Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.4.2006   #61
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Default

Mio: Moc pekny popis, musel to byt fajn zavod :up:
__________________
LFS | NKP | AC | iR sunday racer
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2006   #62
Mio
Newbie

 
Join Date: 6.8.2004
Location: Chrudim
Posts: 98
Default

To taky byl! :drive:
__________________
B.E.E.R. Team member - BEER Team web
Mio is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2006   #63
joshua
Member

 
joshua's Avatar
 
Join Date: 14.7.2005
Location: Most
Posts: 117
Default

takže kvalda: dal jsem si vysokej cíl - dostat se pod 1:18, to se nepovedlo, takže trochu zklamání. p?esto ale slušný 5. místo za sonykem.

race: p?edem bych se cht?l omluvit za to co jsem proved na startu. jak si možná pamatujete, ?ekalo se na m? než jaksi vykonam pot?ebu, pak letim ke kompu. hned startuje závod a já ješt? vyplašen jsem vystartoval pod plnym plynem a p?itom m?lo bejt zah?ívací. takže pardon ^^
v úvodu závodu jsem si udržel svoji 5. pozici, pak chyboval Sonyk a já se dostal na 4. flek za Mia. dlouho mi to nevydrželo. ud?lal jsem chybu na výjezdu v zatá?ce na konci mostu a skon?il na tráv? => propad n?kam až do hloubi pole za Kida. Na Kida jsem se po chvíli dotáh, dokonce m? i kolegiáln? pustil, ?ímž mu touto cestou d?kuju. Pak byl p?edemnou blok jezdc? z KxR, n?jak jsem se prokli?koval až na 4. místo, ale s obrovskou ztrátou na Attiho. nejhorší bylo že jsem ani nev?d?l jestli ho dohánim nebo ne. na mezi?ase byl rozdíl prost? tak velký, že se neukazoval odstup. no ale pak moje mega chyba. špatnej výjezd z první šikany a zastavil jsem se až o n?jakej plot nebo svodidla, už nevim co to tam bylo. ale každopádn? to byla šlupka. s velice t?žce ovladatelným autem jsem dojel do boxu, ikdyž to bylo d?ív než jsem m?l naplánováno. v pitu jsem zariskoval a dal si na zbytek závodu jenom 90% (zbejvalo asi 31 minut do konce). po prob?hnutí pit? všech jezdc? jsem se dostal zas na 4. pozici. v posledních kolech mi docházelo palivo, já šet?il jak jsem moh, dokonce jsem jeden okruh odjel celej na šestku. to kolo zrovna kolem jel Kid a asi se dost divil pro? neakceleruju ze zatá?ek palivo mi sice vydrželo do hranice jedný hodiny, ale první jezdec stále v cíli nebyl, takže mi nezbejvalo než si zajet do pitu pro trochu fuelu. žádnou pozici jsem neztratil, protože za mnou jedoucí sonyk taky jel podruhé do boxu o pár kol p?edemnou.
gratuluji Miovi k jeho prvnímu vítezství v ALTP :up: :up: :up:
no a taky Attimu, že si zajistil titul mistra ALTP
__________________
The one who gets on the throttle first usually wins, because all we do is drag race between the corners.
-- Carroll Smith

B.E.E.R. Team member- BEER Team web
joshua is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2006   #64
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by joshua
v posledních kolech mi docházelo palivo, já šet?il jak jsem moh, dokonce jsem jeden okruh odjel celej na šestku. to kolo zrovna kolem jel Kid a asi se dost divil pro? neakceleruju ze zatá?ek
rikal sem si proc me poustis..ze by na oplatku?
ne,bylo mi jasny ze to bude benzinem
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2006   #65
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

takže ja vždy píšem až ke? si pozriem závod zo záznamu a opä? ?akujem organizátorom za super závod. Takže mojím hlavným cielom bolo dojs? do ciela pred Joshuom a získa? ?o najviac bodov, ?iže zase som šiel závod na istotu i ke? som raz zariskoval, ke? som chcel v 22 kole predbehnú? Mia a nevyplatilo sa mi to, v tesnom závese v zákrute som stratil prítlak a len tak tak som nedostal hodiny a musel som mimo tra?. Po návrate som zase za?al dobieha? Mia, pit v 28 kole v poho výmena predných pneu a rýchle za Miom, chcel som sa dosta? tesne za neho ale on chybu nespravil, mne sa ušli menšie kolízie a nakoniec mu zostal 7s náskok v cieli. Super závod, ?akujem všetkým :drive: :drive:
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2006   #66
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Kvali : parada 4 misto spokojenost
Race.:mno souboj s joshuou a woodbim na startu , pak sem udelal chybku joshua sel prede me.woodbiho sem pak predjel o kolo(mel nejake problemy) a kdyz mi to vratil udelal chybku v sikane za startem a uz se nedalo zabranit mensimu tukanci a hodinam. tim se ztratil na joshuu asi 7 s z naskoku , ktery sem ziskal diky jeho chybe v nekterem kole predtim!Pohoda race a ve kolem 20 kola joshua ktery me stahoval zajel do boxu , rikam si mam lehky auto slapnu na to!ve 27 kole do boxu a 11 s na jsohuu j, enze ja blbec si nechal jeste z nejakyho public race nastaveno vymena pneu po 90% a ve 30 kole sem pichnul a musel do boxu , diky hohu to bylo v sikane pred najezdem do boxu. joshua mi frknul asi o 15 s a zacal za to poradne brat takze ztrat anarostal na 30s mel sem jeste mensi problemy na moste tim se omlouvam woodbimu a xedoxovi kteri to ubrzdili a netrefili me!mno v psolednim kole sem dojel joshuu ale jak tu psal mel take problemy a 5 misto naprosta spokojenost!gratz miovi a dalsim co dojeli.

co se tyce zavodu nemam zadne pripominky az na joshuu na startu ale to uz mi tady bylo vysvetlneo a hend si to uvedomil a vratil se na svoji pozici!
edit:gratuluji Atti Honymu k vitezstvi ve druhé sezón? ALTP
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.4.2006   #67
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Kluci sorry vysledky v pondeli nebo v utery!

EDIT :Vysledky po 5. miste jsou hotovy! 22:05 9.4.2006
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2006   #68
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Tak co rict k poslednimu zavodu ALTP2.

Kvalifikace se mi celkem vydarila. V zavode sem bez chyby vydrzel 3kola vcetne zavadeciho. Pak sem se trochu srovnal a muj nejvetsi ryval sonyk taky chyboval a ocitl se za mnou.
Postupne se priblyzoval az nakonec nasadil k predjizdecimu manevru a to uspesnemu. Hned po tom se mu ale nezdaril najez do zatacky a ja se dostal zpet na svou pozici. Bohuzel pro me sem ve snaze trochu mu trhnout nezvladl vyjez z nejpomalejsi pasaze trati a stratil par vterin.
Snazil sem se na trati vydrzet co nejdele s lehkym vozem abych stratu smazal ale po mem vyjezdu z boxu sem na sonyka ztracel 12s.
Zbytek zavodu sem se ho snazil dojel a na testejsi kontakt uz nebyl cas.
Skvele sem si zazavodil.

Dekuji vsem ucastnikum a hlavne pak organizatorum, jiz se nemuzu dockat na dalsi pohar, tentokrat ALTP3.
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2006   #69
joshua
Member

 
joshua's Avatar
 
Join Date: 14.7.2005
Location: Most
Posts: 117
Default

--Tiskovka--

Q: výbornej výsledek, první pole v život?. co dodat...
R: prvních 10 minut p?ímo snových, na zelenou vlajku jsem zareagoval líp než soupe? a okamžit? jsem mu ujel a i zbytku pole. pak se ale projevil muj p?ímo katastrofální setup - ob? levý pneu jely jenom po vnejšku, v zatá?kách na pravou stranu se prakticky nedalo jet. všichni m? dohnali b?hem pár kol, jezdil jsem ?asy nad 1:40. rozhod jsem se teda zm?nit strategii a jet už p?esn? v p?lce závodu do pitu at mužu rychle upravit setup. zvýšil jsem odklon na levý starn?. vypadalo to ok. po výjezdu z pitu jsem hned na to šlápnul a jelo to jako divý, d?el jsem to co to šlo abych stáhnul Mia, to se da?ilo až ne?ekan? dob?e. pak tam za?al n?co vymejšlet Xedox v nejnebezpe?n?jší zatá?ce trati, z?ejm? m? cht?l pustit ale dupnul na brzdu p?ímo p?ede mnou, nem?l jsem šanci a vrazil jsem do n?j. tohle jeho po?íná opravdu nechápu a dost m? rozladilo. no co, auto bylo jenom mírn? požkozený, ale stráta toho kola byla p?es 6s na m?j pr?m?r na kolo. pak to jelo zas dob?e, zajel jsem si moje nejrychlejší kolo (1:37,55) a Mia už jsem m?l nadohled. v tu chvíli ale op?t se ozvaly pneu, konkrétn? už pouze levá zadní. tý o?ividn? nesta?ilo že jsem jí v pitu zvednul odklon a vn?jšek pneu už byl v ?ervený, kdežto vnit?ek v modrý. to byl prakticky konec všech nad?jí. nedalo se jet. každá pravá zatá?ka smykem nebo hodn? pomalu, nakonec 4. místo s obrovskou ztrátou.
celej závod byl obrovskym zklámáním, už se mi o tom ani nechce psát. nejhorší závod na konec jinak vyda?ené ligy.
Všem d?kuji kte?í se pravideln? zú?atsnovali ned?lních závodních ve?er?, snad se ješt? n?kdy potkáme na trati.
__________________
The one who gets on the throttle first usually wins, because all we do is drag race between the corners.
-- Carroll Smith

B.E.E.R. Team member- BEER Team web
joshua is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2006   #70
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Stru?n? jako minule. Kval pohoda, v daný situaci jsem zajel svoje, nakonec p?knej 3. flek. Ale to je tak všechno, co se mi ten ve?er povedlo. Na závod jsem si "prozírav?" ubral p?ítlak vzadu, jenže výhoda rychlejšího auta na rovince se asi po 6 kolech rozplynula neskute?nou p?etá?ivostí v zatá?kách. Crash... Pit... Ješt? jeden crash... Pit... Další klouzání... Pit s p?enastavením auta... Poslední místo... ^^ Zdálo se, že závod je ztracen, ale nakonec jsem si ješt? moc p?kn? zazávodil s Peetem, skoro i s Xedoxem, ale ten mi to naschvál hodil do hodin, abych si ho nemoh dát a na úplnej záv?r jsem prohán?l Pala, bohužel jeho nervy vydržely dýl než moje, takže ze souboje kolo na kolo nakonec nic nebylo. Ale i tak jsem si dojel pro bodík, takže celkov? spokojenost.

Na záv?r samoz?ejm? gratulace vít?zi i všem ostatním, co tak n?jak dojeli do cíle závodu i celé ALTP2. Trochu m? mrzí, že jsme dojeli formulovej pohár t?sn? p?edtím, než vyjde opravný patch, mohlo být o dost víc zábavy a t?sných souboj?. Ale i tak si myslím, že to nebylo zahozenejch 6 ve?er?. Díky všem za ú?ast a t?ším se na další rundu. "Rychlé" pomalé jízd? zdar!
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #71
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

joshua: xedox vs. joshua - > mno me to ve sluchatkach znelo jako "co to ten jsohua dela to do me napere ze zadu.jen moje matne vzpominky podivam se na replay potom !
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #72
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Ted k zavodu:

Odtrenoval sem par kolo a pb 1:38:5 cca.
Kvalda hruza 1:40 set na dlouhej race sem jako mel ae nevedel co cekat!Start ze zadu docela v pohode ale pak sem udelal chybu a propad s ena konec postupne bezproblemovou jizdou sem se dotah na peeta xedoxe a lubose komarka!peeta sem udelal po chybe a tusim ze i xedoxe a na radu prisel komar drzel sem se ho ajko kliste nez sem se dostal na dostrel a ve 29 minute to zkusil ve stpuoani po cilove rovince!a vyslo to ale v dalsi zatacce sem byl dlouhej na brzdy a udelal mensi smyk a komar mi to vratil!takze zase za nim udelal chybu a dostal sem se pred nej s naskokem 3 s.Zajel sem do boxu ale komarek ne jel porad dal tak sem tahal co to slo a nakonec z toho bylo 12 s ktery sem bezpecne hlidal do konce zavodu!Parada sem si zazavodil a vybojoval paty misto!

to joshua:nevidim v xedoxeove pocinani zadnej problem!byla to technicka pasaz a xedox tam jel proste svoji ty si k nemu prlit a dal mu ji zezadu!stejne jako xedox tam jelo vic lidi vcetene me!
Dekuju vsem za ucast ALTP a hlavne tem co vydrzeli az do konce!teste se na ALTP3
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #73
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

To Joshua......prom. ale ja nic nevymejslel....tys prilit a ja uhnul myslim ze do leva...podle mne sem ti dal jasne najevo kde pojedu !!kdybych pred tebou honil zajice,jak nekeri vi ,ze to umim ...tak nereknu ani slovo...ale prom. tenhle problem sis vymyslel ty sam.....jelikoz sem videl ze nechces ani ubrat plyn koukal jsem ti uhnout co nejdrive z cesty....a do zrcatka koukam v takovejch okamzicich vic nez dopredu a ze jsem udajne dupnul na brzdu to si neuvedomuji...a jestli jsem pribrzdil..tak jen v dobre vire !! ostatne Sonyk uz psal muj komentar v team radiu.....myslim ,ze si dostal i ostrejsi jmeno ....doufam,ze priste se na trati porovname lip
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.