Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30.5.2010   #41
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Kdyz to tu tak ctu. Je tady vubec nekdo, kdo volil doleva?
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #42
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Cti, nekdo, kdo volil doleva a je ochoten to priznat....
Kada is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #43
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

?ti kdokoliv kdo nešel volit protože ten dal ?ást svého hlasu levici...
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #44
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
Jenže on doopravdy rezignoval 8)
nakoniec ano ale ked to novinky.cz napisali tak hned sa to pytali jeho hovorcu a on povedal ze nerezignoval
aj k tomuto vam gratulujem lebo fakt mi stacilo vidiet tu jeho povolebnu tlacovku a to jakym sposobom sa vyjadruje a celkovo posobi...fuj...jak neotrhany dedincan co nema v politike co robit...pan s bradavici takou velkou ze ani neni videt jaka je to svine

a hrozne sa mi pacilo v studiu ct24 ked jeden politolog povedal nieco v zmysle ze kscm straca volicov lebo dochodcovia umieraju...povedal to ze kscm straca volicov z demografickych dovodov ale to je vlastne to iste...a potom sa tam vsetci zacali hrozne smiat

ja uz len dufam ze u nas volby dopadnu tak ako u vas...ze socani ostanu doma aj ked lavica urcite zvitazi ale dufam ze sa pravica bude vediet dohodnut a postavia rozumnu vladu
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #45
Dano V
Member

 
Dano V's Avatar
 
Join Date: 2.9.2008
Posts: 171
Default

To je des a zárove? na pousmiatie, ten kto nevolil volil.Aká je teda možnos? vo?by? Pán sudca? Pýta sa obžalovaný (ako reakciu na možnos? odpoveda? iba áno-nie). Bijete ešte svoju ženu, alebo ste s tým už prestali?
__________________
http://www.2pink4u.eu/
Dano V is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #46
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Dano V View Post
To je des a zárove? na pousmiatie, ten kto nevolil volil.Aká je teda možnos? vo?by? ...
Ano ale hlas se mu rozpo?ítává mezi strany dle výsledk? voleb takže v podstat? jako by nevolil
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #47
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Myslím,že p?kn? schrnuté je to tady- http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2010052901

A nad TOP09 bych nejásal. Jsou to po?ád ty stejný lidi co tam byli, jen zm?nili stranický "oblek" a najednou hrd? hlásají, že jsou n?kdo jiný...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2010   #48
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Tak u nas napatie 48 hodin pred volbami vrcholi: http://www.sme.sk/c/5416129/fica-ma-...falsovana.html
Objavila sa nahravka, ktora nasvedcuje tomu, ze Fico pouzil na kampan miliony korun, ktore boli ziskane nelegalne, este to asi bude zaujimave
PS: este to iste cesky: http://zpravy.idnes.cz/fico-celi-pre...zahranicni_btw
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2010   #49
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ak bude takto teplo tak dochodcovia co pojdu na volby tak po ceste do volebnej miestnosti skolabuju tak mozno fico nebude mat tolko %...nechcem byt blby ale taky je moj plan
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2010   #50
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Tak aj u nas to dopadlo podobne ako v CZ - vyhral Fico, ale vladu pravdepodobne nezostavi, pretoze ma spolu s SNS o 8 hlasov menej ako ostatne strany, ktore chcu spolupracovat.
Vypadla tiez radikalnejsia SMK a hlavne Meciar s HZDS, co ma nesmierne tesi
Konecne sa naplnili jeho slova: http://www.youtube.com/watch?v=fBwNvx57a7I
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2010   #51
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

sledoval som to stvrtej do rana to spracovavanie...bolo asi 83% a slota tak krasne stale klesal a rano nedockavo vstanem...kuknem a on ma 5,07...hrozny nahodak...ale asi by to bol moc sok zrazu vylucit z politiky meciara czakyho a este k tomu aj slotu....
inak uplne hanba bola ako dlho to spracovavali...viem ze v cesku po dvoch troch hodinach mali spracovanych nejakych 95% a u nas aj celkovo uroven povolebnych relacii dost horsia...na markize sa este dalo ale stv zufale...

no stastny som aj tak...hadam je dovod otvarat sampus
sklamany som akurat z ucasti (58,8%) lebo ako som videl tak ficovci boli volit vsetci do jedneho a dost z tych ktori by ho nevolili, volit neboli... ale ja uz neviem co by na fica bolo treba vytiahnut aby ho vyse tretina volicov nezrala... sak on je pri kazdom vystupe pred kameru taky arogantny, neprijemny otraveny ...co do riti na nom je take super? tie 13. dochodky? asi zial to bude tak
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2010   #52
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ja som to sledoval asi do pol druhej na mobile, Smer zrazu skok z 29 na 39 tak som odpadol, HZDS aj SNS lietali okolo tých 5 percent, takže najviac ?o ma mrzí, že nevypadla aj SNS. Mno, mohlo to dopadnú? ale aj horšie. Ako som napísal na twitter, dúfam že prezident poverí Fica zastavením vlády. ;-)

Povolebná relácia na TV Joj (v bare používanom v seriáli Panelák) bola celkom fajn. Dnes sa mi zatia? nahrávali z TV Markíza a teraz STV, idem pozrie? ?o hovorili, viem si predstavi? ako sa Vladko a Janko tvária ako nepochopení utrpitelia, hajzli.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2010   #53
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Ja som to sledoval na TA3, Markiza to neustale prekladala reklamou, tak som sa na nich vykaslal
A tych 29% pre Smer bolo iba z prieskumi, pri pocitani skutocnych hlasov klesal niekde z urovne 48%.
Janosz Szlota predviedol pekny utrapeny vystup, ale chybu si nepriznal, Meciar pred novinarov ani neprisiel.
A co vidia na Ficovi? Vcera bol na SME clanok, kde jedna babka hovorila, ze ho bude volit, lebo neveri novinarom ktori ho iba ociernuju a pritom on chce aby sa mali ludia dobre. Zrejme narazala na 13. dochodok (ktory pri celkovej rocnej bilancii rastu dochodku nepomaha a dochodcovia tak dostavaju medzirocne menej ako za Dzurindu, ale to ich netrapi) a vianocny prispevok.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2010   #54
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ja som sledoval na stv...moderator nemozny...tak obcas musel krajcer pomoct
a ako krajcer povedal...prezident da podla ocakavania poverenie na zostavenie vlady ficovi ale ten ho moze za par hodin znovu odovzdat
no fakt nechapem ze tolko sociek islo volit...cakal som pod 30% takze to je pre mna najvacsie prekvapenie volieb asi...
a sice smer nezostavi vladu ale bude to velmi tesne a kedze prezident je tiez komous tak to bude mat nastavajuca vlada aj tazke...no verim ze budu jednotni a ze bude lepsie aj bez vianocnych tisickorunacok
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2010   #55
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

hmm skoda ,ze SNS ma tak malo , neviem ako vy ale nahodou sns pravila dost ,urcite viac ako podrbany smer. meciar aj ten co ma stele palcaky su vonku ,super . Ajtak si myslim ,ze slovesko ide dole vodou ,asi sa odtialto odjebem domov a bude pokoj . jebo ked tam je teraz uz aj radicova tak sa mozeme tu vsetci obesit .
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2010   #56
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Mno, tak som dopozeral nahrané diskusie, ani nemám ve?mi ?o poveda?. Ale irituje ma ako rozpráva náš prezident, asi mu na nejakom školení povedali že ?ím pomalšie bude hovori?, tým prezidentskejšie bude pôsobi?, ešte že som to pozeral na 1.5x rýchlosti z rekordéra (používam to ?asto, rozumiem všetko a ušetrím ?as). Ale možno je dobre že ho máme, keby prezidentské vo?by vyhrala Radi?ová tak neviem ko?ko percent by malo SDKÚ a mohlo by to vyzera? inak. Otázka je ako sa tomu "zlepencu" bude dari? osta? pri zdravom rozume.

Najlepší bol Mikloš, ke? na adresu tla?ovky Gašparovi?a povedal "nezachytil som nejakú myšlienku" - myslel to inak, ale mal stopercentnú pravdu. ;-)

Edit: Branislav, pod?a kvality tvojho príspevku asi to?koto - cho? sa vyspa?. ;-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 13.6.2010 at 14:42.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2010   #57
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

bla bla bla, Ako po kazdych volbach bude aj teraz platit skutek utek, novacikovia si budu snazit nahrabat pretoze oni si este nenahrabali, staronovi mazaci taktiez, lebo hrabania nikdy nie je dost. Priet sa mozeme ci sa bude hrabat menej alebo viacej. (vzdy sa neico najde)

Mna len zaujima, ako to bude vyzerat s nasou zahranicnou politikou. To, ze sa opat budu urcite osoby vehemnete tlacit do ritnych otvorov svojich chlebodarcov a vzorov je iste. Coho sa obavam je povolebne spojenie madarskych politikov a vplyvu Budapesti vo vladnej koalicii. Je jedno, ak je vlada lava alebo prava. Co nie je jedno, hlavne pri malom state, je vplyv a tlaky zo zahranicia na najvyssie oragany suverejneho statu.

A judašska praca malej skupiny OKS v madarskej strane MOST-HIT, to nema ani cenu komentovat, svoje poslanie najst naivnych slovakov splnili
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2010   #58
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

le mans te nebavi a diskuze si nahravas..?
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2010   #59
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Edit: Branislav, pod?a kvality tvojho príspevku asi to?koto - cho? sa vyspa?. ;-)
Poviem ti to asi tak , politika je zlodejstvo a zdieracstvo ktora ma tu na slovensku skor komedialnu prichut ,aspon tu na slovensku ,vyspat sa nemusim ,lebo to by sa muselo zmenit na slovensku fakt vela a to sa urcite nestane. A slota na hrad ! neviem preco kazdy odsudzujete janka ,je to slovacisko ako minimalne 75% chlapov na slovesku ,cize je na mol ako kazdy iny ,lenze on sa z krcmi dostal do politiky tak mu bude kazdy teraz zavidiet a kidat nanho? jediny hovori verejne pravdu a snazi sa tu nieco zmenit. Konflikt ktori v tychto casoch medzi dvoma statmi je fakt na zaplakanie ,na obidvoch stranach su klauni . Ludia v tychto statoch mozu normalne spolu zit a rozumeju si dobre ,lenze stale niekto politicky pretlaca ,ze to je dobre . Johny sa navaza ak viem len do tych co ziju na sr a ti co su tam ,tak ti su mu ukradnuti.
Ale ked sme pritom cela tato tema je onicom a verim tomu ,ze vsetko je zmanipulovane a za vsetkym stoji neaka vyzsia sila ktora so vsetkym manipuluje. Tot asi vsetko ,,btw a to si si fakt nahral?
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2010   #60
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
bla bla bla, Ako po kazdych volbach bude aj teraz platit skutek utek, novacikovia si budu snazit nahrabat pretoze oni si este nenahrabali, staronovi mazaci taktiez, lebo hrabania nikdy nie je dost. Priet sa mozeme ci sa bude hrabat menej alebo viacej. (vzdy sa neico najde)

Mna len zaujima, ako to bude vyzerat s nasou zahranicnou politikou. To, ze sa opat budu urcite osoby vehemnete tlacit do ritnych otvorov svojich chlebodarcov a vzorov je iste. Coho sa obavam je povolebne spojenie madarskych politikov a vplyvu Budapesti vo vladnej koalicii. Je jedno, ak je vlada lava alebo prava. Co nie je jedno, hlavne pri malom state, je vplyv a tlaky zo zahranicia na najvyssie oragany suverejneho statu.

A judašska praca malej skupiny OKS v madarskej strane MOST-HIT, to nema ani cenu komentovat, svoje poslanie najst naivnych slovakov splnili
1.) most hiD ......a ja tejto strane fandim kvoli tomu ze maju bugara...on je jeden z najrozumnejsich a najskusenejsich politikov na slovensku...chce upokojit napatie s madarskom a nechce ziadne radikalne kroky s ktorymi si ho urcite vela ludi spaja...
2.) podla tvojho prispevku tipujem ze si volit nebol...ak sa mylim tak ma oprav
3.) fakt nenavidim ten nazor ze vsetci pridu do politiky len nakradnut a nic uzitocne tam neurobia... nehovorim ze nastavajuca stredo-pravicova koalicia nebude mat ziadne financne skandaly ale verim ze budu vladnut ovela zodpovednejsie a rozumnejsie ako predchadzajuca vlada

Brano: ak ti je Radicova na obesenie tak neviem preco nevisis uz styri roky... nie ze by som ju mal rad...nemam ale nejako extremne mi nevadi
Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
le mans te nebavi a diskuze si nahravas..?
no myslim ze taka diskusia sa ta tyka stokrat viac ako vysledok le mans... aj ked ja som pozeral viac le mans ako tie diskusie ked mam pravdu povedat
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.