Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.3.2011   #81
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

za sebe a agenta rikam, ze ze zacatku je to celkem makacka si an to zvyknout, ale par hodin a je to super. Zvykne si snad kazdej a neni dulezity jet rychle jedno kolo. Mam takovej pocit, ze kdo neudela chybu, ma body jisty!
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2011   #82
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

vzadu jsou vždycky v?tší a zábavn?jší boje, než vep?edu a taky sem ješt? nedal ani kolo...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2011   #83
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Tak tak jde o souboje treba na konci pole ale jde o ne proste. A hodinovka na tu se tesim uz dlouho :-D jde o vic nez jen jet rychle clovek musim trosku setrit gumy trocha taktizovat a strategizovat. a zvorana zastavka v boxech muze take lec cemu pomoct.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2011   #84
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

no bude to zajimavy, stve mne že to neumim ale to mne bavi, je to makacka si zvyknout tak snad to pujde
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2011   #85
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak TV Director jsem rozb?hal ze dvou PC,tak že pokud EGT povolí,v ned?li m?žeme pustit live stream a snad se najde i komentátor,co Jardo?:-)))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2011   #86
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

tak co jsem videl jak nekteri z nas jezdi, tak mam pocit ze ghost je tak rychlej, ze da kolo vsem. A dokonce si myslim, ze je tak moc rychlej, ze da kolo sam sobe
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2011   #87
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
tak co jsem videl jak nekteri z nas jezdi, tak mam pocit ze ghost je tak rychlej, ze da kolo vsem. A dokonce si myslim, ze je tak moc rychlej, ze da kolo sam sobe

trefi zed a konci, nebojsa, mam to naplanovany
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2011   #88
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
trefi zed a konci, nebojsa, mam to naplanovany
to znelo trochu tak akoby si chcel mat v tom prsty
inak neviem preco vzdy hladate taketo scenare namiesto toho aby ste sa posnazili co najviac ovplyvnit svoje umiestnenie hlavne svojim kvalitnym vykonom a nespoliehali sa na chyby druhych (viem ze si to myslel zo srandy, ale na tomto fore sa prispevky tohto typu opakuju uz tak casto ze mam pocit ze ludia sa snazia svoje nie uspokojive vykony ospravedlnit touto cestou)
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2011   #89
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
to znelo trochu tak akoby si chcel mat v tom prsty
inak neviem preco vzdy hladate taketo scenare namiesto toho aby ste sa posnazili co najviac ovplyvnit svoje umiestnenie hlavne svojim kvalitnym vykonom a nespoliehali sa na chyby druhych (viem ze si to myslel zo srandy, ale na tomto fore sa prispevky tohto typu opakuju uz tak casto ze mam pocit ze ludia sa snazia svoje nie uspokojive vykony ospravedlnit touto cestou)
bylo to urcite ze srandy, ja sem zatim velice uspokojen vysledky , 1.cup v zivote ALTP8 - 5.misto , 3.cup EGT - 3. misto, co vic si prat, sice vim ze mi ted zas ujedou Ghost s Radkem ale prsty do niceho urcite strkat nebudu a ani jim nepreju zadnej karambol, mozna jenom trochu abych mel naskok , ale jinak verim v paradni souboje opet a fair play
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2011   #90
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Jinak vcera prvy test hodiny na trati a dopadlo prekvapive dobre, dotankovaval jsem cca 1/3 benzinu bez vymeny pneu a drzelo to pekne, asi v puli zavodu gumy pekne vychladly ale dost se sjeli, cili konec sem jel jenom citovku, pneu mi praskla az po prujezdu cilem hned v dalsim kole , cili zavod vydrzi ale ocekava lasku a neznost, casy max do 1:21, nekdy 1:19:8x

Bude to hodne zajmavy
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2011   #91
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
tak co jsem videl jak nekteri z nas jezdi, tak mam pocit ze ghost je tak rychlej, ze da kolo vsem. A dokonce si myslim, ze je tak moc rychlej, ze da kolo sam sobe
To umí jen Chuck Norris.

Jinak la?te brzdy, ta levá p?ední praská jen kv?li tomu že je na vnit?ní ?ásti probržd?ná. Uprost?ed pneu je gumy ješt? na p?l hodiny, chce to ladit brzdy. Vzhledem k tomu že já používam brzdnej tlak asi 1850 neznamená že by jste všichni m?li taky, tohle auto nemá moc p?ítlaku a tak na úpln? stejn? ú?inný bržd?ní bude sta?it i n?jakých 1500 + posunout vyvážení trochu dozadu.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2011   #92
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak zde by mohl b?žet live stream z ned?lního závodu,pokud to sonyk posv?tí,vše je p?ipraveno na p?enos: http://www.livestream.com/egtfzrcup
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2011   #93
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
To umí jen Chuck Norris.

Jinak la?te brzdy, ta levá p?ední praská jen kv?li tomu že je na vnit?ní ?ásti probržd?ná. Uprost?ed pneu je gumy ješt? na p?l hodiny, chce to ladit brzdy. Vzhledem k tomu že já používam brzdnej tlak asi 1850 neznamená že by jste všichni m?li taky, tohle auto nemá moc p?ítlaku a tak na úpln? stejn? ú?inný bržd?ní bude sta?it i n?jakých 1500 + posunout vyvážení trochu dozadu.
P?esn? tak, chtel sem si to nechat jako tajemstvi ale kdyz uz si to vytah tak ti musim dat za pravdu, dokonce jsem zkousel ject par kol s tim ze jsem posunoval rozlozeni brzd mezi 61% - 63% a tim ochlazoval napravu kterou jsem potreboval, + v posledni zatacce pred cilem brzdit kvaltem, jinak se tam hodne opotrebovava lp
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2011   #94
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
To umí jen Chuck Norris.

Jinak la?te brzdy, ta levá p?ední praská jen kv?li tomu že je na vnit?ní ?ásti probržd?ná. Uprost?ed pneu je gumy ješt? na p?l hodiny, chce to ladit brzdy. Vzhledem k tomu že já používam brzdnej tlak asi 1850 neznamená že by jste všichni m?li taky, tohle auto nemá moc p?ítlaku a tak na úpln? stejn? ú?inný bržd?ní bude sta?it i n?jakých 1500 + posunout vyvážení trochu dozadu.
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2011   #95
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

?udia, ve? to vôbec nie je také strašné ako som ?akal. Ako úplne prvý tréning som teraz dal rovno simuláciu preteku, a na to že nemám talent tak ne?akane pohoda, žiadna havária, jazdu som si užíval, setup ten dodaný so stiahnutými brzdami. Celý pretek som stihol za hodinu! :-) A odjazdil 42, skoro 43 kôl. Normálne mi spadol kame? zo srdca, nebude to až taký "prieser". :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2011   #96
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Tak jsem si to v?era vyzkoušel a musím ?íct, že je to zábava s tím jet T?ším se na soupe?ení s ostatními na trati - snad nebudete v závod? honit desetinky a nebudu vás p?edjížd?t s pohledem jak jste omotaní n?kde kolem svodidel
Doporu?uji nehonit protože je stejn? nedoženete a navíc když vám dají kolo => závod kon?í d?ív => gumy vydrží
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2011   #97
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
...když vám dají kolo => závod kon?í d?ív => gumy vydrží
Ty jsi stratég.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2011   #98
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

uuuuuaaa, jaky je heslo?! na ALTP server, prosím
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2011   #99
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
uuuuuaaa, jaky je heslo?! na ALTP server, prosím
mrt5
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2011   #100
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Nebo altp
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.