili, ale nem?žu jim za to dávat vinu. Takže pohoda.V 4.kole asi na 10. míst? se Megin rozhodl že m? p?edjede, znám ho, je to kámoš, jezdí pohodov? no a když už se teda vyndal z vzduch. pytle a byl vedle m? bohužel moc brzo se rozhodl zato?it p?edem? a poslal m? do svodidel(mega se mi to?ila hlava), taky jsem zvažoval protest, ale spíš se jen zeptám komisa?? kdo za to m?že. V cíli 17. takže pr?ser

1. long race. po startu m? nandal Simi(pohoda-> sem ho vy?val na ts) dve?ma nap?ed a n?kdo m? srovnal zpátky, ale stejn? jsem šel mimo tra?, ale pohoda jedu dal prokousávam se dop?edu až za Škvora.Souboje super, fér, ?istý, p?edjedu ho a dojedu Kahana, valim jí za ním, v šikan? po cíli se na n?j lepim a najednou rána auto p?ede mnou auto(Megin nezvládl Šikanu a zk?ížil nám cestu.Tráva dalši rana a jedeme dál.Pohoda šet?im gumy 4. místo, lépe to nešlo prost?.

2. long race. start vp?edu vyšel, dostal jsem se na 5. a pak na 3. pozici za Pacha, který stíhal Simiho.Dlouho jsme takhle jeli až nás dojel Svoboda a ukázal nám co je FZR za?.Takže nás p?edjel a my jsme soupe?ili o druhé místo.Fakt super závod .Simi se tam po?ád st?ídal s Pachem. Pacha jsem ve 24 p?edjel, ale pak to vyndal do zdi p?ed druhým splitem a Pacho mi to vrátil.Jenže jsem ?ek to ne, chci bednu tak jsem tahal co to šlo a z v?trnýho pytle sem ho v 26.kole dal a udržel za sebou a 3.místo paradá.

Super race, ale osobn? jsem pro povolení mezerníku(reset car), když vás n?kdo oto?í je to na prd..závod pro vás ne vaší vinou zkon?í.

btw omlouvam se jeste jednou muzzymu byly sme vedle sebe a zavadili.snad dobry. apak jest enekomu z mtr tusim ze Ml?och v prvnim kole 3. zavodu nekdo ho trefil a ja uz nemohl nic delat a katapultoval ho ven.sry

jinak diky Janá?kovi za modrou vlajku to bylo ukázkový a i dalším samoz?ejm?.

GL a HF p?íšt?
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 5.6.2007 at 00:19.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #2
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

jsem naštvanej jak jsem ješt? u LFS nebyl...
Sprint super, ani roz?ílením nevím kolikátý jsem dojel, ale n?kde vep?edu...

1.LONG taky dobré... dostal jsem se docela skv?le po pár kolech na 7mý flek, ale bohužel ve 22 kole jsem to v šikan? poslal na budku a konec

2.LONG ani mi nemluvte... podal jsem protest na jednoho "závodníka" (caNtw0 - ani nem?l real jméno) .... nakonec jsem m?l co d?lat abych dojel n?jak slušn?... nakonec 19tý, 2 kola zp?t...

Ješt? bych asi mohl podat protest na V. Bolfa, protože jsem kv?ly n?mu havaroval a pak mne napustil p?ed sebe, ale to už mi je vážn? fuk, pá? jestli bych ve výsledku s tak zni?eným autem dojel o jeden flek lépe nebo ujel o kolo více je nepodstatné

EDIT: replay druhého longu http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/...pr_7.93MB.html

EDIT po X-té: ano Sonyku, byl jsem to já, ale mohl za to opravu jeden ****** pod nicken caNtw0... já se naopak bál, aby jsi to neschytal i ty...
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006

Last edited by Galahet; 5.6.2007 at 00:28.
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #3
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 17.1.2006
Posts: 555
Default

nejake male vyjadreni napisu asi az zitra s chladnou hlavou a po zkouknuti replayu

btw: byla by to celkem pr*el hned po zavode vsechny ucastniky nahnat do jednoho stanu, by se to tam pekne asi pomlatilo
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #4
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by NEXT View Post
btw: byla by to celkem pr*el hned po zavode vsechny ucastniky nahnat do jednoho stanu, by se to tam pekne asi pomlatilo
To je p?esn? d?vod, pro? bych v budoucnosti na p?ípadných LAN pártys nejezdil n?jaké ofiko cupy nebo podobn?...
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #5
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Unhappy

[quote=NEXT. Ja vim ja te vytlacil. Priznavam byla to moje chyba. nestacil jsem zabrzdit a narval jsem to do tebe mrzi me to.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #6
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

[quote=caNtwO;64938][quote=NEXT. Ja vim ja te vytlacil. Priznavam byla to moje chyba. nestacil jsem zabrzdit a narval jsem to do tebe mrzi me to.[/QUOTE]
ne nexta ale galaheta bejku
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #7
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Sprint: Takže pohoda.V 4.kole asi na 10. míst? se Megin rozhodl že m? p?edjede, znám ho, je to kámoš, jezdí pohodov? no a když už se teda vyndal z vzduch. pytle a byl vedle m? bohužel moc brzo se rozhodl zato?it p?edem? a poslal m? do svodidel(mega se mi to?ila hlava), taky jsem zvažoval protest, ale spíš se jen zeptám komisa?? kdo za to m?že.
Mozem za to samo ja... moja chyba...
Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
1. long race. ... p?ede mnou auto(Megin nezvládl Šikanu a zk?ížil nám cestu.
Trocha ma pred esisckom rozhodil Muzzy a uz som tu sikanu neukociroval...

edit: blizsi report z mojej strany az zajtra...
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #8
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

No tak muj prvni poradnej zavod a dopadlo to totalni katastrofou...
Kvalda : supr nad moje ocekavani 4. misto
Sprint : taky dobry 4 misto
Long race 1: po lag startu kdyz sem vylit sem udelal v nervozite nejvetsi kravinu a to ze sem se hodil do specu ... tim sem ztratil to vyjety 4. misto z kvaldy a startoval jako posledni ... zacal sem to hnat a dohanet lidi ale udelal sem chybu pri podrazovani a pretocil sem motor takze me to nejelo a akorad sem vsem co mi davali o kolo uhybal .... luxusni posledni misto
Long race 2: Start 4. od konce ... destruction derby v T1 a nasledne sikane ... potakl sem co sem moh = poskozeny auto + asi predposledni flek ... zase sem to zacal hnat jel sem narisk az sem ani nwm v kolikatym kole uvaril gumy ty prdli a ja odstoupil

este se kouknu na replaye ale asi protest nema cenu davat byla to mela a hledat konkretniho vinika mi prijde zbytecny
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #9
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

Takže já taky pár slov.

QUALI : Dle o?ekávání HL mi moc nejdou takze 2 od konce.

SPRINT 5 kol : Start noblesni, prodral jsem se tou melou az nekam na 14 misto a postupoval stale nahoru konecne 7 misto (krasa)

LONG 1 : Naprosta tragedie v T1 sem nechtene tefil Sonyka (jeste jednou se velmi omlouvam), pode mnou v zatace nevim kdo ho nastesti zase otocil zpet do smeru a ja cekal nez se rozjede.T5 sem opet nechtene trefil caNtwO opet werry sorry myslel jsem ze se pod tebe vejdu.Nastesti sem ti nedal takovou ze by si nemohl poracovat (asi) , ale ja zustal v trave a tudiz ztrata jak prase, posledni misto najezd na cilovou rovinku nahore se rozsvitila zluta vidim chumel chci ho vzit z leva a najednou do leva miri asi Kdovi rana na komoru (sorry ale uz sem nemnel kam uhnout) predek auta pryc a pokracovani v zavode ohrozeno.Musel jsem do depa ,tam jsem stravil cca 20sec a nasledovala nevidana stihacka z posledniho 23 mista sem se prokousal az na 14 ve finisi takze nakonec docela ok.

LONG 2 : Opak Long 1 start z 2 postu v sikane se z pole postion pretocil Tairo a ja jel na 1 miste cca do 22 kola (s kratkou vymenou s Pachem asi na tri kola) , kdy mne predjel no spis predletl UFO Svoboda 4 kola do cile a nadhernej souboj o 2 misto Ja, Pacho a Sonyk boj az do konce nakonec sm dokazal udrzet 2 misto. M?j zatím nejlepší výsledek v LFS. Dekuji vsem zucastnenym za super zavody, ukazkove uhybani na modrou a tesinm se na pristi svezeni s Vama.

PS: jen tu T1 by jsme mohli vic v klidu je nas tam hodne a ta T1 je preci jen uzka vsechny nas nepobere.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #10
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Kvalifikacia: pod 1:08 som sa nedostal takze ocakavane 6. miesto na startovom roste.

Sprint: start bol vzorny - 5 miesto, potom v 2. kole som cytil travu na vyjazde zo sikany a vedla mna sa dostal MTR-P.Zrnik a pri zaradovani predomna na konci dlhej rovinky pri brzdeni zavadil svojou zadnou castou o moj predok takze z toho bola luxusna strkova zona pre oboch. Spat som sa vyhrabal na 13. mieste. Bohuzial ja som osobne spravil rovnaku chybu na rovnakom mieste, ked som sa snazil dostat pred Sonyka v 4. kole. Tak ako v 2. kole to bola chyba MTR-P.Zrnika tak v tomto pripade to bola zase moja hruba chyba. SORAC! Takze opat v strku - result bol konecne 18. miesto

1. pretek: start bol opat OK - siesta pozicia. V 8. kole ma rozhodil malym kontaktom pred sikanou Muzzy, nezvladol som riadenie a skoncil po prelete pneumatikami za sikanou pred dalsimi jazdcami. Nastala trma-vrma, buc-bac a ja som bol prekvapeny ze mal len o cca 15% zhorsene ovladanie auta. Pokracoval som teda v pretekoch na 20. mieste. Jazdol som za Gorgom a aj ked som bol miestami rychlejsi nedokazal som ho predbehnut. Profitovali sme spolu z chyb druhych a posuvali sa smerom dopredu. Nakoniec spravil chybu aj Gorgo a cesta bola volna. Vdaka chybam ostatnych a odpadnutiam som postupil az na konecne 10. miesto.

2. pretek: obratenie poradia nevestilo nic dobreho. Preto som zvolil opatrny start, v T1 a sikane bola akasi mela, ale podarilo sa mi prekluckovat bez ujmy na 13. miesto. V nasledujucom kole som sice stratil 2 pozicie na dlhej rovine a ustalil som sa na 15. mieste. S Muzzym som zvadzal pekny subol okolo 6 kola, ale bohuzial pri mojej prilisnej snahe som stratil dalsie 2 pozicie. Neviem som sa stalo v 13 kole ale zrazu som zbadal v T1 stat Taira - len tak tak som sa mu vyhol. Vdaka odstupeniam som sa ocitol na 11. mieste. V 17. kole P. Najman spravil chybu a ja som mohol zautocit na J. Sidu. V 20. kole som ho celkom pohodlne vybrzdil v T1 a dostal som sa tak na 9. miesto. Este v zavere spravil Muzzy chybu a ja som skoncil na 8. mieste.

Zaver: mrzi ma akurat ten pokazeny sprint a moj nezvladnuty predbiehaci nanever na sonyka Inak vcelku fajn preteky, ale je pravda ze GTRka su velmi zradne pri kontaktoch. Neda sa snimi jazdit ako s beznymi plechacmi.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #11
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

jeste se chci omluvit za kvali za druhym splitem jsem chytil travu a neovladatelny vuz nekoho tuknul a nekoho sestrelil. Kluci moc sorry, vim ze vam to ted nepomuze ale aspon neco.

dale se chci omluvit tairovi za dotazy ohledne razeni do zavodu- nejak jak se diskutovalo na jakej zavod jak se bude otacet poradi sem v tom mel zmatek.ted uz to vim.

btw 26 na BW je vic nez 70 km :-) ale to je fuk zavody supa
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 5.6.2007 at 13:12.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #12
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
btw 26 na BW je vic nez 70 km :-) ale to je fuk zavody supa
nešlo tam o ?as?! 30minut to je 1800s a protože se jede jedno kolo asi 68s tak krát 26kol to máš 1768s... a v Propozicích to tak vychází asi 30min na long
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #13
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Každý tento podnik se skládá z kvalifikace na 15 minut, sprintu na 5 kol a dvou závod? v délce 60-70km. Po?adí do sprintu a prvního závodu ur?í kvalifikace, po?adí do druhého závodu ur?í oto?ené kone?né po?adí prvního závodu. Start pevný.

tak nevim

btw:kdyz na tokoukam tak pro druhej long sme otaceli kvali vysledky ne?ne vysledky prvniho zavodu longu.pac tamsem byl ctvrtej a startoval jsem asi 6 nebo tak coz odpovida otocenne kvalde
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #14
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
btw:kdyz na tokoukam tak pro druhej long sme otaceli kvali vysledky ne?ne vysledky prvniho zavodu longu.pac tamsem byl ctvrtej a startoval jsem asi 6 nebo tak coz odpovida otocenne kvalde
jj na to jsem se po tob? taky ptal... a bylo mi odpov?zeno že to je tak jak to bylo... taky jsem si p?vodn? myslel, že kvalda je d?ležitá JEN pro sprint, 1long bude oto?enej dojezd a 2.long asi podle dojezdu 1.longu nebo zase oto?ený... uvidíme jak to bude p?íšt?...
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #15
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

o com tocite???
sprint podla kvalifikacie
1.long podla kvalifikacie
2.long otocene poradie z 1.longu
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #16
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by atomic_8 View Post
o com tocite???
sprint podla kvalifikacie
1.long podla kvalifikacie
2.long otocene poradie z 1.longu
jj ale pokud se nepletu my sjme jeli 2. long podle otocene kvali
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #17
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Quote:
Originally Posted by SimiCZ View Post
...najednou do leva miri asi Kdovi rana na komoru (sorry ale uz sem nemnel kam uhnout)...
Tady se musím omluvit - P@cho t?sn? p?ede mnou zalagoval, ja do n?j ?uknul a ztratil jsem kontrolu nad autem, ale nezachoval jsem se p?itom zrovna dob?e - místo dupnutí na brzdu jsem se pokusil ud?lat obrat jak ho mám natrénovanej, ale p?eto?il jsem to - doporu?uju podat protest, já se trestu nebráním.
EDIT: Taky jsem se cht?l omluvit Kurtovi, kterého jsem na za?átku dlouhého závodu sest?elil - tam to nebylo o tom, že bych se snažil p?edjet, ale nevešel jsem se tam zrovna ideáln? a pak už jsem to nedobrzdil - taky doporu?uju podat protest.

Last edited by Kdo.vi; 5.6.2007 at 15:28.
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #18
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
jj ale pokud se nepletu my sjme jeli 2. long podle otocene kvali
presne tak!!! tak ako to malo byt? ako sa to islo v druhych diviziach?
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #19
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Quote:
Po?adí do sprintu a prvního závodu ur?í kvalifikace, po?adí do druhého závodu ur?í oto?ené kone?né po?adí prvního závodu.
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #20
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

[quote=Kdo.vi;65033]Tady se musím omluvit - P@cho t?sn? p?ede mnou zalagoval, ja do n?j ?uknul a ztratil jsem kontrolu nad autem, ale nezachoval jsem se p?itom zrovna dob?e - místo dupnutí na brzdu jsem se pokusil ud?lat obrat jak ho mám natrénovanej, ale p?eto?il jsem to - doporu?uju podat protest, já se trestu nebráním.

V pohode souhra blbych okolnosti.
Sice si hrajeme na real ale tole si asi nemohl ovlivnit blbe sem se rozhodnul (kdyby byli v prde.. ryby atd.) uz se stalo.
Ja mel to kol naky smolny holt no.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.